Lacetti klub fórum
2024. Október 05. - 07:24:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 480499 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1065 Dátum: 2009. Október 15. - 13:16:47 »

A Hungária megállóban a Keleti felé, éppen befejeztem az utascserét, indulni készültem, egyszer csak a busz sávba szemből behajt egy bordó kombi, a vezető integet össze- vissza, majd kiszáll, közben piros lett nekem, így visszanyitottam az ajtókat, majd kiszállás után odajött az ablakomhoz, és beadott valamit. Akkor derült ki, hogy ez az autó egy gyönyörű Lacetti Sw, és gazdája LadLac főmester, és mit hozott, hát egy 1500-ös Lada modelles retró újságot. Ezzel köszöntött fel utólagosan névnapomra. Jó kis mikrótali volt! Kacsint Vigyorog Köszönöm a kisautót, nagyon örülök neki, ilyenem volt anno valamikor vagy 8 évig.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1066 Dátum: 2009. Október 15. - 15:24:58 »

A Hungária megállóban a Keleti felé, éppen befejeztem az utascserét, indulni készültem, egyszer csak a busz sávba szemből behajt egy bordó kombi, a vezető integet össze- vissza, majd kiszáll, közben piros lett nekem, így visszanyitottam az ajtókat, majd kiszállás után odajött az ablakomhoz, és beadott valamit. Akkor derült ki, hogy ez az autó egy gyönyörű Lacetti Sw, és gazdája LadLac főmester, és mit hozott, hát egy 1500-ös Lada modelles retró újságot. Ezzel köszöntött fel utólagosan névnapomra. Jó kis mikrótali volt! Kacsint Vigyorog Köszönöm a kisautót, nagyon örülök neki, ilyenem volt anno valamikor vagy 8 évig.
Hogyis van ez SZEMBÖL BUSZSÁVBA ja de neki Lacetti SW-je van akor minden meg van bocsátva NEM kötöszködni akkarok csak akor a töb bi márkást SE szoljuk meg igy fer amugy értem a lényegét és a gesztust ami dicséretes csak legyünk igaságosak SZERINTEM.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1067 Dátum: 2009. Október 15. - 15:26:19 »

Kinél is van a tisztító cuccos K&N-hez? He
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1068 Dátum: 2009. Október 15. - 15:29:49 »

Kinél is van a tisztító cuccos K&N-hez? He
Az enyimhez itthon van Vigyorog Puszi
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1069 Dátum: 2009. Október 15. - 17:34:06 »

Találkoztam egy nagyon megviseltnek és fáradtnak tűnő cartársal, MNT- vel.
Uraim, a sok munka / kevés alvás kombó is remekül fogyaszt.
Azért jókedvű volt, bár az autójának még mindig borzalmas szelephangja van. Vigyorog
Bagolyon Ő is ott lesz, a felesége is megígérte.

Ezután találkoztam Sean cartárssal - szép ám a HB feneke is -, kitől szert tettem 4 db felnire. Vigyorog
Itt jelzem, hogy komplett hátsó embléma és felirata van, mert ő pucéran szereti: Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1070 Dátum: 2009. Október 15. - 20:36:00 »

Találkoztam egy nagyon megviseltnek és fáradtnak tűnő cartársal, MNT- vel.
Uraim, a sok munka / kevés alvás kombó is remekül fogyaszt.
Azért jókedvű volt, bár az autójának még mindig borzalmas szelephangja van. Vigyorog
Bagolyon Ő is ott lesz, a felesége is megígérte.

Ezután találkoztam Sean cartárssal - szép ám a HB feneke is -, kitől szert tettem 4 db felnire. Vigyorog
Itt jelzem, hogy komplett hátsó embléma és felirata van, mert ő pucéran szereti: Vigyorog
Nagyon jó volt újra látni a "Kapitányt" , jó érzés, hogy annak ellenére , hogy ritkán vagyok itt, még nem felejtett el.Sajnos a munka ismét közbe szólt( folyamatosan jöttek a betegek) ezért nem tudtunk szinte semmit se megbeszélni.Viszont jól előkészítette a terepet Bagolyra.Szombaton éjszaka nem alszunk csak dumálunk!!!!!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1071 Dátum: 2009. Október 19. - 18:52:58 »

