Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 04:19:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 168 169 [170] 171 172 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 475667 alkalommal)
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #2535 Dátum: 2011. December 12. - 14:46:25 »

Köszönöm a szervezést én is nagyon jól éreztem magam és ami meglepett, pozitívan csalódtam, hogy a "csapat" nagy része ott volt, sokan jelen voltunk. Sajnos akik korán elmentek, vagy később jöttek azokkal nem nagyon tudtam találkozni, de végre találkozhattam olyan emberekkel, akiket már vagy egy éve (vagy több) nem is láttam... Mosolyog
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2536 Dátum: 2011. December 12. - 21:22:48 »

Annyira jó volt benneteket látni!!!!! Őszintén nagyon sajnálom, hogy korán el kellett mennem. Tiszta lelki beteg lettem tőle. Még szívesen dumálgattam volna a CSAPATTAL!!!!!!!!
Mivel ez a klub, már régen nem az autókról szól csak, sőt, a régi aktív tagok már nem is nagyon "autóznak", csak, ha muszáj, már rég egy jó baráti társasággá alakult. Mindenki szívesen találkozik a másikkal, már a családok is összetartanak, és ezért jó ez a klub, nem jó, a legjobb! Hála mindenkinek, aki igazán magának tekinti, és jól érzi magát benne, és a társasággal. Sajnos a csapat nem volt mindig teljes létszámmal, mert volt akinek előbb el kellett mennie, és volt, aki később jött, de így is nagyon jól sikerült, mi is úgy érezzük, és ezért is szerveztük, csináltuk az egészet. Sajnos néhányan végül nem tudtak eljönni, pedig vártuk őket is. Majd talán máskor összejön. Most koncentráljunk majd a következő talira, a Közlekedési Múzeum közös látogatására, ami szintén jó élmény lesz, főleg úgy, hogy együtt leszünk újra. Ámen!
Apa! Nagyon köszönöm a szervezést, Ilusnak, Katának és Gábornak is.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2537 Dátum: 2011. December 28. - 21:53:31 »

Most néztem végig a baglyos tali képeit. Jó kis tali volt. Mosolyog
Naplózva


LPG
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2538 Dátum: 2011. December 29. - 09:00:59 »

Nekem bejöttek a képek.
Stocz Főni! Kérlek, ha a többit is elküldik, akkor az összest rakd át a galériába! Előre is köszönöm az úri közönség nevében is.
Zoltán, Guszesz, és Meatloafék is fotóztak, meg talán Akidobos is. Jöjjenek a képek!
guszesz és hawer képeit áttettem a találkozós galériába.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2539 Dátum: 2011. December 29. - 10:16:57 »

Nekem bejöttek a képek.
Stocz Főni! Kérlek, ha a többit is elküldik, akkor az összest rakd át a galériába! Előre is köszönöm az úri közönség nevében is.
Zoltán, Guszesz, és Meatloafék is fotóztak, meg talán Akidobos is. Jöjjenek a képek!
guszesz és hawer képeit áttettem a találkozós galériába.
Köszi Főni, és, ha a többiek is végre felteszik, azokat is lécci tedd át. Köszi előre is.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2540 Dátum: 2011. December 29. - 13:36:42 »

Az első tali ajánlatom a 2012.-ik évre a már említett Közlekedési Múzeum közös látogatása lenne. Benne a retró játékok kiállításával. Jó januári kikapcsolódás lehetne az ünnepek elmúltával. Remélem nemcsak engem érdekelne, hanem egy jó csapattal nézhetnénk meg. 10 fő felett a csoportos jegy csak 500Ft. Ezt a létszámot csak el fogjuk érni, mert nagyon klassz ez a múzeum. Az egyik szombatot kéne megbeszélni erre, vagy esetleg inkább legyen februárban? (4.-től 11.-ik nélkülem februárban).
Lehet hozzászólni, jelentkezni, voksolni időpontra, ha ezt előkészíti valamelyik modis bácsi, amit kérek máris. Vidékről jövőket is várunk!

