Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 22:35:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 187 188 [189] 190 191 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 475520 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2820 Dátum: 2012. Június 17. - 21:20:39 »

A következő talit tervezzük sopronba, vagy Kőszegre! Esetleg Cápáékhoz, ahol némi sütögetés is lehetséges!  Kacsint Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2821 Dátum: 2012. Június 17. - 21:40:13 »

A következő talit tervezzük sopronba, vagy Kőszegre! Esetleg Cápáékhoz, ahol némi sütögetés is lehetséges!  Kacsint Vigyorog
Cap! Megpróbálhatod, de a mai üzemanyagárak mellett nem nagyon fog összejönni, hogy sokan egy napra jó 400 km-t menjenek. Ha meg több napos lenne, akkor hozzájön még a szállásköltség is. Szóval nem véletlen, hogy Cápa se jön el Pestre, és környékére talizni. A közelükben lakó klubtagok meg nem törik magukat, hogy talit szervezzenek, ez az ő bajuk, vagy nem is igénylik. Nem véletlen, hogy itt kialakult egy csoport, akik szívesen töltik egymással idejüket, és nem kell nagyobb költségbe verniük magukat. Már régen tettem célzást arra, hogy szabad másoknak is szervezni talikat, akár környékbeli klubtagokkal, de az évek során senki nem tett ilyet, így maradunk kivételek, akik ezt igénylik, szervezik, meg is tartják. Érdemes megnézni, hogy egyes megyékben hányan vannak a klubból, nem is kevesen, de eddig meg sem próbálták összeszedni azokat, akik benne lennének egy regionális taliban. Akkor meg mi miért is törjük magunkat, hogy mi sokan menjünk messze azért, hogy hátha valaki mégiscsak tenné tiszteletét, és el is jönne. Érdektelenség, nemcsak pénzhiány- gondolom, és ez nem a mi hibánk. Tudom, hogy van olyan aki messziről is eljött, volt aki többször is, őket nagyra becsültük, és mindig is közelállónak tekintettük magunkhoz, nem véletlen, hogy velük barátságba is kerültünk. Szóval sajnálom, hogy másoknak nem jön össze az, ami szorosabbá tenné a személyes kapcsolatokat is, mint nálunk szerencsére kialakult.

Ja, és lehet megcáfolni soraimat, és drukkolok is a különböző térségekben élő tagoknak, hogy egyre több talit szervezzenek, rendezzenek ők is. Nosza rajta! Amen!
« Utoljára szerkesztve: 2012. Június 18. - 16:19:46 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2822 Dátum: 2012. Június 18. - 11:58:17 »

Szuper volt a szombat. Mosolyog
A focit szerintem én bírtam legkevésbé. Félidőnél már nem kaptam levegőt.
Azt a pár fényképet majd feltöltöm, nem sok van, csak a kajálásnál és után lett csinálva pár darab.
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2823 Dátum: 2012. Június 26. - 19:59:51 »

Szokásos minitalit tartottunk. LadLac megmutatta, megcsinálta a klíma csőtisztítását, most már nem a gumi szőnyegre csepeg le víz, hanem a kocsi alá, ahogy kell.
Átadtam a Shell bónusz kártyát, hogy végre egyszer legyen már tele a tankja, mert már nagyon be van horpadva a vákuumtól. Kacsint Vigyorog Persze könnyebb autó, kisebb fogyi, mint az efegyben. Kacsint Vigyorog Gyorsult is piszkosul. Az enyém nehezebb, mert tele benzinnel, és gázzal, többet is fogyaszt. Kacsint Vagy most hencegtem? He Kacsint Vigyorog

Más! Most az elkövetkező három hétvégére csináltunk programot. De utána újra benne lennék egy focis taliban, bízva abban, hogy aki volt, újra eljön, és azok is, akik csak szerettek volna részt venni a jól sikerült talin. Igény esetén megszervezhetjük, de most már talán tényleg bográcsolással, hogy Hawer ne érezze, hogy nem bízunk benne.

Vélemény? Egyéb ötlet? Kívánságok? Esetleg kirándulás? Holdvilág árok? Rám újra?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2824 Dátum: 2012. Július 01. - 19:17:10 »

A hétvégén meglátogattam a Bagolyirtást, volt többnapos talink helyét, és persze Gábort. Nagyon jó volt újra ott lenni, és nosztalgiával visszagondolni a jól sikerült több napos talikra, a jó társaságra. Jókat ettünk, ittunk, beszélgettünk, biliárdoztunk, sőt pancsoltunk is. A hely sajnos pénz hiánya miatt nem lett műszakilag jobb, de legalább jóval olcsóbban lehet kivenni. Egy napra 40 ezerért, ha több napra veszi ki egy csapat, akkor naponta 35 ezerbe kerül, ami azért nagyon kedvező ár, igaz messze nem 4 csillagos hotel. De nem is ez volt a lényeg akkor sem, hanem az együttlét.

