Lacetti klub fórum
2024. Október 05. - 03:24:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 480432 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1125 Dátum: 2009. November 09. - 09:48:44 »

Irgum- burgum pipa vagyok! Már többször említettem, hogy lehetne nálunk az évadzáró, és a közös Szilveszter is, de reagálást nem nagyon kaptam. Nos, akkor utoljára felteszem a kérdést, és a lehetőséget, hogy szeretnétek-e ezt, vagy nem? Mert hát akkor ezt meg is kell szervezni, és hozzá kell igazítani a beosztásomat is, ami elég sürgős lenne, ma például...Az évadzáró nem nagy gond, mert az egy szombat, esetleg vasárnap, és nagyon készülni sem kell rá, de a Szilveszter az már más, arra igencsak készülni kell. A határidő ma este, ha akarjátok egyáltalán!?!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1126 Dátum: 2009. November 09. - 15:37:34 »

Irgum- burgum pipa vagyok! Már többször említettem, hogy lehetne nálunk az évadzáró, és a közös Szilveszter is, de reagálást nem nagyon kaptam. Nos, akkor utoljára felteszem a kérdést, és a lehetőséget, hogy szeretnétek-e ezt, vagy nem? Mert hát akkor ezt meg is kell szervezni, és hozzá kell igazítani a beosztásomat is, ami elég sürgős lenne, ma például...Az évadzáró nem nagy gond, mert az egy szombat, esetleg vasárnap, és nagyon készülni sem kell rá, de a Szilveszter az már más, arra igencsak készülni kell. A határidő ma este, ha akarjátok egyáltalán!?!

Én már jeleztem, hogy az évadzáró jó lenne, a szilveszter még számomra bizonytalan.
Többiek?
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1127 Dátum: 2009. November 09. - 15:42:48 »

Irgum- burgum pipa vagyok! Már többször említettem, hogy lehetne nálunk az évadzáró, és a közös Szilveszter is, de reagálást nem nagyon kaptam. Nos, akkor utoljára felteszem a kérdést, és a lehetőséget, hogy szeretnétek-e ezt, vagy nem? Mert hát akkor ezt meg is kell szervezni, és hozzá kell igazítani a beosztásomat is, ami elég sürgős lenne, ma például...Az évadzáró nem nagy gond, mert az egy szombat, esetleg vasárnap, és nagyon készülni sem kell rá, de a Szilveszter az már más, arra igencsak készülni kell. A határidő ma este, ha akarjátok egyáltalán!?!

Én már jeleztem, hogy az évadzáró jó lenne, a szilveszter még számomra bizonytalan.
Többiek?
Évadzáró mndenképp, csak ha lehet mondjuk dec 12 lenne a legjobb, legalábbis nekem, mivel egy vizsgám még van dec5-én
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1128 Dátum: 2009. November 09. - 15:44:13 »

Évadzáró oké, de a szilvesztert nem tudom.
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1129 Dátum: 2009. November 09. - 16:46:08 »

Én ikszelem mindkettőt...
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1130 Dátum: 2009. November 09. - 16:56:54 »

Évadzáró oké, de a szilvesztert nem tudom.
Szintén Kacsint
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1131 Dátum: 2009. November 09. - 17:41:35 »

Én is szivesen benne lennék egy évadzáróban. Időpont mindegy, alkalmazkodok Mosolyog
A Szilveszter biztos nem jó, mert sajnos Londonban leszek.
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1132 Dátum: 2009. November 09. - 17:56:49 »

Én is szivesen benne lennék egy évadzáróban. Időpont mindegy, alkalmazkodok Mosolyog
A Szilveszter biztos nem jó, mert sajnos Londonban leszek.
Dani! Ebből vegyél vissza! Még, hogy sajnos! Szegény, megy Chelsea meccset nézni, hú de sajnáljuk! Ez nem volt szép dolog Tőled!

Amúgy azt hiszem a Szilvesztert vehetjük semmisnek, nem nagyon ugrott rá senki sem. Akkor maradjunk az évadzárónál csak! Az pedig nagy valószínűséggel 12.-én lenne, így kértem a beosztásom. Ez remélem már fog sikerülni! Akkor erre készüljünk fel rendesen! A részletekről majd később, van rá egy hónapunk. Azonban majd két hét múlva térjünk vissza rá, hogy hogyan is legyen, és hogy hol, nálunk, vagy máshol?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1133 Dátum: 2009. November 09. - 18:13:07 »

Én is szivesen benne lennék egy évadzáróban. Időpont mindegy, alkalmazkodok Mosolyog
A Szilveszter biztos nem jó, mert sajnos Londonban leszek.
Dani! Ebből vegyél vissza! Még, hogy sajnos! Szegény, megy Chelsea meccset nézni, hú de sajnáljuk! Ez nem volt szép dolog Tőled!

