Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 20:56:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 185 186 [187] 188 189 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 475475 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2790 Dátum: 2012. Június 14. - 13:57:23 »

a medveszagúra megizzadt focizóknak lesz esetleg zuhanyzási lehetőség? természetesen a rezsijét fizetve......ha nem, akkor én kapufa leszek Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2791 Dátum: 2012. Június 14. - 15:56:04 »

Nos, akkor a válaszokat leírom.

A kaját reggel vesszük meg a CBA-ban, a létszámnak megfelelő mennyiséget, és olyanokat, amiket megbeszélünk. Javaslom, hogy salátát csináljanak az ügyes hölgyek, és virslit főzhetünk, mustárral, kechuppal, friss kenyérrel, salátával, szuper lesz. Lehet kiegészíteni szalonnával, zsíros kenyérrel, hagymával. Desszertnek meg lehetne fagyizni is. Máris csorog a nyálam, még nem ebédeltem...Szóval ez így bőven jó lesz- szerintem.

Az idő valóban jónak ígérkezik, szóval legyen is megtartva a focis tali, annyira készültünk már rá. Ne feledkezzetek meg a sport szerkókról sem! Labda is kell!

Ami a fürdést illeti, hát lesz melegvíz természetesen, de a boylertól függ, hogy mikorra fűti újra, és újra fel az elhasznált meleget. Spórolni kell majd vele.

Nos a foci kezdés legyen 10-kor a pályán, a gyülekező meg fél 10-től, mert ugyebár a kaját is meg kell beszélni, megvásárolni, előkészíteni, míg mi focizunk. Szerencsére lesznek ügyes ASSZONYOK, akik megcsinálják a kaját, salátát, és bekötözik a sebeinket, sínbe rakják eltört csontjainkat, dédelgetnek.

Nekünk 17 órakor el kell jönnünk, mert megyünk Mezőkövesdre. De Csabáék maradhatnak, és lehet maradni még akkor is, ha mi csendben elhúzunk.

Pénzt, kaja utalványt hozzatok, meg számtantanárt, aki tud osztani. Már nagyon várom a focit, a társaságot, és majd a felgyógyulásomat is. Legyünk sokan!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2792 Dátum: 2012. Június 14. - 16:33:14 »

1: Jani / 2+1 meg egy kicsi/   
2: hawer / 4 felnőtt egy gyerek  / legközelebb
3: Papy /2 felnőtt/
4: LadiGidy /4+2? felnőtt/
5: Weresék / 2 felnőtt
6: Döme család / 2+1 meg egy kicsi
7: r3dwo0d /1 felnőtt (a délutáni program nem biztos)
8: Dani
9: Kripic /1 felnőtt 2 gyerek - mindhárman max. szögletzászlónak leszünk jók... /
10:
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #2793 Dátum: 2012. Június 14. - 19:07:51 »

1: Jani / 2+1 meg egy kicsi/   
2: hawer / 4 felnőtt egy gyerek  / legközelebb
3: Papy /2 felnőtt/
4: LadiGidy /4+2? felnőtt/
5: Weresék / 2 felnőtt
6: Döme család / 2+1 meg egy kicsi
7: r3dwo0d /1 felnőtt (a délutáni program nem biztos)
8: Dani
9: Kripic /1 felnőtt 2 gyerek / csak akkor tudunk menni, ha valaki hoz-visz minket (vagy legalább a két gyereket, én legfeljebb megyek motorral) okát l. alább:
10:

Történt ugyanis, hogy dől az olaj a gépsárkányból valahol alul/felül/oldalt, mittudoménhonnan, tiszta olaj a jobb első keréknél az alsó lengőkar is - így nem lehet vele közlekedni.
Leonelékkel a kapcsolat felvéve, de javításra legkorábban hétfőn van esély... (Főtengely-szimmering és/vagy szelepfedél tömítés - ha főtengely-szimmering, akkor mindjárt egy vezérlés csere is - pont ez hiányzott így a nyaralás előtt...)
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2794 Dátum: 2012. Június 14. - 19:22:14 »

