Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 17:37:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 155 156 [157] 158 159 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 476102 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2340 Dátum: 2011. Május 28. - 15:58:56 »

Jelentem mi is sikeresen megérkeztünk. Nagyon jól éreztük magunkat, finomat ebédeltünk és örülünk ,hogy megismerhettük ezt a jó kis csapatot személyesen is! A következő talin is biztosan ott leszünk!!! Mosolyog Leonel köszönet a szűrőkért és a gyertyákért! Gidy megelőztél minket? Mikor? Nem láttunk!
Nem titeket előztelek, hanem engem, és nem veletek voltam kapcsolatban, hanem Tomyval. Csak hát egyforma kocsitok van, és kevertem, de ő tudott az afférről, és minden oké, nincs semmi baj. Jó, hogy eljöttetek, gyertek máskor is! Meg a többiek is!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #2341 Dátum: 2011. Május 28. - 16:01:13 »

Jelentem mi is sikeresen megérkeztünk. Nagyon jól éreztük magunkat, finomat ebédeltünk és örülünk ,hogy megismerhettük ezt a jó kis csapatot személyesen is! A következő talin is biztosan ott leszünk!!! Mosolyog Leonel köszönet a szűrőkért és a gyertyákért! Gidy megelőztél minket? Mikor? Nem láttunk!
Nem titeket előztelek, hanem engem, és nem veletek voltam kapcsolatban, hanem Tomyval. Csak hát egyforma kocsitok van, és kevertem, de ő tudott az afférről, és minden oké, nincs semmi baj. Jó, hogy eljöttetek, gyertek máskor is! Meg a többiek is!
Ohh! Így már értem!!! Tényleg nagyon egyformák.  Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2342 Dátum: 2011. Május 28. - 16:11:02 »

A következő kirándulós tali helyszíne akkor: a Holdvilág árok, ami Pomáz mellett található. Most nem lesz szavazás, mert már elég régen készülünk oda, és ha nem megyünk, meg fog sértődni, és feltölti magát, ez lesz az árok megszüntetése, amiről már sokat hallottunk. Hamarosan döntsünk az időpontról, de ne húzzuk sokáig, szóval júniusi program legyen, az egyik, nem esős, szép napon. Az esős már kipipálva, mot jöjjön a túl meleg menet. (Nem "arra" gondoltam, családok jöjjenek, férfiak, nők, és gyerekek!). Szóval akkor hamarosan újra együtt lesz a nagy csapat, és remélhetőleg megint újra bővebb létszámmal, újabbakkal kiegészítve.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #2343 Dátum: 2011. Május 28. - 16:26:56 »

Itt van egy pár kép a galériába amit mi csináltunk.http://www.lacettiklub.hu/component/option,com_rsgallery2/Itemid,47/page,inline/catid,373/id,2224/limit,1/limitstart,0/
Naplózva
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #2344 Dátum: 2011. Május 28. - 18:14:33 »

Jó volt veletek találkozni, a túrát majd a Holdvilág árokban bepótolhatjuk. Althee nak köszönöm a kakaós csigát.
Azért komoly volt lefelé vezetni a ködben. Eddig csak szerettem volna ködlámpát, most már akarok! Vigyorog
Azt a pár képet amit csináltam, megpróbálom feltenni galériába meg ide is ha sikerül
« Utoljára szerkesztve: 2011. Május 28. - 18:16:24 írta Zoltán » Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2345 Dátum: 2011. Május 28. - 22:49:44 »

Nos akkor én jövök.
Nagyon szépen köszönjük, hogy résztvehetünk az első, de nem az utolsó klubbos talinkon nagyon jól éreztük magunkat (amit a rossz idő sem tudott elrontani) jó volt megismerni a klubtagokat, mindenkivel sikerült pár szót váltani. Örülünk, hogy egy ilyen jó csapathoz tartozhatunk. A Júniusi Holdvilágos talin is ott a helyünk (ha összejön). Kacsint Leonelnek köszönöm a benzinszűrőt.Teszek fel egy pár képet remélem sikerül. Vigyorog
Feltettem egy párat a galériába bocs a minőségért telóval csináltuk.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Május 28. - 22:58:09 írta hawer » Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2346 Dátum: 2011. Május 29. - 06:14:29 »

Én is örültem a találkozásnak, bár sajnos kicsit rövid volt az idő a beszélgetésre, meg pár emberrel már nem is tudtam összefutni a késésem miatt, de ettől függetlenül jó volt új arcokat látni (na meg ismerősöket is. Vigyorog )
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2347 Dátum: 2011. Május 29. - 07:19:52 »

Van még egy sportos félnapos talis ajánlatom, de ez konkréten focizást jelent. A telkünk felé menet, Ady ligetnál van két kispályás foci pálya, hálós kapukkal, szépen rendben tartva. Mit szólnátok egy délutáni derbyhez valamelyik nap délután, akár munka után is. 8-10 ember kéne hozzá, de például a fiaimmal máris hárman vagyunk hozzá. No meg a "nevelt" neveletlen fiam lehetne az elfogulatlan, megvesztegethetetlen bíró, hogy még érdekesebb legyen a kupa döntő. Nos, van érdeklődő? De ezt összeköthetjük persze egy hétvégés, telkes sétálós talival is, ha úgy gondoljátok. A telek Remeteszőlősön van, innen 2 km-re. Többen már ismerik is a helyet, volt már két tali ott is. Várom a hsz-eket.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #2348 Dátum: 2011. Május 29. - 07:26:20 »

