Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 11:27:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 161 162 [163] 164 165 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 475910 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2430 Dátum: 2011. Szeptember 09. - 16:23:51 »

akkor 4en leszünk focisok?
Csaba is jön, és hátha lesznek ott srácok is, akiket kihívunk...Megpróbáljuk, ha megy megy, ha nem, akkor sincs tragédia, majd legközelebb lesz akkor foci. Persze hozhattok barátokat is, és akkor többen is leszünk, biztosan tudunk focizni.

A törzsön írtam olyat, ami lehet majd egyben tali is. Olvassátok azt is!

Akkor holnap háromnegyed 10-10 között találkozunk a boltnál, ahol a focipályák is vannak. Ha lehet focizni, akkor azzal kezdünk, és utána megyünk a telekre, ha nem, akkor rögtön. Mindenki hozza a családját is, ha lehet!
Ha van kérdés, óhaj, sóhaj, hívjatok, vagy írjatok, de gyertek!

Reggel indulás előtt még benézek ide, hátha még jelentkeztek páran.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Szeptember 10. - 06:20:15 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2431 Dátum: 2011. Szeptember 10. - 07:50:13 »

Hawer! Weres! Zoltán! ..., és még akik nem jelentkeztek, de jönnének! Indulásra készen vagyunk. 9-kor indulunk, a parkolónál megbeszéljük a részleteket. Ami a focit, sétát, kajálást illeti. 2 percet esett néhány csepp eső, de abbahagyta, és felszáradt már. Nehogy visszakozzatok ám, mert azért dühös leszek. Szóval ne legyünk nyimnyám nyuszik! Akkor pedig hajrá, indulás, és jó lesz, meglátjátok! Most keressetek még, vagy írjatok, mert van rá még 10 perc!

Nem jött kérdés, kérés. 9 óra, indulunk.

Indulás mindenkinek! Hajrá! Mostantól marad a telefon, kikapcsolom a gépet.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Szeptember 10. - 08:02:24 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2432 Dátum: 2011. Szeptember 10. - 17:00:54 »

Nos, hát megtartottuk ötösben a talit. Végül sajnos foci nem volt, de, ha a legközelebb 8-10 fő eljönne, jót játszhatnánk.
Hawer, Weres, Zoltán, és Csabával mi képviseltük az aktív tagokat, a többiek elmaradtak, de remélem legközelebb már jönnek ők is.
Szalonnát, és grillkolbászt sütöttünk, főztünk kávét, jót sétáltunk az erdőben, és persze sokat beszélgettünk. Mi biztosan jól éreztünk magunkat a fiammal, remélem a többiek is, de ezt majd ők meséljék el, ha akarják. Néhány képet csinált Zoli is, remélem fel tudja majd tenni, ha elég ügyes lesz hozzá. Bízom benne.

A legközelebb szeretnénk végre egy jót focizni is, és csak utána enni, inni, sétálni, szóval gyertek, és ne keressétek a kifogásokat!
A dumákról csak annyit, hogy Weres sokszor volt a téma, kapott rendesen...

Most pedig megyünk vásárolni, amit utálok tiszta szívemből, de utána vissza is jövök még. Addig jók legyetek!
« Utoljára szerkesztve: 2011. Szeptember 10. - 17:08:48 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2433 Dátum: 2011. Szeptember 10. - 17:21:35 »

Nos, hát megtartottuk ötösben a talit. Végül sajnos foci nem volt, de, ha a legközelebb 8-10 fő eljönne, jót játszhatnánk.
Hawer, Weres, Zoltán, és Csabával mi képviseltük az aktív tagokat, a többiek elmaradtak, de remélem legközelebb már jönnek ők is.
Szalonnát, és grillkolbászt sütöttünk, főztünk kávét, jót sétáltunk az erdőben, és persze sokat beszélgettünk. Mi biztosan jól éreztünk magunkat a fiammal, remélem a többiek is, de ezt majd ők meséljék el, ha akarják. Néhány képet csinált Zoli is, remélem fel tudja majd tenni, ha elég ügyes lesz hozzá. Bízom benne.

A legközelebb szeretnénk végre egy jót focizni is, és csak utána enni, inni, sétálni, szóval gyertek, és ne keressétek a kifogásokat!
A dumákról csak annyit, hogy Weres sokszor volt a téma, kapott rendesen...

