Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 22:31:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 150 151 [152] 153 154 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 476268 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2265 Dátum: 2011. Május 20. - 12:42:43 »

Május 28.-án, szombaton kirándulós talit beszéltünk meg. Jött is 19 szavazat rá, nyert Dobogókő. Nos, hát két hét múlva lesz, ezért szeretném tudni, hogy kik jönnek el, és, hogy tisztázzuk a részleteket is egyben. Ha viszont a tuti résztvevők mégis mást választanának, hát legyen úgy, legyünk rugalmasak. Remélhetőleg szuper jó idő lesz, és nemcsak egyedül jön mindenki, hanem hozza a családját is. Így mindenkinek lesz jó társasága, az asszonyoknak, és a gyerekeknek is. Jó ismerkedési lehetőség ez.
Szóval, akkor írjuk fel, hogy ki, és milyen létszámmal jön:
1: LadiGidy, és többed magammal
2: Jani Panna gyerekkel, ha a telken lesz, teljes családdal -legyen nálam a telken, lehet füvet nyírni.... Vigyorog
3: Meatloaf párjával (2fő)
4: LadLac családdal (3 fő) délig
5: Athee ( még nem tudom hányan megyünk, de én biztos ott leszek. )
6: Captain családdal (?) - családdal
7: Weres pártatlanul, de remélem nem egyedül  Kacsint
8: hawer és a család (3fő)
9: Zoltán (jómaga)
10:Guszesz párjával (2fő)
11: Diablo (Pesten vizsgázom, de hazafelé menet útbaejtem a talit, ha még lesz ott valaki)
12:CDX+1fő 50% sajnos
...
19:
20:
Nos emberek, a jövő szombaton lesz a tali. Még várunk jelentkezőket.
Lassan el kell majd dönteni, hogy hol, és mikor találkozzunk, hogy lehetőség szerint szép konvojban menjünk a megbeszélt helyre. Ételt, italt mindenki hozzon magával, mert remélhetőleg hosszabb időt fogunk eltölteni jó társaságban, szép helyen, remélhetőleg jó időben, jó levegőn. Esetleg játékokhoz is hozzatok dolgokat. (labda, fényképező gép, szerszám ne maradjon otthon!) Hátha kell bütykölni is...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2266 Dátum: 2011. Május 20. - 13:10:44 »

Ahhoz képest, hogy 19 szavazat jött még csak 12 jelentkező van.
Remélem még lesznek páran, vagy aki tudta, hogy nem jön az miért is szavazott?!..
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2267 Dátum: 2011. Május 23. - 18:51:22 »

Mivel mi Dobogókőtől nyúlfarknyira lakunk, oda mennénk egyből, minek autózzunk be Pestre? Mikorra legyünk ott?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2268 Dátum: 2011. Május 23. - 19:05:56 »

Mivel mi Dobogókőtől nyúlfarknyira lakunk, oda mennénk egyből, minek autózzunk be Pestre? Mikorra legyünk ott?
A vörösváriaknak nem is kell bejönni Pestre, majd még tisztázzuk, hogy hol legyen rész gyülekező előtte, majd Dobogókőn hol találkozzunk, és hánykor majd. Valószínűleg a szokott helyen az Auchan (?) parkolóban, a hídról lehajtás utáni első résznél, közel a Meckihez kéne találkozni a pestiekkel, fél 9-9 között? Vélemény? Dobogókőn meg már lehet, hogy fizetős már a nagy parkoló, ha nem vészes, ott hagyhatjuk a gépsárkányokat, ha pedig drága, akkor nem messze onnan van ingyenes lehetőség is. Gondolom 10- körül már mindenki ott lehet, sétára készen. Vélemény? Uff! Beszéltem!

Ja, és lehet még jelentkezni!!!
« Utoljára szerkesztve: 2011. Május 23. - 19:08:19 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #2269 Dátum: 2011. Május 23. - 19:22:52 »

Mivel mi Dobogókőtől nyúlfarknyira lakunk, oda mennénk egyből, minek autózzunk be Pestre? Mikorra legyünk ott?
A vörösváriaknak nem is kell bejönni Pestre, majd még tisztázzuk, hogy hol legyen rész gyülekező előtte, majd Dobogókőn hol találkozzunk, és hánykor majd. Valószínűleg a szokott helyen az Auchan (?) parkolóban, a hídról lehajtás utáni első résznél, közel a Meckihez kéne találkozni a pestiekkel, fél 9-9 között? Vélemény? Dobogókőn meg már lehet, hogy fizetős már a nagy parkoló, ha nem vészes, ott hagyhatjuk a gépsárkányokat, ha pedig drága, akkor nem messze onnan van ingyenes lehetőség is. Gondolom 10- körül már mindenki ott lehet, sétára készen. Vélemény? Uff! Beszéltem!

