Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 10:31:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 199 200 [201] 202 203 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 475880 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3000 Dátum: 2013. Február 16. - 17:30:52 »

Ezt még nem érem el, de talán húsvétra otthon leszek.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3001 Dátum: 2013. Február 16. - 18:24:46 »

Erre a vasúttörténetis dologra rá is gyúrhatnánk...
Elmerengtem, hogy kiteszitek Aput, mint Oldtimert? Mosolyog  Ugye nem? 
Pedig megtehetnék. Kipipálhatok nyolc évtizedet, két századot, sőt még két ezredet is, amiben éltem, azt hiszem, ez már nem semmi, de még gyűjteném tovább, ha tőlem függne csak. De tőletek is függ, hogy megüt-e a guta, hogy nem tudom összeszedni már egy jó ideje még a "Kemény Magot" sem, nem is beszélve a "várományosokról", akik nem nagyon tolonganak. Remélem, ha majd mindenki kocsija oldtimer lesz, akkor is megmarad a Lacetti  Klub, legfeljebb új néven, Lacetti Old Timer Klub a jövőben, még akkor is, ha majd eljön a szép világunk, és lesznek új kocsijaink is. Ámen! Kacsint Vigyorog
(Az új jogsim, és személyim betűjele: OT, csak tudnám, mit jelent? He Kacsint Vigyorog)
« Utoljára szerkesztve: 2013. Február 16. - 18:54:25 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3002 Dátum: 2013. Február 17. - 03:29:21 »

Erre a vasúttörténetis dologra rá is gyúrhatnánk...
Elmerengtem, hogy kiteszitek Aput, mint Oldtimert? Mosolyog  Ugye nem? 
Pedig megtehetnék. Kipipálhatok nyolc évtizedet, két századot, sőt még két ezredet is, amiben éltem, azt hiszem, ez már nem semmi, de még gyűjteném tovább, ha tőlem függne csak. De tőletek is függ, hogy megüt-e a guta, hogy nem tudom összeszedni már egy jó ideje még a "Kemény Magot" sem, nem is beszélve a "várományosokról", akik nem nagyon tolonganak. Remélem, ha majd mindenki kocsija oldtimer lesz, akkor is megmarad a Lacetti  Klub, legfeljebb új néven, Lacetti Old Timer Klub a jövőben, még akkor is, ha majd eljön a szép világunk, és lesznek új kocsijaink is. Ámen! Kacsint Vigyorog
(Az új jogsim, és személyim betűjele: OT, csak tudnám, mit jelent? He Kacsint Vigyorog)
Nyugi Apu,senki nem fiatalodik, kivéve Ilust.  Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3003 Dátum: 2013. Február 26. - 18:42:06 »

Autó-melegek figyelem!
Autó, motor és tuning show lesz március 22.-24. között a Hungexpo-n
Infók, és online jegyvásárlás: www.amts.hu
Gondolom lesz néhány cartárs, aki be fog nézni oda. Talán még Weres is...

De előtte egy héttel lesz az oldtimer bemutató a Vasúttörténeti Parkban. Eddig nem túl nagy az érdeklődés, de hát még azért van idő jelentkezni...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #3004 Dátum: 2013. Február 26. - 23:49:53 »

"Autó-melegek"....na ezt még így nem hallottam!  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3005 Dátum: 2013. Február 27. - 18:04:51 »

Ma minitaliztam Stocz Főnivel. A múltkor elvittem buszozni, most jött a revans, ő vitt el combinozni. Sok mindent megmutatott, és hát sejtettem azt, hogy sok minden van benne, de hát annál is több, milliónyi elektrónikai dolog, sok mindent érzékel, de nem mindenről ad pontos hibajelet, és hát erre van a mi Főnink, hogy megtalálja a rejtett, nem konstans hibát, ami jelen esetben se jelentkezett, bezzeg a forgalomban már többször is. Megnéztem kívül, belül, sőt felülről is, és megmondom őszintén, így még érdekesebb volt, mint amikor utasként megyek rajta. Szóval, köszönöm a lehetőséget, kár lett volna kihagyni. Nem véletlen, hogy majdnem 1 milliárdba került darabja, beleértve a járulékos átalakításokat is. Szóval tetszett, hogy ott voltam, és még mentünk is próbálni, sőt, praktikus ötletet is adtam Főninek, de komolyan ám! Kacsint Vigyorog

