Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 15:47:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 181 182 [183] 184 185 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 475363 alkalommal)
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2730 Dátum: 2012. Május 19. - 21:13:32 »

Megtartottuk a telkes talit. Jelen voltak: Hawer, GKrisz, majd Weres, és persze a házigazda házaspár. Ettünk, ittunk, sokat beszéltünk mondjuk hárman, Ilus ellátott minket, és Krisz meg nagyokat hallgatott. Remélem nemcsak mi, de a többiek is jól érezték magukat a szép, és jó időben, és dolgozni sem kellett. Én még a végén újjá is varázsoltam a gépsárkányt, most ragyog, és fél 7-kor eljöttünk haza. Köszi, hogy eljöttetek fiúk. Remélem lesz még folytatása.

26.-án, szombaton meg újabb klubos esküvő lesz, mint jelezve volt már...
Mi ott leszünk! Más is?
Én is jól éreztem magam ismét, jó volt Gkriszt is megismerni Ilusnak köszönöm a finom levest és a gofrit, mível 26.-a pont a hosszú hétvége első napja és már régebben szerveztünk rá programot mi sajnos nem tudunk Ladlac-ék eskűvőjére menni de ismét sok boldogságot kívánunk nekik.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2731 Dátum: 2012. Május 19. - 21:30:00 »

Megtartottuk a telkes talit. Jelen voltak: Hawer, GKrisz, majd Weres, és persze a házigazda házaspár. Ettünk, ittunk, sokat beszéltünk mondjuk hárman, Ilus ellátott minket, és Krisz meg nagyokat hallgatott. Remélem nemcsak mi, de a többiek is jól érezték magukat a szép, és jó időben, és dolgozni sem kellett. Én még a végén újjá is varázsoltam a gépsárkányt, most ragyog, és fél 7-kor eljöttünk haza. Köszi, hogy eljöttetek fiúk. Remélem lesz még folytatása.

26.-án, szombaton meg újabb klubos esküvő lesz, mint jelezve volt már...
Mi ott leszünk! Más is?
Én is jól éreztem magam ismét, jó volt Gkriszt is megismerni Ilusnak köszönöm a finom levest és a gofrit, mível 26.-a pont a hosszú hétvége első napja és már régebben szerveztünk rá programot mi sajnos nem tudunk Ladlac-ék eskűvőjére menni de ismét sok boldogságot kívánunk nekik.
Ladlac?

Tök jó, hogy én még csak nem is tudok az ilyen eseményekről. 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2732 Dátum: 2012. Május 19. - 21:30:49 »

Megtartottuk a telkes talit. Jelen voltak: Hawer, GKrisz, majd Weres, és persze a házigazda házaspár. Ettünk, ittunk, sokat beszéltünk mondjuk hárman, Ilus ellátott minket, és Krisz meg nagyokat hallgatott. Remélem nemcsak mi, de a többiek is jól érezték magukat a szép, és jó időben, és dolgozni sem kellett. Én még a végén újjá is varázsoltam a gépsárkányt, most ragyog, és fél 7-kor eljöttünk haza. Köszi, hogy eljöttetek fiúk. Remélem lesz még folytatása.

26.-án, szombaton meg újabb klubos esküvő lesz, mint jelezve volt már...
Mi ott leszünk! Más is?
Én is jól éreztem magam ismét, jó volt Gkriszt is megismerni Ilusnak köszönöm a finom levest és a gofrit, mível 26.-a pont a hosszú hétvége első napja és már régebben szerveztünk rá programot mi sajnos nem tudunk Ladlac-ék eskűvőjére menni de ismét sok boldogságot kívánunk nekik.
Ladlac?

Tök jó, hogy én még csak nem is tudok az ilyen eseményekről. 
Ha belenézzel a jeles események topikba ott van nagybetükkel a meghívójuk.  Kacsint
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=52.msg67565#msg67565
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2733 Dátum: 2012. Május 19. - 22:01:27 »

Megtartottuk a telkes talit. Jelen voltak: Hawer, GKrisz, majd Weres, és persze a házigazda házaspár. Ettünk, ittunk, sokat beszéltünk mondjuk hárman, Ilus ellátott minket, és Krisz meg nagyokat hallgatott. Remélem nemcsak mi, de a többiek is jól érezték magukat a szép, és jó időben, és dolgozni sem kellett. Én még a végén újjá is varázsoltam a gépsárkányt, most ragyog, és fél 7-kor eljöttünk haza. Köszi, hogy eljöttetek fiúk. Remélem lesz még folytatása.

26.-án, szombaton meg újabb klubos esküvő lesz, mint jelezve volt már...
Mi ott leszünk! Más is?
Én is jól éreztem magam ismét, jó volt Gkriszt is megismerni Ilusnak köszönöm a finom levest és a gofrit, mível 26.-a pont a hosszú hétvége első napja és már régebben szerveztünk rá programot mi sajnos nem tudunk Ladlac-ék eskűvőjére menni de ismét sok boldogságot kívánunk nekik.
Ladlac?

