Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 00:02:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 188 189 [190] 191 192 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 475552 alkalommal)
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2835 Dátum: 2012. Július 22. - 20:03:56 »

Ma volt egy kis találkám Tomy61-el,olaj csere fék javítás,beszélgetés.Csak a szokásos  Vigyorog.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2836 Dátum: 2012. Július 29. - 20:29:35 »

Holnaptól egészen péntekig kivettem magam a munkából, rá kell pihennem az utána következő hétre, amikor Akidobos családdal túrázni megyünk. Szóval, ha van ötlet, és vállalkozó, nyitott vagyok hasznos, okos programra, remélem lesz jelentkező. Az egyik dolog amit megnéznék, az a Vasúttörténeti Park, a másik, ahol már voltunk, de újabb dolgokat helyeztek el, ez pedig a Szentendrei Tömegközlekedési Múzeum. De persze kirándulás is szóba jöhet, no meg természetesen a telek is várja a jelentkezőket, meg a kis hajlékunk is, esetleg még kávéval is. Nos, felkeltettem az érdeklődéseteket?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2837 Dátum: 2012. Július 29. - 20:37:11 »

Holnaptól egészen péntekig kivettem magam a munkából, rá kell pihennem az utána következő hétre, amikor Akidobos családdal túrázni megyünk. Szóval, ha van ötlet, és vállalkozó, nyitott vagyok hasznos, okos programra, remélem lesz jelentkező. Az egyik dolog amit megnéznék, az a Vasúttörténeti Park, a másik, ahol már voltunk, de újabb dolgokat helyeztek el, ez pedig a Szentendrei Tömegközlekedési Múzeum. De persze kirándulás is szóba jöhet, no meg természetesen a telek is várja a jelentkezőket, meg a kis hajlékunk is, esetleg még kávéval is. Nos, felkeltettem az érdeklődéseteket?
Fel hát!  Kacsint  Milyen túra? A motoros útvonal, amit mutattál?

Hozzám a druszám jön szerdán, meg a héten valamikor Krisz is, így semmit nem tudok ígérni, pedig erősen tervben van, hogy felmegyek hozzád. 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2838 Dátum: 2012. Július 29. - 22:30:08 »

Holnaptól egészen péntekig kivettem magam a munkából, rá kell pihennem az utána következő hétre, amikor Akidobos családdal túrázni megyünk. Szóval, ha van ötlet, és vállalkozó, nyitott vagyok hasznos, okos programra, remélem lesz jelentkező. Az egyik dolog amit megnéznék, az a Vasúttörténeti Park, a másik, ahol már voltunk, de újabb dolgokat helyeztek el, ez pedig a Szentendrei Tömegközlekedési Múzeum. De persze kirándulás is szóba jöhet, no meg természetesen a telek is várja a jelentkezőket, meg a kis hajlékunk is, esetleg még kávéval is. Nos, felkeltettem az érdeklődéseteket?
Fel hát!  Kacsint  Milyen túra? A motoros útvonal, amit mutattál?

Hozzám a druszám jön szerdán, meg a héten valamikor Krisz is, így semmit nem tudok ígérni, pedig erősen tervben van, hogy felmegyek hozzád. 
Ja, a motoros túra, csak egy a baj, hogy (vöröshajú szemüveges) nem találom a könyvet, de keresem. Amúgy meg gyere, csak szólj előtte, hogy oké legyen.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2839 Dátum: 2012. Augusztus 02. - 09:44:08 »

Tegnap itt volt nálam a druszám és a párja. Volt némi tűz, abból lett parázs, és hirtelen felindulásból sütögetés.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2840 Dátum: 2012. Augusztus 02. - 09:50:40 »

Tegnap itt volt nálam a druszám és a párja. Volt némi tűz, abból lett parázs, és hirtelen felindulásból sütögetés.
Ami után egy jót ettünk és ittunk, én csak alkohol nélkülit, és egy jót beszélgettünk. Na meg üzembe helyeztük Kapitány új gépét is. Köszönjük a lehetőséget. Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2841 Dátum: 2012. Augusztus 14. - 18:40:39 »

Hamarosan- sajnos, vége lesz a nyári szabiknak, jön az iskola kezdés, szóval a mókus újra hajtani kezdi a kereket. Szeptemberben újra meg kéne csinálni a focis, játszóteres talit, de most már sokkal több résztvevővel, és új arcokkal is. Sportolás, és hintázás után pedig újra csinálhatnánk egy közös ebédet, végre Hawer bográcsozhatna nekünk valami finomat, amit már többször megígért. Bízom benne, hogy sikerül összeszedni a csapatot, és egy újabb jó talit élünk meg. Gondolom, valamelyik szombati nap lenne a megfelelő, amit, ha valóban volna igény a talira, akkor megszavazhatnánk. Számítok a talis "kemény magra", és a még ismeretlen klubtagokra is. Vélemény? Uff! Szóltam!

Akkor legyen 22.-én, vagy 29.-én, valamelyik szombaton, hogy a Kapitány se maradjon le róla. Erre kérek szavazást valamelyik moditól. (22? 29? Mindkét jó!)
« Utoljára szerkesztve: 2012. Augusztus 14. - 19:56:54 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2842 Dátum: 2012. Augusztus 14. - 19:49:13 »

Hamarosan- sajnos, vége lesz a nyári szabiknak, jön az iskola kezdés, szóval a mókus újra hajtani kezdi a kereket. Szeptemberben újra meg kéne csinálni a focis, játszóteres talit, de most már sokkal több résztvevővel, és új arcokkal is. Sportolás, és hintázás után pedig újra csinálhatnánk egy közös ebédet, végre Hawer bográcsozhatna nekünk valami finomat, amit már többször megígért. Bízom benne, hogy sikerül összeszedni a csapatot, és egy újabb jó talit élünk meg. Gondolom, valamelyik szombati nap lenne a megfelelő, amit, ha valóban volna igény a talira, akkor megszavazhatnánk. Számítok a talis "kemény magra", és a még ismeretlen klubtagokra is. Vélemény? Uff! Szóltam!
Tárcsa is van...