Vasúttörténeti Park - oldtimer találkozó!? Megvan? Közeleg az idő.
Három napos hétvége lesz. Talán mégsem a középső napon kéne megnézni? De majd eldől, hogy mit akar a többség, ha együtt akarja megnézni, tali keretében.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3006 Dátum: 2013. Február 27. - 18:17:45 »

Nekünk végülis mindegy, a 16 szimpatikusabb a 15-nél, de alkalmazkodni is tudunk. Mi már nagyon várjuk a talit. Sokszor gondolok én is vissza a nagy 20-25 fős talikra, amik sajnos most hiányoznak.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3007 Dátum: 2013. Február 27. - 18:23:56 »

Nekünk végülis mindegy, a 16 szimpatikusabb a 15-nél, de alkalmazkodni is tudunk. Mi már nagyon várjuk a talit. Sokszor gondolok én is vissza a nagy 20-25 fős talikra, amik sajnos most hiányoznak.
Nekem is mindegy, csak jöjjünk össze végre. Péntek? Oké! Szombat? Oké! Amire többen jönnének, az lesz a nyerő. Kéne majd egy lista, hogy nevesítve ki jönne, és melyik nap. Valamelyik modi ezt tegye meg, szépen kérem.

Vagy itt van ni:
15.-én:
1: LadiGidy
2:

16.-án:
1: LadiGidy
2: 

17.-én:
1:

Szóval így konkrétebb lenne.


Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #3008 Dátum: 2013. Február 27. - 22:00:43 »

Gidy! Egy kicsit még várj, amíg mindannyian nyugdíjasok leszünk és akkor annyit talizhatunk, amennyit akarsz! Oda is költözöm jó? :-))))) 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3009 Dátum: 2013. Február 28. - 08:50:17 »

Gidy! Egy kicsit még várj, amíg mindannyian nyugdíjasok leszünk és akkor annyit talizhatunk, amennyit akarsz! Oda is költözöm jó? :-))))) 
Cápa! Mire Te nyugdíjas leszel, addigra talizhattok majd november 2.-án a temetőben a síromnál, de bevallom, jól fog esni, hogy nem éltem hiába, összefogtam a társaságot. Amúgy meg gyere nyugodtan, van hely nálunk, két gyermekem már külön lakik, sőt, lehet, hogy hamarosan ketten maradunk ebben a lakásban. Jól jön majd egy pimasz Katát pótló Cápa, hogy érezzem a törődést. Kacsint Vigyorog
Javíthatatlan vagyok, mert még életemben szeretnék nagyobb létszámú, és sűrűbb talikat, csak hát kéne támogatás is, ami egyelőre hiányzik- sajnos.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #3010 Dátum: 2013. Március 03. - 07:07:02 »


15.-én:
1: LadiGidy
2: Stocz

16.-án:
1: LadiGidy
2: 

17.-én:
1: Stocz

Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3011 Dátum: 2013. Március 03. - 07:07:46 »


15.-én:
1: LadiGidy
2: Stocz
3. Diablo

16.-án:
1: LadiGidy
2: Diablo

17.-én:
1: Stocz


Naplózva
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #3012 Dátum: 2013. Március 03. - 17:38:20 »

15. én csatlakoznék én is
Naplózva
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #3013 Dátum: 2013. Március 04. - 06:02:01 »


15.-én:
1: LadiGidy
2: Stocz
3. Diablo
4. Zoli

16.-án:
1: LadiGidy
2: Diablo

17.-én:
1: Stocz



Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #3014 Dátum: 2013. Március 04. - 15:01:14 »



15.-én:
1: LadiGidy
2: Stocz
3. Diablo
4. Zoli
5. Jopek

16.-án:
1: LadiGidy
2: Diablo

17.-én:
1: Stocz





Naplózva
Oldalak: 1 ... 199 200 [201] 202 203 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!