Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 08:29:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 197 198 [199] 200 201 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 475796 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2970 Dátum: 2013. Február 02. - 23:14:14 »

Én most ebben a helyzetben abszolút kibicnek számítok, tekintsétek ezt csak egy vélemény-nyilvánításnak. Egy kicsit NorciW hozzáfűzése tetszett a legjobban. Nagyon kérlek Gidy most nehogy megsértődj, de szerintem sok igazság van abban, amit ír. Lehet az én gondolkodásmódom a maradi, de szerintem is egy autós tali teljesen más, mint valakihez beülni. Rögtön hozzátenném, hogy maximális tisztelet Neked és a családodnak a csillagos ötös vendégszeretetből amit volt szerencsém megtapasztalni, de azért ez mégis más. Én nagyon jól éreztem magam Nálatok, ahogy fogadjátok a felétek tévedőt, az példa értékű, bárcsak mindenki ilyen lenne! De én is úgy vagyok vele, hogy nem illik máshoz odamenni csak úgy, elvárni akár még csak egy capuccinot is, mert a lakás mindenkinek a kuckója, vára, nem találkahely. Valakihez vendégségbe menni nem illik üres kézzel és távozni sem illik rögvest. Valakinek a lakására menni olyan, hogy az a vendéglátó beenged az intim szférájába, az nem egy klubház, nem egy átjáróház. Pláne ha nem egyedül megy az ember, akkor kínosabb....vonulni csapatostul. Tudom, hogy barátságok alakultak ki a tagok között, ami nagyon jó, de végülis ami minket összeköt az az autó, amit vásároltunk. Én úgy érzem, hogy a kialakult barátságok ellenére ez kell, hogy legyen a fő csapásirány és eme hóbortunknak nem kell, hogy családjaink is alárendeljék szabadidejüket. Ha egy kicsit belegondolsz, Ilusnak sem lehet kellemes ha odaállít 15-20 ember gyerekestül, kutyástul, macskástul és Ő mint háziasszony természetesen minden jóval el kívánja látni azt a vendégsereget, nem beszélve a csapat távozása utáni csatatérről, ami a lakásból marad. Tudom, hogy Ő ilyen, kiteszi a szívét lelkét mindenkinek, de nem elvárható ez tőle sem! Én nem szívesen tenném ki ennek a feleségemet még akkor sem, ha messzemenőkig kiveszem a részem a készülődésből, a helytállásból és a távozást követő rendrakásból. Szóljon az autókról egy tali, úgy kell szervezni, hogy sokaknak megfeleljen a helyszín, a körülmények és talán sikeresebb lesz.
Bocsánat, ha beleszóltam....
NorciW! Emlékszem, milyen volt asszonykám az utolsó napokban....megértelek a döntésedben.
Nagyon sok boldogságot a kis jövevényhez! Kívánom, hogy rengeteg örömötök legyen benne! Anyának lenni a világ legszebb dolga, szeressétek, tanítsátok meg minden jóra, hogy kiváló kis emberke legyen! Jó egészséget!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
NorciW
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29



« Hozzászólás #2971 Dátum: 2013. Február 03. - 00:10:14 »

