Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 08:33:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 196 197 [198] 199 200 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 475803 alkalommal)
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #2955 Dátum: 2013. Február 02. - 11:30:00 »

  nagyon esik az eső, nekem nem sok kedvem kidugni ilyenkor az orrom, részemről kihagyom a talit
elnézést
 
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2956 Dátum: 2013. Február 02. - 12:06:36 »

Sajnos én most ezt a talit kihagyom majd legközelebb, jó beszélgetést mindenkinek.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2957 Dátum: 2013. Február 02. - 12:14:49 »

úgy néz ki mi is kihagyjuk a Gidys bulit. Zavart
« Utoljára szerkesztve: 2013. Február 02. - 12:16:38 írta WERES » Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2958 Dátum: 2013. Február 02. - 12:53:36 »

Nos azt hiszem kezdek aggódni, hogy lassan nincs értelme talikról beszélni. Az aki jött volna egyáltalán, abból hárman lemondták. Oké, tudomásul vettem, és sajnálom. Azt hiszem be kell látnom, hogy nincs értelme forszírozni ezeket a lehetőségeket, maradok a szűkebb, baráti kapcsolatoknál, és a továbbiakban hagyom, hogy más égesse magát a szervezésben, de, ha neki sikerülne, természetesen, ha tudok, megyek- esetleg...

Ezentúl kizárólag priviben beszélem meg a baráti találkozókat, nem fárasztom felesleges olvasással az úri közönséget ennél a topicnál. Uff! Én elkeseredésemben szóltam.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2959 Dátum: 2013. Február 02. - 13:05:40 »

Nos azt hiszem kezdek aggódni, hogy lassan nincs értelme talikról beszélni. Az aki jött volna egyáltalán, abból hárman lemondták. Oké, tudomásul vettem, és sajnálom. Azt hiszem be kell látnom, hogy nincs értelme forszírozni ezeket a lehetőségeket, maradok a szűkebb, baráti kapcsolatoknál, és a továbbiakban hagyom, hogy más égesse magát a szervezésben, de, ha neki sikerülne, természetesen, ha tudok, megyek- esetleg...

Ezentúl kizárólag priviben beszélem meg a baráti találkozókat, nem fárasztom felesleges olvasással az úri közönséget ennél a topicnál. Uff! Én elkeseredésemben szóltam.
Nálam hasonló a helyzet mint Tommynál arra van dolgom így be tudtam volna 1-2 órára ugrani az elintéznivalóim után a lurdyba, de tovább egy minitali kedvéért nem mennék át a városon ebben az időben.
Ha valaki mégis jönne a lurdyhoz az szóljon akkor én is benézzek nem kell a parkolóba álldogálni.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2960 Dátum: 2013. Február 02. - 17:34:49 »

Az idei évet megnyitottnak nyilvánítjuk! 

/LadLac + Gidy /

Sajnos, mint az utóbbi időkben minden, ez is érdektelenségbe fulladt... 

Reméljük a további "találkozók" nem csak a közlekedési véletlenekből adódnak majd. 

Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2961 Dátum: 2013. Február 02. - 18:06:37 »

Az idei évet megnyitottnak nyilvánítjuk! 

/LadLac + Gidy /

Sajnos, mint az utóbbi időkben minden, ez is érdektelenségbe fulladt... 

Reméljük a további "találkozók" nem csak a közlekedési véletlenekből adódnak majd. 


Nem fulladt érdektelenségbe szerintem, csak a helyszínváltás elött kellett volna egy körkérdés kinek mi jó, a lurdynál lettünk volna többen is.
Ennek ellenére, ha lesz tali és hívnak én igyekszem ott lenni mint eddig is.... ennyi.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2962 Dátum: 2013. Február 02. - 18:43:50 »

Az idei évet megnyitottnak nyilvánítjuk! 

/LadLac + Gidy /

Sajnos, mint az utóbbi időkben minden, ez is érdektelenségbe fulladt... 

Reméljük a további "találkozók" nem csak a közlekedési véletlenekből adódnak majd. 