Tök jó, hogy én még csak nem is tudok az ilyen eseményekről. 
Ha belenézzel a jeles események topikba ott van nagybetükkel a meghívójuk.  Kacsint
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=52.msg67565#msg67565
Oké, ezen átsiklottam, sjnos nincs időm mindent elolvasni.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2734 Dátum: 2012. Május 24. - 18:49:26 »

Minitali keretében klíma tisztítás, porszívózás, takarítás volt a beszélgetésen kívül a Főszerelő Mesterrel, akinek szombaton lesz az esküvője. Én ott leszek! Más is? Közben felvetettük, hogy Ady ligeten meg kéne szervezni a foci csatát, mellette ott a játszótér a gyerekeknek, majd utána a telken lenne a jól megérdemelt evés- ivás. Persze, csak, ha van rá elég érdeklődő, a focihoz legalább 8 ember, mert hálós (!) kézis pálya van. LadLac vállalná a kaja beszerzését, és előkészített dolgokat, csak meg kell majd sütni a tűzön. Nos, mit szóltok hozzá? Ez mondjuk június 2.-ik, vagy 3.-ik szombatjára tehetnénk, hogy elég idő álljon rendelkezésre, hogy szabaddá tudja mindenki tenni magát. Szóval várom a fergeteges jelentkezéseket mostantól. A költségeket meg elosztanánk természetesen. Uff! Én beszéltem!

Szavazást kértem, hogy mikor legyen a focis tali, figyeljétek, és szavazzatok!
« Utoljára szerkesztve: 2012. Május 24. - 19:09:01 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2735 Dátum: 2012. Május 24. - 19:00:07 »

Minitali keretében klíma tisztítás, porszívózás, takarítás volt a beszélgetésen kívül a Főszerelő Mesterrel, akinek szombaton lesz az esküvője. Én ott leszek! Más is? Közben felvetettük, hogy Ady ligeten meg kéne szervezni a foci csatát, mellette ott a játszótér a gyerekeknek, majd utána a telken lenne a jól megérdemelt evés- ivás. Persze, csak, ha van rá elég érdeklődő, a focihoz legalább 8 ember, mert hálós (!) kézis pálya van. LadLac vállalná a kaja beszerzését, és előkészített dolgokat, csak meg kell majd sütni a tűzön. Nos, mit szóltok hozzá? Ez mondjuk június 2.-ik, vagy 3.-ik szombatjára tehetnénk, hogy elég idő álljon rendelkezésre, hogy szabaddá tudja mindenki tenni magát. Szóval várom a fergeteges jelentkezéseket mostantól. A költségeket meg elosztanánk természetesen. Uff! Én beszéltem!
nekünk a 3ik szombat jó lenne, azaz 16ika  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Papy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Hozzászólás #2736 Dátum: 2012. Május 24. - 19:41:21 »

Remélem nem jön közbe addig semmi:)
Naplózva

Papy, akinek Lacettije van, és nem fél használni...!
Papy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Hozzászólás #2737 Dátum: 2012. Május 24. - 20:35:50 »

Kis minitalit dobtunk össze Guszesszal. Remélem Ő is jön majd a talikra:) Guszesz, használd egészséggel a műanyag elemet, kár hogy nem olvastam hamarabb a fórumot.Mosolyog
Naplózva

Papy, akinek Lacettije van, és nem fél használni...!
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #2738 Dátum: 2012. Május 25. - 21:20:53 »

Kis minitalit dobtunk össze Guszesszal. Remélem Ő is jön majd a talikra:) Guszesz, használd egészséggel a műanyag elemet, kár hogy nem olvastam hamarabb a fórumot.Mosolyog
Mosolyog Örülök ,hogy személyesen is sikerült találkoznunk! Mosolyog Sokat beszélgettünk ,és közben "megcsodáltam" a gázszettet na és persze  Papy kormányról vezérelhető rádióját ami tényleg szuper és nagyon jól néz ki! Még egyszer nagyon szépen köszönöm és én is remélem ,hogy összefutunk még máskor is!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2739 Dátum: 2012. Május 26. - 07:16:06 »

Ma is van mód, hogy találkozzunk, mert ma lesz az esküvője a Főszerelő Úrnak: LadLac mesternek. Aki tud, jöjjön el, hogy emeljük az ünnep méltóságát a klub jelenlétével.

Helye: Göd városháza, időpont: 14 óra

A meghívót megnézhetitek, letölthetitek a jeles topicban.

Én ott leszek. Esetleg mások is? Jó lenne!



« Utoljára szerkesztve: 2012. Május 26. - 07:26:46 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2740 Dátum: 2012. Május 26. - 08:57:37 »

Én sajnos nem tudok menni, de gratulálok nekik és sok boldogságot kívánok.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2741 Dátum: 2012. Május 26. - 11:24:44 »

Sajnos mi sem tudunk menni  Zavart de NAGY GRATULA!  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2742 Dátum: 2012. Május 26. - 18:05:15 »

Mi ott voltunk! Vigyorog
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2743 Dátum: 2012. Május 26. - 18:09:05 »

Holnap megyünk a Vasúttörténeti Parkba. Jön még valaki?
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2744 Dátum: 2012. Május 26. - 21:11:23 »

Holnap megyünk a Vasúttörténeti Parkba. Jön még valaki?
Mikor? Mert mennék szívesen, de csak ebéd után tudnék. A délelőtt már foglalt. Privit írtam.

Szép, és jó volt az esküvő, lesznek fotók bőven, remélem felteszi majd egy részét.
Janiék, és mi képviseltük a klubot, a klubos esküvőn. A következő klubos esküvő meg a Wereséké lesz augusztusban, ha csak be nem előzi még valaki... Kacsint Vigyorog

Június 16.-ika látszik befutónak a "focis talinak", de nem vagyunk elegen egy jó focihoz még kellenek emberek. Jelentkezéseket várunk! Bár két fiammal, és újdonsült vejemmel már majdnem egy csapatnak meg is vagyunk, de ki lesz az ellenfél?
« Utoljára szerkesztve: 2012. Május 26. - 21:41:47 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 181 182 [183] 184 185 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!