Lacetti klub fórum
2024. Július 06. - 23:09:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 464271 alkalommal)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1755 Dátum: 2010. Május 09. - 22:01:28 »

Képek itt is
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1756 Dátum: 2010. Május 09. - 22:17:15 »

Én is nagyon jól éreztem magam és annak külön örülök, hogy új Lacetti klubbos kollégákkal is megismerkedhettem Peti, Cápa, és Sebiék személyében!
Érdekes, volt ott sok Lacetti, több HB is, akiket viszont nem tudok hova tenni. Itt a fórumon is fent vannak? Konkrétan egy fehér, szürke és egy ugyan olyan kék HB-ről van szó, mint az enyém. Azoknak kik a gazdái?
Több program volt, Először a pálcához állás hadművelet, ami vicces volt, mert bólyákhoz történt, így nem lehetett látni Vigyorog Aztán jött mérés nélküli gyorsulgatás, majd szlalom pálya, amit rendesen mértek. Hihetetlen milyen szoros volt ott a mezőny, autótípustól függetlenül.
Ezután egy kis gumidobálás, majd eredményhírdetés, közben sok besélgetés Mosolyog
Édesanyám meglepetés módra közölte velem, ha már reptéren vagyunk, márpedig ő repülni akar... kerített mégvalakit a másik klubbol és felment sétarepülni egy kis 3 személyes géppel Vigyorog
Amit nagyon furcsállottam az a gyorsulásban néhány eredmény. A legelején Peti 1.4 sedanjával harcoltam, mentünk vagy 5-6 kört, abból ha jól emlékszem mindössze egyet sikerült megnyernem, azt is nemhivatalosan, visszafelé Vigyorog Ezután Jani kollégával mentem, és meglepődtem, azt hittem, hogy erősebbek az 1.6-os SW-k, arra számítottam, hogy jobban lemaradok. Ezután jutott eszembe (mivel én még életemben nem gyorsultam komolyabban) hogyan is kéne az elején elkapni a rajtot...így a fenti két kollégától majd revansot kérnék jövőre Vigyorog
Majd következett a Krisz elleni párharc, amit nagyon vártam. Vigyorog 1-1 elváltást leszámítva ide-oda őszintén nem emlékszem az összes eredményünkre, így megvárom mit ír ő, hogyan is voltak a végeredmények. Arra emlékszem, hogy többször volt olyan, hogy a pálya vége felé, full gázon álltunk és egymás mellett centire azonosan mentünk és röhögtünk egymáson Vigyorog
ami viszont durva volt, az a libegő motorházteteje. Nah az nagyon komoly volt. Legalább 3-4 centit lengett ki
Ezután Kamikaze sedanja volt terítéken. Igaz az elején gázzal és Janival az anyósülésen ment, így az az eredmény nem mérvadó, viszont utána egyedül és benzinnel és itt van az a  pont, amit nem értek.
Ahányszor kikaptam Petitől, Kamikazét annyiszor megvertem. A végére belejöttem volna a rajtba? Vagy ekkora különbség van 1.4 sedan és 1.4 sedan között? Esetleg Petié meg van bütykölve? Legvégül, pedig a szintén kék tök gyári 1.4 HB-vel gyorsultam és ennek az eredménye meglepett. A pálya végére legalább 2-3 kocsihosszal nyertem minden alkalommal, pedig vele mentem a legtöbbet. Nem hittem volna, hogy ennyit számít a Chip és a sportszűrő...
Összeségében nagyon jól éreztem magam, képeket és videókat a jövő hét közepe felé fogok tudni belinkelni Mosolyog
Én nem tudom ki hányszor nyert vagy sem.Elméletileg nem volt jobb egyik autó sem a másiknál kettőnk között mert amikor jó volt a rajt és a váltás is sikerült, fej-fej mellett mentünk végig.
Naplózva

06 70/22 11 222
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1757 Dátum: 2010. Május 09. - 22:25:09 »

Jani kollégával mentem, és meglepődtem, azt hittem, hogy erősebbek az 1.6-os SW-k, arra számítottam, hogy jobban lemaradok.
0-100 km/h-ra
1,6 SW 11,4 mp
1,4 HB 11,6 mp
Ez nem nagy különbség, elég egy lassabb váltás és már oda a különbség. Kacsint
Naplózva


LPG
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1758 Dátum: 2010. Május 09. - 22:40:56 »

Krisz, akkor ezért nem emlékszem Vigyorog Tényleg meglepő volt, amikor a pálya felénél, vagy azon túl haladtunk és mindketten jól váltottunk, akkor olyan volt, mintha állnánk, tök ugyan az volt a sebességünk Vigyorog
Jani, oké... a gyári HB-nál ez az adat, de ahogy mondtam, a másik srácot, aki a kék HB-val volt (Gergőnek hívták azt hiszem) olyan simán otthagytam. Most akkor az elején vagy én bénáztam nagyon az elindulásoknál és váltásoknál Peti és ellened, vagy nem tudom... De az egyik képed nagyon jól sikerült, pont amikor elindultunk... Vigyorog
Naplózva

kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1759 Dátum: 2010. Május 10. - 05:19:53 »

