Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 19:04:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 475448 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #2655 Dátum: 2012. Március 18. - 09:26:32 »

fotók:
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2656 Dátum: 2012. Március 18. - 09:44:49 »

Én annyira jól éreztem magam és persze ki is fáradtam estére  Vigyorog , hogy mondtam Norcinak....majdnem minden hétvégén, amikor ráérünk mehetnénk ilyen túrákra. Jól esett a sok napsugarat magamba szívni a sok fagyoskodás után.
És a legszebb esemény a napon, amikor a 3 fekete sedan együtt ment gyrost vadászni és jött velünk egy vadászgép is  Kacsint

ui: habár a szürke zoknim talpa fekete lett és a barna cipőm nem kicsit poros  Mosolyog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2657 Dátum: 2012. Március 18. - 09:47:24 »

Jelentem, én is hazaértem...
ennek örülök, mert aszittem a gyrosozás után utolérsz minket...bevallom kissé izgultam mi wan veled, de bíztam a rutinodban  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
NorciW
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29



« Hozzászólás #2658 Dátum: 2012. Március 18. - 10:44:07 »

Na akkor kezdhetjük szervezni a következőt Mosolyog

Norci! Ez a helyes hozzáállás! De ne csak én hajkurásszam mindig a talikat, jó lenne egy kis segítség is. Erre Te, mint igazi szakértő nagyon jó lennél. Nem kell messzire menni, drága az üzemanyag, de max. 50 km-es körzetben is van bőven klassz hely, ahová elmehetnénk, és persze mindig mehetünk a telekre, ahol közelben klassz játszótér, focipálya, és erdei séta lehetőség van, nem is beszélve a pihenési lehetőségről is. Más kérdés, hogy hosszú hétvégékre is lehetne programot kitalálni...
Jó kis összetartó csapat ez. Vannak mindig lemaradók- sajnos, de szerencsére újak is mindig akadnak, akik lassan "régiek" lesznek, és persze mindig örömmel fogadjuk az eddig személyesen ismeretlen klubtagokat, és családjukat. Szórólapozom újra...
(Pl.: Holdvilág árok a régen tervezett kirándulásunk)

Hát ahogy látom a visszajelzések alapján, tényleg mindenki jól érezte magát Mosolyog)) Szervezhetjük a talikat szép sorban! Pl régen kisvasutaztam a budai hegyekben,az is lehet egy jó program, meg a libegő is kinyit lassan!
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2659 Dátum: 2012. Március 18. - 10:46:20 »

Jelentem, én is hazaértem...
ennek örülök, mert aszittem a gyrosozás után utolérsz minket...bevallom kissé izgultam mi wan veled, de bíztam a rutinodban  Kacsint
Én is figyeltem a visszapillantót, hogy felbukansz benne, de rájöttem nem gyorsan jöttél hanem alacsonyan repült az a motor felfelé meg nem néztem.  Kacsint Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2660 Dátum: 2012. Március 18. - 11:15:46 »

Egy pár képet én is feltettem kérek egy modit vagy az admint, hogy tegye át a talis képek közé, hogy tudjak még feltölteni képet.
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&catid=398
« Utoljára szerkesztve: 2012. Március 18. - 11:21:19 írta hawer » Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2661 Dátum: 2012. Március 18. - 11:30:50 »

Pár képet mi is csináltunk telefonnal, így nem olyan csúcs a minőségük.
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&catid=399
Csak bejelentkezve lehet megnézni. Kacsint
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2662 Dátum: 2012. Március 18. - 11:30:58 »

Stocz Főni! Az összes képet kérjük áttenni a talis galériába.
Ez azért is jó, hogy kedvet kapjanak mások is, hogy csatlakozzanak az aktív klubtagokhoz. Szóval mikor lesz a következő? Hol? Kik jönnek? Lehet szervezkedni!
Ja, és külön köszönet, hogy a gyönyörű babák is eljöttek, így a szépségek feldobták a csapat amúgy is magas színvonalát. Oda voltam értük. Várom az unokákat nagyon.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #2663 Dátum: 2012. Március 18. - 12:19:59 »

Na akkor kezdhetjük szervezni a következőt Mosolyog

Norci! Ez a helyes hozzáállás! De ne csak én hajkurásszam mindig a talikat, jó lenne egy kis segítség is. Erre Te, mint igazi szakértő nagyon jó lennél. Nem kell messzire menni, drága az üzemanyag, de max. 50 km-es körzetben is van bőven klassz hely, ahová elmehetnénk, és persze mindig mehetünk a telekre, ahol közelben klassz játszótér, focipálya, és erdei séta lehetőség van, nem is beszélve a pihenési lehetőségről is. Más kérdés, hogy hosszú hétvégékre is lehetne programot kitalálni...
Jó kis összetartó csapat ez. Vannak mindig lemaradók- sajnos, de szerencsére újak is mindig akadnak, akik lassan "régiek" lesznek, és persze mindig örömmel fogadjuk az eddig személyesen ismeretlen klubtagokat, és családjukat. Szórólapozom újra...
(Pl.: Holdvilág árok a régen tervezett kirándulásunk)
Mi sajnos nem lehettünk ott, de majd talán máskor.

Viszont a másik fórumon szervezünk egy találkozót Április 7.-re A Veresegyházi medveparkba, és az Őrbottyáni Equus lovasparkba.
Arra gondoltunk, hogy ha van kedvetek, gyertek velünk, legyen ez egy közös találkozó.

Vélemény?
Naplózva

kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2664 Dátum: 2012. Március 18. - 13:02:23 »

Hol vannak a "paparadzi" képek? Legalább 1db-ot  had lássunk  KacsintVigyorog.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #2665 Dátum: 2012. Március 18. - 14:49:44 »

Jelentem, én is hazaértem...
ennek örülök, mert aszittem a gyrosozás után utolérsz minket...bevallom kissé izgultam mi wan veled, de bíztam a rutinodban  Kacsint
Én is figyeltem a visszapillantót, hogy felbukansz benne, de rájöttem nem gyorsan jöttél hanem alacsonyan repült az a motor felfelé meg nem néztem.  Kacsint Vigyorog
Mire én magamra rángattam a bukót, meg a kesztyűt, ti kb. már Baracskánál járhattatok.... Kacsint Na meg kissé hűvös is volt már, így a halálfélelmem erősebbnek bizonyult a siethetnékemnél... Vigyorog Vigyorog (És persze lealázni sem akartalak bennetetek... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog)
Naplózva
Papfalusi Péter
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Hozzászólás #2666 Dátum: 2012. Március 18. - 15:34:07 »

Sziasztok! a Jani galériáját én miért nem látom?
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2667 Dátum: 2012. Március 18. - 16:26:33 »

Sziasztok! a Jani galériáját én miért nem látom?
Mert nem vagy bejelentkezve a weboldalon.
Naplózva


LPG
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2668 Dátum: 2012. Március 18. - 19:38:37 »

Vagy mert elfelejtetted megnyomni a közzététel gombot. Kacsint

Most már látszik mindenkinek, a találkozós galériában. Haweré is ott van.
A kép limitek felszabadítása később (ha elfelejtem szóljatok rám kis idő múlva).
SQL kell hozzá.
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2669 Dátum: 2012. Március 18. - 20:15:47 »

Ime a többi kép: http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&catid=402

Stocz ezeket is tedd át a talisokhoz alkalomadtán légyszíves.

A várt képek így képen nem lettek olyan ütősek mint messzebbről szabad szemmel.  Kacsint Mosolyog (mégsem álltam teljesen jó szögben) Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2012. Március 18. - 20:24:59 írta hawer » Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Oldalak: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!