Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 04:19:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 143 144 [145] 146 147 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 476329 alkalommal)
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #2160 Dátum: 2011. Március 24. - 23:52:58 »

Kaposújlaki Találkozó gyülekezési helye Kaposvár Vásártéri u. 6. Penthe Autóház előtti parkoló,
 időpont: 2011. 05. 07. 9,00-10,30 között.


 
 
  1. sebijoe
  2. sebike+Edina
  3. peti74 + Ági
  4. Yeti + Család
  5. Krisz egyenlőre 1 fő.
  6. Weres
  7. Captainb + 2 fő. Hónap vége fele kiderül, hogy mázlim lesz-e
  8. Kamikaze+család
  9. Dani (+1 vagy 2fő ?)
10.
11.
12.

Na,erre sem tudok elmenni! Most egy hónapig leszek szabadságon,aztán május 1-töl megint dolgozom.Minden jóból kimaradok!Ez az én formám...
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2161 Dátum: 2011. Március 25. - 00:26:05 »

Kaposújlaki Találkozó gyülekezési helye Kaposvár Vásártéri u. 6. Penthe Autóház előtti parkoló,
 időpont: 2011. 05. 07. 9,00-10,30 között.


 
 
  1. sebijoe
  2. sebike+Edina
  3. peti74 + Ági
  4. Yeti + Család
  5. Krisz egyenlőre 1 fő.
  6. Weres
  7. Captainb + 2 fő. Hónap vége fele kiderül, hogy mázlim lesz-e
  8. Kamikaze+család
  9. Dani (+1 vagy 2fő ?)
10.
11.
12.

Na,erre sem tudok elmenni! Most egy hónapig leszek szabadságon,aztán május 1-töl megint dolgozom.Minden jóból kimaradok!Ez az én formám...
Ne is mondd, nem vagy ezzel egyedül. Én jelentkeztem, mert elvileg 1- től leszek szabin, de egyre inkább úgy fest, hogy nem érek haza addigra. 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2162 Dátum: 2011. Március 28. - 09:28:26 »

A kaposújlaki menü, amiből lehet rendelni, 700Ft/adag egységáron, Május 2-ig.
Erre is lehet jelentkezni.  Kacsint

A.) SAJTTAL GOMBÁVAL TÖLTÖTT SERTÉSKARAJ, VEGYES KÖRET, VITAMIN SALÁTA
B.) TÖLTÖTT CSIRKECOMB BURGONYAPÜRÉ, VEGYES SAVANYÚ
C.) CIGÁNYPECSENYE, BURGONYA KÁPOSZTASALÁTA
D.) SERTÉSPÖRKÖLT, GALUSKA, VEGYES SAVANYÚ
E.) GOMBÁS SERTÉSSZELET RIZS

Ezek tök jó kaják, nehéz választani - viszont egyvalami feltűnt: csupa husis kaja.
Szerintem gondoljunk  vegetáriánusokra is, vagy eddig nem merült fel az igény? (Nálam nem fog!  Mosolyog)

Sebijoe?
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #2163 Dátum: 2011. Március 28. - 11:13:47 »

A kaposújlaki menü, amiből lehet rendelni, 700Ft/adag egységáron, Május 2-ig.
Erre is lehet jelentkezni.  Kacsint

A.) SAJTTAL GOMBÁVAL TÖLTÖTT SERTÉSKARAJ, VEGYES KÖRET, VITAMIN SALÁTA
B.) TÖLTÖTT CSIRKECOMB BURGONYAPÜRÉ, VEGYES SAVANYÚ
C.) CIGÁNYPECSENYE, BURGONYA KÁPOSZTASALÁTA
D.) SERTÉSPÖRKÖLT, GALUSKA, VEGYES SAVANYÚ
E.) GOMBÁS SERTÉSSZELET RIZS

Ezek tök jó kaják, nehéz választani - viszont egyvalami feltűnt: csupa husis kaja.
Szerintem gondoljunk  vegetáriánusokra is, vagy eddig nem merült fel az igény? (Nálam nem fog!  Mosolyog)

Sebijoe?

