Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 07:26:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 164 165 [166] 167 168 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 475784 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2475 Dátum: 2011. November 08. - 09:08:32 »

Cartársak! Mit szólnátok most 12.-én, szombaton egy szép őszi erdei sétálós talihoz?
Ha van rá jelentkező, akkor jöhetnek az ajánlatok is. Én az Ady ligetit tudom újra ajánlani, ahol van erdei sétára is, no meg van klassz játszótér a gyerekeknek, és persze még focizási lehetőség is. Ha pedig a majdnem 40 éves Hawer komolyan gondolta, főzhet nekünk bográcsos ebédet a telken. Nos új arcok, itt a lehetőség ismerkedni, talizni. De jöhetnek más ötletek is, legyen úgy, ahogy a többség kívánja.
Ezt tudom ajánlani a klubtagoknak, és családjuknak.
Van már jelentkező?

Mi mennénk jó, de max. 2 órát tudunk ott lenni.
Szóval jó lenne tudni mikor lesz kész a kaja, hogy időben érkezünk. Vigyorog Kacsint
Eddig  Jani Te, Hawer, Zoltán, Weres, és mi lennénk, akik hajlandóak kimozdulni otthonról. Ez esetben nem lesz bográcsozás, legfeljebb virslit főzünk. az hamar elkészül...De még csak kedd van. De megemlítem, hogy mi busszal, vagy potyautasként mennénk ki, mert nem lesz autóm. De ez nem gond, ingyen utazunk mindketten. Kacsint Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2011. November 09. - 12:51:40 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2476 Dátum: 2011. November 08. - 09:27:25 »

Cartársak! Mit szólnátok most 12.-én, szombaton egy szép őszi erdei sétálós talihoz?
Ha van rá jelentkező, akkor jöhetnek az ajánlatok is. Én az Ady ligetit tudom újra ajánlani, ahol van erdei sétára is, no meg van klassz játszótér a gyerekeknek, és persze még focizási lehetőség is. Ha pedig a majdnem 40 éves Hawer komolyan gondolta, főzhet nekünk bográcsos ebédet a telken. Nos új arcok, itt a lehetőség ismerkedni, talizni. De jöhetnek más ötletek is, legyen úgy, ahogy a többség kívánja.
Ezt tudom ajánlani a klubtagoknak, és családjuknak.
Van már jelentkező?

Mi mennénk jó, de max. 2 órát tudunk ott lenni.
Szóval jó lenne tudni mikor lesz kész a kaja, hogy időben érkezünk. Vigyorog Kacsint
Eddig Te, Hawer, és mi lennénk, akik hajlandóak kimozdulni otthonról. Ez esetben nem lesz bográcsozás, legfeljebb virslit főzünk. az hamar elkészül...De még csak kedd van. De megemlítem, hogy mi busszal, vagy potyautasként mennénk ki, mert nem lesz autóm. De ez nem gond, ingyen utazunk mindketten. Kacsint Vigyorog
Én nem tudom, jövök-e.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2477 Dátum: 2011. November 08. - 10:34:23 »

Ez eddig elég kevés jelentkező, esetleg egy jó szalonnasütést is bedobhatnánk (bogrács helyett) hátha arra több lenne a jelentkező mint a virslire. Kacsint Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2478 Dátum: 2011. November 08. - 10:46:45 »

Ez eddig elég kevés jelentkező, esetleg egy jó szalonnasütést is bedobhatnánk (bogrács helyett) hátha arra több lenne a jelentkező mint a virslire. Kacsint Vigyorog
Mindegy, csak legyen valami, hogy ne haljunk éhen, és persze kimenjünk a szabadba. De úgy látom, hogy lusta a nép, de sebaj, levegőzni lehet kisebb létszámnál is. De hátha lesz még valaki, aki bedobja magát. Hol vannak a régi jó "Kemény Mag" tagok? Nyilván elpuhultak a nyavalyások. Cartársak! Ébresztő!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2479 Dátum: 2011. November 08. - 10:51:01 »

sztem én is tudok menni a Szerikével együtt  Mosolyog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2480 Dátum: 2011. November 08. - 10:54:28 »

sztem én is tudok menni a Szerikével együtt  Mosolyog
Az nagyon jó, mert akkor ha oly kedves volnál, kivihetnél minket is. Akkor azért már alakul a dolog! A részleteket majd pénteken rögzítjük. (Hol, mikor, mit, stb.?)
Amúgy meg Szerike másik néven Nóra?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2481 Dátum: 2011. November 08. - 10:56:43 »

sztem én is tudok menni a Szerikével együtt  Mosolyog
Az nagyon jó, mert akkor ha oly kedves volnál, kivihetnél minket is. Akkor azért már alakul a dolog! A részleteket majd pénteken rögzítjük. (Hol, mikor, mit, stb.?)
Amúgy meg Szerike másik néven Nóra?
igen, ő az  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
gkrisz78
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42

1.6 SW


« Hozzászólás #2482 Dátum: 2011. November 08. - 11:44:37 »

Én is ráérek, ha összeáll valami megyek (vagy egyedül vagy ketten feleségemmel, ő még nem biztos).
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2483 Dátum: 2011. November 08. - 12:19:21 »

