Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 15:27:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 476035 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2355 Dátum: 2011. Május 31. - 19:36:20 »

Ma egy rövid 6 órás minitalin voltam Kapitányéknál. Részben meggyógyult az asztali gépe, a régi laptopja meg teljesen. Kacsint
A gyerek gépén a Maleware meg már talált 5 gyanús fájlt. 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2356 Dátum: 2011. Május 31. - 19:41:00 »

Ma egy rövid 6 órás minitalin voltam Kapitányéknál. Részben meggyógyult az asztali gépe, a régi laptopja meg teljesen. Kacsint
A gyerek gépén a Maleware meg már talált 5 gyanús fájlt. 
Az még semmi, majd ha 3400 lesz Vigyorog Akkor pánikolj Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #2357 Dátum: 2011. Június 02. - 09:17:06 »

Mégiscsak ez a talis topik, ezért írom ide (is):
Most vasárnap, azaz 5.-én Hungaroringen WTCC vb futam ingyenes belépéssel. Nem tudom, hogy rajtam kívül tervezi-e valaki a verseny élőben megtekintését, de szerintem összejöhetnénk ott is egy talira. Személyesen eddig még csak Gidyvel és akidobossal találkoztam, hátha bővülne ez a kör...
Nos? 
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2358 Dátum: 2011. Június 02. - 11:58:47 »

Mégiscsak ez a talis topik, ezért írom ide (is):
Most vasárnap, azaz 5.-én Hungaroringen WTCC vb futam ingyenes belépéssel. Nem tudom, hogy rajtam kívül tervezi-e valaki a verseny élőben megtekintését, de szerintem összejöhetnénk ott is egy talira. Személyesen eddig még csak Gidyvel és akidobossal találkoztam, hátha bővülne ez a kör...
Nos? 

Mint azt már írtuk a WTCC topicban, Jani és én szombaton megyünk, vasárnap nem biztos, és
Weres is ott lesz, meg talán Yeti, és még néhányan a Daewoo-Chevrolet Klubból.
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #2359 Dátum: 2011. Június 02. - 12:35:33 »

Mégiscsak ez a talis topik, ezért írom ide (is):
Most vasárnap, azaz 5.-én Hungaroringen WTCC vb futam ingyenes belépéssel. Nem tudom, hogy rajtam kívül tervezi-e valaki a verseny élőben megtekintését, de szerintem összejöhetnénk ott is egy talira. Személyesen eddig még csak Gidyvel és akidobossal találkoztam, hátha bővülne ez a kör...
Nos? 

Mint azt már írtuk a WTCC topicban, Jani és én szombaton megyünk, vasárnap nem biztos, és
Weres is ott lesz, meg talán Yeti, és még néhányan a Daewoo-Chevrolet Klubból.

Sebikével mi Vasárnap megyünk.
Naplózva

WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2360 Dátum: 2011. Június 03. - 21:02:53 »

Krisz, ma láttalak ringen a lacsiddal. épp a parkolóban álltam a kocsi mellett, mikor indultál haza.  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2361 Dátum: 2011. Június 04. - 17:59:40 »

Krisz, ma láttalak ringen a lacsiddal. épp a parkolóban álltam a kocsi mellett, mikor indultál haza.  Kacsint
Igen kint voltam és láttam én is az autódat mikor érkeztem.Hazafelé nem értem hogy nem láttalak mert néztem is a kocsidat ott van-e és a parkoló kijáratánál álltam a gps-t pötyögtettem.Holnap lehet kimegyek megint.
Naplózva

06 70/22 11 222
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2362 Dátum: 2011. Június 04. - 22:44:33 »

Krisz, ma láttalak ringen a lacsiddal. épp a parkolóban álltam a kocsi mellett, mikor indultál haza.  Kacsint
Igen kint voltam és láttam én is az autódat mikor érkeztem.Hazafelé nem értem hogy nem láttalak mert néztem is a kocsidat ott van-e és a parkoló kijáratánál álltam a gps-t pötyögtettem.Holnap lehet kimegyek megint.
igen, láttam, hogy félreálltál  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2363 Dátum: 2011. Június 11. - 21:09:54 »

Júniusban 18.-án, vagy 25.-én megcsinálhatnánk a következő kirándulós talit, a régen várt Holdvilág árkos túrázós napot, természetesen családosan. Mit szóltok hozzá? Van rá jelentkező? Melyik nap lenne jobb a többségnek?
Esetleg egy szavazást is lehetne feldobni.
18.-án legyen?
25.-én legyen?
Mindkettő jó nekem, mindegy, megyek.
Júliusban, augusztusban már nehezebb lesz összeszedni a csapatot, szabadságok miatt, de szeptembertől újra lehet programokat csinálni, ha valóban szeretnénk újra találkozni, kirándulni, beszélgetni, ismerkedni. Szívesen látjuk az új, eddig személyesen nem ismert tagokat, és családjukat is, természetesen. Gyertek minél többen, minél többször!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #2364 Dátum: 2011. Június 12. - 07:15:47 »

