Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 12:42:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 160 161 [162] 163 164 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 475957 alkalommal)
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #2415 Dátum: 2011. Szeptember 05. - 17:49:50 »

Most szombaton, 10.-én ajánlatot teszek egy telkes talira. Kaja, ital hozott anyagból, pihenés, séta az erdőben, beszélgetés, esetleg kisebb bütykölés, ha valakinek kellene. Remeteszőlős a helyszín, ez Bp. határa után van rögtön. Jó lenne, ha többen jönnétek, néhányan már voltak ott, képek is készültek akkor, nézzétek meg. Aki jönne, de nem ismeri a helyet, priviben kérje, vagy hívjon telcsin, aki meg volt, na azok jöjjenek újra. Remélem a langyos évet egy kicsit még fel tudjuk rázni. Akarjátok?
Jelentkezők esetén a részleteket megbeszéljük. Legyünk már aktívak végre!
köszönettel, élek a lehetőséggel, de még nem merem 100% ra igérni, csütörtök táján már biztosabban tudni fogom tudok e menni. 
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2416 Dátum: 2011. Szeptember 05. - 19:21:40 »

Most szombaton, 10.-én ajánlatot teszek egy telkes talira. Kaja, ital hozott anyagból, pihenés, séta az erdőben, beszélgetés, esetleg kisebb bütykölés, ha valakinek kellene. Remeteszőlős a helyszín, ez Bp. határa után van rögtön. Jó lenne, ha többen jönnétek, néhányan már voltak ott, képek is készültek akkor, nézzétek meg. Aki jönne, de nem ismeri a helyet, priviben kérje, vagy hívjon telcsin, aki meg volt, na azok jöjjenek újra. Remélem a langyos évet egy kicsit még fel tudjuk rázni. Akarjátok?
Jelentkezők esetén a részleteket megbeszéljük. Legyünk már aktívak végre!
köszönettel, élek a lehetőséggel, de még nem merem 100% ra igérni, csütörtök táján már biztosabban tudni fogom tudok e menni. 
Alakul a dolog, úgy érzem. Döma, Weres, Zoltán, GioMaster, meg én persze, és remélhetőleg jelentkezik még a "Kemény Mag" több tagja is, és akkor lehet foci is, meg minden más is. Most Ilusra ne számítsatok, tehát kaját, italt mindenkinek magának kell gondoskodnia. De mikró, és villanyrezsó van, tehát virslit főzhetünk.
Meatloaf! Jani! Diablo! LadLac, Kami! Stocz! Kripic! Hawer!..., és a többiek! Gyertek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2417 Dátum: 2011. Szeptember 05. - 20:10:00 »

Most szombaton, 10.-én ajánlatot teszek egy telkes talira. Kaja, ital hozott anyagból, pihenés, séta az erdőben, beszélgetés, esetleg kisebb bütykölés, ha valakinek kellene. Remeteszőlős a helyszín, ez Bp. határa után van rögtön. Jó lenne, ha többen jönnétek, néhányan már voltak ott, képek is készültek akkor, nézzétek meg. Aki jönne, de nem ismeri a helyet, priviben kérje, vagy hívjon telcsin, aki meg volt, na azok jöjjenek újra. Remélem a langyos évet egy kicsit még fel tudjuk rázni. Akarjátok?
Jelentkezők esetén a részleteket megbeszéljük. Legyünk már aktívak végre!
köszönettel, élek a lehetőséggel, de még nem merem 100% ra igérni, csütörtök táján már biztosabban tudni fogom tudok e menni. 
Alakul a dolog, úgy érzem. Döma, Weres, Zoltán, GioMaster, meg én persze, és remélhetőleg jelentkezik még a "Kemény Mag" több tagja is, és akkor lehet foci is, meg minden más is. Most Ilusra ne számítsatok, tehát kaját, italt mindenkinek magának kell gondoskodnia. De mikró, és villanyrezsó van, tehát virslit főzhetünk.
Meatloaf! Jani! Diablo! LadLac, Kami! Stocz! Kripic! Hawer!..., és a többiek! Gyertek!
Mennék, de Piliscsabán leszek a suliban önismereti tréningen.
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2418 Dátum: 2011. Szeptember 07. - 09:30:18 »