Én is nagyon jól éreztem magam és annak külön örülök, hogy új Lacetti klubbos kollégákkal is megismerkedhettem Peti, Cápa, és Sebiék személyében!
Érdekes, volt ott sok Lacetti, több HB is, akiket viszont nem tudok hova tenni. Itt a fórumon is fent vannak? Konkrétan egy fehér, szürke és egy ugyan olyan kék HB-ről van szó, mint az enyém. Azoknak kik a gazdái?
Több program volt, Először a pálcához állás hadművelet, ami vicces volt, mert bólyákhoz történt, így nem lehetett látni Vigyorog Aztán jött mérés nélküli gyorsulgatás, majd szlalom pálya, amit rendesen mértek. Hihetetlen milyen szoros volt ott a mezőny, autótípustól függetlenül.
Ezután egy kis gumidobálás, majd eredményhírdetés, közben sok besélgetés Mosolyog
Édesanyám meglepetés módra közölte velem, ha már reptéren vagyunk, márpedig ő repülni akar... kerített mégvalakit a másik klubbol és felment sétarepülni egy kis 3 személyes géppel Vigyorog
Amit nagyon furcsállottam az a gyorsulásban néhány eredmény. A legelején Peti 1.4 sedanjával harcoltam, mentünk vagy 5-6 kört, abból ha jól emlékszem mindössze egyet sikerült megnyernem, azt is nemhivatalosan, visszafelé Vigyorog Ezután Jani kollégával mentem, és meglepődtem, azt hittem, hogy erősebbek az 1.6-os SW-k, arra számítottam, hogy jobban lemaradok. Ezután jutott eszembe (mivel én még életemben nem gyorsultam komolyabban) hogyan is kéne az elején elkapni a rajtot...így a fenti két kollégától majd revansot kérnék jövőre Vigyorog
Majd következett a Krisz elleni párharc, amit nagyon vártam. Vigyorog 1-1 elváltást leszámítva ide-oda őszintén nem emlékszem az összes eredményünkre, így megvárom mit ír ő, hogyan is voltak a végeredmények. Arra emlékszem, hogy többször volt olyan, hogy a pálya vége felé, full gázon álltunk és egymás mellett centire azonosan mentünk és röhögtünk egymáson Vigyorog
ami viszont durva volt, az a libegő motorházteteje. Nah az nagyon komoly volt. Legalább 3-4 centit lengett ki
Ezután Kamikaze sedanja volt terítéken. Igaz az elején gázzal és Janival az anyósülésen ment, így az az eredmény nem mérvadó, viszont utána egyedül és benzinnel és itt van az a  pont, amit nem értek.
Ahányszor kikaptam Petitől, Kamikazét annyiszor megvertem. A végére belejöttem volna a rajtba? Vagy ekkora különbség van 1.4 sedan és 1.4 sedan között? Esetleg Petié meg van bütykölve? Legvégül, pedig a szintén kék tök gyári 1.4 HB-vel gyorsultam és ennek az eredménye meglepett. A pálya végére legalább 2-3 kocsihosszal nyertem minden alkalommal, pedig vele mentem a legtöbbet. Nem hittem volna, hogy ennyit számít a Chip és a sportszűrő...
Összeségében nagyon jól éreztem magam, képeket és videókat a jövő hét közepe felé fogok tudni belinkelni Mosolyog
Dani megfejtem a kérdéseid: kék hb Gergő,ezüst hb Fradiferi, a fehér meg talán Bánhegyi feri.A másik talányodra a megfejtés nem csak Jani volt velem hanem a család+teli csomagtartó az ott alvás miatt, de nem szeretnék magyarázkodni jobb voltál és kész Kacsint.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1760 Dátum: 2010. Május 10. - 09:46:04 »

A másik talányodra a megfejtés nem csak Jani volt velem hanem a család+teli csomagtartó az ott alvás miatt, de nem szeretnék magyarázkodni jobb voltál és kész Kacsint.
ez tuti így van, mert 3 emberrel én sem tudtam leverni Janit, amikor egyedül volt  Vigyorog Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1761 Dátum: 2010. Május 10. - 09:59:40 »

A másik talányodra a megfejtés nem csak Jani volt velem hanem a család+teli csomagtartó az ott alvás miatt, de nem szeretnék magyarázkodni jobb voltál és kész Kacsint.
ez tuti így van, mert 3 emberrel én sem tudtam leverni Janit, amikor egyedül volt  Vigyorog Kacsint
Az öcséd nem sok plusz súlyt jelentett. De aki a hátsóülésen ült az már igen. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
Gergő
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10