1: Jani / 2+1 meg egy kicsi/   
2: hawer / 4 felnőtt egy gyerek  / legközelebb
3: Papy /2 felnőtt/
4: LadiGidy /4+2? felnőtt/
5: Weresék / 2 felnőtt
6: Döme család / 2+1 meg egy kicsi
7: r3dwo0d /1 felnőtt (a délutáni program nem biztos)
8: Dani
9: Kripic /1 felnőtt 2 gyerek / csak akkor tudunk menni, ha valaki hoz-visz minket (vagy legalább a két gyereket, én legfeljebb megyek motorral) okát l. alább:
10:

Történt ugyanis, hogy dől az olaj a gépsárkányból valahol alul/felül/oldalt, mittudoménhonnan, tiszta olaj a jobb első keréknél az alsó lengőkar is - így nem lehet vele közlekedni.
Leonelékkel a kapcsolat felvéve, de javításra legkorábban hétfőn van esély... (Főtengely-szimmering és/vagy szelepfedél tömítés - ha főtengely-szimmering, akkor mindjárt egy vezérlés csere is - pont ez hiányzott így a nyaralás előtt...)
Kripic! Döme! Kitaláltam a megoldást nektek. Kacsint Vigyorog
Kripic! Döme barátod keresd meg, ő is ott lakik, mint tudod is, a gyerekeket elhozhatná, Te meg motoroznál újra, mint a pákozdi talin.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Június 14. - 19:31:08 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #2795 Dátum: 2012. Június 14. - 20:17:54 »

1: Jani / 2+1 meg egy kicsi/   
2: hawer / 4 felnőtt egy gyerek  / legközelebb
3: Papy /2 felnőtt/
4: LadiGidy /4+2? felnőtt/
5: Weresék / 2 felnőtt
6: Döme család / 2+1 meg egy kicsi
7: r3dwo0d /1 felnőtt (a délutáni program nem biztos)
8: Dani
9: Kripic /1 felnőtt 2 gyerek / csak akkor tudunk menni, ha valaki hoz-visz minket (vagy legalább a két gyereket, én legfeljebb megyek motorral) okát l. alább:
10:

Történt ugyanis, hogy dől az olaj a gépsárkányból valahol alul/felül/oldalt, mittudoménhonnan, tiszta olaj a jobb első keréknél az alsó lengőkar is - így nem lehet vele közlekedni.
Leonelékkel a kapcsolat felvéve, de javításra legkorábban hétfőn van esély... (Főtengely-szimmering és/vagy szelepfedél tömítés - ha főtengely-szimmering, akkor mindjárt egy vezérlés csere is - pont ez hiányzott így a nyaralás előtt...)
Kripic! Döme! Kitaláltam a megoldást nektek. Kacsint Vigyorog
Kripic! Döme barátod keresd meg, ő is ott lakik, mint tudod is, a gyerekeket elhozhatná, Te meg motoroznál újra, mint a pákozdi talin.
Szerintem is csak ez a megoldás jöhet szóba, de hát mégse én akartam felvetni... Kacsint Kacsint Kacsint
(Bár a "2 + 1 meg egy kicsii" mellé azért necces...)
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2796 Dátum: 2012. Június 15. - 07:49:06 »


Történt ugyanis, hogy dől az olaj a gépsárkányból valahol alul/felül/oldalt, mittudoménhonnan, tiszta olaj a jobb első keréknél az alsó lengőkar is - így nem lehet vele közlekedni.
Leonelékkel a kapcsolat felvéve, de javításra legkorábban hétfőn van esély... (Főtengely-szimmering és/vagy szelepfedél tömítés - ha főtengely-szimmering, akkor mindjárt egy vezérlés csere is - pont ez hiányzott így a nyaralás előtt...)
Kripic! Döme! Kitaláltam a megoldást nektek. Kacsint Vigyorog
Kripic! Döme barátod keresd meg, ő is ott lakik, mint tudod is, a gyerekeket elhozhatná, Te meg motoroznál újra, mint a pákozdi talin.
Szerintem is csak ez a megoldás jöhet szóba, de hát mégse én akartam felvetni... Kacsint Kacsint Kacsint
(Bár a "2 + 1 meg egy kicsii" mellé azért necces...)

Hahó!