Most pedig megyünk vásárolni, amit utálok tiszta szívemből, de utána vissza is jövök még. Addig jók legyetek!
Köszönöm a vendéglátást Gidyéknek, ismét jól éreztem magam tényleg sok volt a duma de megérte. Kacsint Mosolyog
Ákos becsületére legyen mondva kis elnéző mosollyal az arcán, de keményen álta a sarat.  Kacsint
Jó volt a kis túra is Máriaremetére, mint ahogy a szalonna is finom volt, remélem a hagymát hozzá legközelebb nem felejtjük el. Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2434 Dátum: 2011. Szeptember 10. - 17:46:49 »

khm...konkrétan fél óránként le lettem buzizva Vigyorog Vigyorog Vigyorog , de mint mondtam: nem az a buzi, aki csinálja, hanem aki hagyja!!!  Vigyorog (persze ezt a cselekvésre értem, nem a verbális büntetésre  Vigyorog )

Amúgy jól éreztem magam. Az a spontán szalonna sütés az isteni volt. Nem is tudom hány éve nem volt ilyenben részem. A következő óriás bográcsos bulit muszáj megtartanunk, és hozzon mindenki sofőrt, hogy leöblíthessük a hangulatot.  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #2435 Dátum: 2011. Szeptember 10. - 20:18:03 »

Gidynek Csabának köszönet a vendéglátásért! Jó levegő, jó hangulat, jó társaság, jó kaja, szóval minden megvolt ami kell!
Sajnos most valahogy nem ment a fényképezés, egy képet csináltam azon is csak 3 lacsi van, de fel fogom tenni.
Majd a következőn aktívabb leszek.
Végül is Weres ötlete jó ha Gildy el tudna intézni annyi bulisofört ahányan leszünk.
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #2436 Dátum: 2011. Szeptember 10. - 23:18:09 »

Gidynek Csabának köszönet a vendéglátásért! Jó levegő, jó hangulat, jó társaság, jó kaja, szóval minden megvolt ami kell!
Sajnos most valahogy nem ment a fényképezés, egy képet csináltam azon is csak 3 lacsi van, de fel fogom tenni.
Majd a következőn aktívabb leszek.
Végül is Weres ötlete jó ha Gildy el tudna intézni annyi bulisofört ahányan leszünk.
Javaslat a bulisoför mellé egy bulibusz is. Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2437 Dátum: 2011. Október 05. - 17:03:29 »

Emberek! Most hétvégén esküvőre megyek, de a jövő héttől csinálhatnánk végre már egy komolyabb talit. Vagy kirándulósat, a tervezett Holdvilág árokba, vagy akár a játszóteres, focis Ady ligetre, ahol a múltkor voltunk, utána meg lehetne szalonnát sűtni a telken, de4 szalonna, és hagyma is kell hozzá, no meg kenyér. Szóval jó lenne, ha nemcsak az évadzáró tali jönne már, ha egyáltalán akarjátok-e még a talikat. Néhányan úgyis megcsináljuk, de jó volna, ha többem jönnétek, természetesen családosan. Vagy ne törjem magam, és végleg lanyhuljunk le? Remélem nem a válaszotok! Szóval egy utolsó kísérletet bedobtam, hátha felébred a csapat. Ha nem, akkor jó éjszakát, és befejeztem a lelkesedést. Maradok a privát kisebb csapattal.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #2438 Dátum: 2011. Október 05. - 20:30:21 »

Emberek! Most hétvégén esküvőre megyek, de a jövő héttől csinálhatnánk végre már egy komolyabb talit. Vagy kirándulósat, a tervezett Holdvilág árokba, vagy akár a játszóteres, focis Ady ligetre, ahol a múltkor voltunk, utána meg lehetne szalonnát sűtni a telken, de4 szalonna, és hagyma is kell hozzá, no meg kenyér. Szóval jó lenne, ha nemcsak az évadzáró tali jönne már, ha egyáltalán akarjátok-e még a talikat. Néhányan úgyis megcsináljuk, de jó volna, ha többem jönnétek, természetesen családosan. Vagy ne törjem magam, és végleg lanyhuljunk le? Remélem nem a válaszotok! Szóval egy utolsó kísérletet bedobtam, hátha felébred a csapat. Ha nem, akkor jó éjszakát, és befejeztem a lelkesedést. Maradok a privát kisebb csapattal.
Nekünk a jövőhét jó. Bármilyen programban benne vagyunk! Remélem nem maradnak el a talik ,hisz mi még csak egyszer voltunk és akkor is igen jól éreztük magunkat!
Naplózva
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #2439 Dátum: 2011. Október 05. - 21:13:08 »

Emberek! Most hétvégén esküvőre megyek, de a jövő héttől csinálhatnánk végre már egy komolyabb talit. Vagy kirándulósat, a tervezett Holdvilág árokba, vagy akár a játszóteres, focis Ady ligetre, ahol a múltkor voltunk, utána meg lehetne szalonnát sűtni a telken, de4 szalonna, és hagyma is kell hozzá, no meg kenyér. Szóval jó lenne, ha nemcsak az évadzáró tali jönne már, ha egyáltalán akarjátok-e még a talikat. Néhányan úgyis megcsináljuk, de jó volna, ha többem jönnétek, természetesen családosan. Vagy ne törjem magam, és végleg lanyhuljunk le? Remélem nem a válaszotok! Szóval egy utolsó kísérletet bedobtam, hátha felébred a csapat. Ha nem, akkor jó éjszakát, és befejeztem a lelkesedést. Maradok a privát kisebb csapattal.
Részemről bármelyik hétvégére szabaddá tudom magam tenni, a jövő hétvégén inkább a szombat, de ha vasárnap jön össze azt is megoldom Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2440 Dátum: 2011. Október 06. - 10:34:36 »

