Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 15:45:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 475357 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2700 Dátum: 2012. április 03. - 18:38:26 »

Még nem 100 de lehet megyek én is.
ez jó hír  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #2701 Dátum: 2012. április 03. - 18:55:11 »

Még nem 100 de lehet megyek én is.
ez jó hír  Kacsint
Gyere/Gyertek!
Mi viszünk három gézengúzt.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Papy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Hozzászólás #2702 Dátum: 2012. április 03. - 19:05:27 »

Asszonykám vidéken lesz, talán jön velem egy ismerősöm... Max egyedül megyek:)
Naplózva

Papy, akinek Lacettije van, és nem fél használni...!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2703 Dátum: 2012. április 06. - 14:17:01 »

Tegnap a Chevrolet Magyarország rendezett egy gokartversenyt, ahol Robert Huff is jelen volt. Néhány Magyar Daewoo-Chevrolet klub tagot is meghívtak.
videó

Majd lesznek képek is. Kacsint képek
« Utoljára szerkesztve: 2012. április 06. - 14:26:03 írta Jani » Naplózva


LPG
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #2704 Dátum: 2012. április 08. - 16:08:39 »

Még nem 100 de lehet megyek én is.
ez jó hír  Kacsint
Gyere/Gyertek!
Mi viszünk három gézengúzt.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Örülünk, hogy eljöttél, és a Lacetti klubból is volt résztvevő.
Név szerint: Weres és Nóri, Tomy61 és családja, Papy, valamint Mi és keresztfiunk.
Nagyon szép és jó volt, a képek magukért beszélnek.
KÉPEK
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2705 Dátum: 2012. április 12. - 08:27:20 »

Mindjárt jön hozzám Győrből Gatsy cartársunk. Ki szeretné személyesen megismerni? Lehet jelentkezni itt, vagy hívhattok telefonon. Ma szerelteti be a gázt a mozdonyába.

Megtörtént a megismerkedés. Ebédeltünk, majd sétára mentünk a környékre, utána meg a Földalatti Múzeumba, majd újabb séta hazafelé. Jó volt, jót beszélgettünk, elrepült az idő. Remélem nemcsak én éreztem jól magam.
« Utoljára szerkesztve: 2012. április 12. - 18:43:02 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #2706 Dátum: 2012. április 14. - 13:20:22 »

Tegnap remek kis minitalit abszolváltunk Ladigidyvel a kalászi cora parkolóban. Volt hibakiolvasás, törlés, élőadat elemzés. Közlekedés biztonsági ügyileg is "megváltottuk a világot". Jó buli volt!
Más, de idevágó: nem igazán értem ezt két külön "világot". Én szívesen látogatok ide is és oda is (Chevyklub). Remek embereket ismertem meg mindkét csapatban. Amúgy is egyfajta "szimbiózisban" élek (nubira III. Lacetti), de nekem tetszik.
Naplózva
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #2707 Dátum: 2012. április 16. - 07:37:58 »

Más, de idevágó: nem igazán értem ezt két külön "világot". Én szívesen látogatok ide is és oda is (Chevyklub). Remek embereket ismertem meg mindkét csapatban. Amúgy is egyfajta "szimbiózisban" élek (nubira III. Lacetti), de nekem tetszik.
Vagyunk így egy páran, jó csapat mindkettő.  Vigyorog
Naplózva

diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2708 Dátum: 2012. április 18. - 17:23:21 »

Minitaliztunk Yetivel. Sajnos rövid volt az idő, de jót beszélgettünk. Kacsint
Naplózva
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #2709 Dátum: 2012. április 18. - 18:58:17 »

Minitaliztunk Yetivel. Sajnos rövid volt az idő, de jót beszélgettünk. Kacsint
Jaja, ezt sűrűbbé kellene tenni. 
Szerintem egy délutánt simán át tudnák csevegni.   Vigyorog

Rövid volt, de jó volt újra találkozni.   Kacsint
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2710 Dátum: 2012. április 21. - 19:40:01 »