Egyedi igény szerint diabetes és vegetáriánus étel is rendelhető!
Naplózva

sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #2164 Dátum: 2011. április 01. - 09:57:44 »

Kaposújlaki Találkozó gyülekezési helye Kaposvár Vásártéri u. 6. Penthe Autóház előtti parkoló,
 időpont: 2011. 05. 07. 9,00-10,30 között.


 
 
  1. sebijoe
  2. sebike+Edina
  3. peti74 + Ági
  4. Yeti + Család
  5. Krisz egyenlőre 1 fő.
  6. Weres
  7. Captainb + 2 fő. Hónap vége fele kiderül, hogy mázlim lesz-e
  8. Kamikaze+család
  9. Dani (+1 vagy 2fő ?)
10.
11.
12.

Na,erre sem tudok elmenni! Most egy hónapig leszek szabadságon,aztán május 1-töl megint dolgozom.Minden jóból kimaradok!Ez az én formám...
Ne is mondd, nem vagy ezzel egyedül. Én jelentkeztem, mert elvileg 1- től leszek szabin, de egyre inkább úgy fest, hogy nem érek haza addigra. 

Egy kis kampányfilm.
http://www.youtube.com/watch?v=AWMSDVpcZ2c
Naplózva

peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2165 Dátum: 2011. április 01. - 20:21:00 »

Gidyvel tartottunk egy minitalit kedden ott, ahol megint Wellnessezik.  Vigyorog

Nagyon jól éreztük egymást, de Ő olyan lógó orral fogadott bennünket, ahogy a mellékelt kép szemlélteti...





...na jó, ez csak vicc volt!  Vigyorog





Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2166 Dátum: 2011. április 15. - 10:23:45 »

Kaposújlaki Találkozó gyülekezési helye Kaposvár Vásártéri u. 6. Penthe Autóház előtti parkoló,
 időpont: 2011. 05. 07. 9,00-10,30 között.


 
 
  1. sebijoe
  2. sebike+Edina
  3. peti74 + Ági
  4. Yeti + Család
  5. Krisz egyenlőre 1 fő.
  6. Weres
  7. Captainb + 2 fő. Hónap vége fele kiderül, hogy mázlim lesz-e
  8. Kamikaze+család
  9. Dani (+1 vagy 2fő ?)
10. Döme + 2 fő (3 db A menü, ha lehet!  Mosolyog)
11.
12.

Na,erre sem tudok elmenni! Most egy hónapig leszek szabadságon,aztán május 1-töl megint dolgozom.Minden jóból kimaradok!Ez az én formám...
Ne is mondd, nem vagy ezzel egyedül. Én jelentkeztem, mert elvileg 1- től leszek szabin, de egyre inkább úgy fest, hogy nem érek haza addigra. 

Egy kis kampányfilm.
http://www.youtube.com/watch?v=AWMSDVpcZ2c

Feliratkoztam.
Programról lehet tudni valamit? Sajnos a chevi fórum nem jön be nekem valamiért jelenleg...
Jó időt rendeljetek!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2167 Dátum: 2011. április 15. - 11:05:12 »

Azt hiszem itt az ideje, hogy megkezdjük mi is az évet, mint talikat. Szóval egy évadnyitó taliról volna szó, amit a közeli jövőben kéne megtartani. Gondolom valamelyik szombaton lehetne, persze húsvét után csak. Nem egy időben a kaposújlakival, és, ha tőlem függ, akkor nem a 21.-ikei hétvégén, mert akkor eljegyzés lesz a családban, mint már tudjátok. Ajánlatom a többi májusi szombatra lenne. Létszámtól függően, lehetne nálunk, Remeteszőlősön a telkünkön, mint már volt rá példa, vagy a már régen beígért Holdvilág árok, vagy akár Dobogókő. Persze lehet ötleteket adni másoknak is. Jó volna, ha minél többen jönnék újra össze, és új arcokkal is szeretnénk megismerkedni, de persze számítunk a régi "kemény magra" is, mint mindig. Szóval majd május 14.-én, vagy 28.-án lehetne az évadnyitó, ha akarjátok.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2168 Dátum: 2011. április 15. - 11:12:58 »