Amúgy azt hiszem a Szilvesztert vehetjük semmisnek, nem nagyon ugrott rá senki sem. Akkor maradjunk az évadzárónál csak! Az pedig nagy valószínűséggel 12.-én lenne, így kértem a beosztásom. Ez remélem már fog sikerülni! Akkor erre készüljünk fel rendesen! A részletekről majd később, van rá egy hónapunk. Azonban majd két hét múlva térjünk vissza rá, hogy hogyan is legyen, és hogy hol, nálunk, vagy máshol?

Tényleg sajnálni kell. Elmegy odáig a Chelsea miatt. Még ha az Arsenal miatt menne...

Szilveszter NÁLAM? 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1134 Dátum: 2009. November 09. - 19:24:43 »

Én is szivesen benne lennék egy évadzáróban. Időpont mindegy, alkalmazkodok Mosolyog
A Szilveszter biztos nem jó, mert sajnos Londonban leszek.
Dani! Ebből vegyél vissza! Még, hogy sajnos! Szegény, megy Chelsea meccset nézni, hú de sajnáljuk! Ez nem volt szép dolog Tőled!

Amúgy azt hiszem a Szilvesztert vehetjük semmisnek, nem nagyon ugrott rá senki sem. Akkor maradjunk az évadzárónál csak! Az pedig nagy valószínűséggel 12.-én lenne, így kértem a beosztásom. Ez remélem már fog sikerülni! Akkor erre készüljünk fel rendesen! A részletekről majd később, van rá egy hónapunk. Azonban majd két hét múlva térjünk vissza rá, hogy hogyan is legyen, és hogy hol, nálunk, vagy máshol?

Tényleg sajnálni kell. Elmegy odáig a Chelsea miatt. Még ha az Arsenal miatt menne...

Szilveszter NÁLAM? 

Jólvanna, nem azért írtam Zavart Csak azt sajnálnám, ha lenne közös Szilveszterezés, nem tudnék elmenni... Így megfelelő a korrekcióm? Vigyorog
Kapitány: Ott is voltam már, nem nagy szám, de tudtommal te Katalán szimpatizáns vagy, nemde?
Vagy minden héten más? Vigyorog
Amúgy jó utat! Mosolyog
Naplózva

diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1135 Dátum: 2009. November 09. - 19:54:20 »

Az pedig nagy valószínűséggel 12.-én lenne, így kértem a beosztásom.
Köszi, de miattam nem kellett volna Vigyorog
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1136 Dátum: 2009. November 09. - 21:55:52 »

Mi is igyekszünk részt venni a programokon.Ha ez a 12.-e fix akkor szabaddá teszem magam.Viszont ha módosítani kell az nekem gáz, mert ha megadtam egy napot és elkészül a beosztás , nincs varia.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1137 Dátum: 2009. November 12. - 14:43:50 »

Etele úton mikrótalink volt Stocz Főnivel. Ő ment az Etele tér felé, én meg onnan jöttem. Integetve üdvözöltük egymást. Láttam a kocsiján a klubos matricát is. Lehet buszos, és taxis közt barátság! Kacsint Vigyorog (igaz nehezen sokszor)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1138 Dátum: 2009. November 13. - 08:00:40 »

Etele úton mikrótalink volt Stocz Főnivel. Ő ment az Etele tér felé, én meg onnan jöttem. Integetve üdvözöltük egymást. Láttam a kocsiján a klubos matricát is. Lehet buszos, és taxis közt barátság! Kacsint Vigyorog (igaz nehezen sokszor)
Erről ez jut eszembe:
-Lehet igaz barátság  férfi és nő között?
-Előtte,vagy utána..?
Vigyorog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1139 Dátum: 2009. November 13. - 14:53:23 »

Etele úton mikrótalink volt Stocz Főnivel. Ő ment az Etele tér felé, én meg onnan jöttem. Integetve üdvözöltük egymást. Láttam a kocsiján a klubos matricát is. Lehet buszos, és taxis közt barátság! Kacsint Vigyorog (igaz nehezen sokszor)
Tényleg busz vezető!
Legalább is ott ült a kormány mögött.  Kacsint
Igaz, a busz állt. 
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!