Lacetti klub fórum
2024. Június 30. - 07:51:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 120 121 [122] 123 124 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 463056 alkalommal)
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1815 Dátum: 2010. Május 16. - 15:57:05 »

Szerdán délelőtt Akidobossal megyünk a Rudihoz. Aki közelben van, és talizna, jelentkezzen bátran, összejöhetne egy minitali, vagy talán miditali is.
Amúgy meg mit szóltok a májusi novemberhez? Nem sok jót ígér a hétvégi program, de esetleg lehet majd csónakázni is- bárhol... Kacsint
Csabát megkérem, hogy tákoljon össze egy tutajt, hogy lehessen közlekedni Pesten, mert sok helyen áll a víz, nem nyeli le a csatorna, mert telement gallyakkal, amit letört az erős szél. A Duna is jól megemelkedett a napok óta tartó esőben.
Legalább aki nem volt alvázat mosatni a sótól annak most ingyé megoldja a nagy viz.
Nagyon durva ez a vízmennyiség, és úgy néz ki, jövő héten se lesz jobb.
Jövőhéten mennénk a Tisza tóhoz hosszú hétvégére lehet nem kell mennünk .Meg hát jövőhéten lesz Vászoly is,csak megkegyelmeznek az égiek nekünk.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1816 Dátum: 2010. Május 16. - 16:05:54 »

Szerdán délelőtt Akidobossal megyünk a Rudihoz. Aki közelben van, és talizna, jelentkezzen bátran, összejöhetne egy minitali, vagy talán miditali is.
Amúgy meg mit szóltok a májusi novemberhez? Nem sok jót ígér a hétvégi program, de esetleg lehet majd csónakázni is- bárhol... Kacsint
Csabát megkérem, hogy tákoljon össze egy tutajt, hogy lehessen közlekedni Pesten, mert sok helyen áll a víz, nem nyeli le a csatorna, mert telement gallyakkal, amit letört az erős szél. A Duna is jól megemelkedett a napok óta tartó esőben.
Legalább aki nem volt alvázat mosatni a sótól annak most ingyé megoldja a nagy viz.
Nagyon durva ez a vízmennyiség, és úgy néz ki, jövő héten se lesz jobb.
Jövőhéten mennénk a Tisza tóhoz hosszú hétvégére lehet nem kell mennünk .Meg hát jövőhéten lesz Vászoly is,csak megkegyelmeznek az égiek nekünk.
Nem kell enni a Tisza tóhoz, most mindenütt tó van, még Budapesten is vannak tavak- sajnos.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1817 Dátum: 2010. Május 16. - 16:10:34 »

Szerdán délelőtt Akidobossal megyünk a Rudihoz. Aki közelben van, és talizna, jelentkezzen bátran, összejöhetne egy minitali, vagy talán miditali is.
Amúgy meg mit szóltok a májusi novemberhez? Nem sok jót ígér a hétvégi program, de esetleg lehet majd csónakázni is- bárhol... Kacsint
Csabát megkérem, hogy tákoljon össze egy tutajt, hogy lehessen közlekedni Pesten, mert sok helyen áll a víz, nem nyeli le a csatorna, mert telement gallyakkal, amit letört az erős szél. A Duna is jól megemelkedett a napok óta tartó esőben.
Legalább aki nem volt alvázat mosatni a sótól annak most ingyé megoldja a nagy viz.
Nagyon durva ez a vízmennyiség, és úgy néz ki, jövő héten se lesz jobb.
Jövőhéten mennénk a Tisza tóhoz hosszú hétvégére lehet nem kell mennünk .Meg hát jövőhéten lesz Vászoly is,csak megkegyelmeznek az égiek nekünk.
Nem kell enni a Tisza tóhoz, most mindenütt tó van, még Budapesten is vannak tavak- sajnos.
Majd szervezünk Lacetti csónakos felvonulást  Mosolyog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1818 Dátum: 2010. Május 18. - 19:58:21 »