Ja, és lehet még jelentkezni!!!
Bocsánat a kérdésért de mivel ,hogy mi most menyünk először sajnos nem tudjuk melyik Auchanra gondolsz és mi a szokott hely? Egyébként a 9 óra nekünk megfelelő.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2270 Dátum: 2011. Május 23. - 19:29:05 »

Mivel mi Dobogókőtől nyúlfarknyira lakunk, oda mennénk egyből, minek autózzunk be Pestre? Mikorra legyünk ott?
A vörösváriaknak nem is kell bejönni Pestre, majd még tisztázzuk, hogy hol legyen rész gyülekező előtte, majd Dobogókőn hol találkozzunk, és hánykor majd. Valószínűleg a szokott helyen az Auchan (?) parkolóban, a hídról lehajtás utáni első résznél, közel a Meckihez kéne találkozni a pestiekkel, fél 9-9 között? Vélemény? Dobogókőn meg már lehet, hogy fizetős már a nagy parkoló, ha nem vészes, ott hagyhatjuk a gépsárkányokat, ha pedig drága, akkor nem messze onnan van ingyenes lehetőség is. Gondolom 10- körül már mindenki ott lehet, sétára készen. Vélemény? Uff! Beszéltem!

Ja, és lehet még jelentkezni!!!
Bocsánat a kérdésért de mivel ,hogy mi most menyünk először sajnos nem tudjuk melyik Auchanra gondolsz és mi a szokott hely? Egyébként a 9 óra nekünk megfelelő.
Azt tényleg jó lenne tudni, mert szerintem a budakalászi CORA parkolóról van szó, szerintem.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2271 Dátum: 2011. Május 23. - 19:41:54 »

Itt a szokott hely. Kacsint
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2272 Dátum: 2011. Május 23. - 20:05:12 »

Akkor a Cora parkolója.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #2273 Dátum: 2011. Május 23. - 20:16:32 »

Köszönöm! Mosolyog
Naplózva
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #2274 Dátum: 2011. Május 23. - 20:28:11 »

Úgy tudom a dobogókői parkoló, egy 500 as egy napra, szerintem nem vészes.
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2275 Dátum: 2011. Május 23. - 21:14:44 »

Úgy tudom a dobogókői parkoló, egy 500 as egy napra, szerintem nem vészes.
200Ft óránként,most hétvégén voltam fönt.Holnap megnézem a jegyet a kocsiban hogy pontos legyek,ha még megvan.De lejjebb egy kicsit ingyenes amit Gidy irt.
Naplózva

06 70/22 11 222
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2276 Dátum: 2011. Május 23. - 21:23:50 »

Esős rossz időben is marad a terv, vagy lessz egy "b" terv is rossz idő esetén?
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #2277 Dátum: 2011. Május 23. - 21:52:45 »

Úgy tudom a dobogókői parkoló, egy 500 as egy napra, szerintem nem vészes.
200Ft óránként,most hétvégén voltam fönt.Holnap megnézem a jegyet a kocsiban hogy pontos legyek,ha még megvan.De lejjebb egy kicsit ingyenes amit Gidy irt.
Nocsak a kapzsiság dobogókón is tombol, pedig nem azok betonozták akik szedik
Na mindegy csak nem bírom megállni a morgolódást, mivel ősidők óta oda járok
Naplózva
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #2278 Dátum: 2011. Május 24. - 07:23:29 »

Május 28.-án, szombaton kirándulós talit beszéltünk meg. Jött is 19 szavazat rá, nyert Dobogókő. Nos, hát két hét múlva lesz, ezért szeretném tudni, hogy kik jönnek el, és, hogy tisztázzuk a részleteket is egyben. Ha viszont a tuti résztvevők mégis mást választanának, hát legyen úgy, legyünk rugalmasak. Remélhetőleg szuper jó idő lesz, és nemcsak egyedül jön mindenki, hanem hozza a családját is. Így mindenkinek lesz jó társasága, az asszonyoknak, és a gyerekeknek is. Jó ismerkedési lehetőség ez.
Szóval, akkor írjuk fel, hogy ki, és milyen létszámmal jön:
1: LadiGidy, és többed magammal
2: Jani Panna gyerekkel, ha a telken lesz, teljes családdal -legyen nálam a telken, lehet füvet nyírni.... Vigyorog
3: Meatloaf párjával (2fő)
4: LadLac családdal (3 fő) délig
5: Athee ( még nem tudom hányan megyünk, de én biztos ott leszek. )
6: Captain családdal (?) - családdal
7: Weres pártatlanul, de remélem nem egyedül  Kacsint
8: hawer és a család (3fő)
9: Zoltán (jómaga)
10:Guszesz párjával (2fő)
11: Diablo (Pesten vizsgázom, de hazafelé menet útbaejtem a talit, ha még lesz ott valaki)

...
19:
20:
Nos emberek, a jövő szombaton lesz a tali. Még várunk jelentkezőket.
Lassan el kell majd dönteni, hogy hol, és mikor találkozzunk, hogy lehetőség szerint szép konvojban menjünk a megbeszélt helyre. Ételt, italt mindenki hozzon magával, mert remélhetőleg hosszabb időt fogunk eltölteni jó társaságban, szép helyen, remélhetőleg jó időben, jó levegőn. Esetleg játékokhoz is hozzatok dolgokat. (labda, fényképező gép, szerszám ne maradjon otthon!) Hátha kell bütykölni is...
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2279 Dátum: 2011. Május 24. - 18:14:20 »

Ma találkoztam Gidy Apuval, mentem is egy kört vele. Kissé hajszolt, mivel  külsősként olcsóbb a BKV- nak, ezért hajszolják.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 150 151 [152] 153 154 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!