Én most ebben a helyzetben abszolút kibicnek számítok, tekintsétek ezt csak egy vélemény-nyilvánításnak. Egy kicsit NorciW hozzáfűzése tetszett a legjobban. Nagyon kérlek Gidy most nehogy megsértődj, de szerintem sok igazság van abban, amit ír. Lehet az én gondolkodásmódom a maradi, de szerintem is egy autós tali teljesen más, mint valakihez beülni. Rögtön hozzátenném, hogy maximális tisztelet Neked és a családodnak a csillagos ötös vendégszeretetből amit volt szerencsém megtapasztalni, de azért ez mégis más. Én nagyon jól éreztem magam Nálatok, ahogy fogadjátok a felétek tévedőt, az példa értékű, bárcsak mindenki ilyen lenne! De én is úgy vagyok vele, hogy nem illik máshoz odamenni csak úgy, elvárni akár még csak egy capuccinot is, mert a lakás mindenkinek a kuckója, vára, nem találkahely. Valakihez vendégségbe menni nem illik üres kézzel és távozni sem illik rögvest. Valakinek a lakására menni olyan, hogy az a vendéglátó beenged az intim szférájába, az nem egy klubház, nem egy átjáróház. Pláne ha nem egyedül megy az ember, akkor kínosabb....vonulni csapatostul. Tudom, hogy barátságok alakultak ki a tagok között, ami nagyon jó, de végülis ami minket összeköt az az autó, amit vásároltunk. Én úgy érzem, hogy a kialakult barátságok ellenére ez kell, hogy legyen a fő csapásirány és eme hóbortunknak nem kell, hogy családjaink is alárendeljék szabadidejüket. Ha egy kicsit belegondolsz, Ilusnak sem lehet kellemes ha odaállít 15-20 ember gyerekestül, kutyástul, macskástul és Ő mint háziasszony természetesen minden jóval el kívánja látni azt a vendégsereget, nem beszélve a csapat távozása utáni csatatérről, ami a lakásból marad. Tudom, hogy Ő ilyen, kiteszi a szívét lelkét mindenkinek, de nem elvárható ez tőle sem! Én nem szívesen tenném ki ennek a feleségemet még akkor sem, ha messzemenőkig kiveszem a részem a készülődésből, a helytállásból és a távozást követő rendrakásból. Szóljon az autókról egy tali, úgy kell szervezni, hogy sokaknak megfeleljen a helyszín, a körülmények és talán sikeresebb lesz.
Bocsánat, ha beleszóltam....
NorciW! Emlékszem, milyen volt asszonykám az utolsó napokban....megértelek a döntésedben.
Nagyon sok boldogságot a kis jövevényhez! Kívánom, hogy rengeteg örömötök legyen benne! Anyának lenni a világ legszebb dolga, szeressétek, tanítsátok meg minden jóra, hogy kiváló kis emberke legyen! Jó egészséget!

Köszönjük a jókívánságokat Mosolyog
Reméljük most már tényleg hamarosan megérkezik a gólya    Vigyorog  Kacsint
Naplózva
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #2972 Dátum: 2013. Február 03. - 00:41:24 »

Szerintem semmi dráma és jóvátehetetlen dolog nem történt. Egyszerűen rosszul jött ki a "lépés". Talán az idő is kevés volt, hogy többen szabaddá tegyük magunkat. Én magam szívesen találkoztam volna általam még személyesen nem ismert Cartársakkal, Gidy családját is beleértve. Osztom az előttem szóló CápaFeri meglátását, bár nálam is volt már bográcsozás a másik klub jó néhány tagjának megtisztelő jelenlétével. Nem volt terhes számunkra. Úgy vélem, hogy semmi szükség a "szerecsen mosdatásra", mindenkinek szíve-joga dönteni, van e kedve, ideje, hajlandósága, lehetősége megjelenni egy ilyen találkozón. A mai igen pocsék idő sokat nyomott a latba, alapos megfontolás tárgyát képezte, hogy egyáltalán az orrunkat kidugjuk a jó meleg lakásból. Sokunk, családos ember lévén, biztosan nem unatkozással töltötte ezt az időt. És igen, én is kénytelen vagyok megfontolni, hogy mennyit autózom (fáj ezt kimondani, de hát ilyen vacak világot élünk), minden liter benzinnek, etanolnak és gáznak helye és fontos szerepe van. Ettől még lehet jó kapcsolat, baráti viszony. Ez az én meglátásom, már ha számít is valamit. Viszont nyitott vagyok továbbra is a lehetőségekre, remélem élni tudok vele és már nem csak "munkakapcsolat" lesz köztünk. Az ajtó egyébiránt nálam is nyitva áll, ahogy ezt néhány Cartárs tudja, telefonon is lehet "zargatni".  És még valami: a kis létszámú találkozók és az úton történő találkozások is számítanak és jelentéssel bírnak. Azt üzenik, hogy figyelünk egymásra!
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2973 Dátum: 2013. Február 03. - 02:41:49 »

