Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 18:36:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 476133 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2325 Dátum: 2011. Május 28. - 07:03:49 »

Jó reggelt talizok! Szép időnk van 7 ágra süt a Nap, így inkább izzadni fogunk, mint fázni, szóval senki se keressen kibúvót, és szedelőzködjön, és hamarosan induljon! Akkor az első csapat a Coránál, majd jön a pomázi barát, majd a vörösváriak, és végül az ifjú vizsgázott tanár bácsi. Én édes kettesben jövök egy menyasszonnyal...

Na most indulunk, Weres, Hawer Ti is szeddjétek össze magatokat, Kripic, priviben is hívtalak, ha jössz, megvárunk. Telcsi nálam lesz. Jó utat mindenkinek, hajrá Lacettisek! Uff!
« Utoljára szerkesztve: 2011. Május 28. - 07:32:04 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2326 Dátum: 2011. Május 28. - 12:59:30 »

Mi már haza is értünk. Mosolyog
12-ig maradtunk, addig jó időnk volt. Mikor elindultam haza, akkor kezdet szakadni az eső.
Összesen 2db képet csináltam Zavart azokat felraktam a galériába. Kacsint


Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2327 Dátum: 2011. Május 28. - 14:31:19 »

Hello Talisok! Mi is rendben megérkeztünk. Nem volt szuper az időnk, mégis sétáltunk egy jót, beszélgettünk, ismerkedtünk, jót ebédeltünk. Én jól éreztem magam veletek, köszönöm, hogy eljöttetek, Atheenak plusz még a kakaós csigákat is. Bízom benne, hogy hamarosan folytatjuk, és végre megcsináljuk a pomázi Holdvilág árkos túrát is. Ez már jó régi adósságunk, igaz Meatloaf?! Jó érzés volt a hegyi vakvezetést követően újra látni, és úgy menni haza, majd a végén persze újra esett, de sebaj, nem ázik be a Lacetti. Guszesz! Ha az előzésnél megijesztettelek esetleg, akkor bocsi, ha nem, akkor jó volt így, ha tudod mire gondoltam. Jani már feltette, a többiek is tegyék ezt a képekkel, kérem, és kérjük. Végezetül a létszámot megpróbálom leírni, ha kifelejtenék valakit, akkor bocs, utólag hozzáírom, ahogy eszembe (?) jut, vagy szóltok. Szóval:
Janiék, Zoltán, Hawerék, Leonel, Tomy, Weres, Athee, Captain, Guszeszék, Meatloafék, Diablo, és LadiGidyék, vagyis mi. Örülök, hogy ennyien összejöttünk.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
leonel
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 65


WWW
« Hozzászólás #2328 Dátum: 2011. Május 28. - 14:42:21 »

Sziasztok!

Én is haza értem! Nagyon jól éreztem magam és örülök, hogy megismertem - akit még eddig nem ismertem. Vigyorog Vigyorog
Köszönöm, hogy ilyen kellemes napot tölthettem ebben a jó kis társaságban!!! Mosolyog

Zsolti
Naplózva

Megbízható Szerviz és Alkatrészek az autódhoz!
Alkatrész: 06-70-422-3346
Szerviz:   06-30-439-4379
info@wrcauto.hu
www.wrcauto.hu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #2329 Dátum: 2011. Május 28. - 14:47:13 »

Én is megvagyok!

Örülök, hogy megismerhettem a nekem még új tagokat, a régiekkel pedig jó volt újra találkozni. Külön köszönet leonelnek a pollenszűrőért! (legalább nem kell pestre mennem érte...  Kacsint )
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2330 Dátum: 2011. Május 28. - 15:07:59 »

Ha mindenki örül, örülök én is  Vigyorog
Izgi volt hazafelé a ködben rallizni lefelé  Vigyorog , voltak érdekes kanyarok  Vigyorog
Reggel még azt sem tudtam, hogy elinduljak-e, mert 8kor ébredtem.  Zavart
Végülis odaértem a korához negyed 10re, az a séta pont elég volt, az ebéd is delisüsz volt  Vigyorog
A hideg meglepett, pedig norvég gyerek vagyok, de túléltük. Kata drága még a napon is fázott  Vigyorog , de ő is életben van még-már-lesz  Vigyorog .

