Lacetti klub fórum
2024. Június 29. - 12:52:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 462956 alkalommal)
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1305 Dátum: 2010. Február 14. - 11:12:41 »

Azért ne Armand legyen a központ szervezésileg.

Hanem az, hogy hol lehet jól érezni magunkat, normális áron.

Kamikaze is felvetett egy helyszínt, valahol Gárdony környékén.

A pákozdi arbarétumra gondolsz? ha kell utána járok Mosolyog
A pákozdi arborétum Nyitva tartás: Ápr. 1-okt. 31. K-V 10-18
kocsival is belehet menni lehet bográcsozni is anélkül hogy bárkit zavarnánk.
Az arborétumom belül: játszótér, kilátó, kis múzeum, tanösvény, kis tó, folyó víz, wc-k.
Környéken: pákozdi ingókövek, 48-as emlék mű, szúnyog-szigeti éterem, sétahajókázás,Székesfehérváron országalma
Szerintem 1 egész napos találkozónak kiváló helyszín.A bográcsozásban anyósom besegítene nekünk csak enni kell szórakozni, pihenni.
Ez csak egy ötlet javaslat majd a többség dönt. Mosolyog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1306 Dátum: 2010. Február 14. - 15:17:31 »

Azért ne Armand legyen a központ szervezésileg.

Hanem az, hogy hol lehet jól érezni magunkat, normális áron.

Kamikaze is felvetett egy helyszínt, valahol Gárdony környékén.

A pákozdi arbarétumra gondolsz? ha kell utána járok Mosolyog
A pákozdi arborétum Nyitva tartás: Ápr. 1-okt. 31. K-V 10-18
kocsival is belehet menni lehet bográcsozni is anélkül hogy bárkit zavarnánk.
Az arborétumom belül: játszótér, kilátó, kis múzeum, tanösvény, kis tó, folyó víz, wc-k.
Környéken: pákozdi ingókövek, 48-as emlék mű, szúnyog-szigeti éterem, sétahajókázás,Székesfehérváron országalma
Szerintem 1 egész napos találkozónak kiváló helyszín.A bográcsozásban anyósom besegítene nekünk csak enni kell szórakozni, pihenni.
Ez csak egy ötlet javaslat majd a többség dönt. Mosolyog
Nem hangzik ez sem rosszul. Jól értettem? Anyósod megcsinál mindent, csak meg kell ennünk? Akkor is, ha sokam mennénk? Amúgy pedig ez lehetne bőven egy talis nap, függetlenül a gokartozástól, évnyitótól. Nekem tetszik! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1307 Dátum: 2010. Február 14. - 15:20:19 »

Azért ne Armand legyen a központ szervezésileg.

Hanem az, hogy hol lehet jól érezni magunkat, normális áron.

Kamikaze is felvetett egy helyszínt, valahol Gárdony környékén.

A pákozdi arbarétumra gondolsz? ha kell utána járok Mosolyog
A pákozdi arborétum Nyitva tartás: Ápr. 1-okt. 31. K-V 10-18
kocsival is belehet menni lehet bográcsozni is anélkül hogy bárkit zavarnánk.
Az arborétumom belül: játszótér, kilátó, kis múzeum, tanösvény, kis tó, folyó víz, wc-k.
Környéken: pákozdi ingókövek, 48-as emlék mű, szúnyog-szigeti éterem, sétahajókázás,Székesfehérváron országalma
Szerintem 1 egész napos találkozónak kiváló helyszín.A bográcsozásban anyósom besegítene nekünk csak enni kell szórakozni, pihenni.
Ez csak egy ötlet javaslat majd a többség dönt. Mosolyog
Nem hangzik ez sem rosszul. Jól értettem? Anyósod megcsinál mindent, csak meg kell ennünk? Akkor is, ha sokam mennénk? Amúgy pedig ez lehetne bőven egy talis nap, függetlenül a gokartozástól, évnyitótól. Nekem tetszik! Vigyorog
Igen jól érted ö megfőzi mi megesszük Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ajkai gyuri
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Hozzászólás #1308 Dátum: 2010. Február 14. - 16:19:08 »

Kellemes délutánt mindenkinek!
Ez nagyon jól hangzik! Remek kis nap lenne majd a  részletekröl, idöpontrol, anyagiakrol kérnék tájékoztatást Mosolyog elöre is köszönöm!! (gyuri)
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1309 Dátum: 2010. Február 14. - 16:26:00 »

