Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 19:29:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 153 154 [155] 156 157 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 476161 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2310 Dátum: 2011. Május 26. - 20:51:39 »


Mindenki gondoskodjon ételről, italról, sportos ruháról, mert ez kirándulás lesz.és senki se mossa le előtte a kocsiját, hogy ne essen az eső! Még én sem...
Én most szólok, előre, hogy se nem futkározok, se nem mászok hegyet, sziklát ezzel a térddel! Kacsint

Felmentésem van. Vigyorog
Nekem meg a kezem xar,de ketten csak kiteszünk 1 embert?! Vigyorog
Amúgy csak az utolsó pillanatban csatlakozom a coránál,mert nekem reggel még teke versenyem van,de 9kor szabadulok és sietek.Gidy majd megcsörgetlek.
Meatloaf! A tekét nem kézzel csinálják? Versenyed van a törött kezeddel? Akkor Cap nyugodtan focizhat a szakadt térdével. Most itt ne sírjon senki, csak jöjjünk össze újra végre! Akkor hányra érsz a Corához? Megvárunk, csak siess, de ne törj!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2311 Dátum: 2011. Május 26. - 20:53:05 »


Mindenki gondoskodjon ételről, italról, sportos ruháról, mert ez kirándulás lesz.és senki se mossa le előtte a kocsiját, hogy ne essen az eső! Még én sem...
Én most szólok, előre, hogy se nem futkározok, se nem mászok hegyet, sziklát ezzel a térddel! Kacsint

Felmentésem van. Vigyorog
Nekem meg a kezem xar,de ketten csak kiteszünk 1 embert?! Vigyorog
Amúgy csak az utolsó pillanatban csatlakozom a coránál,mert nekem reggel még teke versenyem van,de 9kor szabadulok és sietek.Gidy majd megcsörgetlek.
Meatloaf! A tekét nem kézzel csinálják? Versenyed van a törött kezeddel? Akkor Cap nyugodtan focizhat a szakadt térdével. Most itt ne sírjon senki, csak jöjjünk össze újra végre! Akkor hányra érsz a Corához? Megvárunk, csak siess, de ne törj!Ha nem is focizok, de levezetni levezetem a meccset!  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #2312 Dátum: 2011. Május 27. - 11:38:24 »

Eső esetére van vészforgatókönyv??
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2313 Dátum: 2011. Május 27. - 12:38:50 »

Eső esetére van vészforgatókönyv??
Nincs. De mihez képest? Ha már reggel folyamatosan esik, vagy, ha napközben kikapunk egy zuhit? Nem rossz ötlet, hogy legyen, de kinek van zárt terű ötlete?
Amit én mondanék, az csakis a szentendrei bővített tömegközlekedési múzeum, vagy persze a pesti, városligeti, és a Deák téri, ahová ennyien, együtt mehetnénk. De, jó lenne, azért nem elhalasztani, hogy végre idén is elkezdjük végre a talizást. De jöhet mástól is ötlet, vélemény. Sajnos most ennyi embert, és remélem tényleg sokan összejövünk, most nálunk, nem tudok fogadni, és a telken sem, mert eső estén bent kéne lennünk a házikóban. De ne legyen eső, és akkor minden oké lesz!
De azért remélem azt is, hogy eső esetén is legalább a Coránál találkozni fogunk, és eljön mindenki, nem marad otthon sajnálkozva.
Ja, és nem vagyunk cukorból, legfeljebb cukorfalatok vagyunk! Kacsint Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2011. Május 27. - 12:43:59 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2314 Dátum: 2011. Május 27. - 13:45:46 »

Eső esetére van vészforgatókönyv??
Nincs. De mihez képest? Ha már reggel folyamatosan esik, vagy, ha napközben kikapunk egy zuhit? Nem rossz ötlet, hogy legyen, de kinek van zárt terű ötlete?
Amit én mondanék, az csakis a szentendrei bővített tömegközlekedési múzeum, vagy persze a pesti, városligeti, és a Deák téri, ahová ennyien, együtt mehetnénk. De, jó lenne, azért nem elhalasztani, hogy végre idén is elkezdjük végre a talizást. De jöhet mástól is ötlet, vélemény. Sajnos most ennyi embert, és remélem tényleg sokan összejövünk, most nálunk, nem tudok fogadni, és a telken sem, mert eső estén bent kéne lennünk a házikóban. De ne legyen eső, és akkor minden oké lesz!
De azért remélem azt is, hogy eső esetén is legalább a Coránál találkozni fogunk, és eljön mindenki, nem marad otthon sajnálkozva.
Ja, és nem vagyunk cukorból, legfeljebb cukorfalatok vagyunk! Kacsint Vigyorog
Pedig nem akarom az ördögöt a falra festeni, de elég esős időt jósolnak holnapra.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #2315 Dátum: 2011. Május 27. - 14:56:34 »