Én most ebben a helyzetben abszolút kibicnek számítok, tekintsétek ezt csak egy vélemény-nyilvánításnak. Egy kicsit NorciW hozzáfűzése tetszett a legjobban. Nagyon kérlek Gidy most nehogy megsértődj, de szerintem sok igazság van abban, amit ír. Lehet az én gondolkodásmódom a maradi, de szerintem is egy autós tali teljesen más, mint valakihez beülni. Rögtön hozzátenném, hogy maximális tisztelet Neked és a családodnak a csillagos ötös vendégszeretetből amit volt szerencsém megtapasztalni, de azért ez mégis más. Én nagyon jól éreztem magam Nálatok, ahogy fogadjátok a felétek tévedőt, az példa értékű, bárcsak mindenki ilyen lenne! De én is úgy vagyok vele, hogy nem illik máshoz odamenni csak úgy, elvárni akár még csak egy capuccinot is, mert a lakás mindenkinek a kuckója, vára, nem találkahely. Valakihez vendégségbe menni nem illik üres kézzel és távozni sem illik rögvest. Valakinek a lakására menni olyan, hogy az a vendéglátó beenged az intim szférájába, az nem egy klubház, nem egy átjáróház. Pláne ha nem egyedül megy az ember, akkor kínosabb....vonulni csapatostul. Tudom, hogy barátságok alakultak ki a tagok között, ami nagyon jó, de végülis ami minket összeköt az az autó, amit vásároltunk. Én úgy érzem, hogy a kialakult barátságok ellenére ez kell, hogy legyen a fő csapásirány és eme hóbortunknak nem kell, hogy családjaink is alárendeljék szabadidejüket. Ha egy kicsit belegondolsz, Ilusnak sem lehet kellemes ha odaállít 15-20 ember gyerekestül, kutyástul, macskástul és Ő mint háziasszony természetesen minden jóval el kívánja látni azt a vendégsereget, nem beszélve a csapat távozása utáni csatatérről, ami a lakásból marad. Tudom, hogy Ő ilyen, kiteszi a szívét lelkét mindenkinek, de nem elvárható ez tőle sem! Én nem szívesen tenném ki ennek a feleségemet még akkor sem, ha messzemenőkig kiveszem a részem a készülődésből, a helytállásból és a távozást követő rendrakásból. Szóljon az autókról egy tali, úgy kell szervezni, hogy sokaknak megfeleljen a helyszín, a körülmények és talán sikeresebb lesz.
Bocsánat, ha beleszóltam....
NorciW! Emlékszem, milyen volt asszonykám az utolsó napokban....megértelek a döntésedben.
Nagyon sok boldogságot a kis jövevényhez! Kívánom, hogy rengeteg örömötök legyen benne! Anyának lenni a világ legszebb dolga, szeressétek, tanítsátok meg minden jóra, hogy kiváló kis emberke legyen! Jó egészséget!

Köszönjük a jókívánságokat Mosolyog
Reméljük most már tényleg hamarosan megérkezik a gólya    Vigyorog  Kacsint
Gólyával beszéltem, de hogy meglepi maradjon, nem árulom el, mikor megy. Viszont, ha megvan a pici és már elég nagy, kell majd egy tali, ahol Kripic és Weres cipelheti a babakocsit az erdei dágványban.

Ja, ha bébiszitter kell majd, a számomat tudjátok.   Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2974 Dátum: 2013. Február 03. - 08:59:32 »

Tényleg SENKINEK nem kell magyarázkodni!!!  Puszi
De ha nem jön ellenvetés, csak nem jön el senki, ezt ÉRDEKTELENSÉGnek hívják. Nem mi, BÁRKI. 
Nincs sértődés, csak ténymegállapítás. 
Sosem volt, nem is lesz kötelező megjelenés.  Vigyorog

Viszont TÉNY: Ketten voltunk "évadnyítón".   

Szerintetek nem röhej?  He He

Pár éve egy évadzárón, szakadó hóban se szeri, se száma nem volt a Lacetti-knek. 

De ha ez csak nekünk fontos...   
Emlékszem, Atheeval alig jutottunk haza. Na de megálljatok, 55 nap szabim lesz, felsűrítem az eseményeket nektek!
Igen, az 2008-ban volt, amikor én is 5 óra alatt értem Esztergomba. Nektek könnyű volt, félúton már hazaértetek. Kacsint Vigyorog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #2975 Dátum: 2013. Február 03. - 09:12:02 »

Tényleg SENKINEK nem kell magyarázkodni!!!  Puszi
De ha nem jön ellenvetés, csak nem jön el senki, ezt ÉRDEKTELENSÉGnek hívják. Nem mi, BÁRKI. 
Nincs sértődés, csak ténymegállapítás. 
Sosem volt, nem is lesz kötelező megjelenés.  Vigyorog

Viszont TÉNY: Ketten voltunk "évadnyítón".   

Szerintetek nem röhej?  He He

Pár éve egy évadzárón, szakadó hóban se szeri, se száma nem volt a Lacetti-knek. 