ui: Leonel, mögötted haladva némely fordulatszámtartományokban-gázadásra büdi füst jött a kipuffodból. ennek lehet köze a problémádhoz  He vagy lehet gázzal jársz?  Mosolyog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
leonel
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 65


WWW
« Hozzászólás #2331 Dátum: 2011. Május 28. - 15:12:45 »

Ha mindenki örül, örülök én is  Vigyorog
Izgi volt hazafelé a ködben rallizni lefelé  Vigyorog , voltak érdekes kanyarok  Vigyorog
Reggel még azt sem tudtam, hogy elinduljak-e, mert 8kor ébredtem.  Zavart
Végülis odaértem a korához negyed 10re, az a séta pont elég volt, az ebéd is delisüsz volt  Vigyorog
A hideg meglepett, pedig norvég gyerek vagyok, de túléltük. Kata drága még a napon is fázott  Vigyorog , de ő is életben van még-már-lesz  Vigyorog .

ui: Leonel, mögötted haladva némely fordulatszámtartományokban-gázadásra büdi füst jött a kipuffodból. ennek lehet köze a problémádhoz  He vagy lehet gázzal jársz?  Mosolyog

Bármi lehet. Vigyorog
Amúgy katalizátor OFF etanol ON. Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Megbízható Szerviz és Alkatrészek az autódhoz!
Alkatrész: 06-70-422-3346
Szerviz:   06-30-439-4379
info@wrcauto.hu
www.wrcauto.hu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2332 Dátum: 2011. Május 28. - 15:19:43 »

Amúgy katalizátor OFF etanol ON. Vigyorog Vigyorog
aha, szóval te is alkoholista vagy  Vigyorog
imádom hideg motornál a beindítás után az illatát a kipuffnak  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #2333 Dátum: 2011. Május 28. - 15:29:00 »

Lacettis Cartártsak!

 Jó kis találkozó volt, köszönöm a lehetőséget. Új arcokat ismerhettem meg, ez örömmel tölt el. Nem különben az, hogy "régi" ismerősök is voltak. Bár az idő nem kifejezetten kirándulós volt, azért jól esett a kis erdei séta (na, meg az eső is  Vigyorog). Jókat beszélgettünk, finomat ettünk. Külön köszi az "indukciós tekercset", szuper volt. Haza sikerült érni szerencsésen. Gidi Apu, azt hiszem nekem kell bocsánatot kérnem, én volta a sietős a hazafelé vezető úton, de megoldottuk! Köszi a segítséget. Kellemes kikapcsolódás volt, jól esett!
Tomy61
Naplózva
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #2334 Dátum: 2011. Május 28. - 15:29:38 »

Amúgy katalizátor OFF etanol ON. Vigyorog Vigyorog
aha, szóval te is alkoholista vagy  Vigyorog
imádom hideg motornál a beindítás után az illatát a kipuffnak  Vigyorog
Szipuzol, mi?
Naplózva
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #2335 Dátum: 2011. Május 28. - 15:31:23 »