Emberek! Most hétvégén esküvőre megyek, de a jövő héttől csinálhatnánk végre már egy komolyabb talit. Vagy kirándulósat, a tervezett Holdvilág árokba, vagy akár a játszóteres, focis Ady ligetre, ahol a múltkor voltunk, utána meg lehetne szalonnát sűtni a telken, de4 szalonna, és hagyma is kell hozzá, no meg kenyér. Szóval jó lenne, ha nemcsak az évadzáró tali jönne már, ha egyáltalán akarjátok-e még a talikat. Néhányan úgyis megcsináljuk, de jó volna, ha többem jönnétek, természetesen családosan. Vagy ne törjem magam, és végleg lanyhuljunk le? Remélem nem a válaszotok! Szóval egy utolsó kísérletet bedobtam, hátha felébred a csapat. Ha nem, akkor jó éjszakát, és befejeztem a lelkesedést. Maradok a privát kisebb csapattal.
Gidy! Maradj lelkes még egy kicsit......vagy 20 évig és akkor akár minden hétvégén talizhatunk!! Persze ha majd futja a nyugdíjunkból!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2441 Dátum: 2011. Október 06. - 13:26:08 »

Emberek! Most hétvégén esküvőre megyek, de a jövő héttől csinálhatnánk végre már egy komolyabb talit. Vagy kirándulósat, a tervezett Holdvilág árokba, vagy akár a játszóteres, focis Ady ligetre, ahol a múltkor voltunk, utána meg lehetne szalonnát sűtni a telken, de4 szalonna, és hagyma is kell hozzá, no meg kenyér. Szóval jó lenne, ha nemcsak az évadzáró tali jönne már, ha egyáltalán akarjátok-e még a talikat. Néhányan úgyis megcsináljuk, de jó volna, ha többem jönnétek, természetesen családosan. Vagy ne törjem magam, és végleg lanyhuljunk le? Remélem nem a válaszotok! Szóval egy utolsó kísérletet bedobtam, hátha felébred a csapat. Ha nem, akkor jó éjszakát, és befejeztem a lelkesedést. Maradok a privát kisebb csapattal.
Részemről bármelyik hétvégére szabaddá tudom magam tenni, a jövő hétvégén inkább a szombat, de ha vasárnap jön össze azt is megoldom Vigyorog
Természetesen a szombat, a vasárnap a családé! Tehát SZOMBAT, akár a jövő héten már, de lehet utána is, sőt többször is!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2442 Dátum: 2011. Október 06. - 13:28:17 »

Emberek! Most hétvégén esküvőre megyek, de a jövő héttől csinálhatnánk végre már egy komolyabb talit. Vagy kirándulósat, a tervezett Holdvilág árokba, vagy akár a játszóteres, focis Ady ligetre, ahol a múltkor voltunk, utána meg lehetne szalonnát sűtni a telken, de4 szalonna, és hagyma is kell hozzá, no meg kenyér. Szóval jó lenne, ha nemcsak az évadzáró tali jönne már, ha egyáltalán akarjátok-e még a talikat. Néhányan úgyis megcsináljuk, de jó volna, ha többem jönnétek, természetesen családosan. Vagy ne törjem magam, és végleg lanyhuljunk le? Remélem nem a válaszotok! Szóval egy utolsó kísérletet bedobtam, hátha felébred a csapat. Ha nem, akkor jó éjszakát, és befejeztem a lelkesedést. Maradok a privát kisebb csapattal.
Gidy! Maradj lelkes még egy kicsit......vagy 20 évig és akkor akár minden hétvégén talizhatunk!! Persze ha majd futja a nyugdíjunkból!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Cápa! Nekem jó a nyugdíjam, utazzak le hozzátok néhány napra? Szállást adsz, mikor napközben dolgozol, én csavargok, utána meg együtt töltjük a délutánt, estét, a családoddal együtt, és jókat beszélgetünk az elmúlt időkről. Arról, hogy mi minden történt azóta, hogy nem találkoztunk.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Október 06. - 16:32:03 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2443 Dátum: 2011. Október 06. - 14:13:35 »

utána meg együtt töltjük a délutánt, estét.
Vigyorog
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2444 Dátum: 2011. Október 06. - 15:40:59 »

utána meg együtt töltjük a délutánt, estét.
Vigyorog
Toleráljuk a másságot. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Oldalak: 1 ... 161 162 [163] 164 165 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!