Most szombaton, 10.-én ajánlatot teszek egy telkes talira. Kaja, ital hozott anyagból, pihenés, séta az erdőben, beszélgetés, esetleg kisebb bütykölés, ha valakinek kellene. Remeteszőlős a helyszín, ez Bp. határa után van rögtön. Jó lenne, ha többen jönnétek, néhányan már voltak ott, képek is készültek akkor, nézzétek meg. Aki jönne, de nem ismeri a helyet, priviben kérje, vagy hívjon telcsin, aki meg volt, na azok jöjjenek újra. Remélem a langyos évet egy kicsit még fel tudjuk rázni. Akarjátok?
Jelentkezők esetén a részleteket megbeszéljük. Legyünk már aktívak végre!
köszönettel, élek a lehetőséggel, de még nem merem 100% ra igérni, csütörtök táján már biztosabban tudni fogom tudok e menni. 
Alakul a dolog, úgy érzem. Döma, Weres, Zoltán, GioMaster, meg én persze, és remélhetőleg jelentkezik még a "Kemény Mag" több tagja is, és akkor lehet foci is, meg minden más is. Most Ilusra ne számítsatok, tehát kaját, italt mindenkinek magának kell gondoskodnia. De mikró, és villanyrezsó van, tehát virslit főzhetünk.
Meatloaf! Jani! Diablo! LadLac, Kami! Stocz! Kripic! Hawer!..., és a többiek! Gyertek!
Úgy nézz ki, hogy én is tudnék menni, a címet vagy az utvonalat küld el légyszíves, hogy odataláljak.
Ja és, hogy hányra menjek?
« Utoljára szerkesztve: 2011. Szeptember 07. - 09:35:06 írta hawer » Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #2419 Dátum: 2011. Szeptember 07. - 18:35:19 »

Most szombaton, 10.-én ajánlatot teszek egy telkes talira. Kaja, ital hozott anyagból, pihenés, séta az erdőben, beszélgetés, esetleg kisebb bütykölés, ha valakinek kellene. Remeteszőlős a helyszín, ez Bp. határa után van rögtön. Jó lenne, ha többen jönnétek, néhányan már voltak ott, képek is készültek akkor, nézzétek meg. Aki jönne, de nem ismeri a helyet, priviben kérje, vagy hívjon telcsin, aki meg volt, na azok jöjjenek újra. Remélem a langyos évet egy kicsit még fel tudjuk rázni. Akarjátok?
Jelentkezők esetén a részleteket megbeszéljük. Legyünk már aktívak végre!
köszönettel, élek a lehetőséggel, de még nem merem 100% ra igérni, csütörtök táján már biztosabban tudni fogom tudok e menni. 
Alakul a dolog, úgy érzem. Döma, Weres, Zoltán, GioMaster, meg én persze, és remélhetőleg jelentkezik még a "Kemény Mag" több tagja is, és akkor lehet foci is, meg minden más is. Most Ilusra ne számítsatok, tehát kaját, italt mindenkinek magának kell gondoskodnia. De mikró, és villanyrezsó van, tehát virslit főzhetünk.
Meatloaf! Jani! Diablo! LadLac, Kami! Stocz! Kripic! Hawer!..., és a többiek! Gyertek!
Úgy nézz ki, hogy én is tudnék menni, a címet vagy az utvonalat küld el légyszíves, hogy odataláljak.
Ja és, hogy hányra menjek?
Sajnos mi nem tudunk menni.   Már korábban elígérkeztünk, pedig a múltkori talin nagyon jól éreztük magunkat......
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2420 Dátum: 2011. Szeptember 08. - 07:37:19 »

Gidy, az asszony gyerekprogramra ígérkezett szombatra... még vitatkozunk.  Kacsint
Idő milyen lesz?
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2421 Dátum: 2011. Szeptember 08. - 11:18:22 »

