Lacetti klub fórum
2024. Június 29. - 13:42:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 462963 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1575 Dátum: 2010. Március 26. - 19:03:08 »

A holnapi talit illetően a múzeumi látogatást elnapolnám, mert a haverom nem lesz ott, és akkor nem tudunk mindenbe beszállni, fotózni, tehát oda a protekció. Majd máskor bepótoljuk.
Akkor mi legyen? Holdvilág árok? Telek? Döntsünk holnap reggel, attól függően, hogy milyen az idő? Vagy esetleg más ötlet? Fogaskerekű, János hegy? Normafa? Vagy esőben itt nálunk?
Lehet pötyögni az ötleteket, a válaszokat, és főleg azt, hogy kire számíthatunk. Jó lenne, ha többen lennénk, mint a múltkor, és mint itt a miditalin! Uff, én szóltam! Vigyorog
Mi megyünk holnap. Mindegy mi a program csak szabadban legyen. Vigyorog
Ha sütögetés lesz, azt jó lenne tudni, mert akkor vinni kéne sütnivalót.
Ja, nem akarok semmiféle bkv-s járművel utazni, csak a lacsival és gyalog. Kacsint
Eddig hárman vagyunk: Meatloaf, Te, meg én. Remélem lesz még jelentkező, még messze az éj, pláne a reggel. Mehetünk autóval, és gyalog, nem kell BKV!  Telek?
Nincs messze egy CBA bolt, vehetünk bármit azután, hogy kimentünk, és akkor azt, amit szeretünk. Eszünk, iszunk, pihenünk, sétálunk, és kibeszéljük azokat, akik nem jöttek el.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 26. - 19:06:44 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #1576 Dátum: 2010. Március 26. - 21:15:52 »

A holnapi talit illetően a múzeumi látogatást elnapolnám, mert a haverom nem lesz ott, és akkor nem tudunk mindenbe beszállni, fotózni, tehát oda a protekció. Majd máskor bepótoljuk.
Akkor mi legyen? Holdvilág árok? Telek? Döntsünk holnap reggel, attól függően, hogy milyen az idő? Vagy esetleg más ötlet? Fogaskerekű, János hegy? Normafa? Vagy esőben itt nálunk?
Lehet pötyögni az ötleteket, a válaszokat, és főleg azt, hogy kire számíthatunk. Jó lenne, ha többen lennénk, mint a múltkor, és mint itt a miditalin! Uff, én szóltam! Vigyorog
Mi megyünk holnap. Mindegy mi a program csak szabadban legyen. Vigyorog
Ha sütögetés lesz, azt jó lenne tudni, mert akkor vinni kéne sütnivalót.
Ja, nem akarok semmiféle bkv-s járművel utazni, csak a lacsival és gyalog. Kacsint
Eddig hárman vagyunk: Meatloaf, Te, meg én. Remélem lesz még jelentkező, még messze az éj, pláne a reggel. Mehetünk autóval, és gyalog, nem kell BKV!  Telek?
Nincs messze egy CBA bolt, vehetünk bármit azután, hogy kimentünk, és akkor azt, amit szeretünk. Eszünk, iszunk, pihenünk, sétálunk, és kibeszéljük azokat, akik nem jöttek el.
De huncut vagy apu.Mosolyog.De így vagy imádnivaló.
Naplózva

Zsuzsanna
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1577 Dátum: 2010. Március 26. - 21:19:27 »