Azt hiszem itt az ideje, hogy megkezdjük mi is az évet, mint talikat. Szóval egy évadnyitó taliról volna szó, amit a közeli jövőben kéne megtartani. Gondolom valamelyik szombaton lehetne, persze húsvét után csak. Nem egy időben a kaposújlakival, és, ha tőlem függ, akkor nem a 21.-ikei hétvégén, mert akkor eljegyzés lesz a családban, mint már tudjátok. Ajánlatom a többi májusi szombatra lenne. Létszámtól függően, lehetne nálunk, Remeteszőlősön a telkünkön, mint már volt rá példa, vagy a már régen beígért Holdvilág árok, vagy akár Dobogókő. Persze lehet ötleteket adni másoknak is. Jó volna, ha minél többen jönnék újra össze, és új arcokkal is szeretnénk megismerkedni, de persze számítunk a régi "kemény magra" is, mint mindig. Szóval majd május 14.-én, vagy 28.-án lehetne az évadnyitó, ha akarjátok.
A Holdvirág árok, vagy a Dobogókői kis kirándulós tali szerintem nagyon jó ötlet szívesen mennénk családostúl.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2169 Dátum: 2011. április 15. - 11:17:52 »

Azt hiszem itt az ideje, hogy megkezdjük mi is az évet, mint talikat. Szóval egy évadnyitó taliról volna szó, amit a közeli jövőben kéne megtartani. Gondolom valamelyik szombaton lehetne, persze húsvét után csak. Nem egy időben a kaposújlakival, és, ha tőlem függ, akkor nem a 21.-ikei hétvégén, mert akkor eljegyzés lesz a családban, mint már tudjátok. Ajánlatom a többi májusi szombatra lenne. Létszámtól függően, lehetne nálunk, Remeteszőlősön a telkünkön, mint már volt rá példa, vagy a már régen beígért Holdvilág árok, vagy akár Dobogókő. Persze lehet ötleteket adni másoknak is. Jó volna, ha minél többen jönnék újra össze, és új arcokkal is szeretnénk megismerkedni, de persze számítunk a régi "kemény magra" is, mint mindig. Szóval majd május 14.-én, vagy 28.-án lehetne az évadnyitó, ha akarjátok.
A Holdvirág árok, vagy a Dobogókői kis kirándulós tali szerintem nagyon jó ötlet szívesen mennénk családostúl.

Ezek a kirándulós talik mind családos bulik, asszonyokkal, gyerekekkel, szerelmekkel. Így legalább megismerjük egymás családtagjait is, és a gyerekek, hölgyek is megtalálják a nekik megfelelő társakat a beszélgetésre, barátságra. A "régieknél" ez már jól működik. Mindenki nyitott az újabb barátságra, itt nincs klikkesedés. Mindenki, mindig szívesen látunk, várunk! A Lacetti Klub egy családbarát klub.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2170 Dátum: 2011. április 15. - 11:25:25 »

Azt hiszem itt az ideje, hogy megkezdjük mi is az évet, mint talikat. Szóval egy évadnyitó taliról volna szó, amit a közeli jövőben kéne megtartani. Gondolom valamelyik szombaton lehetne, persze húsvét után csak. Nem egy időben a kaposújlakival, és, ha tőlem függ, akkor nem a 21.-ikei hétvégén, mert akkor eljegyzés lesz a családban, mint már tudjátok. Ajánlatom a többi májusi szombatra lenne. Létszámtól függően, lehetne nálunk, Remeteszőlősön a telkünkön, mint már volt rá példa, vagy a már régen beígért Holdvilág árok, vagy akár Dobogókő. Persze lehet ötleteket adni másoknak is. Jó volna, ha minél többen jönnék újra össze, és új arcokkal is szeretnénk megismerkedni, de persze számítunk a régi "kemény magra" is, mint mindig. Szóval majd május 14.-én, vagy 28.-án lehetne az évadnyitó, ha akarjátok.
A Holdvirág árok, vagy a Dobogókői kis kirándulós tali szerintem nagyon jó ötlet szívesen mennénk családostúl.