« Hozzászólás #1762 Dátum: 2010. Május 10. - 10:31:10 »

Krisz, akkor ezért nem emlékszem Vigyorog Tényleg meglepő volt, amikor a pálya felénél, vagy azon túl haladtunk és mindketten jól váltottunk, akkor olyan volt, mintha állnánk, tök ugyan az volt a sebességünk Vigyorog
Jani, oké... a gyári HB-nál ez az adat, de ahogy mondtam, a másik srácot, aki a kék HB-val volt (Gergőnek hívták azt hiszem) olyan simán otthagytam. Most akkor az elején vagy én bénáztam nagyon az elindulásoknál és váltásoknál Peti és ellened, vagy nem tudom... De az egyik képed nagyon jól sikerült, pont amikor elindultunk... Vigyorog

az a kék hb lacetis én voltam. tudod az aki hazafele követet.
én is nagyon jól éreztem magam és sokk emberel megisdmerkedtem és sokk infot kaptam.
a gyorsulásban jóhogy mindenki el tudod verni mert még kezdö vagyok
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1763 Dátum: 2010. Május 10. - 11:12:19 »

Krisz, akkor ezért nem emlékszem Vigyorog Tényleg meglepő volt, amikor a pálya felénél, vagy azon túl haladtunk és mindketten jól váltottunk, akkor olyan volt, mintha állnánk, tök ugyan az volt a sebességünk Vigyorog
Jani, oké... a gyári HB-nál ez az adat, de ahogy mondtam, a másik srácot, aki a kék HB-val volt (Gergőnek hívták azt hiszem) olyan simán otthagytam. Most akkor az elején vagy én bénáztam nagyon az elindulásoknál és váltásoknál Peti és ellened, vagy nem tudom... De az egyik képed nagyon jól sikerült, pont amikor elindultunk... Vigyorog

az a kék hb lacetis én voltam. tudod az aki hazafele követet.
én is nagyon jól éreztem magam és sokk emberel megisdmerkedtem és sokk infot kaptam.
a gyorsulásban jóhogy mindenki el tudod verni mert még kezdö vagyok
Kezdőkből lesznek a profik!- emiatt ne bánkódj.
Naplózva

06 70/22 11 222
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1764 Dátum: 2010. Május 10. - 13:41:34 »

Nah mostmár akkor el tudom helyezni magamban az összes HB tulajt Mosolyog
Kár, hogy csak évente van ilyen program, lehetne sűrübben is, nagyon jó volt az egész nap:)
A videók feltöltésével bajban vagyok, mert elég combosra sikerült a méretük és már nem tudom melyik programmal konvertáltam át és vágtam meg, de megoldom majd. Több videóm van Weresről, Kriszről, Janiról és Cápáról is talán. Főleg szlalom és pálcához állás. Próbáltam minden Lacetti klubbos kollégát megörökíteni Mosolyog
Mi is szervezhetnénk hasonló programokat, elég hozzá néhány bója egy szép nagy placc és kész Vigyorog
Naplózva

Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1765 Dátum: 2010. Május 10. - 14:06:53 »

Nekem csak 1 videóm van, azt felraktam ide.
http://auto.indavideo.hu/video/Kaposujlak_szlalom
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1766 Dátum: 2010. Május 10. - 14:15:30 »

Nekem meg nem jött meg a link a feltöltés.hu-ról. Tettem fel 40 képet, 2 órán keresztül, beírtam az emilcímet, de semmi. Van valami méretkorlát talán, csak nekem nem szólt és elment vadászni az összes kép?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1767 Dátum: 2010. Május 10. - 14:16:48 »

Nekem csak 1 videóm van, azt felraktam ide.
http://auto.indavideo.hu/video/Kaposujlak_szlalom
Utána az a Bacardi reklám elég jó! :-))))
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1768 Dátum: 2010. Május 10. - 14:20:54 »

Nekem meg nem jött meg a link a feltöltés.hu-ról. Tettem fel 40 képet, 2 órán keresztül, beírtam az emilcímet, de semmi. Van valami méretkorlát talán, csak nekem nem szólt és elment vadászni az összes kép?
kepfeltoltes.hu? Használj más oldalt, pl. http://kepkezelo.com/
Vagy csomagold be és töltsd fel a http://data.hu/ -ra.
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1769 Dátum: 2010. Május 10. - 16:00:01 »

Nekem meg nem jött meg a link a feltöltés.hu-ról. Tettem fel 40 képet, 2 órán keresztül, beírtam az emilcímet, de semmi. Van valami méretkorlát talán, csak nekem nem szólt és elment vadászni az összes kép?
kepfeltoltes.hu? Használj más oldalt, pl. http://kepkezelo.com/
Vagy csomagold be és töltsd fel a http://data.hu/ -ra.
Kösz, most megpróbálom oda, de még nem jöttem rá, hogy kapok linket amin megnézhetitek.. Mosolyog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!