Csak ne szeptember 8-9 és ne szeptember 15- 23 között legyen. Nekem akkor nem jó.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2843 Dátum: 2012. Augusztus 14. - 20:01:55 »



Akkor legyen 22.-én, vagy 29.-én, valamelyik szombaton, hogy a Kapitány se maradjon le róla. Erre kérek szavazást valamelyik moditól. (22? 29? Mindkét jó!)
22-én indulok haza Hamburgból... Tehát 29.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2844 Dátum: 2012. Augusztus 15. - 12:58:42 »

Nos, akkor a mi jó öreg tengerészünk kedvéért, meghirdetem, hogy szeptember 29.-én, szombaton tartsunk egy nagyszabású focis, játszóteres, beszélgetős, bográcsozós, barátkozós talit. Remélem addigra minden érdeklődő szabaddá teszi magát, és családját, és nagy bulit csapunk majd. Máris várom a napot, családommal együtt.

Szeptember 29.-én, szombaton nagy focis, családos tali, ne feledjétek! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #2845 Dátum: 2012. Augusztus 15. - 18:18:24 »

Nos, akkor a mi jó öreg tengerészünk kedvéért, meghirdetem, hogy szeptember 29.-én, szombaton tartsunk egy nagyszabású focis, játszóteres, beszélgetős, bográcsozós, barátkozós talit. Remélem addigra minden érdeklődő szabaddá teszi magát, és családját, és nagy bulit csapunk majd. Máris várom a napot, családommal együtt.

Szeptember 29.-én, szombaton nagy focis, családos tali, ne feledjétek! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Igaz egy kicsit még odébb van a 29.e ,de egyenlőre jónak tűnik az időpont! Mosolyog
Naplózva
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #2846 Dátum: 2012. Augusztus 23. - 21:59:31 »

jól elkódorgott lacettis js jöhet? Elvégre egy piros kombi is dobja az összképet! Vigyorog
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2847 Dátum: 2012. Augusztus 24. - 10:57:20 »

Úgy néz ki mi is ráérünk, revansot kell venni! Ladányiakat le kell győznünk futballban!  Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2848 Dátum: 2012. Augusztus 24. - 14:39:55 »

Úgy néz ki mi is ráérünk, revansot kell venni! Ladányiakat le kell győznünk futballban!  Vigyorog
Állunk elejbe! De már Csaba is fog játszani ám! Remélem jó nagy BL- döntő lesz! B: mint bukottak, L: mint Ladányiak! Kacsint Vigyorog
Remélem tényleg nemcsak ígérgetés, hogy sokan jönnétek, hanem az is lesz! Ja, és HAWER(!), oké a bográcsolás?
Szóval szeptember 29.-én, szombaton BL döntő az Ady-ligeti Arénában! Majd ezzel egy időben a kicsik nyúzhatják a játszótér dolgait, majd a focisták, sántán, vagy hordágyon eljutnak a telekre, ahol evéssel, ivással, beszélgetéssel eltöltik a maradék erejüket.
Szóval nagy szeretettel várunk mindenkit!
Majd időben meg kell venni a kajához való dolgokat, és italokat, a pénzt meg össze kell majd adni. Szerintem a 10 órás kezdés lenne a megfelelő a focihoz. Találkozás a pálya melletti parkolóban, illetve a pályán. Akik meg szívesen segítenének a főzésben, azok előre mehetnek a telekre a hölgyekkel. Vélemény? Kik jönnének?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #2849 Dátum: 2012. Augusztus 24. - 15:19:18 »

Úgy néz ki mi is ráérünk, revansot kell venni! Ladányiakat le kell győznünk futballban!  Vigyorog
Állunk elejbe! De már Csaba is fog játszani ám! Remélem jó nagy BL- döntő lesz! B: mint bukottak, L: mint Ladányiak! Kacsint Vigyorog
Remélem tényleg nemcsak ígérgetés, hogy sokan jönnétek, hanem az is lesz! Ja, és HAWER(!), oké a bográcsolás?
Szóval szeptember 29.-én, szombaton BL döntő az Ady-ligeti Arénában! Majd ezzel egy időben a kicsik nyúzhatják a játszótér dolgait, majd a focisták, sántán, vagy hordágyon eljutnak a telekre, ahol evéssel, ivással, beszélgetéssel eltöltik a maradék erejüket.
Szóval nagy szeretettel várunk mindenkit!
Majd időben meg kell venni a kajához való dolgokat, és italokat, a pénzt meg össze kell majd adni. Szerintem a 10 órás kezdés lenne a megfelelő a focihoz. Találkozás a pálya melletti parkolóban, illetve a pályán. Akik meg szívesen segítenének a főzésben, azok előre mehetnek a telekre a hölgyekkel. Vélemény? Kik jönnének?

Én jönnék. Úgysem láttatok még játszani a pályán.  Vigyorog Vigyorog
De nem 100%, szokás szerint.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 188 189 [190] 191 192 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!