Hozzám sajnos csak 1 ember férne be, de szívesen viszek valakit. Persze akkor hozzánk kell alkalmazkodni oda-vissza, előre nem látom, hogy a kicsik mikor unják meg a dolgot. Másik gyerkőcöd meg ülhetne mögötted a motoron. Ha jó lehet így, csörgess meg késő délután.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2797 Dátum: 2012. Június 15. - 09:44:42 »

Ami a fürdést illeti, hát lesz melegvíz természetesen, de a boylertól függ, hogy mikorra fűti újra, és újra fel az elhasznált meleget. Spórolni kell majd vele.
köszönöm a lehetőséget, csak egy gyors lecsapatásra gondoltam, nem gőzfürdőre Mosolyog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #2798 Dátum: 2012. Június 15. - 13:49:07 »

Én egyedül leszek az autóban, hozzám befér bárki, a focira és az utána lévő telkes talira is megyek!  Kacsint
Egy kis segítséget én is kérnék, valaki tudna nekem adni egy pontos címet, ahol a foci lesz vagy egy térképes megjelölést?
Naplózva

kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #2799 Dátum: 2012. Június 15. - 14:11:24 »

Én egyedül leszek az autóban, hozzám befér bárki, a focira és az utána lévő telkes talira is megyek!  Kacsint
Egy kis segítséget én is kérnék, valaki tudna nekem adni egy pontos címet, ahol a foci lesz vagy egy térképes megjelölést?
Köszi, de szerintem Szigetszentmiklósról Adyliget Kistarcsán át nemkicsi kerülő...  (Ráadásul vissza is kellene hozni minket...)
Szóval gondold át mégegyszer , de persze örülök, ha értünkjössz...
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #2800 Dátum: 2012. Június 15. - 14:19:40 »

Martonvásárról jövök majd, valamiért az volt bennem, hogy Pesti vagy... Zavart
ráadásul visszafele meg Budakeszinek kell majd mennem, szóval sajnálom akkor, ez így tényleg nem fér bele Zavart
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2801 Dátum: 2012. Június 15. - 14:57:47 »

Nos, akkor a válaszokat leírom.

A kaját reggel vesszük meg a CBA-ban, a létszámnak megfelelő mennyiséget, és olyanokat, amiket megbeszélünk. Javaslom, hogy salátát csináljanak az ügyes hölgyek, és virslit főzhetünk, mustárral, kechuppal, friss kenyérrel, salátával, szuper lesz. Lehet kiegészíteni szalonnával, zsíros kenyérrel, hagymával. Desszertnek meg lehetne fagyizni is. Máris csorog a nyálam, még nem ebédeltem...Szóval ez így bőven jó lesz- szerintem.

Az idő valóban jónak ígérkezik, szóval legyen is megtartva a focis tali, annyira készültünk már rá. Ne feledkezzetek meg a sport szerkókról sem! Labda is kell!

Ami a fürdést illeti, hát lesz melegvíz természetesen, de a boylertól függ, hogy mikorra fűti újra, és újra fel az elhasznált meleget. Spórolni kell majd vele.

Nos a foci kezdés legyen 10-kor a pályán, a gyülekező meg fél 10-től, mert ugyebár a kaját is meg kell beszélni, megvásárolni, előkészíteni, míg mi focizunk. Szerencsére lesznek ügyes ASSZONYOK, akik megcsinálják a kaját, salátát, és bekötözik a sebeinket, sínbe rakják eltört csontjainkat, dédelgetnek.

Nekünk 17 órakor el kell jönnünk, mert megyünk Mezőkövesdre. De Csabáék maradhatnak, és lehet maradni még akkor is, ha mi csendben elhúzunk.

Pénzt, kaja utalványt hozzatok, meg számtantanárt, aki tud osztani. Már nagyon várom a focit, a társaságot, és majd a felgyógyulásomat is. Legyünk sokan!

