Lacetti klub fórum
2024. Június 24. - 12:58:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 462067 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1980 Dátum: 2010. Szeptember 08. - 18:40:47 »

Mit szóltok egy minitalihoz most szombaton a Lurdynál 14-kor?
Gidyn kívül senki más? He
én nemtom, amióta találtam új 'feleséget' igen le vagyok kötve 
Az idéző jelbe tett szó, remélem nem fiút, vagy kutyát takar! Ha pedig hús- vér nő, akkor nem kell szégyellned, hozd Magaddal, ha megyünk valahová! Kacsint Vigyorog
Weres! A új gyerekedet, mért titkolod? He Merthogy az is van neki. Vigyorog
Csak nem halmozza az élvezeteket?! Tud élni, habzsoló típus! Jani mit tudsz? He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1981 Dátum: 2010. Szeptember 08. - 21:33:07 »

Azért szilveszter körül nem kéne túrázni.... Kacsint Mosolyog Talizni sem feltétlen elsődleges karácsony körül, hisz egész évben hajtás...sokan akkor tudnak csak családjukkal lenni végre pár napot. Persze ez csak az én véleményem.
De jövőre tavasztól őszig biztosan hasznos lesz az a könyv Gidy!  Kacsint
Ha van konkrét ötletetek ide a környékre, segítek benne intézni, de konkrét szervezést nem válallok, mert csak újfent érdektelenségbe fulladna. Amúgy ősztől tavaszig itt nem sokminden van nyitva, ami meg egész éves szálló, az télen is nyári árakkal fut.
 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1982 Dátum: 2010. Szeptember 08. - 21:36:47 »

Mit szóltok egy minitalihoz most szombaton a Lurdynál 14-kor?
Gidyn kívül senki más? He
én nemtom, amióta találtam új 'feleséget' igen le vagyok kötve 
Az idéző jelbe tett szó, remélem nem fiút, vagy kutyát takar! Ha pedig hús- vér nő, akkor nem kell szégyellned, hozd Magaddal, ha megyünk valahová! Kacsint Vigyorog
Weres! A új gyerekedet, mért titkolod? He Merthogy az is van neki. Vigyorog
Csak nem halmozza az élvezeteket?! Tud élni, habzsoló típus! Jani mit tudsz? He Kacsint Vigyorog
a gyermek nem az enyém, de kedvelem  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1983 Dátum: 2010. Szeptember 09. - 07:07:50 »

Cak ötletként...mit szólnátok egy okt. 23.-i pécsi talihoz?
Nagyon szépen felújították a belvárost, jó idő esetén (ami ott nem is ritka a város jó fekvése miatt) ott lenne a Mecsek a TV toronnyal, állatkert, stb. Pestről pályán hamar elérhető. Aki még nem járt a kíváló M6-oson, az látna alagutat is... Vigyorog Vigyorog Relatív olcsón jó szállodák is vannak.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1984 Dátum: 2010. Szeptember 09. - 07:40:38 »

Cak ötletként...mit szólnátok egy okt. 23.-i pécsi talihoz?
Nagyon szépen felújították a belvárost, jó idő esetén (ami ott nem is ritka a város jó fekvése miatt) ott lenne a Mecsek a TV toronnyal, állatkert, stb. Pestről pályán hamar elérhető. Aki még nem járt a kíváló M6-oson, az látna alagutat is... Vigyorog Vigyorog Relatív olcsón jó szállodák is vannak.

Az előződhöz: nem téli túrákra gondoltam, csak felvetettem, mint későbbi lehetőséget, ötletet.
Ami a pécsi ötletet jelenti, abban talán a mi jó öreg Komis barátunk tudna segíteni, ő ugyanis pécsi lakós. Nem rossz ötlet, én speckó nagyon szeretem Pécset, majdnem pécsi lettem, de az más tészta, viszont már a beo kérelmemen nem tudok változtatni, így lutri, hogy szabad leszek-e, vagy robotnyik. Ha szabad, és összejön a tali, mennénk szívesen. Vagy esetleg máskor, ha nem jönne össze. Mások is szóljanak hozzá, kérem!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #1985 Dátum: 2010. Szeptember 09. - 08:17:34 »

Cak ötletként...mit szólnátok egy okt. 23.-i pécsi talihoz?
Nagyon szépen felújították a belvárost, jó idő esetén (ami ott nem is ritka a város jó fekvése miatt) ott lenne a Mecsek a TV toronnyal, állatkert, stb. Pestről pályán hamar elérhető. Aki még nem járt a kíváló M6-oson, az látna alagutat is... Vigyorog Vigyorog Relatív olcsón jó szállodák is vannak.
Én szeretem pécst, de most elég messze van (ha érted mire gondolok). Mellesleg az állatkert szerintem kihagyható, elég illúzió romboló látvány. Vastag, rozsdás ketrecekkel, amik ráadásul elég szűkek is...

Én továbbra is szívesn megszervezek egy Pannonhalmi talit. Győr is gyorsan elérhető a pályán.Mosolyog Az apátsági borászat lett idén az év pincéje, lehet sétálgatni, van egy szép botanikus kertjük...
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1986 Dátum: 2010. Szeptember 09. - 09:35:51 »

Azért szilveszter körül nem kéne túrázni.... Kacsint Mosolyog Talizni sem feltétlen elsődleges karácsony körül, hisz egész évben hajtás...sokan akkor tudnak csak családjukkal lenni végre pár napot. Persze ez csak az én véleményem.
De jövőre tavasztól őszig biztosan hasznos lesz az a könyv Gidy!  Kacsint
Ha van konkrét ötletetek ide a környékre, segítek benne intézni, de konkrét szervezést nem válallok, mert csak újfent érdektelenségbe fulladna. Amúgy ősztől tavaszig itt nem sokminden van nyitva, ami meg egész éves szálló, az télen is nyári árakkal fut.
 
