Lacetti klub fórum
2024. Október 05. - 14:20:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 480630 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #960 Dátum: 2009. Szeptember 17. - 15:03:20 »

Holnap visszatérünk a kirándulásra még, mert eső esetén alternatívát kéne kidolgozni.
Esetleg ötlet rossz időre?
Olyan dejavu érzésem van...mi vagy Te Apu? Ügyeletes időjárási negatív-kisugárzó?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Cápa! Mi a negatív? Azt, hogy a port lelocsolta az idő, és holnaptól süt a Nap, vagy az, hogy, ha mégis rossz idő lenne, akkor legyen alternatíva, hogy azért a tali minden áron meg legyen tartva? He Kacsint Szerintem ez inkább pozitív beállítottság! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #961 Dátum: 2009. Szeptember 17. - 16:55:10 »

Hát ha napsütést nem is, de esőt már nem mond holnapra.
Szombatra viszont jó időt mond (napsütés), ergó egy kis sártól nem kéne megfutamodnunk:)
Találka mikor lenne? Reggel, délelőtt, délután?
Talán ha nem reggel vagy korán mennénk, akkor száradna a helyszín:)
Naplózva

diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #962 Dátum: 2009. Szeptember 17. - 17:11:46 »

Diablo meg trükközik, menjünk Esztergomba, naná, segítsünk neki takarítani, festeni, építkezni, ki tudja mit még? He Kacsint
Á dehogy. Én ilyenekre nem érek rá Vigyorog
Esküvőt vágok itthon és mivel lassan már 1 hónapja volt, így most hétvégén muszáj befejeznem. A Rám szakadék meg nincs messze Esztergomtól, ezért bátorkodtam felvetni, hogy hazafelé menet lehetne csinálni egy talit itt is. Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2009. Szeptember 17. - 19:32:27 írta diablo77 » Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #963 Dátum: 2009. Szeptember 17. - 17:31:35 »

Hát ha napsütést nem is, de esőt már nem mond holnapra.
Szombatra viszont jó időt mond (napsütés), ergó egy kis sártól nem kéne megfutamodnunk:)
Találka mikor lenne? Reggel, délelőtt, délután?
Talán ha nem reggel vagy korán mennénk, akkor száradna a helyszín:)
Ha holnap nem esik, akkor menjünk! Találkozónak javasolnám a szokásos 3/4 9-től 9-ig a már említett szokott helyen, a Cora parkolóban a McDonaldshoz közel.
Esetleg más időpontot valaki? Nekem kb. 17 órára itthon kéne lennem, és szeretném végigcsinálni.
Mindenkinek ajánlom, hogy hozzon túrázáshoz megfelelő cipőt, meg nylon szatyrot, amibe hazafelé beteszi, hogy a gyönyörű kocsit ne koszolja össze, mert az tuti, hogy sáros lesz, még ha nem esik, akkor is.
Meatloaf! Esetleg, ha úgy alakulna, tudnál hozni tőlünk valakiket? Mert lehet, hogy nem férünk be mindannyian az enyémbe, egyelőre van erre esély. Nos?
Zümi! Ha csatlakoznél Te is, kicserélnénk az izzód. Amúgy meg privit írtam Neked, olvasd el!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Szeptember 17. - 17:34:11 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #964 Dátum: 2009. Szeptember 17. - 18:19:14 »

Hát ha napsütést nem is, de esőt már nem mond holnapra.
Szombatra viszont jó időt mond (napsütés), ergó egy kis sártól nem kéne megfutamodnunk:)
Találka mikor lenne? Reggel, délelőtt, délután?
Talán ha nem reggel vagy korán mennénk, akkor száradna a helyszín:)
Ha holnap nem esik, akkor menjünk! Találkozónak javasolnám a szokásos 3/4 9-től 9-ig a már említett szokott helyen, a Cora parkolóban a McDonaldshoz közel.
Esetleg más időpontot valaki? Nekem kb. 17 órára itthon kéne lennem, és szeretném végigcsinálni.
Mindenkinek ajánlom, hogy hozzon túrázáshoz megfelelő cipőt, meg nylon szatyrot, amibe hazafelé beteszi, hogy a gyönyörű kocsit ne koszolja össze, mert az tuti, hogy sáros lesz, még ha nem esik, akkor is.
Meatloaf! Esetleg, ha úgy alakulna, tudnál hozni tőlünk valakiket? Mert lehet, hogy nem férünk be mindannyian az enyémbe, egyelőre van erre esély. Nos?
Zümi! Ha csatlakoznél Te is, kicserélnénk az izzód. Amúgy meg privit írtam Neked, olvasd el!
Már holnap indultok?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Hosszú túra lesz!  Vigyorog Vigyorog
Amúgy a negatívra csak azért gondolam, mert olyan esztergomi talisan negatívan gondolsz a tali alatti időjárásra!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #965 Dátum: 2009. Szeptember 17. - 19:04:38 »