De ha ez csak nekünk fontos...   
Emlékszem, Atheeval alig jutottunk haza. Na de megálljatok, 55 nap szabim lesz, felsűrítem az eseményeket nektek!
Már előre reszketünk...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2976 Dátum: 2013. Február 03. - 11:03:22 »

Cápa! Norci! Hozzászólásához.
Azért ajánlottam fel a lakásomat talis helynek, mert rossz idő lett, hogy emiatt ne maradjon el, hogy végre összejöjjünk páran. No meg sajnos kevesen jelentkeztek eleve, így tényleg csak kis beszélgetés lett volna, nem igazi vendéglátás, eszem- iszom, mert persze arra is volt példa, többször is, és jó is volt, úgy tudom, és remélem. Szóval nem lett volna gond, mert ilyenek vagyunk, befogadóak, ezt szoktam meg gyerek korom óta, nagy családból származom, ez nálunk természetes volt, és van, sőt lesz is továbbra is.
Norcit megértem, mint mindjárt a legnagyobb dolog fog bekövetkezni életében, nem szívesen ugra- bugrál ilyenkor már az ember lánya, asszonya. De azt ő nem tudta, ezek szerint, hogy a Lurdys talik valóban a parkolóban szoktak megtörténni, nem belül. Ezért jött az ötlet, hogy nálunk legyen helyette, nem másért. Mindig is a kocsik mellett beszélgettünk, és így ki, mikor jött, csatlakozhatott hozzánk.
De fel a fejjel, vegyük ezt mélypontnak, és onnan csak felfelé mehetünk ezentúl, természetesen csak akkor, ha akarjuk, és van rá valós igény. Legyen!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #2977 Dátum: 2013. Február 03. - 11:24:09 »

Cápa! Norci! Hozzászólásához.
Azért ajánlottam fel a lakásomat talis helynek, mert rossz idő lett, hogy emiatt ne maradjon el, hogy végre összejöjjünk páran. No meg sajnos kevesen jelentkeztek eleve, így tényleg csak kis beszélgetés lett volna, nem igazi vendéglátás, eszem- iszom, mert persze arra is volt példa, többször is, és jó is volt, úgy tudom, és remélem. Szóval nem lett volna gond, mert ilyenek vagyunk, befogadóak, ezt szoktam meg gyerek korom óta, nagy családból származom, ez nálunk természetes volt, és van, sőt lesz is továbbra is.
Norcit megértem, mint mindjárt a legnagyobb dolog fog bekövetkezni életében, nem szívesen ugra- bugrál ilyenkor már az ember lánya, asszonya. De azt ő nem tudta, ezek szerint, hogy a Lurdys talik valóban a parkolóban szoktak megtörténni, nem belül. Ezért jött az ötlet, hogy nálunk legyen helyette, nem másért. Mindig is a kocsik mellett beszélgettünk, és így ki, mikor jött, csatlakozhatott hozzánk.
De fel a fejjel, vegyük ezt mélypontnak, és onnan csak felfelé mehetünk ezentúl, természetesen csak akkor, ha akarjuk, és van rá valós igény. Legyen!
ÁMEN!!!
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #2978 Dátum: 2013. Február 03. - 12:43:39 »

Cápa! Norci! Hozzászólásához.
Azért ajánlottam fel a lakásomat talis helynek, mert rossz idő lett, hogy emiatt ne maradjon el, hogy végre összejöjjünk páran. No meg sajnos kevesen jelentkeztek eleve, így tényleg csak kis beszélgetés lett volna, nem igazi vendéglátás, eszem- iszom, mert persze arra is volt példa, többször is, és jó is volt, úgy tudom, és remélem. Szóval nem lett volna gond, mert ilyenek vagyunk, befogadóak, ezt szoktam meg gyerek korom óta, nagy családból származom, ez nálunk természetes volt, és van, sőt lesz is továbbra is.
Norcit megértem, mint mindjárt a legnagyobb dolog fog bekövetkezni életében, nem szívesen ugra- bugrál ilyenkor már az ember lánya, asszonya. De azt ő nem tudta, ezek szerint, hogy a Lurdys talik valóban a parkolóban szoktak megtörténni, nem belül. Ezért jött az ötlet, hogy nálunk legyen helyette, nem másért. Mindig is a kocsik mellett beszélgettünk, és így ki, mikor jött, csatlakozhatott hozzánk.
De fel a fejjel, vegyük ezt mélypontnak, és onnan csak felfelé mehetünk ezentúl, természetesen csak akkor, ha akarjuk, és van rá valós igény. Legyen!
ÁMEN!!!

