Lacetti klub fórum
2024. Október 05. - 08:23:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 480517 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1035 Dátum: 2009. Szeptember 26. - 10:12:38 »

Hát, így télleg nem izé. Még jó, hogy van papírbetét, bár az sem új. Viszont akkor egy tali keretében nem fog menni. És kénytelen leszek rendelni tisztítószettet...
Én eddig sem értettem, hogy mi a ráció a közös tisztító cuccban. Több pénzt elautóztok a cserélgetéséhez, mintha venne mindenki magának egy szettet.
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1036 Dátum: 2009. Szeptember 27. - 06:29:35 »

Hát, így télleg nem izé. Még jó, hogy van papírbetét, bár az sem új. Viszont akkor egy tali keretében nem fog menni. És kénytelen leszek rendelni tisztítószettet...
Én eddig sem értettem, hogy mi a ráció a közös tisztító cuccban. Több pénzt elautóztok a cserélgetéséhez, mintha venne mindenki magának egy szettet.
én simán kinyomom a munkahelyen melegvizes borotvával, kifujom levegővel,és egy kis wd40-el beitatom.Teljesen jó!
Naplózva

06 70/22 11 222
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1037 Dátum: 2009. Szeptember 27. - 11:51:28 »

Hát, így télleg nem izé. Még jó, hogy van papírbetét, bár az sem új. Viszont akkor egy tali keretében nem fog menni. És kénytelen leszek rendelni tisztítószettet...
Én eddig sem értettem, hogy mi a ráció a közös tisztító cuccban. Több pénzt elautóztok a cserélgetéséhez, mintha venne mindenki magának egy szettet.
én simán kinyomom a munkahelyen melegvizes borotvával, kifujom levegővel,és egy kis wd40-el beitatom.Teljesen jó!

Ez azért elég dúrva változtatás  .Nem vagyok biztos benne,hogy jó ez a megoldás.Ennyi erőből akár étolajjal is be lehetne kenni,vagy cukrosvízzel  He  .
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1038 Dátum: 2009. Szeptember 27. - 17:26:40 »

Hát, így télleg nem izé. Még jó, hogy van papírbetét, bár az sem új. Viszont akkor egy tali keretében nem fog menni. És kénytelen leszek rendelni tisztítószettet...
Én eddig sem értettem, hogy mi a ráció a közös tisztító cuccban. Több pénzt elautóztok a cserélgetéséhez, mintha venne mindenki magának egy szettet.
én simán kinyomom a munkahelyen melegvizes borotvával, kifujom levegővel,és egy kis wd40-el beitatom.Teljesen jó!

Ez azért elég dúrva változtatás  .Nem vagyok biztos benne,hogy jó ez a megoldás.Ennyi erőből akár étolajjal is be lehetne kenni,vagy cukrosvízzel  He  .
Nem is tervez olyan hosszútávra a lacsival mit mi!
Naplózva


LPG
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1039 Dátum: 2009. Szeptember 27. - 21:30:52 »

Hát, így télleg nem izé. Még jó, hogy van papírbetét, bár az sem új. Viszont akkor egy tali keretében nem fog menni. És kénytelen leszek rendelni tisztítószettet...
Én eddig sem értettem, hogy mi a ráció a közös tisztító cuccban. Több pénzt elautóztok a cserélgetéséhez, mintha venne mindenki magának egy szettet.
én simán kinyomom a munkahelyen melegvizes borotvával, kifujom levegővel,és egy kis wd40-el beitatom.Teljesen jó!

Ez azért elég dúrva változtatás  .Nem vagyok biztos benne,hogy jó ez a megoldás.Ennyi erőből akár étolajjal is be lehetne kenni,vagy cukrosvízzel  He  .
Nem is tervez olyan hosszútávra a lacsival mit mi!
Hozzáteszem én kéthetente tisztitom mindig patyolat tiszta és a wd40 mivel olajos teljesen jo hogy a port megfogja és ne engedje tovább.Az étolaj és a cukrosviz azért nem ugyan ez!A gázolaj megfelelő lenne csak az meg büdös.Amugy ha van valaki akinek van mg vontató szerelői ismerete az tudja azokban miként is müxik a légszürö.Egy kicsit komolyabb szerkezetek mint a mi lacsiaink mégis gyárilag olajos szürőbetét van bennük.A lacsit ténleg nem akarom sokáig tartani csak amig a cruze ára nem lessz akciósabb addig vagy az uj lacsiig.
Naplózva

06 70/22 11 222
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1040 Dátum: 2009. Szeptember 28. - 13:26:26 »

Hát, így télleg nem izé. Még jó, hogy van papírbetét, bár az sem új. Viszont akkor egy tali keretében nem fog menni. És kénytelen leszek rendelni tisztítószettet...
Én eddig sem értettem, hogy mi a ráció a közös tisztító cuccban. Több pénzt elautóztok a cserélgetéséhez, mintha venne mindenki magának egy szettet.
én simán kinyomom a munkahelyen melegvizes borotvával, kifujom levegővel,és egy kis wd40-el beitatom.Teljesen jó!

