Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 21:09:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 186 187 [188] 189 190 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 475482 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2805 Dátum: 2012. Június 16. - 07:16:21 »

Mi hamarosan indulunk, mert út közben felvesszük az ifjú házasokat is. Tehát fél 9-ig vagyok itt még elérhető, utána csak telcsin. Jó lenne, ha mindenki fél 10-re odaérne, hogy a kaja dolgot meg tudjuk beszélni, majd venni, megcsinálni, focizni, meg minden. Hajrá akkor, ébresztő, foci cuccok be, meg ami még kell (Pénz, labda, lelkesedés), és nyomás, indulás Ady ligetre a pályához!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #2806 Dátum: 2012. Június 16. - 07:21:15 »

Tehát a foci is Remeteszőlősön lesz, ahol Gidy telke van, nah csak sikerült kinyomozni, nekem csak ennyi kellett volna, egy helyiségnév!  Vigyorog
Labdát viszek!
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2807 Dátum: 2012. Június 16. - 07:32:04 »

Tehát a foci is Remeteszőlősön lesz, ahol Gidy telke van, nah csak sikerült kinyomozni, nekem csak ennyi kellett volna, egy helyiségnév!  Vigyorog
Labdát viszek!
Nem! A foci Ady ligeten lesz, a kaja lesz Remeteszőlősön, a telken. Az még plusz két buszmegállóval odébb van. Ady liget buszmegállónál van ABC bolt, jobbra meg beljebb a pálya. A parkolóban meg Lacettik. Vigyorog

Kikapcs! Indulunk! Gyertek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2808 Dátum: 2012. Június 16. - 16:39:39 »

Jelentem, megtörtént a focis tali Ady ligeten, majd a közös ebéd a telken. A focit 6 góllal a családi csapatom nyerte, de az ellenfél is kitűnő volt. A kaját meg Weres nyerte, mert 50+1%-ot fogyasztott, így ő lett a király, vagy főrészvényes. Remélem mindenki jól érezte magát, és rendben hazaért. Mi örököltünk egy pöttyös labdát Dömééktől, de majd visszaadjuk a következő talin a gyerekeknek. Mindenkinek köszönjük, hogy velünk voltak, jót fociztunk, ettünk- ittunk jót mulattunk, és persze pihentünk egy kicsit a kertben. Még egy kedves meglepetés is volt, egy nyúl matrica került fel a hátsó szélvédőmre. Találjátok ki, hogy ki tehette. Folyt köv. majd.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2809 Dátum: 2012. Június 16. - 17:29:26 »

Jelentem, megtörtént a focis tali Ady ligeten, majd a közös ebéd a telken. A focit 6 góllal a családi csapatom nyerte, de az ellenfél is kitűnő volt. A kaját meg Weres nyerte, mert 50+1%-ot fogyasztott, így ő lett a király, vagy főrészvényes. Remélem mindenki jól érezte magát, és rendben hazaért. Mi örököltünk egy pöttyös labdát Dömééktől, de majd visszaadjuk a következő talin a gyerekeknek. Mindenkinek köszönjük, hogy velünk voltak, jót fociztunk, ettünk- ittunk jót mulattunk, és persze pihentünk egy kicsit a kertben. Még egy kedves meglepetés is volt, egy nyúl matrica került fel a hátsó szélvédőmre. Találjátok ki, hogy ki tehette. Folyt köv. majd.
Vigyorog Vigyorog Vigyorog jó hát egy igazi Weres tud enni  Vigyorog  Vigyorog Vigyorog öcsém vékony, de ő is bírja a kétszemélyes bőségtálat 7 palerral, nem csak én  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
köszönünk szépen mindent, Ilus egy Istennő, Apa te meg.......te voltál a nap játékosa, úgy hajtottál/cseleztél, mint egy húszon éves Kacsint ja és éljen az ifjú pár és a bojtár úr Vigyorog no meg azok is, akik dolgoztak
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #2810 Dátum: 2012. Június 16. - 18:44:01 »

Nagyon jól sikerült a tali, köszönöm a meghívást/vendéglátást, rég éreztem magam ilyen jól!
Foci, kaja pia és emellé remek társaság egy nyugis környezetben, nagyon kell ez a mindennapok fáradalma után.  Mosolyog
Naplózva