Köszönöm a voksolási lehetőség megoldását.
Sajnos még én sem tudtam mindent egyeztetni a családdal, de amint sikerül, szavazok.
« Utoljára szerkesztve: 2011. December 31. - 10:54:51 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2541 Dátum: 2012. Január 07. - 11:24:21 »

Sziasztok! Akkor egyelőre úgy néz ki a dolog, hogy jövő szombaton mennénk a Közlekedési Múzeumba csoportosan. Persze még lehet szavazni, de ne húzzátok sokáig az időt, mert a végén nem lesz belőle semmi. 7-nek mindegyik szombat megfelelő volt, 3-nak a jövő szombat, így már vagyunk eddig tízen, ez feltétele a kedvezményes jegynek, de gondolom, és remélem, hogy ez a létszám még emelkedni fog, és persze nemcsak a plusz család tagokkal. A végleges időpontot a szavazás lezárását követően megírom, no meg azt, hogy a bejáratnál hánykor találkozzunk. 10-kor nyit, tehát nem kel korán kelni senkinek sem. Az esetleges vidékiekre is tekintettel leszünk, de arra kérem őket, ha jönnek, hogy jelezzék a várható érkezésük idejét, hogy igazodhassunk hozzájuk. Úgy számoljatok, hogy minimum 2 órát fogunk bent tölteni. Legyen ez a tli a évadnyitó egyben, ahol az éves terveinkről is beszélgethetünk majd. Uff! Beszéltem!

Tegnap minitaliztunk A Főnivel, akivel már duplán is kollégák vagyunk...Jót beszélgettünk, és tett némi ígéretet arra, hogy az új helyzetből adódóan többször számíthatunk majd részvételére talikon. Jó lenne! Főleg kirándulásokon.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Január 07. - 11:39:07 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2542 Dátum: 2012. Január 11. - 19:32:01 »

Ma tartottunk egy miditalit hármasban. LadLac, és Cap volt, aki eljött hozzám beszélgetni, kávézni, majd elmentünk együtt alkatrészért is. Remélem szombaton összejön a csapat. Hawerék, LadLacék teljes létszámmal, és még remélhetőleg a szavazók is jönnek, talán nem is egyedül. Holnap este lezárult szavazás után megírom a frankót, hogy hol, mikor találkozzunk, figyeljétek! Nyerőre áll a mostani szombat.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2543 Dátum: 2012. Január 11. - 22:08:42 »

Ma tartottunk egy miditalit hármasban. LadLac, és Cap volt, aki eljött hozzám beszélgetni, kávézni, majd elmentünk együtt alkatrészért is. Remélem szombaton összejön a csapat. Hawerék, LadLacék teljes létszámmal, és még remélhetőleg a szavazók is jönnek, talán nem is egyedül. Holnap este lezárult szavazás után megírom a frankót, hogy hol, mikor találkozzunk, figyeljétek! Nyerőre áll a mostani szombat.
Ez lassan olyan lesz, mint egy nyereményjáték!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Aki -mondjuk- harmadiknak érkezik az kapja majd a nyereményt?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2544 Dátum: 2012. Január 11. - 23:58:27 »

Ma tartottunk egy miditalit hármasban. LadLac, és Cap volt, aki eljött hozzám beszélgetni, kávézni, majd elmentünk együtt alkatrészért is. Remélem szombaton összejön a csapat. Hawerék, LadLacék teljes létszámmal, és még remélhetőleg a szavazók is jönnek, talán nem is egyedül. Holnap este lezárult szavazás után megírom a frankót, hogy hol, mikor találkozzunk, figyeljétek! Nyerőre áll a mostani szombat.
Ez lassan olyan lesz, mint egy nyereményjáték!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Aki -mondjuk- harmadiknak érkezik az kapja majd a nyereményt?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Cápa! Ez most humor volt? Milyen harmadik? 7-nek mindegyik jó, háromnak a mostani szombat, tehát ez tíz a tizenháromból. Kettőt nem érdekel, egynek meg peche van a következő szombattal. A többség a nyerő. Vagy csak most én nem értem a humorod? Ha jó, akkor bocsi, de fáradt vagyok biztosan rá. Gyere inkább Te is a fiaddal fel, és majd együtt jópofizunk a klassz látványok nézése közben.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2545 Dátum: 2012. Január 12. - 16:56:29 »

