Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 00:22:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 148 149 [150] 151 152 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 476285 alkalommal)
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #2235 Dátum: 2011. Május 11. - 18:54:40 »

Azé' arra büszke vagyok, hogy Peti szuper Lacsiját 2-ből 1x lenyomtam, amikor nem kapcsoltam fel hármasba a végén, mint legelőször, hanem tíltásig forgattam kettesben... Vigyorog
Amúgy ez a 200m gyorsulási táv pont arra volt jó, hogy 190m-nél ha hármasba váltok akkor belassulok, vagy letílt kettesben... utóbbi jobbnak tűnt... Vigyorog Tavaly Krisszel voltam holtversenyben gyorsulás tekintetében, idén 2/2 a javamra, Jövőre vigyázz...  Vigyorog Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 2011. Május 11. - 18:57:10 írta Dani » Naplózva

Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2236 Dátum: 2011. Május 11. - 19:52:32 »

Azé' arra büszke vagyok, hogy Peti szuper Lacsiját 2-ből 1x lenyomtam, amikor nem kapcsoltam fel hármasba a végén, mint legelőször, hanem tíltásig forgattam kettesben... Vigyorog
Amúgy ez a 200m gyorsulási táv pont arra volt jó, hogy 190m-nél ha hármasba váltok akkor belassulok, vagy letílt kettesben... utóbbi jobbnak tűnt... Vigyorog Tavaly Krisszel voltam holtversenyben gyorsulás tekintetében, idén 2/2 a javamra, Jövőre vigyázz...  Vigyorog Mosolyog

Nekem beteg is volt az autó,vagyis még mindig az+nagy kerekek.  Ha lessz videó rólunk azon fog látszódni egyszerűen erőtlen.
Naplózva

06 70/22 11 222
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2237 Dátum: 2011. Május 11. - 22:09:23 »

Azé' arra büszke vagyok, hogy Peti szuper Lacsiját 2-ből 1x lenyomtam, amikor nem kapcsoltam fel hármasba a végén, mint legelőször, hanem tíltásig forgattam kettesben... Vigyorog
Amúgy ez a 200m gyorsulási táv pont arra volt jó, hogy 190m-nél ha hármasba váltok akkor belassulok, vagy letílt kettesben... utóbbi jobbnak tűnt... Vigyorog Tavaly Krisszel voltam holtversenyben gyorsulás tekintetében, idén 2/2 a javamra, Jövőre vigyázz...  Vigyorog Mosolyog


Vigyázz Dani, jövőre is ott leszek!! Nem azért nyertél egyet, de nem akarlak keseríteni!
Az enyémben még több a Daewoo, mint az Opel! Meg szigorúan vettem a bejáratást is! Meg együtt dobog a szívünk!
Tehát ne erőlködj!
Nem is beszélve, hogy Ő is nehezebb a Tiédnél, én meg 130 vagyok!
Ja! 3 és fél éves légszűrőm van, meg 2 éves olajam!

De azért nem Szuper, csak szeretem! Nagyon!
« Utoljára szerkesztve: 2011. Május 11. - 22:13:26 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2238 Dátum: 2011. Május 11. - 22:12:44 »

Azé' arra büszke vagyok, hogy Peti szuper Lacsiját 2-ből 1x lenyomtam, amikor nem kapcsoltam fel hármasba a végén, mint legelőször, hanem tíltásig forgattam kettesben... Vigyorog
Amúgy ez a 200m gyorsulási táv pont arra volt jó, hogy 190m-nél ha hármasba váltok akkor belassulok, vagy letílt kettesben... utóbbi jobbnak tűnt... Vigyorog Tavaly Krisszel voltam holtversenyben gyorsulás tekintetében, idén 2/2 a javamra, Jövőre vigyázz...  Vigyorog Mosolyog

Nekem beteg is volt az autó,vagyis még mindig az+nagy kerekek.  Ha lessz videó rólunk azon fog látszódni egyszerűen erőtlen.

Krisz!