Már csak egyet kell aludnunk, és jöhet a tali! Akkor holnap fél 10-től legyetek ott az Ady ligeti pályánál, illetve a parkolóban! Mindenkire számítok, aki jelentkezett, és még mindig jöhetnének olyanok, akik nem jelentkeztek, nem voltak még talin, de szívesen ismerkednének a klubtársakkal. Fényképező gépet, videókamerát is hozhattok, biztos nagy siker lesz megnézni emléknek. Ha kérdés, óhaj, sóhaj volna még, írjatok a fórumra, vagy privit nekem, vagy hívjatok telcsin! Uff! Én beszéltem!
(Most rápihenek, mert 3-kor keltem, és egy 9:50 órás számot jártam le, de még visszajövök ide, a telcsim bekapcsolva...)
« Utoljára szerkesztve: 2012. Június 15. - 15:02:31 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #2802 Dátum: 2012. Június 15. - 15:19:14 »


Történt ugyanis, hogy dől az olaj a gépsárkányból valahol alul/felül/oldalt, mittudoménhonnan, tiszta olaj a jobb első keréknél az alsó lengőkar is - így nem lehet vele közlekedni.
Leonelékkel a kapcsolat felvéve, de javításra legkorábban hétfőn van esély... (Főtengely-szimmering és/vagy szelepfedél tömítés - ha főtengely-szimmering, akkor mindjárt egy vezérlés csere is - pont ez hiányzott így a nyaralás előtt...)
Kripic! Döme! Kitaláltam a megoldást nektek. Kacsint Vigyorog
Kripic! Döme barátod keresd meg, ő is ott lakik, mint tudod is, a gyerekeket elhozhatná, Te meg motoroznál újra, mint a pákozdi talin.
Szerintem is csak ez a megoldás jöhet szóba, de hát mégse én akartam felvetni... Kacsint Kacsint Kacsint
(Bár a "2 + 1 meg egy kicsii" mellé azért necces...)

Hahó!

Hozzám sajnos csak 1 ember férne be, de szívesen viszek valakit. Persze akkor hozzánk kell alkalmazkodni oda-vissza, előre nem látom, hogy a kicsik mikor unják meg a dolgot. Másik gyerkőcöd meg ülhetne mögötted a motoron. Ha jó lehet így, csörgess meg késő délután.
Hát a kettővel lejjebbi fényében ez a tali a részünkről ugrott...
Döme barátomnak is köszönöm a lehetőséget, de
1., A nagygyerkőcöt (sem) engedi mögém az anyja a motorra, hát még a kicsit.... Ha másban nem is, ebben egyébként mélységesen egyetértek vele... Kacsint Kacsint; hiába vagyok kiváló reflexekkel, előre- és jövőbelátással, a többi közlekedővel szembeni mélységes empátiával és megértéssel, valamint végtelen türelemmel megáldva Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog, és mindezek mellé persze a sebességhatárokat is mindig betartom Kacsint Kacsint (eddig a humor...),  motoron ülni nem egy életbiztosítás, a gyerekem egészségével és életével semmiért és senkiért nem vagyok hajlandó játszani... Majd ha felnőttek lesznek, és nem szólhatok már bele, lekük rajta (amíg lehet, megpróbálom őket lebeszélni a motorozásról...), de addig csak végszükségben, minden egyéb lehetőség híján....
2., A motorosjogsim (mivel még nincs két éves) egyenlőre eleve nem jogosít fel utas szállítására.

Szóval mindenkinek jó szórakozást...., tényleg sajnálom.
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #2803 Dátum: 2012. Június 15. - 21:29:53 »

Valaki adna nekem egy utcanevet vagy valami támpontot, hogy milyen Adyligethez kell menni? Mert legalább 7 fajtát találtam a városban, Angyalföldtől Soroksárig, Városmajoron keresztül, így elég nehéz lesz odatalálnom ha nem ismerem a pontos helyszínt!
Naplózva

Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2804 Dátum: 2012. Június 15. - 21:33:58 »

Valaki adna nekem egy utcanevet vagy valami támpontot, hogy milyen Adyligethez kell menni? Mert legalább 7 fajtát találtam a városban, Angyalföldtől Soroksárig, Városmajoron keresztül, így elég nehéz lesz odatalálnom ha nem ismerem a pontos helyszínt!
Valahol itt van az út mellett, ha ott leszel látni fogod. http://goo.gl/maps/zr6X
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 185 186 [187] 188 189 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!