Tegnap ott meglátogatott minket Akidobos barátom feleségével, és jó pár órát együtt töltöttünk, és megterveztünk egy közös több napos túrát is. Közben meg újra élveztük Gábor konyhájának termését. Jó, hogy vannak még olyanok, akik igénylik a személyes találkozásokat, akik szívesen töltenek időt egymással.

Hazafelé Csaba vezetett, normálisan, sárgaság nélkül. De egy márkatársat is alázott, pedig az egy Chevrolet Corvett volt, benne Kasza Tibivel, de meg kellett hajolnia a Lacetti szélvészgyors vezetőjével, és autójával szemben. Szuper gépünk van! Ha a Corvett esetleg a neten eladóvá válna, hát ez lenne az oka, nem vitás.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2825 Dátum: 2012. Július 06. - 10:12:19 »

A Budapestről indulóknak Kaposvárra!
Gyülekező:  Budaörsi Auchan áruház parkolója a nagy tábla alatt
Időpont:  6:40-07:00
Indulás 7:00-7:20
Autópálya matricát mindenki előre vegye meg!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Papy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Hozzászólás #2826 Dátum: 2012. Július 06. - 18:09:32 »

Jó talit!:)
Naplózva

Papy, akinek Lacettije van, és nem fél használni...!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2827 Dátum: 2012. Július 06. - 20:06:18 »

Jó talit!:)
köszi  Kacsint Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2828 Dátum: 2012. Július 06. - 20:07:30 »


A Budapestről indulóknak Kaposvárra!
Gyülekező:  Budaörsi Auchan áruház parkolója a nagy tábla alatt
Időpont:  6:40-07:00
Indulás 7:00
Autópálya matricát mindenki előre vegye meg!


Döme te külön jössz? vagy mi lesz? eddig nem jelentkezett senki erre a találka pontra  Zavart
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2829 Dátum: 2012. Július 06. - 20:10:57 »

Mi külön megyünk. Nincs kedvem autópályázni.
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2830 Dátum: 2012. Július 06. - 20:56:11 »

Mi külön megyünk. Nincs kedvem autópályázni.
sejtettem, gondolom Döme is a lurkókkal külön menne
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2831 Dátum: 2012. Július 06. - 22:30:15 »

Mi külön megyünk. Nincs kedvem autópályázni.
sejtettem, gondolom Döme is a lurkókkal külön menne

A héten nem voltam aktív, mert a Balcsinál nyaralunk. Gondolom, Te már nem olvasod holnapig a fórumot, de azért leírom, hogy a ma éjszakát meg már Kaposváron töltjük egy barátomnál, úgyhogy nem talizok senkivel. 
Szerencsésen alakult így az időrendem.

A lurkók hasonló korú gyerekekkel Kaposváron, én meg Veletek töltöm a szombatot Kaposújlakon.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2832 Dátum: 2012. Július 08. - 12:42:25 »

nos, büszkék lehettek ránk, mert Dömével olyan szépen képviseltük a lacsiklubot, hogy felváltva nyertük a versenyszámokat kb  Vigyorog Döme autója lett a legszebb mind közül és nagyon jól tolatott a srác... GRAT DÖME!  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2833 Dátum: 2012. Július 09. - 13:02:35 »

nos, büszkék lehettek ránk, mert Dömével olyan szépen képviseltük a lacsiklubot, hogy felváltva nyertük a versenyszámokat kb  Vigyorog Döme autója lett a legszebb mind közül és nagyon jól tolatott a srác... GRAT DÖME!  Kacsint


Köszönöm, én is gratulálok az eredményedhez. Mosolyog
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2834 Dátum: 2012. Július 16. - 13:27:05 »

a hétvégén Nórival Balatonszepezden voltunk és a közelben van egy régi ismerősének farmja. ha esetleg az északi részre terveznénk egy talit, akkor érdemes lenne el látogatni oda kisebb létszámmal és lehet vásárolni helyben készült kecske tejet, hússertés és mangalica kolbászt-szalámit-sonkát-szalonnát, valamint rengeteg féle sajtot a kecske tejből és túrót is. annyira finom volt minden, hogy be is vásároltunk rendesen  :taps:
Íme 2 rövid irodalom róluk:
http://www.programturizmus.hu/tpartner-kovari-kecskefarm-kaptalantoti-sajtkostolas.html
http://abalaton.hu/cimke/kecskefarm/

ez talán jobb cikk:
http://www.naplo-online.hu/hetvege/20080216_kovariek_boldog_farmja
« Utoljára szerkesztve: 2012. Július 16. - 13:30:47 írta WERES » Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 187 188 [189] 190 191 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!