Lacetti klub fórum
2024. Június 29. - 12:15:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 462950 alkalommal)
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1245 Dátum: 2010. Január 17. - 11:04:28 »

Mivel hamarosan felvetitek az évadnyitó gondolatát, én már előre kérném, hogy legyen március 10-e után. Akkor már talán elég jó idő lesz és én is itthon leszek.
Igenis Kapitány! Kérésed parancs számunkra. Igen Uram, így lesz! Sima, egyszerű tali legyen, vagy pedig kirándulós? De, hogy lesz, az biztos, már alig várjuk, és főleg Téged alig várunk vissza!
Egy gokartos évadnyitó van tervben.
Épp ezért jó lenne melegebb időpontra tenni. Meg a nagyon kicsik hogyan fognak gokartozni, Mondjuk Armand fiam?  Kacsint
Captainb!!! Biztos vagyok benne hogy erre is gondolnak a szervezök Kacsint UGYE He
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1246 Dátum: 2010. Január 17. - 14:56:25 »

Debreceni klubtársak! (és persze közeliek is).
Január 30.-tól egy hétig Hajdúszoboszlón leszek. Ha van valaki, aki szívesen talizna velem, jelentkezzen itt, vagy priviben!
Szükség esetén vihetek szórólapokat, és Lacetti Klub felíratos baseball sapkát is. Az előbbi ajándék, az utóbbi 800 Ft/db. (MNT csináltatta, őt illeti az összeg)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1247 Dátum: 2010. Január 17. - 15:25:02 »

Mivel hamarosan felvetitek az évadnyitó gondolatát, én már előre kérném, hogy legyen március 10-e után. Akkor már talán elég jó idő lesz és én is itthon leszek.
Igenis Kapitány! Kérésed parancs számunkra. Igen Uram, így lesz! Sima, egyszerű tali legyen, vagy pedig kirándulós? De, hogy lesz, az biztos, már alig várjuk, és főleg Téged alig várunk vissza!
Egy gokartos évadnyitó van tervben.
Épp ezért jó lenne melegebb időpontra tenni. Meg a nagyon kicsik hogyan fognak gokartozni, Mondjuk Armand fiam?  Kacsint
Captainb!!! Biztos vagyok benne hogy erre is gondolnak a szervezök Kacsint UGYE He
Csak képzeld el, amikor az öntudatos ovist nem engedik azzal játszani, amivel a nagyobb tesók, meg apa játszik! Ott gokart gokarton nem marad! Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1248 Dátum: 2010. Január 17. - 18:29:01 »

Mivel hamarosan felvetitek az évadnyitó gondolatát, én már előre kérném, hogy legyen március 10-e után. Akkor már talán elég jó idő lesz és én is itthon leszek.
Igenis Kapitány! Kérésed parancs számunkra. Igen Uram, így lesz! Sima, egyszerű tali legyen, vagy pedig kirándulós? De, hogy lesz, az biztos, már alig várjuk, és főleg Téged alig várunk vissza!
Egy gokartos évadnyitó van tervben.
Épp ezért jó lenne melegebb időpontra tenni. Meg a nagyon kicsik hogyan fognak gokartozni, Mondjuk Armand fiam?  Kacsint
Captainb!!! Biztos vagyok benne hogy erre is gondolnak a szervezök Kacsint UGYE He
Csak képzeld el, amikor az öntudatos ovist nem engedik azzal játszani, amivel a nagyobb tesók, meg apa játszik! Ott gokart gokarton nem marad! Vigyorog
Csak viszi egy pár kört apa vagy a nagyobb tesók Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1249 Dátum: 2010. Január 18. - 09:53:06 »

Mivel hamarosan felvetitek az évadnyitó gondolatát, én már előre kérném, hogy legyen március 10-e után. Akkor már talán elég jó idő lesz és én is itthon leszek.
Igenis Kapitány! Kérésed parancs számunkra. Igen Uram, így lesz! Sima, egyszerű tali legyen, vagy pedig kirándulós? De, hogy lesz, az biztos, már alig várjuk, és főleg Téged alig várunk vissza!
Egy gokartos évadnyitó van tervben.
Épp ezért jó lenne melegebb időpontra tenni. Meg a nagyon kicsik hogyan fognak gokartozni, Mondjuk Armand fiam?  Kacsint
Captainb!!! Biztos vagyok benne hogy erre is gondolnak a szervezök Kacsint UGYE He
Csak képzeld el, amikor az öntudatos ovist nem engedik azzal játszani, amivel a nagyobb tesók, meg apa játszik! Ott gokart gokarton nem marad! Vigyorog
Csak viszi egy pár kört apa vagy a nagyobb tesók Kacsint

Addig várunk az évadnyitóval, míg Armand fel nem nő a feladathoz. Mennyi idős amúgy?