Papy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Hozzászólás #2811 Dátum: 2012. Június 16. - 18:51:19 »

Sziasztok! Nagyon sajnálom, hogy a foci után nem tudtam veletek menni tovább. Remélem még idén lesz egy pár tali, és legközelebb a munka nem szól közbe... Gidy nektek jó utat!
Naplózva

Papy, akinek Lacettije van, és nem fél használni...!
Papy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Hozzászólás #2812 Dátum: 2012. Június 16. - 18:55:11 »

Meg végre nem csak én voltam HB-val:D
Naplózva

Papy, akinek Lacettije van, és nem fél használni...!
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #2813 Dátum: 2012. Június 16. - 22:50:54 »

WTCC-s HB-val! Vigyorog Szépen lassan letaszítjuk majd a Sedanokat és az SW-ket a "trónról"!  Vigyorog
Naplózva

cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2814 Dátum: 2012. Június 17. - 07:34:32 »

WTCC-s HB-val! Vigyorog Szépen lassan letaszítjuk majd a Sedanokat és az SW-ket a "trónról"!  Vigyorog
Pláne ha a vidékiek is tudnának menni.... Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #2815 Dátum: 2012. Június 17. - 07:41:07 »

WTCC-s HB-val! Vigyorog Szépen lassan letaszítjuk majd a Sedanokat és az SW-ket a "trónról"!  Vigyorog
Pláne ha a vidékiek is tudnának menni.... Kacsint
Akkor és már nem is szólok semmit Kacsint 
De annyit még igen, hogy örvendek annak, hogy jó időt kapott a csapat és hogy jól éreztétek magatokat  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2816 Dátum: 2012. Június 17. - 08:50:47 »

WTCC-s HB-val! Vigyorog Szépen lassan letaszítjuk majd a Sedanokat és az SW-ket a "trónról"!  Vigyorog
Pláne ha a vidékiek is tudnának menni.... Kacsint
Akkor és már nem is szólok semmit Kacsint 
De annyit még igen, hogy örvendek annak, hogy jó időt kapott a csapat és hogy jól éreztétek magatokat  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hát jah, én is itt a nyugati határszélen kicsit kiesek a szórásból...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2817 Dátum: 2012. Június 17. - 13:57:44 »

Jól éreztük magunkat mi is, az egész Döme család! Köszönjük a lehetőséget, kaját, piát. Minden frankó volt. Rég fociztam ilyen jót, Gidynek minden elismerésem az erőnlétéért. Dávid sérülése szépen gyógyul, pöttyös labdára igényt tartunk, mert a szomszédtól vettük kölcsön.  Zavart Mosolyog
Naplózva
NorciW
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29



« Hozzászólás #2818 Dátum: 2012. Június 17. - 18:20:43 »

Szuper nap volt! Gidyéknek köszönünk mindent mégegyszer!!!  Puszi
Olyan jó volt egy kis pihenés, nyugi, jó levegő  Mosolyog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2819 Dátum: 2012. Június 17. - 20:39:08 »

Örülünk, hogy jól éreztétek magatokat mind, és ígérem folytatjuk hamarosan. Focival, játszóterezéssel, evéssel, ivással, pihenéssel, beszélgetéssel, barátkozással. De a legközelebb már a kaja bográcsos lesz, mert Hawer megígérte, hogy csodakaját csinál nekünk. Amúgy tegnap még nem, de mára már jobban voltam, már nem fájt minden izmom a foci után. Hiába, már nem vagyok 20 éves, sőt már háromszor sem. De nagyon élveztem, és meccs közben nem is fájt semmim, bezzeg, amint vége lett, nos akkor már mindenem. Ezért is kéne többször csinálni, hogy szokjam a terhelést. Sajnálom, hogy többen lemondták, ők is sajnálhatják, no meg azok, akik meg sem próbálták. Most egy kis szünet, mert más kötelezettségeink is vannak, de júliusban újra megcsináljuk, ha lesz rá igény, és kellő számú jelentkező. A képeket meg tegyed fel, kedves Jani barátom, kérlek! Pöttyös vissza lesz adva. Amúgy meg sikeres volt a matyóföldi utunk is, jó volt együtt az új családunkkal, és szerencsésen haza is értünk.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 186 187 [188] 189 190 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!