Nekem nem úgy tűnt!
Mitől lenne erőtlen???
« Utoljára szerkesztve: 2011. Május 11. - 22:15:04 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2239 Dátum: 2011. Május 12. - 05:40:44 »

Azé' arra büszke vagyok, hogy Peti szuper Lacsiját 2-ből 1x lenyomtam, amikor nem kapcsoltam fel hármasba a végén, mint legelőször, hanem tíltásig forgattam kettesben... Vigyorog
Amúgy ez a 200m gyorsulási táv pont arra volt jó, hogy 190m-nél ha hármasba váltok akkor belassulok, vagy letílt kettesben... utóbbi jobbnak tűnt... Vigyorog Tavaly Krisszel voltam holtversenyben gyorsulás tekintetében, idén 2/2 a javamra, Jövőre vigyázz...  Vigyorog Mosolyog

Nekem beteg is volt az autó,vagyis még mindig az+nagy kerekek.  Ha lessz videó rólunk azon fog látszódni egyszerűen erőtlen.

Krisz!

Nekem nem úgy tűnt!
Mitől lenne erőtlen???
Nem tudom az okát.Vagy dugulás vagy lamdaszonda gond van,ami igazából a hazafelé uton volt érezhető.Padlón a max sebesség 132km/h volt nagyrészt,de volt mikor magához tért.Volt olyan is 3x vagy 4x hiába akartam tartani a sebességet nem volt hajlandó menni csak lassult.Jövőre ha minden jól megy ez az autó már a király kategóriában fog indulni,az az 2.0-ás vectra moci (150LE) a terv hivatalosan nagyi666 példája nyomán.
Naplózva

06 70/22 11 222
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #2240 Dátum: 2011. Május 12. - 11:09:42 »

Azé' arra büszke vagyok, hogy Peti szuper Lacsiját 2-ből 1x lenyomtam, amikor nem kapcsoltam fel hármasba a végén, mint legelőször, hanem tíltásig forgattam kettesben... Vigyorog
Amúgy ez a 200m gyorsulási táv pont arra volt jó, hogy 190m-nél ha hármasba váltok akkor belassulok, vagy letílt kettesben... utóbbi jobbnak tűnt... Vigyorog Tavaly Krisszel voltam holtversenyben gyorsulás tekintetében, idén 2/2 a javamra, Jövőre vigyázz...  Vigyorog Mosolyog


Vigyázz Dani, jövőre is ott leszek!! Nem azért nyertél egyet, de nem akarlak keseríteni!
Az enyémben még több a Daewoo, mint az Opel! Meg szigorúan vettem a bejáratást is! Meg együtt dobog a szívünk!
Tehát ne erőlködj!
Nem is beszélve, hogy Ő is nehezebb a Tiédnél, én meg 130 vagyok!
Ja! 3 és fél éves légszűrőm van, meg 2 éves olajam!

De azért nem Szuper, csak szeretem! Nagyon!

Viccelődve írtam, semmi sértést nem szándékoztam, remélem nem értetted félre, mert a szupert tényleg úgy  értettem, mert hihetetlenül jól megy a géped Kacsint (vagy csak én értem félre ezt a mostani üzit Mosolyog )
Mindenki szereti a saját Lacsiját ez egyértelmű, nem értem hol itt a baj Mosolyog
Az erőlködést mire írtad?
Naplózva

Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2241 Dátum: 2011. Május 12. - 11:13:28 »

Dani, a kresz teszt eredményeket tudod? Úgy érzem jól sikerült. Közöld légyszi, ha megvan.

Köszi
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #2242 Dátum: 2011. Május 12. - 11:22:00 »

Dani, a kresz teszt eredményeket tudod? Úgy érzem jól sikerült. Közöld légyszi, ha megvan.

Köszi

Ha jól tudom te lettél a második, de tacumásnál vannak a lapok ő javította a második felét, utánakérdezek és megírom Kacsint
Naplózva

WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2243 Dátum: 2011. Május 12. - 13:52:42 »

Jövőre ha minden jól megy ez az autó már a király kategóriában fog indulni,az az 2.0-ás vectra moci (150LE) a terv hivatalosan nagyi666 példája nyomán.
nemá 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2244 Dátum: 2011. Május 12. - 13:53:56 »

Jövőre ha minden jól megy ez az autó már a király kategóriában fog indulni,az az 2.0-ás vectra moci (150LE) a terv hivatalosan nagyi666 példája nyomán.
nemá 

"a terv hivatalosan". Ez jó szöveg.  Vigyorog
Mutasd az engedélyeket. Vigyorog
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2245 Dátum: 2011. Május 12. - 16:15:41 »