Hello Talisok! Mi is rendben megérkeztünk. Nem volt szuper az időnk, mégis sétáltunk egy jót, beszélgettünk, ismerkedtünk, jót ebédeltünk. Én jól éreztem magam veletek, köszönöm, hogy eljöttetek, Atheenak plusz még a kakaós csigákat is. Bízom benne, hogy hamarosan folytatjuk, és végre megcsináljuk a pomázi Holdvilág árkos túrát is. Ez már jó régi adósságunk, igaz Meatloaf?! Jó érzés volt a hegyi vakvezetést követően újra látni, és úgy menni haza, majd a végén persze újra esett, de sebaj, nem ázik be a Lacetti. Guszesz! Ha az előzésnél megijesztettelek esetleg, akkor bocsi, ha nem, akkor jó volt így, ha tudod mire gondoltam. Jani már feltette, a többiek is tegyék ezt a képekkel, kérem, és kérjük. Végezetül a létszámot megpróbálom leírni, ha kifelejtenék valakit, akkor bocs, utólag hozzáírom, ahogy eszembe (?) jut, vagy szóltok. Szóval:
Janiék, Zoltán, Hawerék, Leonel, Tomy, Weres, Athee, Captain, Guszeszék, Meatloafék, Diablo, és LadiGidyék, vagyis mi. Örülök, hogy ennyien összejöttünk.
Örvendek hogy jól sikerült a mai Találka, az egyik szemem Vigyorog a masik meg  , sajnálom hogy az idő bele ronditott, na meg a hiányzást is.
Naplózva

WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2336 Dátum: 2011. Május 28. - 15:37:46 »

Amúgy katalizátor OFF etanol ON. Vigyorog Vigyorog
aha, szóval te is alkoholista vagy  Vigyorog
imádom hideg motornál a beindítás után az illatát a kipuffnak  Vigyorog
Szipuzol, mi?

gyermekkorom óta  Kacsint
benzingőz-gumiszag-fékpor  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2337 Dátum: 2011. Május 28. - 15:43:45 »

Hello Talisok! Mi is rendben megérkeztünk. Nem volt szuper az időnk, mégis sétáltunk egy jót, beszélgettünk, ismerkedtünk, jót ebédeltünk. Én jól éreztem magam veletek, köszönöm, hogy eljöttetek, Atheenak plusz még a kakaós csigákat is. Bízom benne, hogy hamarosan folytatjuk, és végre megcsináljuk a pomázi Holdvilág árkos túrát is. Ez már jó régi adósságunk, igaz Meatloaf?! Jó érzés volt a hegyi vakvezetést követően újra látni, és úgy menni haza, majd a végén persze újra esett, de sebaj, nem ázik be a Lacetti. Guszesz! Ha az előzésnél megijesztettelek esetleg, akkor bocsi, ha nem, akkor jó volt így, ha tudod mire gondoltam. Jani már feltette, a többiek is tegyék ezt a képekkel, kérem, és kérjük. Végezetül a létszámot megpróbálom leírni, ha kifelejtenék valakit, akkor bocs, utólag hozzáírom, ahogy eszembe (?) jut, vagy szóltok. Szóval:
Janiék, Zoltán, Hawerék, Leonel, Tomy, Weres, Athee, Captain, Guszeszék, Meatloafék, Diablo, és LadiGidyék, vagyis mi. Örülök, hogy ennyien összejöttünk.
Jó volt végre találkozni.Bár ez a túra a fél fogunkra volt csak elég  Vigyorog.Sztem hamarosan szervezhetnénk azt a Holdvilág árkot.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #2338 Dátum: 2011. Május 28. - 15:55:33 »

Jelentem mi is sikeresen megérkeztünk. Nagyon jól éreztük magunkat, finomat ebédeltünk és örülünk ,hogy megismerhettük ezt a jó kis csapatot személyesen is! A következő talin is biztosan ott leszünk!!! Mosolyog Leonel köszönet a szűrőkért és a gyertyákért! Gidy megelőztél minket? Mikor? Nem láttunk!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2339 Dátum: 2011. Május 28. - 15:55:43 »

Meatloaf: "Jó volt végre találkozni.Bár ez a túra a fél fogunkra volt csak elég  Vigyorog.Sztem hamarosan szervezhetnénk azt a Holdvilág árkot."

Ez így igaz. Remélem hamarosan meggyógyulsz, és akkor mehetünk a régi tervünk szerint a Holdvilág árokba. De akkor, hogy ne fázz meg, és ne legyen rossz idő, hozz melegebb cuccot, vagy szólj a párodnak, hogy ő pakoljon be. Jobbulást! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!