Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 10:38:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 198 199 [200] 201 202 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 475898 alkalommal)
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #2985 Dátum: 2013. Február 05. - 22:25:04 »

Majd ha jobb idő lesz, megjön az ihlet is a talikhoz.. Tényleg jó lenne! Mosolyog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2986 Dátum: 2013. Február 05. - 23:19:10 »

Majd ha jobb idő lesz, megjön az ihlet is a talikhoz.. Tényleg jó lenne! Mosolyog

Ha már Jopek modi is ezt mondja, lehet, hogy visszatér a lelkesedésem? Rohadtul hiányzik, hogy újra jó sokan összejöjjünk, dumáljunk, szerelgessünk, sütögessünk, kiránduljunk együtt, családosan. Szóval tavasszal visszatérünk a szép időkhöz?

Ma minitaliztam Stocz Főnivel. Ott volt dolga az Etele téren, felhívott, és pont ott voltam egy lerobbant múzeumi szökevénnyel. Beküldtek kocsicserére a garázsba, így végre ő is kipróbálta, hogy milyen velem utazni, úgy, hogy más nem zavar minket, kettesben jobb a buszozás. Ő is hajlik, hogy újra legyenek jó talik. Hát legyenek!

Ha lesz tényleges igény rá, és nemcsak duma, akkor én is régi leszek, ígérem.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2987 Dátum: 2013. Február 07. - 19:46:57 »

www.oldtimershow.hu

Cartársak! Március 15.-17. között a Vasúttörténeti Park ad otthon a tavaszi oldtimer shownak. Nemcsak autókat, buszokat (!), teherautókat lehet majd megcsodálni, de a park igazi témájában is minden nézhető, próbálható lesz, vagyis a kocsik, mozdonyok is az úri közönség rendelkezésére állnak, mennek majd. Nézzétek meg a Vasúttörténeti Park honlapját is, ott mindent elolvashattok majd.

Esetleg néhány klubos ember együtt is megnézhetné? Tavaly Hawerrel voltunk ott, igaz akkor autók nem voltak, de úgyis szuper volt. Szerintem nem kéne kihagyni ezt a dupla lehetőséget. Ha volna érdeklődő, megbeszélhetnénk egy ottani talit...Hátha...Uff!

Még esetleg egy másik program e hónapban: www.boatshow.hu
Ez február 14.-17. között lesz. A vitorlások vonzanak főleg, de lesznek yachtok is, ha bejönne valakinek a lottó ötöse, akkor válogathatna.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Február 07. - 20:11:41 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2988 Dátum: 2013. Február 09. - 07:18:17 »

Erre a vasúttörténetis dologra rá is gyúrhatnánk...
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #2989 Dátum: 2013. Február 09. - 08:09:41 »

Erre a vasúttörténetis dologra rá is gyúrhatnánk...
Ühüm, szerintem is..
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2990 Dátum: 2013. Február 09. - 10:34:00 »

Erre a vasúttörténetis dologra rá is gyúrhatnánk...
Ühüm, szerintem is..

Mégis csak jó az öreg a háznál? Aki mindent kitalál, hogy egyben tartsa a csapatot? Nos, akkor hajrá, kezdjük el, hogy melyik nap lenne a legtöbbünknek jó, és persze, hogy mikor találkozzunk ott a pénztárnál, mert nyilván hosszú sor lesz, és ha megvan, hogy ki jön, meg lehetne venni a jegyet egy embernek, és nem kéne mindenkinek sorba állnia. Szóval kéne egy szavazás: mi a jó? 15? 16? 17? Ja, és persze mindegyikre is lehessen szavazni, ne csak egyre, ha mindegy valakinek. Gondolom ez családi programnak se rossz, gyerekeknek biztosan nem. Egyben megnézhetőek a vasutas dolgok is, no meg az autók is, dupla lehetőség! Uff!

Előre megmondom, már most, hogy veletek, vagy nélkületek, de tavasszal, ha beindul a jó idő, újra megmászom a Rám szakadékot, végre elmegyek a Holdvilág árokba, és megnézem a Szentendrei Tömegközlekedési Múzeumot, mert sok új dolog van benne, szóba hoznám még ugyanott lévő Skanzent is. Szabad társulni majd...
« Utoljára szerkesztve: 2013. Február 09. - 10:53:07 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2991 Dátum: 2013. Február 09. - 12:12:40 »

 Gidy te mindig feldobod a labdát!  Kacsint Tudod hogy folytatódik az általad írt mondat?
"Mégis csak jó az öreg a háznál?"
szóval így......még ha egy csöpp esze sincs!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2992 Dátum: 2013. Február 09. - 12:19:58 »

Gidy te mindig feldobod a labdát!  Kacsint Tudod hogy folytatódik az általad írt mondat?
"Mégis csak jó az öreg a háznál?"
szóval így......még ha egy csöpp esze sincs!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Cápa! Ezt már elsütötted egyszer, és akkor sem tetszett, de másodszor már igazán nem nyerő a humorod. Próbálkozz mással, hátha sikerül. Tudod, bírom a pimasz humort, ha az nagyon szellemes, de ez most gyenge volt, erőltesd meg Magad, biztosan tudsz jópofán is pimasz lenni, bízom Benned. Törd Magad! Még összejöhet.