A szombati talira néhány infót most lökök ide.
A címet mindenkinek megadom priviben aki kéri, és még nem volt ott.
De találkozhatunk is előtte egy fix ponton, viszonylag fix időben, ez utóbbit átrághatjuk, de gondolom lehetne fél 10, és 10 között, vagy fél 10, és háromnegyed 10 között, hogy ne kelljen sokat várni egymásra. A hely pedig lehetne ott, ahol a nagykovácsi felé vezető útnál, a hegytetőn balra van a Petneházy elágazás, és jobbra van egy ABC bolt parkolóval, ott várnánk be egymást. Utána innét már csak max 2 km a célállomás. A focipálya is itt van a bolttól jobbra, ha szeretnénk focizni, kezdhetünk itt is. Szeretném, ha a lehűlés nem rosszabbodna, és viszonylag jó idő lenne, amit jósoltak a profik. Csak az eső ne essen, az a lényeg. Jelezzétek a részvételi szándékot, és az időpontra, focira is tegyetek javaslatot. Mostantól újra van netünk, itt is elértek, no meg telcsin is. Remélem összejövünk jó páran. Ha lesz foci, hozzatok megfelelő szerkót is, no meg kaját, italt, és a családot is okvetlenül! Várom a reagálásokat!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #2422 Dátum: 2011. Szeptember 08. - 13:19:52 »

A szombati talira néhány infót most lökök ide.
A címet mindenkinek megadom priviben aki kéri, és még nem volt ott.
De találkozhatunk is előtte egy fix ponton, viszonylag fix időben, ez utóbbit átrághatjuk, de gondolom lehetne fél 10, és 10 között, vagy fél 10, és háromnegyed 10 között, hogy ne kelljen sokat várni egymásra. A hely pedig lehetne ott, ahol a nagykovácsi felé vezető útnál, a hegytetőn balra van a Petneházy elágazás, és jobbra van egy ABC bolt parkolóval, ott várnánk be egymást. Utána innét már csak max 2 km a célállomás. A focipálya is itt van a bolttól jobbra, ha szeretnénk focizni, kezdhetünk itt is. Szeretném, ha a lehűlés nem rosszabbodna, és viszonylag jó idő lenne, amit jósoltak a profik. Csak az eső ne essen, az a lényeg. Jelezzétek a részvételi szándékot, és az időpontra, focira is tegyetek javaslatot. Mostantól újra van netünk, itt is elértek, no meg telcsin is. Remélem összejövünk jó páran. Ha lesz foci, hozzatok megfelelő szerkót is, no meg kaját, italt, és a családot is okvetlenül! Várom a reagálásokat!
A csillagok jelen állása szerint ott leszek, Vigyorog a találkozóhely és időpont is jó, Focizhatunk ha valaki hoz labdát, nekem sajnos nincs.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2423 Dátum: 2011. Szeptember 08. - 15:04:45 »

nekem van labdám, pumpám, cipőm, sportszáram is. gatya nem kell, mert 30-33 fokot mondanak 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2424 Dátum: 2011. Szeptember 08. - 16:02:27 »

Én is benne vagyok egy jó fociban, bár ha ilyen kevesen leszünk nem lessz nagy iramú a mérkőzés. Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2425 Dátum: 2011. Szeptember 08. - 16:30:21 »

Én is benne vagyok egy jó fociban, bár ha ilyen kevesen leszünk nem lessz nagy iramú a mérkőzés. Vigyorog
De az lehet, hogy ott lesznek még esetleg mások is, és akkor kihívjuk őket, és persze győzni fogunk, vagy, ha nem, hát akkor is mozogtunk egy jót. Kacsint Vigyorog
Szóval akkor még dönteni kell a tali időpontjában, mikor kezdjük?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #2426 Dátum: 2011. Szeptember 08. - 16:46:47 »

Hát erről is lemaradok!!! Muszáj ezeknek a nílus menti katolikus bankároknak, befizetendő sarcra valót, előteremtenem.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2427 Dátum: 2011. Szeptember 08. - 16:51:57 »

Én is benne vagyok egy jó fociban, bár ha ilyen kevesen leszünk nem lessz nagy iramú a mérkőzés. Vigyorog
De az lehet, hogy ott lesznek még esetleg mások is, és akkor kihívjuk őket, és persze győzni fogunk, vagy, ha nem, hát akkor is mozogtunk egy jót. Kacsint Vigyorog
Szóval akkor még dönteni kell a tali időpontjában, mikor kezdjük?
1/2 10 - 10 között jó lenne szerintem.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2428 Dátum: 2011. Szeptember 09. - 13:26:24 »

Nálunk győzött a gyerekprogram. 
Dehát mégiscsak a család az első, elnézést kérek az érintettektől.
Mentségemre legyen mondva, nem ígértem 100%-ra magunkat!

Jó szórakozást nektek és gondoljatok rám is!
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2429 Dátum: 2011. Szeptember 09. - 16:06:16 »

akkor 4en leszünk focisok?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 160 161 [162] 163 164 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!