Ez azért elég dúrva változtatás  .Nem vagyok biztos benne,hogy jó ez a megoldás.Ennyi erőből akár étolajjal is be lehetne kenni,vagy cukrosvízzel  He  .
Nem is tervez olyan hosszútávra a lacsival mit mi!
Hozzáteszem én kéthetente tisztitom mindig patyolat tiszta és a wd40 mivel olajos teljesen jo hogy a port megfogja és ne engedje tovább.Az étolaj és a cukrosviz azért nem ugyan ez!A gázolaj megfelelő lenne csak az meg büdös.Amugy ha van valaki akinek van mg vontató szerelői ismerete az tudja azokban miként is müxik a légszürö.Egy kicsit komolyabb szerkezetek mint a mi lacsiaink mégis gyárilag olajos szürőbetét van bennük.A lacsit ténleg nem akarom sokáig tartani csak amig a cruze ára nem lessz akciósabb addig vagy az uj lacsiig.
A további szűrő pucolgatást kéretik a helyén tárgyalni!
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1041 Dátum: 2009. Szeptember 28. - 17:42:34 »

Ma nyomtunk egy minitalit Athee- val, melynek során a kitisztított szűrőmet beolajoztuk.
Ehhez telefonos segítséget is igénybe vettünk, az áldozat kripic volt. 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1042 Dátum: 2009. Szeptember 29. - 12:54:05 »

Október 3.-án, szombaton Minitali, a szokott helyen 14:00h-tól Lurdy parkoló!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1043 Dátum: 2009. Szeptember 29. - 15:05:22 »

Október 3.-án, szombaton Minitali, a szokott helyen 14:00h-tól Lurdy parkoló!
Akkor addigra meg kéne gyógyulnom! Igyekezni fogok! Legfeljebb LadLac elvisz, ha nem tudok még vezetni. (Máskor talán igen? He Vigyorog)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1044 Dátum: 2009. Szeptember 29. - 15:11:15 »

Október 3.-án, szombaton Minitali, a szokott helyen 14:00h-tól Lurdy parkoló!
Akkor addigra meg kéne gyógyulnom! Igyekezni fogok! Legfeljebb LadLac elvisz, ha nem tudok még vezetni. (Máskor talán igen? He Vigyorog)
Én örülnék, ha tudnál jönni. De inkább maradj az ágyban és pihentesd a lábad.
Mondta valaki, hogy nem tudsz vezetni? Ki volt az?
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1045 Dátum: 2009. Október 02. - 11:38:17 »

Október 3.-án, szombaton Minitali, a szokott helyen 14:00h-tól Lurdy parkoló!
Beszéltem a Főszerelővel, LadLac komámmal. Ő menne a Lurdy talira, ha még legalább hárman mennének. Szóval írja be magát mindenki, aki menne, hogy sikerüljön a várt minitali. Én sajnos kiestem ebből a megtisztelő lehetőségből, de, ha előtte, vagy utána meglátogatnátok, hát annak nagyon örülnék! Kacsint Vigyorog
Tehát most szombaton a Lurdy parkoló szokott helyén a szokott 14 órás időben jönnék a minitalira:
1: LadLac (kellő létszám esetén!)
2:
3:
4:
5:
Weres, ha mennél vidd a pénzt, és add oda LadLac-nak, kérlek! (OBD-t)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1046 Dátum: 2009. Október 02. - 11:50:21 »


Beszéltem a Főszerelővel, LadLac komámmal. Ő menne a Lurdy talira, ha még legalább hárman mennének. Szóval írja be magát mindenki, aki menne, hogy sikerüljön a várt minitali. Én sajnos kiestem ebből a megtisztelő lehetőségből, de, ha előtte, vagy utána meglátogatnátok, hát annak nagyon örülnék! Kacsint Vigyorog
Weres, ha mennél vidd a pénzt, és add oda LadLac-nak, kérlek! (OBD-t)


Tehát most szombaton a Lurdy parkoló szokott helyén a szokott 14 órás időben jönnék a minitalira:
1: LadLac (kellő létszám esetén!)
2: Krisz(ha lessz szabadnapom az napra)
3: a rég nem látott Weres
4: Jani
5:

Naplózva


LPG
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1047 Dátum: 2009. Október 02. - 12:56:24 »

Ejjj... én is mentem volna mert kb. 5 percnyire leszek a Lurdytól, de focim van a fehérvári úton, ráadásul én szervezem, így nekem csak 5-től lett volna jó. Meccsek között meg nincs elég idő, hogy kiugorjak 
Naplózva

ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1048 Dátum: 2009. Október 03. - 09:44:35 »

Nos, akkor úgy látom lesz minitali....   Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1049 Dátum: 2009. Október 03. - 09:46:11 »

Nos, akkor úgy látom lesz minitali....   Vigyorog
Jó nektek! Utána esetleg beteglátogatás? Nem bánnám! Sőt örülnék nektek! Kacsint Vigyorog

Bagolynál jó sokan leszünk, akkor megbeszélhetjük az évzáró talit. Jó volt tavaly is, hasonlóra gondoltam most is. Megoldjuk, ha akarjuk! Kacsint Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. Október 03. - 09:47:54 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!