A korábban szervezett számunkra elérhetőbb (Veszprémi, Balatonfüredi) talikon mi is részt vettünk, sajnos a mostani helyzetben nekünk is meg kell fontolnunk mi az amit meg engedhetünk magunknak! Nem a szándék és a kedv hiányzik!  Kacsint
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2979 Dátum: 2013. Február 03. - 16:51:56 »

Tényleg SENKINEK nem kell magyarázkodni!!!  Puszi
De ha nem jön ellenvetés, csak nem jön el senki, ezt ÉRDEKTELENSÉGnek hívják. Nem mi, BÁRKI. 
Nincs sértődés, csak ténymegállapítás. 
Sosem volt, nem is lesz kötelező megjelenés.  Vigyorog

Viszont TÉNY: Ketten voltunk "évadnyítón".   

Szerintetek nem röhej?  He He

Pár éve egy évadzárón, szakadó hóban se szeri, se száma nem volt a Lacetti-knek. 

De ha ez csak nekünk fontos...   
Emlékszem, Atheeval alig jutottunk haza. Na de megálljatok, 55 nap szabim lesz, felsűrítem az eseményeket nektek!
Már előre reszketünk...  Vigyorog
Apuci, izzítsd a hintát.  Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #2980 Dátum: 2013. Február 03. - 17:31:29 »

Tényleg SENKINEK nem kell magyarázkodni!!!  Puszi
De ha nem jön ellenvetés, csak nem jön el senki, ezt ÉRDEKTELENSÉGnek hívják. Nem mi, BÁRKI. 
Nincs sértődés, csak ténymegállapítás. 
Sosem volt, nem is lesz kötelező megjelenés.  Vigyorog

Viszont TÉNY: Ketten voltunk "évadnyítón".   

Szerintetek nem röhej?  He He

Pár éve egy évadzárón, szakadó hóban se szeri, se száma nem volt a Lacetti-knek. 

De ha ez csak nekünk fontos...   
Emlékszem, Atheeval alig jutottunk haza. Na de megálljatok, 55 nap szabim lesz, felsűrítem az eseményeket nektek!
Igen, az 2008-ban volt, amikor én is 5 óra alatt értem Esztergomba. Nektek könnyű volt, félúton már hazaértetek. Kacsint Vigyorog

Ne is mondjátok. Mennyit áltunk Szentivánon? 3 órát? Kemény volt...
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2981 Dátum: 2013. Február 03. - 17:32:18 »


Igen, az 2008-ban volt, amikor én is 5 óra alatt értem Esztergomba. Nektek könnyű volt, félúton már hazaértetek. Kacsint Vigyorog
Ez már ilyen régen volt?
Csak egy pici időre akartam beugrani, aztán jól ottragadtam. El is maradt az éjszakai műszak. Zavart
De legalább jót dumáltunk.
Naplózva
NorciW
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29



« Hozzászólás #2982 Dátum: 2013. Február 03. - 18:16:21 »

Már alig várom hogy nyár legyen, KisWeres addigra már "taliképes" lesz, és lehet menni mindenfelé! A tél amúgy is olyan dolog számomra, amit "valahogy túl kell élni"  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2983 Dátum: 2013. Február 03. - 19:06:29 »

Már alig várom hogy nyár legyen, KisWeres addigra már "taliképes" lesz, és lehet menni mindenfelé! A tél amúgy is olyan dolog számomra, amit "valahogy túl kell élni"  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Akárcsak Évi. A tél túlélőtúra a számára. Mosolyog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2984 Dátum: 2013. Február 04. - 15:45:24 »


Igen, az 2008-ban volt, amikor én is 5 óra alatt értem Esztergomba. Nektek könnyű volt, félúton már hazaértetek. Kacsint Vigyorog
Ez már ilyen régen volt?
Csak egy pici időre akartam beugrani, aztán jól ottragadtam. El is maradt az éjszakai műszak. Zavart
De legalább jót dumáltunk.
Bizony, bizony. Jó tali volt, csak kicsit sokat kellett hazafelé araszolni a sok nyárigumis miatt.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 197 198 [199] 200 201 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!