Ma nem éppen minitaliztunk Hawerrel, és csapatával. Rendbetettük a kertek a telken, hogy amikor jön a klubos csapat minden szép is jó legyen. Mindent értetek! Favágás, aprítás, gallyazás, szállítás szerepelt a repertoárban, nagy sikerrel. Nagyon köszönöm a két Lacinak, és Rolandnak, és a merész Gerinek a kemény munkáját, no meg persze Ilusnak is, aki felvette a versenyt a csapattal, csak én nem bírtam a tempót, bár igyekeztem. Szóval hamarosan szervezhetünk újra egy szalonna sütéses, goffrys, kis sétálós talit a telekre, és a kicsiknek meg a játszótérre lehet majd programot csinálni. Esetleg foci is szóba jöhet, kispályás pályán, hálós kapukba lehet majd gólokat rúgni. Na mit szóltok hozzá? Szóval jól kidolgoztuk magunkat, most meg sajog minden porcikám. A többieknek is? Köszönök mindent, jó klubtársak, barátok vagytok mind!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2711 Dátum: 2012. április 21. - 20:02:44 »

Ma nem éppen minitaliztunk Hawerrel, és csapatával. Rendbetettük a kertek a telken, hogy amikor jön a klubos csapat minden szép is jó legyen. Mindent értetek! Favágás, aprítás, gallyazás, szállítás szerepelt a repertoárban, nagy sikerrel. Nagyon köszönöm a két Lacinak, és Rolandnak, és a merész Gerinek a kemény munkáját, no meg persze Ilusnak is, aki felvette a versenyt a csapattal, csak én nem bírtam a tempót, bár igyekeztem. Szóval hamarosan szervezhetünk újra egy szalonna sütéses, goffrys, kis sétálós talit a telekre, és a kicsiknek meg a játszótérre lehet majd programot csinálni. Esetleg foci is szóba jöhet, kispályás pályán, hálós kapukba lehet majd gólokat rúgni. Na mit szóltok hozzá? Szóval jól kidolgoztuk magunkat, most meg sajog minden porcikám. A többieknek is? Köszönök mindent, jó klubtársak, barátok vagytok mind!
Köszönjük, igyekeztünk, hogy ne legyen ránk panasz.   Kacsint Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2712 Dátum: 2012. április 23. - 19:05:39 »

Egy miditalin vagyunk túl. Izzó cserét hajtottunk végre egy HB-n! Balázs autóján, és szerencsére pont előtte parkolt Kakaos cartárs, így nem kellett elmennem szerszámokért, és telefonos segítséget is kaptunk Jopek jóvoltából. A lényeg, hogy sikerült megcsinálni, pöckök törése nélkül. Mondtam mindig: jó csapat a mienk! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2713 Dátum: 2012. április 23. - 19:54:01 »

Egy miditalin vagyunk túl. Izzó cserét hajtottunk végre egy HB-n! Balázs autóján, és szerencsére pont előtte parkolt Kakaos cartárs, így nem kellett elmennem szerszámokért, és telefonos segítséget is kaptunk Jopek jóvoltából. A lényeg, hogy sikerült megcsinálni, pöckök törése nélkül. Mondtam mindig: jó csapat a mienk! Vigyorog
Nem gondoltam volna, hogy a HB-n egy izzócseréhez 4 ember kell. Vigyorog
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2714 Dátum: 2012. április 24. - 13:02:39 »

Egy miditalin vagyunk túl. Izzó cserét hajtottunk végre egy HB-n! Balázs autóján, és szerencsére pont előtte parkolt Kakaos cartárs, így nem kellett elmennem szerszámokért, és telefonos segítséget is kaptunk Jopek jóvoltából. A lényeg, hogy sikerült megcsinálni, pöckök törése nélkül. Mondtam mindig: jó csapat a mienk! Vigyorog
Nem gondoltam volna, hogy a HB-n egy izzócseréhez 4 ember kell. Vigyorog
Nem tudom, milyen izzóról lehet szó...még a H4-es is 2-3 perc egyedül... Kacsint Vigyorog Viszont hátsó lámpában még nem cseréltem, arra kíváncsi lennék, hogy kell.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!