Nem fulladt érdektelenségbe szerintem, csak a helyszínváltás elött kellett volna egy körkérdés kinek mi jó, a lurdynál lettünk volna többen is.
Ennek ellenére, ha lesz tali és hívnak én igyekszem ott lenni mint eddig is.... ennyi.
Bocsika, de azért ajánlottam fel, hogy ide jöjjetek, mert ronda idő volt, és gondolom esőben ciki lett volna ázva beszélgetni a kocsik mellett, vagy pedig ülhettünk volna a kocsikban, esetleg váltogatva beszélgetni? Amúgy meg szerintem aki a Lurdyhoz eljött volna, az ide is eljöhetett volna a plusz 2 km nem hiszem, hogy kárt tett volna a családi költségvetésben. Egyébként Weres meg is köszönte a meghívást, majd később lemondta, a topicban meg senki nem kifogásolta a helyszínváltást, pedig volt rá idő, hogy még kifejtse véleményét, LadLac meg el is jött. Stocz meg ápolta beteg lábát. Szóval csak azt mondanám, hogy nem azért maradt két személyes a tali, mert nem a Lurdynál találkoztunk, ebben biztos vagyok. Ha pedig tévednék, akkor meg miért nem találkoztatok ott, ha csak az lett volna a jó helyszín? Furcsa dolog. De persze nem akarok rendelkezni más szabadidejével, és kedvével sem. Ennyi...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2963 Dátum: 2013. Február 02. - 18:58:21 »

Az idei évet megnyitottnak nyilvánítjuk! 

/LadLac + Gidy /

Sajnos, mint az utóbbi időkben minden, ez is érdektelenségbe fulladt... 

Reméljük a további "találkozók" nem csak a közlekedési véletlenekből adódnak majd. 


Nem fulladt érdektelenségbe szerintem, csak a helyszínváltás elött kellett volna egy körkérdés kinek mi jó, a lurdynál lettünk volna többen is.
Ennek ellenére, ha lesz tali és hívnak én igyekszem ott lenni mint eddig is.... ennyi.
Bocsika, de azért ajánlottam fel, hogy ide jöjjetek, mert ronda idő volt, és gondolom esőben ciki lett volna ázva beszélgetni a kocsik mellett, vagy pedig ülhettünk volna a kocsikban, esetleg váltogatva beszélgetni? Amúgy meg szerintem aki a Lurdyhoz eljött volna, az ide is eljöhetett volna a plusz 2 km nem hiszem, hogy kárt tett volna a családi költségvetésben. Egyébként Weres meg is köszönte a meghívást, majd később lemondta, a topicban meg senki nem kifogásolta a helyszínváltást, pedig volt rá idő, hogy még kifejtse véleményét, LadLac meg el is jött. Stocz meg ápolta beteg lábát. Szóval csak azt mondanám, hogy nem azért maradt két személyes a tali, mert nem a Lurdynál találkoztunk, ebben biztos vagyok. Ha pedig tévednék, akkor meg miért nem találkoztatok ott, ha csak az lett volna a jó helyszín? Furcsa dolog. De persze nem akarok rendelkezni más szabadidejével, és kedvével sem. Ennyi...
Én nem állítottam, hogy azért nem mentem-ünk mert nálad volt a tali, az 2 km nemigazán 2km de ez mindegy is az, hogy ki miért nem jött el és ki hogy komunikálta az is más kérdés nem mindenki tette ezek szerint közzé az álláspontját és nem is az én dolgom, én elmondtam miért nem megyek egyébként nem kellett volna az esőben állni vagy a kocsiban ülni ott a lurdy stb...nem sértésnek szántam de úgylátom az lett a vége sajnálom.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2964 Dátum: 2013. Február 02. - 19:13:36 »

én azért maradtam itthon, amiért a Gidy.  Vigyorog nehogy vizes legyen a frissen lemosott autóm  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #2965 Dátum: 2013. Február 02. - 20:00:03 »

Tényleg SENKINEK nem kell magyarázkodni!!!  Puszi
De ha nem jön ellenvetés, csak nem jön el senki, ezt ÉRDEKTELENSÉGnek hívják. Nem mi, BÁRKI. 
Nincs sértődés, csak ténymegállapítás. 
Sosem volt, nem is lesz kötelező megjelenés.  Vigyorog

Viszont TÉNY: Ketten voltunk "évadnyítón".   