Március közepére gondoltam egyébként, én volnék a szervező. Vannak gyerek-gokartok, de meg kell tudakolnom, hogy mikortól használhatják. Legutóbb az egyik barátom 3 éves fia apuka nadrágjába kapaszkodott, így meghiúsult a felnőttek versenye...
(otthon hagyni?  )
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1250 Dátum: 2010. Január 18. - 09:59:36 »

Armand 3 és fél éves. Hónapokig távol vagyok tőle, úgyhogy szó sem lehet arról, hogy otthon hagyjam. Tavaly is ott volt az évadnyitón és ott volt Bagolyon is.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1251 Dátum: 2010. Január 18. - 11:06:54 »

Töröltem.

« Utoljára szerkesztve: 2010. Január 18. - 11:08:57 írta Jani » Naplózva


LPG
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1252 Dátum: 2010. Január 21. - 10:01:23 »

Mivel hamarosan felvetitek az évadnyitó gondolatát, én már előre kérném, hogy legyen március 10-e után. Akkor már talán elég jó idő lesz és én is itthon leszek.
Igenis Kapitány! Kérésed parancs számunkra. Igen Uram, így lesz! Sima, egyszerű tali legyen, vagy pedig kirándulós? De, hogy lesz, az biztos, már alig várjuk, és főleg Téged alig várunk vissza!
Egy gokartos évadnyitó van tervben.
Gokartról jut eszembe.
A Hungary card-hoz járt egy ingyen gokartos menet az Óbudai Euro Centerben lévő pályán, így gyorsan teszteltem egyet.
A hely fedett, így esőben sem gond a használata. Igaz, hogy elég szellős. Van egy zárt rész, ahol lehet várakozni, pihenni.
Korhatár nincs a gokartok használatához (elvileg). Ottjártamkor 8-10 éves fiúk nyomták (jobban, mint én  Zavart).
Egy menet (8 perc) kb. 2000 Ft. (időponttól függ, ennél csak kevesebb lehet).
Lehet csoportos "jegyet" is venni.
Pl. a pálya 1 óra időtartamra, 5 gokart használatával kb. 60.000 Ft. Ebbe a srác szerint ~ 8 menet fér bele. Minden gép elektronikus jeladóval felszerelt, így a versenyben mért idők alapján egyértelmű a helyezés  Vigyorog.
A verseny alatt nagyméretű kijelző táblán lehet követni az eredményeket, a végén nyomtatott papír készül róla.
Igaz, nem egy szép környezetben van (a mélygarázsban található), de maga az üzletközpont biztosítja a szükséges ellátást (WC, kaja pl.).

Na nem akarok belerondítani más terveibe, de lehet versenyeztetni az árakat. Az csak jó lehet nekünk. Vigyorog
Weblap:http://www.eurocenter.gokart.hu/
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1253 Dátum: 2010. Január 21. - 11:27:09 »

Mivel hamarosan felvetitek az évadnyitó gondolatát, én már előre kérném, hogy legyen március 10-e után. Akkor már talán elég jó idő lesz és én is itthon leszek.
Igenis Kapitány! Kérésed parancs számunkra. Igen Uram, így lesz! Sima, egyszerű tali legyen, vagy pedig kirándulós? De, hogy lesz, az biztos, már alig várjuk, és főleg Téged alig várunk vissza!
Egy gokartos évadnyitó van tervben.
Gokartról jut eszembe.
A Hungary card-hoz járt egy ingyen gokartos menet az Óbudai Euro Centerben lévő pályán, így gyorsan teszteltem egyet.
A hely fedett, így esőben sem gond a használata. Igaz, hogy elég szellős. Van egy zárt rész, ahol lehet várakozni, pihenni.
Korhatár nincs a gokartok használatához (elvileg). Ottjártamkor 8-10 éves fiúk nyomták (jobban, mint én  Zavart).
Egy menet (8 perc) kb. 2000 Ft. (időponttól függ, ennél csak kevesebb lehet).
Lehet csoportos "jegyet" is venni.
Pl. a pálya 1 óra időtartamra, 5 gokart használatával kb. 60.000 Ft. Ebbe a srác szerint ~ 8 menet fér bele. Minden gép elektronikus jeladóval felszerelt, így a versenyben mért idők alapján egyértelmű a helyezés  Vigyorog.
A verseny alatt nagyméretű kijelző táblán lehet követni az eredményeket, a végén nyomtatott papír készül róla.
Igaz, nem egy szép környezetben van (a mélygarázsban található), de maga az üzletközpont biztosítja a szükséges ellátást (WC, kaja pl.).

