Lacetti klub fórum
2024. Július 03. - 16:07:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 463865 alkalommal)
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1170 Dátum: 2009. November 25. - 22:08:43 »

oké csak végig kéne néznem a dolgokat:S le van zárva :S de ahogy elnézem lesz évadzáró tali
kíváncsian várom hogy merre és mikor lesz! üdv
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1171 Dátum: 2009. November 26. - 02:03:22 »

Egy kérdés!
 
Hogyan tudok szavzni a "bagoly után legyen e évadzáró tali" szavazásra? sehol nem találom  Vigyorog

PLS HELP ME Vigyorog

Sehol mert Október 8.-án lejárt a szavazás.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1172 Dátum: 2009. November 27. - 07:16:43 »


Amúgy rögtön gondoltam melyik csapatra célzol, lévén Sportkommunikátor a frissen szerzett szakmám Csak én meg nem igazán szívlelem a Katalán csapatot. De tiszteletben tartom mások hülyeségét Vigyorog Vigyorog
Jo, akkor mi is aTiedet. Meg hogz a Chelsea...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1173 Dátum: 2009. November 27. - 07:28:41 »


Amúgy rögtön gondoltam melyik csapatra célzol, lévén Sportkommunikátor a frissen szerzett szakmám Csak én meg nem igazán szívlelem a Katalán csapatot. De tiszteletben tartom mások hülyeségét Vigyorog Vigyorog
Jo, akkor mi is aTiedet. Meg hogz a Chelsea...
Akkor én is beszállnék az Arsenal-Inter-Barca hármassal a szurkolók közé Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1174 Dátum: 2009. November 27. - 07:45:46 »


Amúgy rögtön gondoltam melyik csapatra célzol, lévén Sportkommunikátor a frissen szerzett szakmám Csak én meg nem igazán szívlelem a Katalán csapatot. De tiszteletben tartom mások hülyeségét Vigyorog Vigyorog
Jo, akkor mi is aTiedet. Meg hogz a Chelsea...
Akkor én is beszállnék az Arsenal-Inter-Barca hármassal a szurkolók közé Vigyorog
Az Inter picit ... lkhmm. Megmagyaraznad?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1175 Dátum: 2009. November 27. - 13:00:23 »

Ezt én sem nagyon értem He
Chelsea szurkoló vagyok, nem Arsenal!!! Vigyorog
Ilyen sértést...
Naplózva

ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1176 Dátum: 2009. November 27. - 15:28:23 »

URAIM!!!!! 
EGY "KICSIT" ELKANYARODTUNK A TOPIC TÉMÁJÁTÓL!!!!
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1177 Dátum: 2009. November 27. - 19:08:16 »

Elnézést a többiek nevében is vissza a lacettikhez
tehát remélem sikerül vmikor összehozni idén egy évadzáró bulit. ha még esetleg errefele a dunántúl  környékén lenne az lenne a legszuperebb Vigyorog
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1178 Dátum: 2009. November 28. - 01:25:07 »

Ezt én sem nagyon értem He
Chelsea szurkoló vagyok, nem Arsenal!!! Vigyorog
Ilyen sértést...
Szövegértésből elégtelen. Leülhetsz.  Vigyorog
WERES Arsenal- Barcelona és érthetetlen módon Inter szurkoló. Ezzel szállna be hozzátok.  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1179 Dátum: 2009. November 28. - 01:25:44 »

URAIM!!!!! 
EGY "KICSIT" ELKANYARODTUNK A TOPIC TÉMÁJÁTÓL!!!!
De csak egy csöppet. Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1180 Dátum: 2009. November 28. - 15:55:44 »

URAIM!!!!! 
EGY "KICSIT" ELKANYARODTUNK A TOPIC TÉMÁJÁTÓL!!!!
De csak egy csöppet. Kacsint
Mondjuk ekkora csöppben meg tudsz fordulni a konténeressel.  Kacsint
Van erre a célra külön topic.
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=72.255
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1181 Dátum: 2009. November 28. - 20:01:36 »

Na! Megjöttem! Petivel volt talim Zalaegerszegen. Jól van, csak nem tudja mibe fektetni a pénzét, mert nincs. Így sajnos nem nagyon tud talira jönni, de mindenkit üdvözöl.

Az évadzáró bulira tettem ajánlatot, mint már többször is említettem. A helyre is. Esetleg hozzánk. De eddig mérsékelt volt az éljenzés. Hétfőtől újra dolgozom, akkor tudom meg a decemberi beosztásomat. Az időpontra teszek utalást, többi rajtatok múlik, vagy elmúlik tali nélkül az évvége.