Eső esetére van vészforgatókönyv??
Nincs. De mihez képest? Ha már reggel folyamatosan esik, vagy, ha napközben kikapunk egy zuhit? Nem rossz ötlet, hogy legyen, de kinek van zárt terű ötlete?
Amit én mondanék, az csakis a szentendrei bővített tömegközlekedési múzeum, vagy persze a pesti, városligeti, és a Deák téri, ahová ennyien, együtt mehetnénk. De, jó lenne, azért nem elhalasztani, hogy végre idén is elkezdjük végre a talizást. De jöhet mástól is ötlet, vélemény. Sajnos most ennyi embert, és remélem tényleg sokan összejövünk, most nálunk, nem tudok fogadni, és a telken sem, mert eső estén bent kéne lennünk a házikóban. De ne legyen eső, és akkor minden oké lesz!
De azért remélem azt is, hogy eső esetén is legalább a Coránál találkozni fogunk, és eljön mindenki, nem marad otthon sajnálkozva.
Ja, és nem vagyunk cukorból, legfeljebb cukorfalatok vagyunk! Kacsint Vigyorog
Pedig nem akarom az ördögöt a falra festeni, de elég esős időt jósolnak holnapra.


És ráadásul 10 fokos léhűlést a maihoz képest.
Na mindegy, reggel meglátjuk.
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2316 Dátum: 2011. Május 27. - 20:32:11 »


Mindenki gondoskodjon ételről, italról, sportos ruháról, mert ez kirándulás lesz.és senki se mossa le előtte a kocsiját, hogy ne essen az eső! Még én sem...
Én most szólok, előre, hogy se nem futkározok, se nem mászok hegyet, sziklát ezzel a térddel! Kacsint

Felmentésem van. Vigyorog
Nekem meg a kezem xar,de ketten csak kiteszünk 1 embert?! Vigyorog
Amúgy csak az utolsó pillanatban csatlakozom a coránál,mert nekem reggel még teke versenyem van,de 9kor szabadulok és sietek.Gidy majd megcsörgetlek.
Meatloaf! A tekét nem kézzel csinálják? Versenyed van a törött kezeddel? Akkor Cap nyugodtan focizhat a szakadt térdével. Most itt ne sírjon senki, csak jöjjünk össze újra végre! Akkor hányra érsz a Corához? Megvárunk, csak siess, de ne törj!
Az egyik kezem jó,majd azzal. Vigyorog
3/4 9 körül rád csörgök.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2317 Dátum: 2011. Május 27. - 20:35:57 »

Én ott leszek a Coránál, ha esik, ha fúj, és remélem nem leszek egyedül. Legfeljebb minitalivá válik a holnap, ami elszomorítana, Gyertek oda, és gond esetén kitalálunk valamit.  Aki pedig nem jön oda, az meg hívjon minket, hogy mi lett a döntés, és ahhoz igazodjon. Legrosszabb esetben csinálunk egy túlélő showt. Kacsint Vigyorog
De ne legyünk negatívok, érezni akarom a pozitív kisugárzást! Kacsint Vigyorog

Ja, és Cap! Most lesz bográcsos pörkölt nálatok, vagy sem? Szívesen megkóstolnám, ha volna mit, egy jó kirándulás után, hogy jó éhes legyek, ne romoljon rátok. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #2318 Dátum: 2011. Május 27. - 20:38:31 »

Jó, akkor tessék mindenkinek programozni a jó időt, és a Coránál majd meglátjuk mire lesz jó a nap Vigyorog
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2319 Dátum: 2011. Május 27. - 21:12:53 »

most jönnek a villámok csepel felől 
sárban mit csinálunk?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2320 Dátum: 2011. Május 27. - 21:18:11 »

most jönnek a villámok csepel felől 
sárban mit csinálunk?

Megtekintjük a Budakalászi Corát belülről. Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2321 Dátum: 2011. Május 27. - 21:33:22 »

most jönnek a villámok csepel felől 
sárban mit csinálunk?

Megtekintjük a Budakalászi Corát belülről. Vigyorog
jól van, akkor hozok gumicsizmát  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #2322 Dátum: 2011. Május 28. - 06:16:52 »

Szép időt és jó szórakozást a randizó társaságnak!!!
Naplózva

baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #2323 Dátum: 2011. Május 28. - 06:17:38 »

Szép időt és jó szórakozást a randizó társaságnak!!! Vigyorog
Naplózva

hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2324 Dátum: 2011. Május 28. - 06:31:18 »

Nem akarom elkiabálni, de nálunk a XXII.-ben szépen süt a nap. Mosolyog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Oldalak: 1 ... 153 154 [155] 156 157 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!