A holnapi talit illetően a múzeumi látogatást elnapolnám, mert a haverom nem lesz ott, és akkor nem tudunk mindenbe beszállni, fotózni, tehát oda a protekció. Majd máskor bepótoljuk.
Akkor mi legyen? Holdvilág árok? Telek? Döntsünk holnap reggel, attól függően, hogy milyen az idő? Vagy esetleg más ötlet? Fogaskerekű, János hegy? Normafa? Vagy esőben itt nálunk?
Lehet pötyögni az ötleteket, a válaszokat, és főleg azt, hogy kire számíthatunk. Jó lenne, ha többen lennénk, mint a múltkor, és mint itt a miditalin! Uff, én szóltam! Vigyorog
Mi megyünk holnap. Mindegy mi a program csak szabadban legyen. Vigyorog
Ha sütögetés lesz, azt jó lenne tudni, mert akkor vinni kéne sütnivalót.
Ja, nem akarok semmiféle bkv-s járművel utazni, csak a lacsival és gyalog. Kacsint
Eddig hárman vagyunk: Meatloaf, Te, meg én. Remélem lesz még jelentkező, még messze az éj, pláne a reggel. Mehetünk autóval, és gyalog, nem kell BKV!  Telek?
Nincs messze egy CBA bolt, vehetünk bármit azután, hogy kimentünk, és akkor azt, amit szeretünk. Eszünk, iszunk, pihenünk, sétálunk, és kibeszéljük azokat, akik nem jöttek el.
Minket a Holdvilág árok túra motivál,remélem holnap eljutunk oda és minél többen leszünk  Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1578 Dátum: 2010. Március 26. - 21:28:03 »

A család döntött, a telekre megyünk. Én bütykölöm a bojlert, Ilus abrakot készít, és közben beszélgetünk, és sétálunk majd egy jót a friss levegőn. Reggel újra itt találkozhatunk, hogy megbeszéljük az időpontot. Lehet némi autó bütykölés is, aki akar valamit csinálni, tisztogatni, simogatni. CBA-ban bevásárolhatunk, hogy mindenki elégedett legyen. A Holdvilág árok maradjon fix jó időre. Ha pedig esne (ne!), akkor marad az itthoni pihenés, de ide is szívesen várunk bárkit, mint mindig. Délután meg lehet, hogy felkeresem a Főnit, hogy olvassa ki, és tüntesse el az a sárgaságot, amit szegény Csaba újra meggyújtott. Szóval ezt tudom ajánlani, késő van, más meg nem szólt hozzá, nem jelentkezett. Meatloaf jön, és remélem Janiék is, meg mi páran. Jó éjszakát mindenkinek! Holnap reggel újra itt találkozhatunk, akkor még csatlakozni is lehet hozzánk, akinek kedve volna velünk lenni. Legyetek jók, ha tudtok, a többi nem számít!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #1579 Dátum: 2010. Március 26. - 21:33:36 »

Ha nincs nagyon csuuunya idő, akkor szerintem mi is mennénk a szabadba. Úgy fél10 tájban már tudunk lenni valahol, azt hiszem (nyolcra megy a Lacsi gumicserére).

Az accuweather szerint 9 körül lesz egy zuhé Budapesten, De későbbre 9-10 fokot és "csak" felhőket mond. Általában hiszek neki...
Naplózva
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #1580 Dátum: 2010. Március 26. - 21:38:53 »

A holnapi talit illetően a múzeumi látogatást elnapolnám, mert a haverom nem lesz ott, és akkor nem tudunk mindenbe beszállni, fotózni, tehát oda a protekció. Majd máskor bepótoljuk.
Akkor mi legyen? Holdvilág árok? Telek? Döntsünk holnap reggel, attól függően, hogy milyen az idő? Vagy esetleg más ötlet? Fogaskerekű, János hegy? Normafa? Vagy esőben itt nálunk?
Lehet pötyögni az ötleteket, a válaszokat, és főleg azt, hogy kire számíthatunk. Jó lenne, ha többen lennénk, mint a múltkor, és mint itt a miditalin! Uff, én szóltam! Vigyorog
Mi megyünk holnap. Mindegy mi a program csak szabadban legyen. Vigyorog
Ha sütögetés lesz, azt jó lenne tudni, mert akkor vinni kéne sütnivalót.
Ja, nem akarok semmiféle bkv-s járművel utazni, csak a lacsival és gyalog. Kacsint
Eddig hárman vagyunk: Meatloaf, Te, meg én. Remélem lesz még jelentkező, még messze az éj, pláne a reggel. Mehetünk autóval, és gyalog, nem kell BKV!  Telek?
Nincs messze egy CBA bolt, vehetünk bármit azután, hogy kimentünk, és akkor azt, amit szeretünk. Eszünk, iszunk, pihenünk, sétálunk, és kibeszéljük azokat, akik nem jöttek el.
A talival kapcsolatban apu,ha taliztok Ákossal,ha megy hozzád kv tea izéééke,szívesen átmegyek én is,csak zavard el értem.Egy karnyújtásnyira vagyok.puszillak
Naplózva

