Lacetti klub fórum
2024. Június 29. - 12:49:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 462955 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1560 Dátum: 2010. Március 24. - 16:26:52 »

Csináltam pár képet Remeteszőlőn:
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&catid=331
Főni,emeld át légyszi a megfelelő helyre.Van még a galériámban tavalyi találkozós képek,azokat is.Köszi.
nekem access denied van, azaz nem tudom megnézni 
Főni,valamit elbénáztam,mert ha a nevemmel belépek a galériámba,akkor én látom a felrakott képeket.Segítség,béna vagyok(Gidy ne röhögj).
Én se igazán férek hozzá.
Majd valamit kitalálok.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1561 Dátum: 2010. Március 24. - 22:31:02 »

Jó miditali volt ma nálunk. Itt volt Jani a lányával, Meatloaf, Diablo, Captain, Klári, Csaba, Ilus, no meg én. Ilus jóvoltából volt cappuccino, sűti, vacsora annak, aki tovább maradt. Azt hiszem ez lassan állandó hely lesz itt nálunk egy- egy röpke mini, vagy midi méretű talira. Én jól éreztem magam veletek, köszönöm, hogy eljöttetek. Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1562 Dátum: 2010. Március 24. - 22:37:30 »

Jó miditali volt ma nálunk. Itt volt Jani a lányával, Meatloaf, Diablo, Captain, Klári, Csaba, Ilus, no meg én. Ilus jóvoltából volt cappuccino, sűti, vacsora annak, aki tovább maradt. Azt hiszem ez lassan állandó hely lesz itt nálunk egy- egy röpke mini, vagy midi méretű talira. Én jól éreztem magam veletek, köszönöm, hogy eljöttetek. Vigyorog
Én is köszönöm a vendéglátást, szerencsésen hazaértem, csak a kolléganőmet kell majd kiengesztelnem valahogy a késői érkezés miatt. Viszont pont mikor megálltam nála ugrott át a számláló 90000-re (nem saját kocsi)
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1563 Dátum: 2010. Március 24. - 22:46:30 »

Most akkor szombaton hol lesz? És mi? És mikor?
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1564 Dátum: 2010. Március 25. - 07:02:28 »

Én is hazaértem, sőt be is engedtek a házba / ágyba. Mi több, a család fele még ébren volt.

Csak a fogam fáj borzalmasan - délután agyarász-; és a jobb H7 ment nyugdíjba. 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1565 Dátum: 2010. Március 25. - 10:33:38 »

Én is hazaértem, sőt be is engedtek a házba / ágyba. Mi több, a család fele még ébren volt.

Csak a fogam fáj borzalmasan - délután agyarász-; és a jobb H7 ment nyugdíjba. 
Köszönjük a vendéglátást jól éreztük magunkat. Mosolyog

Én most indulok szájsebészetre. Be vagyok sz....!
Naplózva


LPG
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1566 Dátum: 2010. Március 25. - 10:42:43 »

Én is hazaértem, sőt be is engedtek a házba / ágyba. Mi több, a család fele még ébren volt.

Csak a fogam fáj borzalmasan - délután agyarász-; és a jobb H7 ment nyugdíjba. 
Köszönjük a vendéglátást jól éreztük magunkat. Mosolyog

Én most indulok szájsebészetre. Be vagyok sz....!

A besz**ást nem a szájsebészeten kezelik!  Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1567 Dátum: 2010. Március 25. - 13:44:05 »

Szombati ötletek tőlem:
1: Szuper jó idő esetén, Pomáz melletti Holdvilág árokba mennénk túrázni
2: Eső nélkül, de kevésbé jó idő esetén, kimehetnénk szalonnát sütni a telekre, dumálni, esetleg kicsit szerelgetni, ha volna mit. Már nem kell gereblyézni! Kaját is csinálhatnánk hozott anyagból, amit előtte tisztáznánk.
3: Eső, vagy nagyon pocsék idő esetén, Deák téri földalatti múzeumba mehetnénk, mindenbe bemászni, fotózni, dumálni. De ide autó nélkül lehetőleg.
4: Egyéb ötletek, másoktól?
Találkozási pont, és idő megbeszélendő még, programtól függően.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1568 Dátum: 2010. Március 25. - 13:56:46 »