A tali Budapesten lesz, és szeretettel várunk mindenkit, aki tud jönni! Uff! Én beszéltem!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1182 Dátum: 2009. November 29. - 18:16:30 »

Mégis elmentem ma a garázsba a beosztásomért. Hát elmúltak a régi szép idők, mert szinte minden nap más számot járok, ami hülyeség, de a nagy főnöknek ez a dilije. Hol 4-kor, hol 7-kor kezdek, és ezt ő jónak tartja, persze csak egyedül, mert másnak ez nem jó, felborul minden ritmus az ember (?) életében, de neki csak robotok (?) vagyunk úgy tűnik.
Szóval mikor lenne jó az évadzáró tali? Ha igényt tartotok rám, és arra, hogy nálunk legyen, akkor 5.-én lenne jó, mert gondolom, hogy csak a szombat a jó a többségnek. Sajnos 12.-én 15 óra után végzek csak, ez tehát kiesett. 19.-ike pedig munkanap hivatalosan, így ez sem jó- gondolom. 20.-án vasárnap viszont még lehetne, ha nem gond, hogy ez már aranyvasárnap egyben. Nos kedves cartársak, lehet pötyögni, hogy mi legyen a talival. Én most ezt tudtam nyújtani, és remélem azért még sikerül az összejövetel. Várom a reakciókat! Kérdéseket itt lehet feltenni, illetve a személyeseket priviben, vagy telefonon, utóbbit kora este, az a biztos, úgy 18 óra körül. Most már nálatok a laszti, játsszátok meg!
ÉVADZÁRÓ TALI !
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1183 Dátum: 2009. November 29. - 19:08:46 »

Mégis elmentem ma a garázsba a beosztásomért. Hát elmúltak a régi szép idők, mert szinte minden nap más számot járok, ami hülyeség, de a nagy főnöknek ez a dilije. Hol 4-kor, hol 7-kor kezdek, és ezt ő jónak tartja, persze csak egyedül, mert másnak ez nem jó, felborul minden ritmus az ember (?) életében, de neki csak robotok (?) vagyunk úgy tűnik.
Szóval mikor lenne jó az évadzáró tali? Ha igényt tartotok rám, és arra, hogy nálunk legyen, akkor 5.-én lenne jó, mert gondolom, hogy csak a szombat a jó a többségnek. Sajnos 12.-én 15 óra után végzek csak, ez tehát kiesett. 19.-ike pedig munkanap hivatalosan, így ez sem jó- gondolom. 20.-án vasárnap viszont még lehetne, ha nem gond, hogy ez már aranyvasárnap egyben. Nos kedves cartársak, lehet pötyögni, hogy mi legyen a talival. Én most ezt tudtam nyújtani, és remélem azért még sikerül az összejövetel. Várom a reakciókat! Kérdéseket itt lehet feltenni, illetve a személyeseket priviben, vagy telefonon, utóbbit kora este, az a biztos, úgy 18 óra körül. Most már nálatok a laszti, játsszátok meg!
ÉVADZÁRÓ TALI !
Nekem bármelyik megoldás jó,tudok alkalmazkodni.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1184 Dátum: 2009. November 29. - 19:43:06 »

Mégis elmentem ma a garázsba a beosztásomért. Hát elmúltak a régi szép idők, mert szinte minden nap más számot járok, ami hülyeség, de a nagy főnöknek ez a dilije. Hol 4-kor, hol 7-kor kezdek, és ezt ő jónak tartja, persze csak egyedül, mert másnak ez nem jó, felborul minden ritmus az ember (?) életében, de neki csak robotok (?) vagyunk úgy tűnik.
Szóval mikor lenne jó az évadzáró tali? Ha igényt tartotok rám, és arra, hogy nálunk legyen, akkor 5.-én lenne jó, mert gondolom, hogy csak a szombat a jó a többségnek. Sajnos 12.-én 15 óra után végzek csak, ez tehát kiesett. 19.-ike pedig munkanap hivatalosan, így ez sem jó- gondolom. 20.-án vasárnap viszont még lehetne, ha nem gond, hogy ez már aranyvasárnap egyben. Nos kedves cartársak, lehet pötyögni, hogy mi legyen a talival. Én most ezt tudtam nyújtani, és remélem azért még sikerül az összejövetel. Várom a reakciókat! Kérdéseket itt lehet feltenni, illetve a személyeseket priviben, vagy telefonon, utóbbit kora este, az a biztos, úgy 18 óra körül. Most már nálatok a laszti, játsszátok meg!
ÉVADZÁRÓ TALI !
Nekem bármelyik megoldás jó,tudok alkalmazkodni.
5-én vizsgázom, sajnos nekem ez kiesik, a többi megfelel.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!