Holnap délelőtt Rudinál leszünk Akidobossal. Aki ráér, és volna kedve talizni, jöjjön oda, beszélgessünk egy jót! Jani? Weres? Meatloaf? Mások?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1819 Dátum: 2010. Május 18. - 20:05:04 »

Holnap délelőtt Rudinál leszünk Akidobossal. Aki ráér, és volna kedve talizni, jöjjön oda, beszélgessünk egy jót! Jani? Weres? Meatloaf? Mások?
Én délelőtt alszok, de lehet kihagyom és megleplek titeket.
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1820 Dátum: 2010. Május 19. - 07:26:19 »

Holnap délelőtt Rudinál leszünk Akidobossal. Aki ráér, és volna kedve talizni, jöjjön oda, beszélgessünk egy jót! Jani? Weres? Meatloaf? Mások?
Én délelőtt alszok, de lehet kihagyom és megleplek titeket.
Örülnénk Neked! Gyere Rudihoz, hozzánk! Csaba ment a géppel, checklámpa újra világít...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1821 Dátum: 2010. Május 19. - 14:58:34 »

Na, megtartottuk a minitalt Rudinál. Jani csak látogatóba jött közénk, de az én sárgaságomat eltüntették, időszakos katalizátor hibát jelzett, majd Pisti megcsinálta a hátsó ablakmosómat is, mert el volt törve a cső. Akidobosnak meg mázlija volt, mert megtalálták a furcsa hang okozóját, ami később nagy bajt okozhatott volna. Mellesleg olajcsere, fékjavítás, és futómű állítást csináltak a kocsiján. Nem akarom elvenni a kenyerét, hadd írja meg ő, mi volt a hiba a vezérléssel. Ha nem írná meg, és érdeklődést vennék észre, akkor elárulom majd a titkot. Szóval jókat dumáltunk, még mindig klassz a csapatunk. Hazafelé kiosztottam egy szórólapot is egy piros taxisnak. Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1822 Dátum: 2010. Május 19. - 16:14:23 »

Na, megtartottuk a minitalt Rudinál. Jani csak látogatóba jött közénk, de az én sárgaságomat eltüntették, időszakos katalizátor hibát jelzett, majd Pisti megcsinálta a hátsó ablakmosómat is, mert el volt törve a cső. Akidobosnak meg mázlija volt, mert megtalálták a furcsa hang okozóját, ami később nagy bajt okozhatott volna. Mellesleg olajcsere, fékjavítás, és futómű állítást csináltak a kocsiján. Nem akarom elvenni a kenyerét, hadd írja meg ő, mi volt a hiba a vezérléssel. Ha nem írná meg, és érdeklődést vennék észre, akkor elárulom majd a titkot. Szóval jókat dumáltunk, még mindig klassz a csapatunk. Hazafelé kiosztottam egy szórólapot is egy piros taxisnak. Vigyorog
A vezérlés ügyben természetesen bennünket is érdekel mi volt a gond-zajkeltő!
Naplózva

kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #1823 Dátum: 2010. Május 19. - 17:43:42 »

...
. Akidobosnak meg mázlija volt, mert megtalálták a furcsa hang okozóját, ami később nagy bajt okozhatott volna. Mellesleg olajcsere, fékjavítás, és futómű állítást csináltak a kocsiján. Nem akarom elvenni a kenyerét, hadd írja meg ő, mi volt a hiba a vezérléssel. Ha nem írná meg, és érdeklődést vennék észre, akkor elárulom majd a titkot.
 ...
Hogy a túróba ne érdekelne...
Ne csigázz, írd meg, legfeljebb majd ő is felénekli Vigyorog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1824 Dátum: 2010. Május 19. - 17:48:40 »