Zsuzsanna
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1581 Dátum: 2010. Március 26. - 21:50:01 »

Na akkor az utolsó jelentés: holnap mindenkit szívesen látunk, a telekre megyünk, de nem túl korán. Aki volt, az tudja hol van, jöhet oda, aki meg nem volt és jönne, az vagy jöjjön ide hozzánk itt találkozhatunk, mondjuk 9-től, vagy hívjon fel, és elmondom, hogyan juthat oda, vagy egy adott időben, adott helyen találkozhatunk. A címet priviben megadom, ha kéritek. A budapesti térképen még pont rajta van. Örülnék Kathyéknak, és Zsunak, ha jönnétek ti is, meg bárki más is. Reggel megnézem még a topicot, és reggel hívhattok is telefonon, ha van kérdés, kérés. Azt azonban kérném, hogy értesítsen mindenki, aki jönne, hogy tudjam kit várhatunk, és mikorra. Jó éjszakát!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #1582 Dátum: 2010. Március 26. - 21:54:16 »

Ja, azt elfelejtettem írni, hogy vasárnap valószínűleg szép idő lesz...
Mosolyog
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1583 Dátum: 2010. Március 26. - 21:59:44 »

Vasárnap délelőtt egész kora délutánig én is ráértem volna
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1584 Dátum: 2010. Március 26. - 22:05:02 »

Senki nem tiltotta meg, hogy vasárnapra bárki, aki akar, szervezzen egy talit. Lehet bedobni a témát, majd elválik, hogy van-e rá kereslet. Én azt hiszem ezalatt a buszból fogok rátok gondolni. De ott is talizhatunk. 

Ne feledjétek, hogy szombatról vasárnapra virradóra egy órával előre kell állítani az órákat! Rövidebb éjszakánk lesz, és én új óra szerint kelek 3-kor.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #1585 Dátum: 2010. Március 26. - 22:07:46 »

Senki nem tiltotta meg, hogy vasárnapra bárki, aki akar, szervezzen egy talit. Lehet bedobni a témát, majd elválik, hogy van-e rá kereslet. Én azt hiszem ezalatt a buszból fogok rátok gondolni. De ott is talizhatunk. 

Ne feledjétek, hogy szombatról vasárnapra virradóra egy órával előre kell állítani az órákat! Rövidebb éjszakánk lesz, és én új óra szerint kelek 3-kor.
hűűű.Az elég korán lesz.
Naplózva

Zsuzsanna
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1586 Dátum: 2010. Március 27. - 07:01:22 »

Jó idő van. 11fok és süt a nap. Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1587 Dátum: 2010. Március 27. - 07:21:18 »

Jó idő van. 11fok és süt a nap. Vigyorog
Megyünk! Előtte beugrottok hozzánk? Menjünk együtt? Mindhárman jöttök? Mi hárman, Ilus, Csaba, és én, a többiek távol vannak.
Meatloaf, Te is gyere ide!
Kathy! Akkor ott találkozunk.
Weresék! Jöttök?
Zsu! Akkor tudsz jönni? Ákos, menjen érted? Ha nem jön, akkor mi legyen?
Esetleg még mások? Van még akit érdekelne a tali? Lehet jönni, nem harapunk!

Akkor itt 9-kor! Rendben? Odafelé meg beugrunk a CBA boltba, hogy ne haljunk éhen, szomjan. Visszajelzéseket kérek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1588 Dátum: 2010. Március 27. - 07:23:05 »

Mi csak ketten. Lány meg én.
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1589 Dátum: 2010. Március 27. - 07:56:07 »

Engem kerüljetek! Köhögés, torokfájás, láz...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!