A szavazás lezárva! Így tehát a befutó a mostani szombat lett, vagyis 14.-ike, szombat. Együtt megyünk megnézni a Közlekedési Múzeumot, és benne az állandó kiállításokon kívül a retró játékokat is bemutató időszakos kiállítást is. A nyitás 10-kor van, de, hogy elkerüljük az esetleges csoportos dolgokat, találkozzunk negyed 11, és fél 11 óra között. Úgy néz ki, hogy leszünk annyian, hogy igénybe tudjuk venni a csoportos kedvezményt. Eddig jelezte jövetelét: Stocz, Hawerék, LadLacék, Weresék, Guszesz, Döméék, Janiék, ha felébrednek, no meg persze én is, de a szavazás alapján még mások is jönnek. Remélem minden rendben lesz, klassz lesz a nézni való, és újra együtt leszünk, ami jó dolog. Parkolni lehet a múzeum előtt, a ligetben a nem tiltott részen, a Hermina úton, a Hungária krt.én a járdán, az Ajtósi Dürer soron, meg a Francia úton is. De jó idő esetén nem lesz túl könnyű erre számítsatok. Remélem hozzátok a gyerekeket is, mert nekik is nagyon érdekes lesz a régi játékokat megismerni, no meg a terepasztalokat meglesni, és persze a régi hajókat, vonatokat, autókat látni kicsiben, és nagyban egyaránt. Aki meg nem fáradt el, átmehetünk a Petőfi Csarnokba megnézni a repülős rész is. Akinek kérdése volna, nézze meg a honlapukat, vagy keressen meg engem priviben, telcsin, vagy ide szóljon hozzá. Uff! Én beszéltem!

Remélem szaporodni fog a "Kemény Mag", és egyre többen jöttök talizni!
« Utoljára szerkesztve: 2012. Január 13. - 09:58:56 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2546 Dátum: 2012. Január 13. - 09:27:56 »

A szavazás lezárva! Így tehát a befutó a mostani szombat lett, vagyis 14.-ike, szombat. Együtt megyünk megnézni a Közlekedési Múzeumot, és benne az állandó kiállításokon kívül a retró játékokat is bemutató időszakos kiállítást is. A nyitás 10-kor van, de, hogy elkerüljük az esetleges csoportos dolgokat, találkozzunk negyed 11, és fél 11 óra között. Úgy néz ki, hogy leszünk annyian, hogy igénybe tudjuk venni a csoportos kedvezményt. Eddig jelezte jövetelét: Stocz, Hawerék, LadLacék, Weresék, Guszesz, Janiék, ha felébrednek, no meg persze én is, de a szavazás alapján még mások is jönnek. Remélem minden rendben lesz, klassz lesz a nézni való, és újra együtt leszünk, ami jó dolog. Parkolni lehet a múzeum előtt, a ligetben a nem tiltott részen, a Hermina úton, a Hungária krt.én a járdán, az Ajtósi Dürer soron, meg a Francia úton is. De jó idő esetén nem lesz túl könnyű erre számítsatok. Remélem hozzátok a gyerekeket is, mert nekik is nagyon érdekes lesz a régi játékokat megismerni, no meg a terepasztalokat meglesni, és persze a régi hajókat, vonatokat, autókat látni kicsiben, és nagyban egyaránt. Aki meg nem fáradt el, átmehetünk a Petőfi Csarnokba megnézni a repülős rész is. Akinek kérdése volna, nézze meg a honlapukat, vagy keressen meg engem priviben, telcsin, vagy ide szóljon hozzá. Uff! Én beszéltem!

Remélem szaporodni fog a "Kemény Mag", és egyre többen jöttök talizni!

Megyek én is a nagyobbik fiammal, ha minden jól megy. Már beharangoztam neki, remélem nem gondlja meg magát.  Mosolyog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #2547 Dátum: 2012. Január 13. - 09:43:55 »

Valószínű, hogy csak Én jövök a "Kistyúk"-kal. Viszont 1/4 11-re ott leszünk!
Gida, hozzam a buszodat?
Jani, hozzam a Dáciádat?
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2548 Dátum: 2012. Január 13. - 09:58:21 »

Valószínű, hogy csak Én jövök a "Kistyúk"-kal. Viszont 1/4 11-re ott leszünk!
Gida, hozzam a buszodat?
Jani, hozzam a Dáciádat?
Naná, hogy hozd! Gondolom Jani is ezt mondaná. Alakul a csapat! Hajrá!

További jelentkezőket várunk! Legyünk jó sokan ezen az évadnyitón, és persze a klassz kiállításon. Várjuk továbbá az "új" embereket is, akiket még személyesen nem ismerünk. Utána már könnyebben jönnek majd a kirándulásokra is, amit már nagyon várok, jöhetne már a tavasz! Bár most egy kicsit az is van, de meddig?
« Utoljára szerkesztve: 2012. Január 13. - 10:13:04 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2549 Dátum: 2012. Január 13. - 16:28:00 »

Valószínű, hogy csak Én jövök a "Kistyúk"-kal. Viszont 1/4 11-re ott leszünk!
Gida, hozzam a buszodat?
Jani, hozzam a Dáciádat?
Hozd mind, ne csak 1-et. Vigyorog
Igyekszünk mi(Panna, én) is ott lenni időre.
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 168 169 [170] 171 172 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!