Más: mi lett a törött kocsiddal? Alakul az újra széppé tétele? Mibe fog fájni ez Neked? Én sajnálom a Veled történtet, nem úgy, mint sokan a velem történtet. De hát nem vagyunk egyformák...Hál' Istennek! Én ilyen vagyok...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2993 Dátum: 2013. Február 09. - 14:03:54 »

Erre a vasúttörténetis dologra rá is gyúrhatnánk...
Ühüm, szerintem is..

Szerintem erre mi is beneveznénk.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2994 Dátum: 2013. Február 09. - 17:14:56 »

Erre a vasúttörténetis dologra rá is gyúrhatnánk...
Ühüm, szerintem is..

Szerintem erre mi is beneveznénk.
Diablo! Gyertek, emlékszel, a múltkor is milyen csodákat láttunk a kiállításon.
Ja, és gratula a 3000.-ik hozzászólásodhoz! Kacsint Vigyorog
Remélem többen is fognak még érdeklődni, és találkozunk a parkban. Ámen!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2995 Dátum: 2013. Február 09. - 18:27:16 »

Gidy te mindig feldobod a labdát!  Kacsint Tudod hogy folytatódik az általad írt mondat?
"Mégis csak jó az öreg a háznál?"
szóval így......még ha egy csöpp esze sincs!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Cápa! Ezt már elsütötted egyszer, és akkor sem tetszett, de másodszor már igazán nem nyerő a humorod. Próbálkozz mással, hátha sikerül. Tudod, bírom a pimasz humort, ha az nagyon szellemes, de ez most gyenge volt, erőltesd meg Magad, biztosan tudsz jópofán is pimasz lenni, bízom Benned. Törd Magad! Még összejöhet.

Más: mi lett a törött kocsiddal? Alakul az újra széppé tétele? Mibe fog fájni ez Neked? Én sajnálom a Veled történtet, nem úgy, mint sokan a velem történtet. De hát nem vagyunk egyformák...Hál' Istennek! Én ilyen vagyok...
Sajnálom, de nekem erről a mondatodról mindig ez jut eszembe... Vigyorog Vigyorog Vigyorog  Az autó még mindig itt kint velem. Bejelentve, akadályoztatás miatt később szemlézik. 2-3 napra kell majd a szervízben hagynom, addig kapok csereautót. Egyenlőre ennyit tudok. Kacsint
Amúgy én is sajnálom a Veled történtet....de komolyan!....meg a nyulat is!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2996 Dátum: 2013. Február 15. - 22:34:00 »

Modik! Senki nem csinálja meg a szavazást, és a jelentkezési listát a Vasúttörténeti Park megtekintésére? Írtam erről, és voltak tagok, akik jelezték érdeklődésüket is. Ezért javasoltam, hogy menjünk együtt, legyen egyben tali is az oldtimerek megcsodálása. Szóval lesz belőle valami, vagy menjen mindenki, aki akar külön- külön? Remélem végre azért nem uffoltam feleslegesen, mint már- sajnos- oly sokszor az utóbbi időben...Ébresztő!!!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #2997 Dátum: 2013. Február 16. - 10:42:07 »

Modik! Senki nem csinálja meg a szavazást, és a jelentkezési listát a Vasúttörténeti Park megtekintésére? Írtam erről, és voltak tagok, akik jelezték érdeklődésüket is. Ezért javasoltam, hogy menjünk együtt, legyen egyben tali is az oldtimerek megcsodálása. Szóval lesz belőle valami, vagy menjen mindenki, aki akar külön- külön? Remélem végre azért nem uffoltam feleslegesen, mint már- sajnos- oly sokszor az utóbbi időben...Ébresztő!!!
Jó reggelt!  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #2998 Dátum: 2013. Február 16. - 11:43:49 »

Modik! Senki nem csinálja meg a szavazást, és a jelentkezési listát a Vasúttörténeti Park megtekintésére? Írtam erről, és voltak tagok, akik jelezték érdeklődésüket is. Ezért javasoltam, hogy menjünk együtt, legyen egyben tali is az oldtimerek megcsodálása. Szóval lesz belőle valami, vagy menjen mindenki, aki akar külön- külön? Remélem végre azért nem uffoltam feleslegesen, mint már- sajnos- oly sokszor az utóbbi időben...Ébresztő!!!
Van még egy hónap hátra... Nagyon türelmetlennek tetszik lenni a Bácsinak!  Kacsint Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2999 Dátum: 2013. Február 16. - 17:28:27 »

Erre a vasúttörténetis dologra rá is gyúrhatnánk...
Elmerengtem, hogy kiteszitek Aput, mint Oldtimert? Mosolyog  Ugye nem? 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 198 199 [200] 201 202 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!