Ezek a kirándulós talik mind családos bulik, asszonyokkal, gyerekekkel, szerelmekkel. Így legalább megismerjük egymás családtagjait is, és a gyerekek, hölgyek is megtalálják a nekik megfelelő társakat a beszélgetésre, barátságra. A "régieknél" ez már jól működik. Mindenki nyitott az újabb barátságra, itt nincs klikkesedés. Mindenki, mindig szívesen látunk, várunk! A Lacetti Klub egy családbarát klub.
Ha összejön a tali nagy örömmel veszünk majd részt rajta.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #2171 Dátum: 2011. április 15. - 14:10:30 »

A 14.-e biztos nem jó, de a 28 igen, de változhat.
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2172 Dátum: 2011. április 15. - 17:58:20 »

Kaposújlaki Találkozó gyülekezési helye Kaposvár Vásártéri u. 6. Penthe Autóház előtti parkoló,
 időpont: 2011. 05. 07. 9,00-10,30 között.


 
 
  1. sebijoe
  2. sebike+Edina
  3. peti74 + Ági
  4. Yeti + Család
  5. Krisz egyenlőre 1 fő.
  6. Weres
  7. Captainb + 2 fő. Hónap vége fele kiderül, hogy mázlim lesz-e
  8.Kamikaze+család
  9. Dani (+1 vagy 2fő ?)
10. Döme + 2 fő (3 db A menü, ha lehet!  Mosolyog)
11.
12.

Na,erre sem tudok elmenni! Most egy hónapig leszek szabadságon,aztán május 1-töl megint dolgozom.Minden jóból kimaradok!Ez az én formám...
Ne is mondd, nem vagy ezzel egyedül. Én jelentkeztem, mert elvileg 1- től leszek szabin, de egyre inkább úgy fest, hogy nem érek haza addigra. 

Egy kis kampányfilm.
http://www.youtube.com/watch?v=AWMSDVpcZ2c

Feliratkoztam.
Programról lehet tudni valamit? Sajnos a chevi fórum nem jön be nekem valamiért jelenleg...
Jó időt rendeljetek!
Sajna a sors közbe szolt. 
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Sean
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124



« Hozzászólás #2173 Dátum: 2011. április 15. - 18:02:09 »

Tisztelt Cartársak!

Jövő hét szombaton ha valakinek nem lenne esetleg programja,ajánlom figyelmébe hogy itt nálunk megrendezésre kerül a 4. Balatonfüredi Tuningtalálkozó!Tavaly is 500 autó körüli volt a részvétel,ugyhogy aki szereti az autókat,a Balatont,annak mindenképpen ajánlanám!

http://www.carfeeling.hu/

Sean
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2174 Dátum: 2011. április 15. - 19:35:40 »

Tisztelt Cartársak!

Jövő hét szombaton ha valakinek nem lenne esetleg programja,ajánlom figyelmébe hogy itt nálunk megrendezésre kerül a 4. Balatonfüredi Tuningtalálkozó!Tavaly is 500 autó körüli volt a részvétel,ugyhogy aki szereti az autókat,a Balatont,annak mindenképpen ajánlanám!

http://www.carfeeling.hu/

Sean
Én megyek az tuti! Vigyorog Van valami ismerősöd a szervezők között?
« Utoljára szerkesztve: 2011. április 15. - 21:00:59 írta Krisz » Naplózva

06 70/22 11 222
Oldalak: 1 ... 143 144 [145] 146 147 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!