esetleg lehetne esőben vizespólóverseny  Vigyorog
mi volt az apropója a tegnapi spontán bulitoknak? 
pocsék időben mehetnénk túra-autókázni valahova a hegyekbe piknikezni
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1569 Dátum: 2010. Március 25. - 14:05:16 »

esetleg lehetne esőben vizespólóverseny  Vigyorog
mi volt az apropója a tegnapi spontán bulitoknak? 
pocsék időben mehetnénk túra-autókázni valahova a hegyekbe piknikezni
Az, hogy roppant jó fejek vagyunk! Jöhettél volna Te is, meg mások is! Nem volt titkos. Volt még szék, sőt kávé is. Ez a "kemény talis mag", mint tudhatnád! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1570 Dátum: 2010. Március 25. - 17:49:21 »

Cap! Jani!
Mindketten taliztatok az agyarásszal? Már jobban vagytok, vagy el sem mertetek menni? Roppantul sajnállak titeket, piszok rossz dolog a fogfájás. No meg bármi ami ami éppen fáj. Mint például Atheenak most a lába. Mindenkinek jobbulást! Szombaton remélem találkozunk, és jó idő lesz!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1571 Dátum: 2010. Március 25. - 19:53:55 »

Reggelre köhögtem, belázasodtam, így nem mentem agyarászhoz. Sajnos Armand is...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1572 Dátum: 2010. Március 26. - 14:48:58 »

A holnapi talit illetően a múzeumi látogatást elnapolnám, mert a haverom nem lesz ott, és akkor nem tudunk mindenbe beszállni, fotózni, tehát oda a protekció. Majd máskor bepótoljuk.
Akkor mi legyen? Holdvilág árok? Telek? Döntsünk holnap reggel, attól függően, hogy milyen az idő? Vagy esetleg más ötlet? Fogaskerekű, János hegy? Normafa? Vagy esőben itt nálunk?
Most elmegyek a garázsba, mert van néhány dolog a kocsin, amit meg akarok csinálni. (Csak halkan, hogy a HB-s zümmögő kórus ne hallja, H7-es izzót cserélni újabbra, a régi elavult. és fejlődni kell!)
Lehet pötyögni az ötleteket, a válaszokat, és főleg azt, hogy kire számíthatunk. Jó lenne, ha többen lennénk, mint a múltkor, és mint itt a miditalin! Uff, én szóltam! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1573 Dátum: 2010. Március 26. - 17:57:38 »

Ha a hivatalossá nyilvánítandó évnyitót külön akarjátok, és rám is számítanátok, akkor íme az áprilisi hétvégei beosztásom: húsvét családi, az kiesik, de utána: 3.-4.-ike, majd: 10.-11.-ike, ez utóbbin szavazás lesz, ne feledjétek! Majd: 17.-18.-ika, és 25.-ike. Jobb lenne persze, ha szombatra tennénk, mert akkor még vasárnap kipihenhetnénk magunkat, amennyiben fárasztó dolgot találnánk ki a talira.

Most mindjárt 18 óra lesz, és még senki nem jelentkezett, hogy jönne, persze Meatloaf , ő kivétel, ő mindig, mindenhová jön, mert komoly talizós ember. Meg én is!
Aki jönne, írjon ide, még visszajövök, és reggel is megnézem még, illetve telefonon elérhető vagyok, itthon maradok már. (Túl vagyok az izzó cseréjén.)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1574 Dátum: 2010. Március 26. - 18:22:24 »

A holnapi talit illetően a múzeumi látogatást elnapolnám, mert a haverom nem lesz ott, és akkor nem tudunk mindenbe beszállni, fotózni, tehát oda a protekció. Majd máskor bepótoljuk.
Akkor mi legyen? Holdvilág árok? Telek? Döntsünk holnap reggel, attól függően, hogy milyen az idő? Vagy esetleg más ötlet? Fogaskerekű, János hegy? Normafa? Vagy esőben itt nálunk?
Lehet pötyögni az ötleteket, a válaszokat, és főleg azt, hogy kire számíthatunk. Jó lenne, ha többen lennénk, mint a múltkor, és mint itt a miditalin! Uff, én szóltam! Vigyorog
Mi megyünk holnap. Mindegy mi a program csak szabadban legyen. Vigyorog
Ha sütögetés lesz, azt jó lenne tudni, mert akkor vinni kéne sütnivalót.
Ja, nem akarok semmiféle bkv-s járművel utazni, csak a lacsival és gyalog. Kacsint
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!