Na nem akarok belerondítani más terveibe, de lehet versenyeztetni az árakat. Az csak jó lehet nekünk. Vigyorog
Weblap:http://www.eurocenter.gokart.hu/

Köszönöm a tippet... árakat versenyeztetni fogom (részben már meg is tettem)
A szolgáltatás mindenhol kábé ugyanaz (időmérés, WC, kaja, pályabérlés stb. - ez utóbbi nem szokta megérni!!!), akciók is vannak.
Gyerekek mehetnek, a csömöri pályán kifejezetten gyerek gokart is van, de még nem kérdeztem meg az alsó határt. Attól tartok, hogy Armandot túl fiatalnak fogják titulálni hozzá, de szerintem vinni fogja egy kört az üzemeltető srác, ha szeretnénk.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1254 Dátum: 2010. Január 21. - 13:10:15 »

Azért ne Armand legyen a központ szervezésileg.

Hanem az, hogy hol lehet jól érezni magunkat, normális áron.

Kamikaze is felvetett egy helyszínt, valahol Gárdony környékén.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1255 Dátum: 2010. Január 21. - 15:31:18 »

Nem a gokartos talikban kéne ezt tárgyalni, Főnik?
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1256 Dátum: 2010. Január 21. - 15:33:11 »

Nem a gokartos talikban kéne ezt tárgyalni, Főnik?

De! Köszi!
És lassan majd a dátumra is rátérhetnénk. Nem könnyű olyan időpontot találni, ami mindenkinek jó.
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1257 Dátum: 2010. Január 21. - 20:15:07 »

Azért ne Armand legyen a központ szervezésileg.

Hanem az, hogy hol lehet jól érezni magunkat, normális áron.

Kamikaze is felvetett egy helyszínt, valahol Gárdony környékén.

A pákozdi arbarétumra gondolsz? ha kell utána járok Mosolyog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1258 Dátum: 2010. Január 23. - 14:27:11 »

Ma minitaliztam egy Lacettivel (illetve Nubira3), Bubuval a Chevyklubból. Neki is olyan autója van, mint CDX-nek. Megnézte a radarom, meg beszélgettünk egy jót Mosolyog
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1259 Dátum: 2010. Január 23. - 17:36:16 »

Nem tudom, hogy mennyire arat osztatlan sikert az ötletem, de próba szerencse:
Szóval arra gondoltam, hogy egy Lacsi-tali keretein belül, focizhatnánk egy jót.
Nem tudom ki mennyire szereti űzni ezt a sportágat, de én rendszeresen játszok, rengeteg csapatban és helyszínen, szóval nem jelentene problémát jó helyszínt és akár ellenfelet találni.
Csak a kérdés az, hogy van-e érdeklődés...  He
Oké tudom, hogy hétközben meló, többeknek család és nem szivesen szánnák rá a hétvégét focira, inkább a család, de akár családostúl is el lehet jönni egy ilyen néhány órás focira, nah meg már jócskán benne is vagytok a korban tudom, Vigyorog Vigyorog Vigyorog de egy sátorozott műfüves/kispálya) elég 7-9 ember, egy laza mozgás, Lacsi tali előtte vagy utána... Mosolyog

Szóval várom a véleményeket, létszámtól függően egymás közt focizni, vagy ha kell, akkor a másik felem a Magyar Chelsea Szurkolói Klub fórumáról összehozni egy barátságos focit.

Ha van érdeklődés, akkor szivesen dolgozok a témán Kacsint


Lesz vagy nem focis nap? Nagy a csend ezen a téren
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!