Na, megtartottuk a minitalt Rudinál. Jani csak látogatóba jött közénk, de az én sárgaságomat eltüntették, időszakos katalizátor hibát jelzett, majd Pisti megcsinálta a hátsó ablakmosómat is, mert el volt törve a cső. Akidobosnak meg mázlija volt, mert megtalálták a furcsa hang okozóját, ami később nagy bajt okozhatott volna. Mellesleg olajcsere, fékjavítás, és futómű állítást csináltak a kocsiján. Nem akarom elvenni a kenyerét, hadd írja meg ő, mi volt a hiba a vezérléssel. Ha nem írná meg, és érdeklődést vennék észre, akkor elárulom majd a titkot. Szóval jókat dumáltunk, még mindig klassz a csapatunk. Hazafelé kiosztottam egy szórólapot is egy piros taxisnak. Vigyorog
Látom Csabának a mumusa a sárgalámpa...  Kacsint
Holnap egy minitali?
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1825 Dátum: 2010. Május 19. - 19:07:30 »

...
. Akidobosnak meg mázlija volt, mert megtalálták a furcsa hang okozóját, ami később nagy bajt okozhatott volna. Mellesleg olajcsere, fékjavítás, és futómű állítást csináltak a kocsiján. Nem akarom elvenni a kenyerét, hadd írja meg ő, mi volt a hiba a vezérléssel. Ha nem írná meg, és érdeklődést vennék észre, akkor elárulom majd a titkot.
 ...
Hogy a túróba ne érdekelne...
Ne csigázz, írd meg, legfeljebb majd ő is felénekli Vigyorog
Én tudom, de nem árulom el. Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1826 Dátum: 2010. Május 19. - 19:24:03 »

Na, megtartottuk a minitalt Rudinál. Jani csak látogatóba jött közénk, de az én sárgaságomat eltüntették, időszakos katalizátor hibát jelzett, majd Pisti megcsinálta a hátsó ablakmosómat is, mert el volt törve a cső. Akidobosnak meg mázlija volt, mert megtalálták a furcsa hang okozóját, ami később nagy bajt okozhatott volna. Mellesleg olajcsere, fékjavítás, és futómű állítást csináltak a kocsiján. Nem akarom elvenni a kenyerét, hadd írja meg ő, mi volt a hiba a vezérléssel. Ha nem írná meg, és érdeklődést vennék észre, akkor elárulom majd a titkot. Szóval jókat dumáltunk, még mindig klassz a csapatunk. Hazafelé kiosztottam egy szórólapot is egy piros taxisnak. Vigyorog
Látom Csabának a mumusa a sárgalámpa...  Kacsint
Holnap egy minitali?
Oké, benne vagyok! Mikor? Szabin vagyok, nekem 1111 (Mindegy, gyengébbek kedvéért).
Ami pedig Akidobos vezérlési gondját illeti, hát Jani, és én is tudjuk, de hagyjuk az érdekeltet kibontakozni. Már otthon van, gondolom előbb- utóbb bejelentkezik, csak előtte ebédel, és vacsorázik, mert elhúzódott a pesti útja rendesen. De kész az autója, és jó, ez a lényeg.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1827 Dátum: 2010. Május 19. - 19:32:23 »

Jó volt a tali( Gidy, Jani ), ittunk finom kávét, dumáltunk, néztük, ahogy Nándi bácsi szakért, ha legközelebb találkozok vele térdre borulok előtte és nem csak azért, mert meggyógyította gépet! Az egész hozzáállás, stb...!!! Megismerkedtem Rudival is, jó fej.  Vigyorog Meg az egész szervíz csapat, nagyon kézségesek, azt kell mondjam, európában éreztem magam.
Az autó kész lett, most hibátlan, de ezt leírom a megfelelő helyen, fényképpel.
Gyertek oda.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Május 19. - 19:34:14 írta akidobos » Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1828 Dátum: 2010. Május 28. - 20:39:08 »

Holnap Pesten miditalizok Krisszel, ha valaki ráér csatlakozhat, bár Krisz munkában lesz Kacsint
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1829 Dátum: 2010. Május 28. - 20:47:45 »

Holnap Pesten miditalizok Krisszel, ha valaki ráér csatlakozhat, bár Krisz munkában lesz Kacsint
Nem is kicsiben!Remélem egy igazt kihivás lessz. Vigyorog
Naplózva

06 70/22 11 222
Oldalak: 1 ... 120 121 [122] 123 124 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!