Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 05:39:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 475713 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2520 Dátum: 2011. December 09. - 14:58:42 »

Akinek gond a szombati parkolás, hívjon fel telefonon, van megoldás! Kacsint Vigyorog

Csak akinek inge, az vegye fel!  Kacsint
Én szombaton is garázsban parkolok...ahogy a többi napon is. Kacsint Na hogy megoldottam önállóan anélkül, hogy hívtalak volna? Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2521 Dátum: 2011. December 10. - 23:14:05 »

Mindenkinek köszönöm, hogy meglátogattatok, és remélem jól éreztétek magatokat nálunk. A múzeum látogatás is jól sikerült. A következő a nagy Közlekedési Múzeum lesz, itt a Városligetben. Legalább 10-en kell, hogy összejöjjünk, és akkor csoportos jeggyel, fejenként 500 Ft csak a belépő. Utána nézek, hogy meddig lesz a retró időszakos kiállítás, mert azt jó volna látni. Majd megírom, ha megtudom. Ha meg nem, hát akkor is jó az egész, pláne annak, aki régen látta, vagy esetleg még egyáltalán nem volt ott. Tavasszal meg jöhet újra a szentendrei Tömegközlekedési Múzeum, és a Vasútpark megtekintése. Nem is beszélve a régen tervezett Holdvilág árok bebarangolásáról. Jövőre szeretném, ha egy kicsivel lelkesebbek lennénk, legalább annyira, mint régebben voltunk. Rajtam nem fog múlni. Várunk új arcokat is. Köszi Diablonak a frissítést külön, bár az ország info dolog elmaradt, Csaba szerette volna. Szép, és jó napunk volt, ez a lényeg.
Fotókat kérjük majd feltenni!
« Utoljára szerkesztve: 2011. December 10. - 23:23:39 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #2522 Dátum: 2011. December 11. - 08:17:35 »

Mindenkinek köszönöm, hogy meglátogattatok, és remélem jól éreztétek magatokat nálunk. A múzeum látogatás is jól sikerült. A következő a nagy Közlekedési Múzeum lesz, itt a Városligetben. Legalább 10-en kell, hogy összejöjjünk, és akkor csoportos jeggyel, fejenként 500 Ft csak a belépő. Utána nézek, hogy meddig lesz a retró időszakos kiállítás, mert azt jó volna látni. Majd megírom, ha megtudom. Ha meg nem, hát akkor is jó az egész, pláne annak, aki régen látta, vagy esetleg még egyáltalán nem volt ott. Tavasszal meg jöhet újra a szentendrei Tömegközlekedési Múzeum, és a Vasútpark megtekintése. Nem is beszélve a régen tervezett Holdvilág árok bebarangolásáról. Jövőre szeretném, ha egy kicsivel lelkesebbek lennénk, legalább annyira, mint régebben voltunk. Rajtam nem fog múlni. Várunk új arcokat is. Köszi Diablonak a frissítést külön, bár az ország info dolog elmaradt, Csaba szerette volna. Szép, és jó napunk volt, ez a lényeg.
Fotókat kérjük majd feltenni!
Én is csak hasonlókat tudok kívánni egy apró kiegészítéssel: A klub tagjainak maximum az időpont egyeztetésre legyen gondja, az anyagiak ne okozzanak gondot, eme kicsiny országunk egyetlen pontján sem. Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2523 Dátum: 2011. December 11. - 13:31:55 »

Nos, hát utána néztem, hogy városligeti Közlekedési Múzeumban meddig tekinthető meg a Retró Játékkiállítás. Szóval, jó hír, hogy 2012. február 29.-ig, tehát addigra megszervezhetünk egy kultúros talit, 10 fő felett ugyanis a belépő csak 500 Ft. Remélem sokunkat érdekel, és megyünk hamarosan, de nyilván csak az ünnepek után. Még visszatérünk a részletekre.