Júniusban 18.-án, vagy 25.-én megcsinálhatnánk a következő kirándulós talit, a régen várt Holdvilág árkos túrázós napot, természetesen családosan. Mit szóltok hozzá? Van rá jelentkező? Melyik nap lenne jobb a többségnek?
Esetleg egy szavazást is lehetne feldobni.
18.-án legyen?
25.-én legyen?
Mindkettő jó nekem, mindegy, megyek.
Júliusban, augusztusban már nehezebb lesz összeszedni a csapatot, szabadságok miatt, de szeptembertől újra lehet programokat csinálni, ha valóban szeretnénk újra találkozni, kirándulni, beszélgetni, ismerkedni. Szívesen látjuk az új, eddig személyesen nem ismert tagokat, és családjukat is, természetesen. Gyertek minél többen, minél többször!

A szűk idő miatt csak 3 napig lehet szavazni.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2365 Dátum: 2011. Június 12. - 09:43:33 »

A Holdvilág árokba szívesen mennék én is, remélhetőleg nem egyedül.
Esetleg mehetünk a telekre is, ha kevés lenne a jelentkező, vagy bizonytalan az időjárás, mert ott nem áznánk el, és duma partit rendezhetnénk.
Jelentkezési lap:
1: LadiGidy, és ki tudja ki még tőlünk
2:
3:
...
sokadik:
Csak tessék, tessék, lehet feliratkozni!
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 12. - 09:45:53 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2366 Dátum: 2011. Június 12. - 19:52:09 »

Holnap, ha jó idő lesz, kimegyünk a telekre. Ha van valakinek kedve kijönni, dumálni, jó levegőt szívni, hát akkor ott az ő helye is. Aki tudja hol van, csak szóljon, hogy jön, aki pedig nem volt ott, kérjen priviben címet, vagy hívjon fel. Csak bátran!

Kb. 10 órától már kint leszünk, lehet odajönni, vagy hívni mobilon. Szép az idő. Hajrá kifelé a városból!
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 13. - 07:34:11 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2367 Dátum: 2011. Június 14. - 08:12:55 »

Nincs nagy tolongás, ez sajnálatos. Ezért úgy döntöttem, hogy az a véleményem (Aromó a fékezhetetlen agyvelejű állat után), hogy a következő hétvégén a telekre megyek ki a volt menyasszonyommal, és a leendő özvegyemmel. Aki szívesen csatlakozna, bátran szóljon, és jöjjön, volt már két jól sikerült tali ott nálunk.
Akit érdekelne, keressen meg itt priviben, vagy hívjon telcsin, hogy megbeszéljük a dolgokat. Készültek képek is, nézzétek meg! Van jó játszótér is a kisebb gyerekeknek, és lehet sétálni az erdőben, sőt a barlangokat is megnézhetitek. Gyertek, ha tudtok!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2368 Dátum: 2011. Június 15. - 16:51:10 »

Nincs nagy tolongás, ez sajnálatos. Ezért úgy döntöttem, hogy az a véleményem (Aromó a fékezhetetlen agyvelejű állat után), hogy a következő hétvégén a telekre megyek ki a volt menyasszonyommal, és a leendő özvegyemmel. Aki szívesen csatlakozna, bátran szóljon, és jöjjön, volt már két jól sikerült tali ott nálunk.
Akit érdekelne, keressen meg itt priviben, vagy hívjon telcsin, hogy megbeszéljük a dolgokat. Készültek képek is, nézzétek meg! Van jó játszótér is a kisebb gyerekeknek, és lehet sétálni az erdőben, sőt a barlangokat is megnézhetitek. Gyertek, ha tudtok!
Apa, ha olyan az idő, akko inkább strandolni kellene, mert nekem egy darabig ez lesz az utolsó szabad hétvégém.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2369 Dátum: 2011. Június 15. - 19:37:00 »

Nincs nagy tolongás, ez sajnálatos. Ezért úgy döntöttem, hogy az a véleményem (Aromó a fékezhetetlen agyvelejű állat után), hogy a következő hétvégén a telekre megyek ki a volt menyasszonyommal, és a leendő özvegyemmel. Aki szívesen csatlakozna, bátran szóljon, és jöjjön, volt már két jól sikerült tali ott nálunk.
Akit érdekelne, keressen meg itt priviben, vagy hívjon telcsin, hogy megbeszéljük a dolgokat. Készültek képek is, nézzétek meg! Van jó játszótér is a kisebb gyerekeknek, és lehet sétálni az erdőben, sőt a barlangokat is megnézhetitek. Gyertek, ha tudtok!
Apa, ha olyan az idő, akko inkább strandolni kellene, mert nekem egy darabig ez lesz az utolsó szabad hétvégém.
Nem látsz elég vizet munka közben? Vigyorog
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!