Hát ha napsütést nem is, de esőt már nem mond holnapra.
Szombatra viszont jó időt mond (napsütés), ergó egy kis sártól nem kéne megfutamodnunk:)
Találka mikor lenne? Reggel, délelőtt, délután?
Talán ha nem reggel vagy korán mennénk, akkor száradna a helyszín:)
Ha holnap nem esik, akkor menjünk! Találkozónak javasolnám a szokásos 3/4 9-től 9-ig a már említett szokott helyen, a Cora parkolóban a McDonaldshoz közel.
Esetleg más időpontot valaki? Nekem kb. 17 órára itthon kéne lennem, és szeretném végigcsinálni.
Mindenkinek ajánlom, hogy hozzon túrázáshoz megfelelő cipőt, meg nylon szatyrot, amibe hazafelé beteszi, hogy a gyönyörű kocsit ne koszolja össze, mert az tuti, hogy sáros lesz, még ha nem esik, akkor is.
Meatloaf! Esetleg, ha úgy alakulna, tudnál hozni tőlünk valakiket? Mert lehet, hogy nem férünk be mindannyian az enyémbe, egyelőre van erre esély. Nos?
Zümi! Ha csatlakoznél Te is, kicserélnénk az izzód. Amúgy meg privit írtam Neked, olvasd el!
Gidy,még nem tudom a létszámot hogy hányan megyünk,lehet hogy négyen.Biztosat majd holnap.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #966 Dátum: 2009. Szeptember 17. - 19:40:57 »

B. terv szombatra:

Betonozás nálam.

Free parking! Free bor!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #967 Dátum: 2009. Szeptember 17. - 19:58:23 »

B. terv szombatra:

Betonozás nálam.

Free parking! Free bor!
Ez jobban hangzik mint fák között sétálgatni DE sajna dolgozunk ezen a hét végén Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #968 Dátum: 2009. Szeptember 17. - 20:01:25 »

B. terv szombatra:

Betonozás nálam.

Free parking! Free bor!
Ez jobban hangzik mint fák között sétálgatni DE sajna dolgozunk ezen a hét végén Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Jah. Én is...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #969 Dátum: 2009. Szeptember 18. - 07:05:49 »

B. terv szombatra:

Betonozás nálam.

Free parking! Free bor!
Ez nem is rossz ötlet. Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #970 Dátum: 2009. Szeptember 18. - 07:12:40 »

Gyerekek! Süt a Nap! Remélem egész napon keresztül ezt fogjuk látni, és holnap nem lesz akadálya, hogy elmenjünk kirándulni a Rám szakadékba, Meatloaf, és Jani vezetésével. Mert én a múltkor csúnyán leégtem...
Jó a háromnegyed 9? Legyen kicsit később? Ma ezt el kell dönteni ám! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #971 Dátum: 2009. Szeptember 18. - 07:14:14 »

Gyerekek! Süt a Nap! Remélem egész napon keresztül ezt fogjuk látni, és holnap nem lesz akadálya, hogy elmenjünk kirándulni a Rám szakadékba, Meatloaf, és Jani vezetésével. Mert én a múltkor csúnyán leégtem...
Jó a háromnegyed 9? Legyen kicsit később? Ma ezt el kell dönteni ám! Kacsint Vigyorog
Ha sár van, akkor én nem megyünk.  Vigyorog Utálok koszosnak lenni.  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #972 Dátum: 2009. Szeptember 18. - 07:18:40 »

Gyerekek! Süt a Nap! Remélem egész napon keresztül ezt fogjuk látni, és holnap nem lesz akadálya, hogy elmenjünk kirándulni a Rám szakadékba, Meatloaf, és Jani vezetésével. Mert én a múltkor csúnyán leégtem...
Jó a háromnegyed 9? Legyen kicsit később? Ma ezt el kell dönteni ám! Kacsint Vigyorog
Ha sár van, akkor én nem megyünk.  Vigyorog Utálok koszosnak lenni.  Vigyorog
Weres! Autód van, de nincs zuhanyzótok, mosógépetek? Ne hisztizz, inkább gyertek! Úgy tudom focizni is szoktál, azt megúszod tisztán? Nem baj, ha kosazos, sáros lesz az ember, ha jól érzi magát a természetben, a baj csak akkor van, ha úgy is marad! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #973 Dátum: 2009. Szeptember 18. - 07:41:29 »

Én nem tudok menni.
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #974 Dátum: 2009. Szeptember 18. - 08:44:17 »

Na, akkor kezdjük elölről! Ki jönne?
Én, és mi mennénk, ha más is jönne. Szóval most már tényleg jó volna tudni az utazó csapat létszámát.
1: LadiGidy családdal, X fővel
2: Daniék ketten
3: Meatloafék ketten, vagy többen?
3:
« Utoljára szerkesztve: 2009. Szeptember 18. - 12:27:30 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!