Csak egy ötlet volt, szilveszterre. Karácsonyra nem is gondoltam. Mivel kivételesen pont itthon leszek...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1987 Dátum: 2010. Szeptember 09. - 11:23:42 »

Ok, nem titkolom, már bennem is felmerült a pécsre költözés gondolata, imádom a várost. Hogy szép a belváros, azt most tapasztaltam másfél hete, hogy voltunk. Az állatkert valóban nem a legjobb, de kisegítő programként ha lenne valakinek kedve. Mert gondolom (mivel 23. ünnep) lesz olyan aki nem egy napra jönne és ha nem két napos lesz a tali, másnap egyénileg is lehetne programalternatíva.
Vászolyt is támogatom, pláne nekem közelebb is lenne.... Kacsint De lehet Győr vagy Pannonhalma is.
No részemről ötletadás volt, ha kéritek tehetünk fel egy szavazást, hova menjünk 23-án...ha az időpont jó.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1988 Dátum: 2010. Szeptember 09. - 11:41:42 »

Ok, nem titkolom, már bennem is felmerült a pécsre költözés gondolata, imádom a várost. Hogy szép a belváros, azt most tapasztaltam másfél hete, hogy voltunk. Az állatkert valóban nem a legjobb, de kisegítő programként ha lenne valakinek kedve. Mert gondolom (mivel 23. ünnep) lesz olyan aki nem egy napra jönne és ha nem két napos lesz a tali, másnap egyénileg is lehetne programalternatíva.
Vászolyt is támogatom, pláne nekem közelebb is lenne.... Kacsint De lehet Győr vagy Pannonhalma is.
No részemről ötletadás volt, ha kéritek tehetünk fel egy szavazást, hova menjünk 23-án...ha az időpont jó.

Pécs az nekünk sincs messze, így számunkra is érdekes lehet.
Naplózva

diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1989 Dátum: 2010. Szeptember 09. - 15:15:32 »

Nekem sajnos majdnem minden hétvége ki fog esni a suli miatt. Szabad maradt október2-3 illetve 9-10, november 6-7 illetve 20-21.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1990 Dátum: 2010. Szeptember 09. - 18:29:35 »

Ok, nem titkolom, már bennem is felmerült a pécsre költözés gondolata, imádom a várost. Hogy szép a belváros, azt most tapasztaltam másfél hete, hogy voltunk. Az állatkert valóban nem a legjobb, de kisegítő programként ha lenne valakinek kedve. Mert gondolom (mivel 23. ünnep) lesz olyan aki nem egy napra jönne és ha nem két napos lesz a tali, másnap egyénileg is lehetne programalternatíva.
Vászolyt is támogatom, pláne nekem közelebb is lenne.... Kacsint De lehet Győr vagy Pannonhalma is.
No részemről ötletadás volt, ha kéritek tehetünk fel egy szavazást, hova menjünk 23-án...ha az időpont jó.

Pécs az nekünk sincs messze, így számunkra is érdekes lehet.
OFF Még hasznos is lenne, legalább átvehetném az üléshuzatot, mert a régi már teljesen elszabadulva lefeg az ülésen!  Kacsint Vigyorog Vigyorog (Nem volt időm beugrani érte, pedig többször mentem át Kaposváron mostanában) ON
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1991 Dátum: 2010. Szeptember 09. - 19:16:43 »

No! Csináljunk egy szavazást? Mondjuk először egy időpontra. Valamit kéne kezdeni ha talizni akarunk, mert elillan a szeptember, aztán az október is...nekem meg spec novemberben és decemberben már az év végi végszámlákra és karácsonyra kell kuporgatnom.
Időben kellene leszervezni!!
Bagolyra is azért nem jelentkeztem, mert nemrég voltunk arra. De ha előbb tudjuk, esetleg úgy szervezzük a pihenést, hogy stimmeljen a két időpont és ha csak egy napra is, de részt vettem volna.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1992 Dátum: 2010. Szeptember 09. - 20:21:55 »

Cartársak!

Úgy fest, hogy az idén a Baglyos találkozó "halott" terv.
Mi lenne, ha elkezdenénk szervezni egy szilveszteri ottalvós idényzárót? Évzárót?
Azt is figyeembe veszem, hogy néhány nagyon fontos tagnak pont ez az időszak sok munkát jelent (pl. Stocz), de akkor lehetne mondjuk a sszilveszter utáni szombat- vasárnap, ami 1-2. Vagy akár még Karácsony előtt egy önkényesen hosszított hétvége?

Ha már most elkezdjük szervezni, akkor biztosan lehet szállást foglalni olcsón.

Várom a véleményeket!
Nekünk is tuti az újévi hakni. Előtte meg próbák...
Naplózva
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #1993 Dátum: 2010. Szeptember 10. - 19:12:08 »

Hétfőn Pestre kell mennem. Dél kürül lenne 1-2 szabad órám. Szívesen összefutnék innen 1-2 taggal személyes megismerkedés céljából...
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1994 Dátum: 2010. Szeptember 10. - 19:31:39 »

Hétfőn Pestre kell mennem. Dél kürül lenne 1-2 szabad órám. Szívesen összefutnék innen 1-2 taggal személyes megismerkedés céljából...

Hétfőn d.u. kettőtől ráérek, ha jó Neked is, szívesen látlak, előtte buszozom. Priviben kapsz telefonszámot.
Más esetleg? Hátha összejön egy miditali...
Jöjjünk össze néhányan, és mutatok majd erdélyi képeket is, akit érdekelne. Szóval?
« Utoljára szerkesztve: 2010. Szeptember 10. - 19:48:18 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!