Én is ráérek, ha összeáll valami megyek (vagy egyedül vagy ketten feleségemmel, ő még nem biztos).
Gyertek! Pénteken délután itt lesz a végső dolog, hogy mikor, hol, stb, majd nézzetek be, hogy tudjatok jönni. Ez persze másokra is vonatkozik!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #2484 Dátum: 2011. November 08. - 18:25:57 »

Én is ráérek, ha összeáll valami megyek (vagy egyedül vagy ketten feleségemmel, ő még nem biztos).
Gyertek! Pénteken délután itt lesz a végső dolog, hogy mikor, hol, stb, majd nézzetek be, hogy tudjatok jönni. Ez persze másokra is vonatkozik!
Sajnos most nem tudunk menni  (vendégek jönnek hozzánk)
Naplózva
gkrisz78
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42

1.6 SW


« Hozzászólás #2485 Dátum: 2011. November 11. - 07:42:00 »

Közbeszólt a melóhely, be kell jönnöm szombaton. Sorry...
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2486 Dátum: 2011. November 11. - 08:49:39 »

Nemtudom mennyien lennénk a holnapi talin, de nem tolongunk, esetleg el lehetne menni Siófokra ahol  Pálinka és Mártonnapi liba fesztívál lesz, ha összetömörülnénk mínél kevesebb autóba még a költségek is vállalhatóak lennének. Kacsint
Ez csak egy ötlet volt, hátha erre többen mozdulnának. Kacsint Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2487 Dátum: 2011. November 11. - 09:02:16 »

Nemtudom mennyien lennénk a holnapi talin, de nem tolongunk, esetleg el lehetne menni Siófokra ahol  Pálinka és Mártonnapi liba fesztívál lesz, ha összetömörülnénk mínél kevesebb autóba még a költségek is vállalhatóak lennének. Kacsint
Ez csak egy ötlet volt, hátha erre többen mozdulnának. Kacsint Vigyorog
Ha mozdulnának, már jelentkeztek volna, de újabbak nem lettek- sajnos. Akkor marad két lehetőség, vagy maradunk a telkes talinál, és ott találkozunk 10 órától, vagy lehet Siófok is, ha tolonganának, de akkor én inkább dolgoznék, mert volna rá lehetőség, és amúgy is egyedül lennék. A harmadik, amit nem szeretnék, hogy ne legyen semmi sem, de ez kudarc lenne újfent.

Weres Úr! Akkor számíthatok arra, hogy legkésőbb negyed 10-re értem jössz? Mert illene nekem elsőre odaérni, hogy ne várakoztassam a többieket.

Szalonna, hagyma, kenyér, esetleg virsli, mustár kellene. Aki tud hozzon, ha nem akkor veszünk ott a CBA-ban.
Az eddigi csapat: Weresék, Janiék, Hawerék, Zoltán(-ék?), Kathyék (?), és jómagam. Más esetleg? Csak tessék- tessék, lehet jönni!

Most fél egyig elérhető vagyok itthon, délután buszozom a 173E-n, akkor ne hívjatok, de este még benézek ide, és válaszolok, ha kell valamire, itt, vagy priviben.
« Utoljára szerkesztve: 2011. November 11. - 09:05:28 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2488 Dátum: 2011. November 11. - 13:07:16 »

Nemtudom mennyien lennénk a holnapi talin, de nem tolongunk, esetleg el lehetne menni Siófokra ahol  Pálinka és Mártonnapi liba fesztívál lesz, ha összetömörülnénk mínél kevesebb autóba még a költségek is vállalhatóak lennének. Kacsint
Ez csak egy ötlet volt, hátha erre többen mozdulnának. Kacsint Vigyorog
Ha mozdulnának, már jelentkeztek volna, de újabbak nem lettek- sajnos. Akkor marad két lehetőség, vagy maradunk a telkes talinál, és ott találkozunk 10 órától, vagy lehet Siófok is, ha tolonganának, de akkor én inkább dolgoznék, mert volna rá lehetőség, és amúgy is egyedül lennék. A harmadik, amit nem szeretnék, hogy ne legyen semmi sem, de ez kudarc lenne újfent.

Weres Úr! Akkor számíthatok arra, hogy legkésőbb negyed 10-re értem jössz? Mert illene nekem elsőre odaérni, hogy ne várakoztassam a többieket.

Szalonna, hagyma, kenyér, esetleg virsli, mustár kellene. Aki tud hozzon, ha nem akkor veszünk ott a CBA-ban.
Az eddigi csapat: Weresék, Janiék, Hawerék, Zoltán(-ék?), Kathyék (?), és jómagam. Más esetleg? Csak tessék- tessék, lehet jönni!

Most fél egyig elérhető vagyok itthon, délután buszozom a 173E-n, akkor ne hívjatok, de este még benézek ide, és válaszolok, ha kell valamire, itt, vagy priviben.
Egyetlen komoly akadálya van, hogy jöjjek: nem tudok cipőt húzni a jobb lábamra, papucsban meg felfáznék. A többi jelentéktelen apróság (mankózom, valakinek értem kellene jönni, stb.).
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2489 Dátum: 2011. November 11. - 15:13:02 »

Siófokra még én is átmennék...  Kacsint Mosolyog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 164 165 [166] 167 168 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!