Jövőre ha minden jól megy ez az autó már a király kategóriában fog indulni,az az 2.0-ás vectra moci (150LE) a terv hivatalosan nagyi666 példája nyomán.
nemá 

"a terv hivatalosan". Ez jó szöveg.  Vigyorog
Mutasd az engedélyeket. Vigyorog
Motorkódot kap a forgalmiba.25-30EFt és hivatalosan bent van. Vigyorog Na nem ilyen egyszerű ez,de működő dolog.
Naplózva

06 70/22 11 222
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2246 Dátum: 2011. Május 12. - 20:19:42 »

Azé' arra büszke vagyok, hogy Peti szuper Lacsiját 2-ből 1x lenyomtam, amikor nem kapcsoltam fel hármasba a végén, mint legelőször, hanem tíltásig forgattam kettesben... Vigyorog
Amúgy ez a 200m gyorsulási táv pont arra volt jó, hogy 190m-nél ha hármasba váltok akkor belassulok, vagy letílt kettesben... utóbbi jobbnak tűnt... Vigyorog Tavaly Krisszel voltam holtversenyben gyorsulás tekintetében, idén 2/2 a javamra, Jövőre vigyázz...  Vigyorog Mosolyog

Nekem beteg is volt az autó,vagyis még mindig az+nagy kerekek.  Ha lessz videó rólunk azon fog látszódni egyszerűen erőtlen.

Krisz!

Nekem nem úgy tűnt!
Mitől lenne erőtlen???
Nem tudom az okát.Vagy dugulás vagy lamdaszonda gond van,ami igazából a hazafelé uton volt érezhető.Padlón a max sebesség 132km/h volt nagyrészt,de volt mikor magához tért.Volt olyan is 3x vagy 4x hiába akartam tartani a sebességet nem volt hajlandó menni csak lassult.Jövőre ha minden jól megy ez az autó már a király kategóriában fog indulni,az az 2.0-ás vectra moci (150LE) a terv hivatalosan nagyi666 példája nyomán.

Jobban örülnék, ha csak valami kósza hiba okozná a problémát, de ha ennyire elszánt vagy,
akkor legalább nem fogod csökkenteni az alsóbb kategóriások esélyeit!  Vigyorog
Nekem az agyonhasznált légszűrőmmel támadt problémám az első teljes igénybevételen,
de nem is csodálkozom!
Minden esetre kölcsönösen bemutatkoztunk egymásnak a "Kedvesemmel", hogy mit várunk a másiktól! Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #2247 Dátum: 2011. Május 12. - 20:24:29 »

URAIM!
Ha lehetne esetleg, hogy visszakanyarodjunk a topic eredeti témájához...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2248 Dátum: 2011. Május 12. - 20:35:58 »

Tényleg!

Úgy hogy most lesz itt ez a semmit mondó hozzászólás, és másolom a megfelelő helyre!
« Utoljára szerkesztve: 2011. Május 12. - 20:38:09 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2249 Dátum: 2011. Május 13. - 08:37:20 »

Május 28.-án, szombaton kirándulós talit beszéltünk meg. Jött is 19 szavazat rá, nyert Dobogókő. Nos, hát két hét múlva lesz, ezért szeretném tudni, hogy kik jönnek el, és, hogy tisztázzuk a részleteket is egyben. Ha viszont a tuti résztvevők mégis mást választanának, hát legyen úgy, legyünk rugalmasak. Remélhetőleg szuper jó idő lesz, és nemcsak egyedül jön mindenki, hanem hozza a családját is. Így mindenkinek lesz jó társasága, az asszonyoknak, és a gyerekeknek is. Jó ismerkedési lehetőség ez.
Szóval, akkor írjuk fel, hogy ki, és milyen létszámmal jön:
1: LadiGidy, és többed magammal
2: Jani Panna gyerekkel, ha a telken lesz, teljes családdal
3: Meatloaf párjával (?)
4: LadLac családdal (?)
5: Athee családdal (?)
6: Captain családdal (?)
7: Weres párjával (?)
8:
9:
...
19:
20:
Szóval mindenki írja be magát, illetve a felsoroltak erősítsék meg a beírtakat!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 148 149 [150] 151 152 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!