Jó volt tagnap a baráti klubtalálkozó. Ettünk, ittunk, jót mulattunk, és persze sokat beszélgettük. Ha nem is voltunk egyszerre mind jelen, volt aki előbb elment, mint jött a később jövő, de összességében a létszám 34 fő volt! Ebből 8-an voltunk a múzeumban délelőtt, és ma Kathy egy napot késve, ő is megnézte, mert a dátummal gondja volt, pedig számítottunk rá is. Ma hívott fel onnan, hogy hoppá, valamit elszámított, de Péter neki is kinyitott mindent, és ezzel így nem érte kár, csak hát a társaság...Mindenkinek mindent köszönök, találkozzunk mondjuk januárban a retró játékkiállításon, amit gyerekekkel együtt kellene megnézni. Számítok rájuk is.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2524 Dátum: 2011. December 11. - 15:56:14 »

Hol vannak a képek? Had legyünk egy kicsit irigyek.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2525 Dátum: 2011. December 11. - 17:12:08 »

Itt egy pár kép bár ezek a vége felé készültek: http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&catid=387
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2526 Dátum: 2011. December 11. - 17:26:53 »

Itt egy pár kép bár ezek a vége felé készültek: http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&catid=387
Nekem ezt írta: RSGallery2: Access denied to gallery 387
képek helyet.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2527 Dátum: 2011. December 11. - 19:18:50 »

Itt egy pár kép bár ezek a vége felé készültek: http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&catid=387
Nekem ezt írta: RSGallery2: Access denied to gallery 387
képek helyet.

Nekem is.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #2528 Dátum: 2011. December 11. - 19:49:39 »

Tegnap délelőtt a múzeumban készült képek itt vannak. http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&page=inline&catid=386&id=2301&limit=1&limitstart=0
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2529 Dátum: 2011. December 11. - 19:53:50 »

Nekem bejöttek a képek.
Stocz Főni! Kérlek, ha a többit is elküldik, akkor az összest rakd át a galériába! Előre is köszönöm az úri közönség nevében is.
Zoltán, Guszesz, és Meatloafék is fotóztak, meg talán Akidobos is. Jöjjenek a képek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2530 Dátum: 2011. December 11. - 21:00:12 »

Itt egy pár kép bár ezek a vége felé készültek: http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&catid=387
Nekem ezt írta: RSGallery2: Access denied to gallery 387
képek helyet.

Nekem is.
Jelentkezettek be Kacsint
Naplózva


LPG
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2531 Dátum: 2011. December 11. - 21:18:44 »

Igen csak úgy jönnek be, bocs. Mosolyog
(már nem)
« Utoljára szerkesztve: 2011. December 11. - 23:03:56 írta hawer » Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2532 Dátum: 2011. December 11. - 21:39:59 »

megtettem és sikerült  Kacsint jó képek egy jó taliról.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #2533 Dátum: 2011. December 11. - 22:57:47 »

Annyira jó volt benneteket látni!!!!! Őszintén nagyon sajnálom, hogy korán el kellett mennem. Tiszta lelki beteg lettem tőle. Még szívesen dumálgattam volna a CSAPATTAL!!!!!!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2534 Dátum: 2011. December 12. - 09:26:04 »

Annyira jó volt benneteket látni!!!!! Őszintén nagyon sajnálom, hogy korán el kellett mennem. Tiszta lelki beteg lettem tőle. Még szívesen dumálgattam volna a CSAPATTAL!!!!!!!!
Mivel ez a klub, már régen nem az autókról szól csak, sőt, a régi aktív tagok már nem is nagyon "autóznak", csak, ha muszáj, már rég egy jó baráti társasággá alakult. Mindenki szívesen találkozik a másikkal, már a családok is összetartanak, és ezért jó ez a klub, nem jó, a legjobb! Hála mindenkinek, aki igazán magának tekinti, és jól érzi magát benne, és a társasággal. Sajnos a csapat nem volt mindig teljes létszámmal, mert volt akinek előbb el kellett mennie, és volt, aki később jött, de így is nagyon jól sikerült, mi is úgy érezzük, és ezért is szerveztük, csináltuk az egészet. Sajnos néhányan végül nem tudtak eljönni, pedig vártuk őket is. Majd talán máskor összejön. Most koncentráljunk majd a következő talira, a Közlekedési Múzeum közös látogatására, ami szintén jó élmény lesz, főleg úgy, hogy együtt leszünk újra. Ámen!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!