Az minek számít, ha mellettem megáll egy teherautó, míg a treffen indulásra várok? Ja, és persze abban egy jeles klubtárs ült, a mi globálisunk, I. Jopek Őfelsége.
Mikrotalinak elfogadható? Jó volt ez a fél perc is, örültem neki! Kacsint Vigyorog

A múltkor felvetettem egy ötletet az évvégi záró talira. Senki nem szólt még hozzá. Ez érdektelenség? Nézzetek utána, és mondjatok véleményt!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Október 19. - 18:54:44 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1072 Dátum: 2009. Október 19. - 18:57:29 »

Az minek számít, ha mellettem megáll egy teherautó, míg a treffen indulásra várok? Ja, és persze abban egy jeles klubtárs ült, a mi globálisunk, I. Jopek Őfelsége.
Mikrotalinak elfogadható? Jó volt ez a fél perc is, örültem neki! Kacsint Vigyorog
Majd madáron megtoldjuk egy kicsit azt a fél percet.... Mosolyog
Legalább most a helyeden voltál, érdemes volt a múltkor "reklamálnom"! Vigyorog
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1073 Dátum: 2009. Október 19. - 23:54:17 »


A múltkor felvetettem egy ötletet az évvégi záró talira. Senki nem szólt még hozzá. Ez érdektelenség? Nézzetek utána, és mondjatok véleményt!

Támogatom! Mikor és hol legyen az évadzáró?
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1074 Dátum: 2009. Október 20. - 08:00:11 »


A múltkor felvetettem egy ötletet az évvégi záró talira. Senki nem szólt még hozzá. Ez érdektelenség? Nézzetek utána, és mondjatok véleményt!

Támogatom! Mikor és hol legyen az évadzáró?
A mikor, az megbeszélés tárgya, a hol-ra tettem javaslatot, nem ismétlem meg, olvassatok utána. (Nálunk piknik alapon...?)
Ez esetben a rossz idő sem lenne gond, nem áznánk, fáznánk. Szép idő esetén meg sétálhatunk a ligetben, és persze itt van a közlekedési múzeum is, ha valaki még nem lett volna látogatója, vagy régen volt már ott. Szóval ezt javaslom, a régebben leírtakkal együtt.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1075 Dátum: 2009. Október 20. - 08:04:25 »

A később kijelölendő évadzáró talira felajánlom szerény hajlékomat, és így nem kell az esetleges esőtől, hótól, fagytól félni. Azt nem ígérem, hogy főzök nektek, jobban is jártok így, de esetleg kávét, és cappuccinot kaphattok, ha jók lesztek, és mindenki hozhat esetleg valami italt, vagy rágcsálni valót, vagy csinálhatunk jó zsíros kenyeret, no meg teát. Belépő jegyet nem kell vennetek! Megelőzendő egy esetleges "Cápa- féle" kérdés, megjegyzés. Az időpont nem lehet november 21.-29. között, mert akkor nem leszek itthon. (Wellnesseznem kell! Utókezelésre megyek Zalacsányba. Nem Keszthelyre!). Nos Hölgyei, Uraim! Mit szóltok hozzá?
Na, itt van, kimásoltam, hogy megkönnyítsem a dolgotokat, mert én ilyen vagyok hozzátok. Kacsint
Szóval ez az én ajánlatom az évadzáró talira. Mindenkit szeretettel várok, várunk! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1076 Dátum: 2009. Október 20. - 08:08:34 »

Oké! Mit szólnátok December elejéhez?
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1077 Dátum: 2009. Október 20. - 17:24:06 »

Ránk számithatok Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1078 Dátum: 2009. Október 20. - 21:23:24 »

Ránk számithatok Vigyorog
Kamikaze!24.én nem melózom igy a talit megbeszéljük.Kikértem szabadnapnak mert ha jobb idő lenne addig végre keresnék rendesen és simán irány bagoly.
Naplózva

06 70/22 11 222
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1079 Dátum: 2009. Október 21. - 18:33:32 »

Ránk számithatok Vigyorog
Kamikaze!24.én nem melózom igy a talit megbeszéljük.Kikértem szabadnapnak mert ha jobb idő lenne addig végre keresnék rendesen és simán irány bagoly.
Akkor majd telefonálok elötte 1-2 órával
csak vicelek de hivlak Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!