Kellemes délutánt mindenkinek!
Ez nagyon jól hangzik! Remek kis nap lenne majd a  részletekröl, idöpontrol, anyagiakrol kérnék tájékoztatást Mosolyog elöre is köszönöm!! (gyuri)
Szia! Ha lesz majd pontos hónap nap átmegyek leszervezek mindent ha a többieknek így megfelel, árat csak utána tudunk számolni de időbe közzé lesz itt téve.
(remélem összejön)
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ajkai gyuri
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Hozzászólás #1310 Dátum: 2010. Február 14. - 16:39:48 »

 Vigyorog
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1311 Dátum: 2010. Február 21. - 13:12:48 »

Érdeklődnék hogy az évnyitó v a gokartos nap szervezése hogyan áll nagy a csend pedig lassan aktuális lenne.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1312 Dátum: 2010. Február 23. - 10:56:55 »

Érdeklődnék hogy az évnyitó v a gokartos nap szervezése hogyan áll nagy a csend pedig lassan aktuális lenne.

Anno én ezt kérdeztem, de senki rá sem hederített:
Gyerekek, mi legyen akkor az évadnyitóval?
Be merjünk vállalni márciusban egy gokartozást, vagy legyen máskor? Most már igencsak időszerű lenne a szervezése.

A kérdés egyre aktuálisabb, lassan már úgy leszünk vele, mint az építészek a tervleadással: először közeledik a határidő, azután távolodik...
Naplózva
ajkai gyuri
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Hozzászólás #1313 Dátum: 2010. Február 23. - 15:54:51 »

 Vigyorog
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1314 Dátum: 2010. Február 23. - 16:37:18 »

Az én véleményem az, hogy a gokartos nappal még ráérnénk, amíg biztosan, legalábbis várhatóan nem lesz rossz időnk. Kapitány kolléga mikor köt ki HUN földön?
Naplózva

kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1315 Dátum: 2010. Február 23. - 16:43:27 »

Március 8-9-10
valamelyik nap a három közül.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1316 Dátum: 2010. Február 23. - 18:25:31 »

Az én véleményem az, hogy a gokartos nappal még ráérnénk, amíg biztosan, legalábbis várhatóan nem lesz rossz időnk....
Ezt írtam én is annak idején. Ezért nem szóltam ismét hozzá. A véleményem ezzel kapcsolatban nem változott.
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1317 Dátum: 2010. Február 24. - 08:51:52 »

Az én véleményem az, hogy a gokartos nappal még ráérnénk, amíg biztosan, legalábbis várhatóan nem lesz rossz időnk....
Ezt írtam én is annak idején. Ezért nem szóltam ismét hozzá. A véleményem ezzel kapcsolatban nem változott.

Akkor ki kell találnotok valami mást évadnyitóra. És a gokartos lapon az időpontos szavazás is értelmét vesztette. Kérem az éritettet vegye le onnan. Köszi
Naplózva
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #1318 Dátum: 2010. Február 24. - 11:05:22 »

Sziasztok!

"Átköltözök" ide a színházas kultúrprogram-ötlettel a Törzsasztalról, mert már több érdeklődő is van a klubból - és felmerült, hogy esetleg lehetne egy mini-talit kanyarintani köré.

Szóval 2010. március 22 hétfő 19 óra, Térszínház (Budapest, Óbuda, Fő tér 1, Zichy kastély kertjéből van a bejárat). Lesz Mrozektől a Vatzlav című darab, amire már jelentkeztetek páran (remélem nem vagyok elfogult, de tök jó előadás. Lehet, hogy mégis elfogult vagyok?! A férjem a főszereplője  Kacsint ). Jegyár 1800 forint - ha jó sokan összegyűlünk, akkor próbálok alkudni is, biztos lehet :-).

Esetleg lehetne előtte vagy utána valamit kitalálni ott a környéken - kocsma, ilyesmi. Van-e valakinek ötlete? Este 9 tájban van vége az előadásnak. Talán akkor már nem lesz mínusz tíz.

Azt is lehet esetleg, hogy korábban találkozunk (6 tájban) a közelben egy előre megbeszélt helyen, kicsit megcsodáljuk egymást Lacsiját, aztán utána meg (ezt még meg kell beszéljem, ha tetszik Nektek az ötlet, nem tuti) ottmaradunk a színházban kicsit bulizni, teázni. Viszünk sütit/pogit, innivalót, stb.

Hmm??

Üdv,
Kathy
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #1319 Dátum: 2010. Február 24. - 15:10:32 »

Minitali van kialakulóban pénteken a "klubszervizben", a Rudiéknél..: Már ketten vagyunk, Döme cartárs és jómagam...
Esetleg valaki még, ha másért nem egy kiadós beszélgetés ürügyén...? Kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!