Van még egy sportos félnapos talis ajánlatom, de ez konkréten focizást jelent. A telkünk felé menet, Ady ligetnál van két kispályás foci pálya, hálós kapukkal, szépen rendben tartva. Mit szólnátok egy délutáni derbyhez valamelyik nap délután, akár munka után is. 8-10 ember kéne hozzá, de például a fiaimmal máris hárman vagyunk hozzá. No meg a "nevelt" neveletlen fiam lehetne az elfogulatlan, megvesztegethetetlen bíró, hogy még érdekesebb legyen a kupa döntő. Nos, van érdeklődő? De ezt összeköthetjük persze egy hétvégés, telkes sétálós talival is, ha úgy gondoljátok. A telek Remeteszőlősön van, innen 2 km-re. Többen már ismerik is a helyet, volt már két tali ott is. Várom a hsz-eket.

Benne vagyok, ha találunk megfelelő időpont. Nálunk pedig műfüves pályák vannak hálókkal lelátóval.  Vigyorog Ide is lehet jönni.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2349 Dátum: 2011. Május 29. - 07:30:29 »

Van még egy sportos félnapos talis ajánlatom, de ez konkréten focizást jelent. A telkünk felé menet, Ady ligetnál van két kispályás foci pálya, hálós kapukkal, szépen rendben tartva. Mit szólnátok egy délutáni derbyhez valamelyik nap délután, akár munka után is. 8-10 ember kéne hozzá, de például a fiaimmal máris hárman vagyunk hozzá. No meg a "nevelt" neveletlen fiam lehetne az elfogulatlan, megvesztegethetetlen bíró, hogy még érdekesebb legyen a kupa döntő. Nos, van érdeklődő? De ezt összeköthetjük persze egy hétvégés, telkes sétálós talival is, ha úgy gondoljátok. A telek Remeteszőlősön van, innen 2 km-re. Többen már ismerik is a helyet, volt már két tali ott is. Várom a hsz-eket.

Benne vagyok, ha találunk megfelelő időpont. Nálunk pedig műfüves pályák vannak hálókkal lelátóval.  Vigyorog Ide is lehet jönni.
Ez is ingyenes? Akkor tetszik ez is. az Adys szabad, nincs is bekerítve, és érdekes módon mindig üres, amikor csak látom. Lusták az emberek...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2350 Dátum: 2011. Május 29. - 07:37:13 »

Vállalom a játékvezetést. A játékot egyenlőre nem.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2351 Dátum: 2011. Május 31. - 09:39:34 »

Egyébként kullancsék frekventált jelenléte és a meleg miatt mi lenne, ha következő tali az valami strandolós dolog lenne, esetleg gokártozós?

Apropó Döme! Az árak idén hogyan alakultak?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2352 Dátum: 2011. Május 31. - 11:33:03 »

Van még egy sportos félnapos talis ajánlatom, de ez konkréten focizást jelent. A telkünk felé menet, Ady ligetnál van két kispályás foci pálya, hálós kapukkal, szépen rendben tartva. Mit szólnátok egy délutáni derbyhez valamelyik nap délután, akár munka után is. 8-10 ember kéne hozzá, de például a fiaimmal máris hárman vagyunk hozzá. No meg a "nevelt" neveletlen fiam lehetne az elfogulatlan, megvesztegethetetlen bíró, hogy még érdekesebb legyen a kupa döntő. Nos, van érdeklődő? De ezt összeköthetjük persze egy hétvégés, telkes sétálós talival is, ha úgy gondoljátok. A telek Remeteszőlősön van, innen 2 km-re. Többen már ismerik is a helyet, volt már két tali ott is. Várom a hsz-eket.

Én benne lennék egy kis focizásban, talán még a család is (jelenleg másfél gyerkőcnél tartunk, azért nem tolongtam Dobogőkőért) szurkolna nekem... Bár a hétvégék elég zsúfoltak, hétköznap meg meló 5-ig.
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2353 Dátum: 2011. Május 31. - 11:34:50 »

Egyébként kullancsék frekventált jelenléte és a meleg miatt mi lenne, ha következő tali az valami strandolós dolog lenne, esetleg gokártozós?

Apropó Döme! Az árak idén hogyan alakultak?

A gokart árak idén is változatlanok. (Ma épp a Silverkartra megyünk a haverokkal...)
Ha lesz több érdeklődő, kiugorhatunk valamikor Csömörre.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2354 Dátum: 2011. Május 31. - 19:31:01 »

Ma egy rövid 6 órás minitalin voltam Kapitányéknál. Részben meggyógyult az asztali gépe, a régi laptopja meg teljesen. Kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 155 156 [157] 158 159 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!