Szerintetek nem röhej?  He He

Pár éve egy évadzárón, szakadó hóban se szeri, se száma nem volt a Lacetti-knek. 

De ha ez csak nekünk fontos...   
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2966 Dátum: 2013. Február 02. - 20:13:37 »

Tényleg SENKINEK nem kell magyarázkodni!!!  Puszi
De ha nem jön ellenvetés, csak nem jön el senki, ezt ÉRDEKTELENSÉGnek hívják. Nem mi, BÁRKI. 
Nincs sértődés, csak ténymegállapítás. 
Sosem volt, nem is lesz kötelező megjelenés.  Vigyorog

Viszont TÉNY: Ketten voltunk "évadnyítón".   

Szerintetek nem röhej?  He He

Pár éve egy évadzárón, szakadó hóban se szeri, se száma nem volt a Lacetti-knek. 

De ha ez csak nekünk fontos...   
Most is még szakadó esőben is egyel többen lettünk volna velem legalábbis.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
NorciW
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29



« Hozzászólás #2967 Dátum: 2013. Február 02. - 20:25:01 »

Tényleg ne haragudjatok, hogy nem mentünk. Én már eléggé nehezen mozgolódok (konkrétan bármelyik pillanatban jöhet a baba), és tény és való, hogy a Lurdyba még rávettem volna magam, hogy elmenjünk, vásárolgattunk volna még egy-két dolgot, picit maradtunk volna a talin aztán jöttünk volna haza.
Viszont "vendégségbe" már nem szívesen megyek, mert nehezen és kényelmetlenül ülök már egy helyben és ha mentünk volna Gidyhez, onnan úgy érzem hogy bunkóság lett volna 10 perc után felállni és eljönni 
Ákos meg nem hagy már itthon egyedül, mert ha hirtelen indulni kell, nem szívesen mennék taxival a kórházba.

(Meg persze tiszta a Lacsi és hát zuhogott az eső  Vigyorog)
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2968 Dátum: 2013. Február 02. - 20:32:20 »

Tényleg SENKINEK nem kell magyarázkodni!!!  Puszi
De ha nem jön ellenvetés, csak nem jön el senki, ezt ÉRDEKTELENSÉGnek hívják. Nem mi, BÁRKI. 
Nincs sértődés, csak ténymegállapítás. 
Sosem volt, nem is lesz kötelező megjelenés.  Vigyorog

Viszont TÉNY: Ketten voltunk "évadnyítón".   

Szerintetek nem röhej?  He He

Pár éve egy évadzárón, szakadó hóban se szeri, se száma nem volt a Lacetti-knek. 

De ha ez csak nekünk fontos...   
Emlékszem, Atheeval alig jutottunk haza. Na de megálljatok, 55 nap szabim lesz, felsűrítem az eseményeket nektek!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2969 Dátum: 2013. Február 02. - 21:18:15 »

Nincs harag, nincs sértődés, csak szomorúság, hogy ide jutottunk, pedig hát voltak klassz együttlétek, sőt több naposak is. LadLac cartárssal belenéztünk nosztalgiából a régi talis galériákba, ahol 10-12 kocsival jött össze a nép, együtt élveztük a jó társaságot, jó volt, szép emlékek maradnak örökké. Örülök, hogy részt vehettem ezekben, és jó lett volna, ha lett volna folytatása is, de sajnos- tudom- sok minden miatt rossz a hangulat, begubózkodnak az emberek, nyalják vélt, vagy valós sebeiket, eltávolodnak egymástól az, ez van manapság, de jó lett volna, ha mi egy oázist jelentettünk volna, ebben a sivárságban. Én hittem benne- tévedtem. Talán, majd, ha megjön a mi szeretett hajósunk, ő újra felrázza a csapatot, ha már én nem tudtam. Őszintén drukkolok neki, és nekünk, hogy újra egymásra találjunk, és megint igazi klub legyünk, ne csak távjavítók, és alkatrész keresők, eladók. Sajnálom, hogy ezeket kellett megírnom, de kikivánkozott belőlem a csalódottságom. Rázzatok fel, ha nincs igazam, nem bánnám! Azért persze nem vetem magam a vonat után.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 196 197 [198] 199 200 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!