Lacetti klub fórum
2024. Október 05. - 15:29:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 480652 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #945 Dátum: 2009. Szeptember 15. - 10:07:38 »

Haver és asszony, vagy csak valamelyik.  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #946 Dátum: 2009. Szeptember 15. - 14:33:26 »

Barátaim! Rámentem a galériára, és visszanéztem a találkozós képeket. Hát mit mondjak, igen csak kedves emlékeket elevenített fel bennem. Nagyon klassz volt mindegyik! Azt is észrevettem, hogy mindig volt "új" ember is, ami nagyon klassz, és remélhetőleg a továbbiakban is egyre többen leszünk, akik nemcsak itt a fórumon, hanem a valóságban is találkozhatunk. A barátság igazán személyesen alakulhat ki. Az "újaknak" nem kell félniök, hogy a régiek már megszokott társaságot alakítottak ki, állítom, hogy tényleg befogadóak vagyunk mindnyájan. ( Talán még Cápa is?!)( Ezt megint megérdemelte!) Szóval gyertek minél többen szombaton a Rám szakadékba kirándulni, ismerkedni! Jó lesz, meglátjátok! Ajánlom a régieknek, és újaknak, nézzétek meg a találkozós képeket!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #947 Dátum: 2009. Szeptember 15. - 17:52:09 »

Ezt elkel ismernem, mi is csak sajna 1talin voltunk de olyan hangulatba telt mintha régnem látot rokonokal futotunk volna össze Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #948 Dátum: 2009. Szeptember 15. - 18:04:42 »

Ezt el kell ismernem, mi is csak sajna 1 talin voltunk de olyan hangulatban telt mintha rég nem látott rokonokkal futottunk volna össze Kacsint
Ehhez annyit, hogy ide hozzá kellett volna írni, hogy a kedves rokonokkal, nem feltétlenül mindegyikkel, mert vannak kevésbé jók is. Igaz, Cap?
Maradjunk a jó barátoknál! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #949 Dátum: 2009. Szeptember 15. - 18:08:49 »

megelölegeztem a "pimasz uraknak" velük nem taliztam még Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #950 Dátum: 2009. Szeptember 15. - 20:18:32 »

Ezt el kell ismernem, mi is csak sajna 1 talin voltunk de olyan hangulatban telt mintha rég nem látott rokonokkal futottunk volna össze Kacsint
Ehhez annyit, hogy ide hozzá kellett volna írni, hogy a kedves rokonokkal, nem feltétlenül mindegyikkel, mert vannak kevésbé jók is. Igaz, Cap?
Maradjunk a jó barátoknál! Kacsint Vigyorog
Pláne ha nincs esőveszély!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #951 Dátum: 2009. Szeptember 16. - 11:12:28 »

Meglátogatott egy kanyarra a Kapitány. Kivételesen semmi probléma nem volt, öröm utazás, vezetés volt. Ilyen ritkán fordul elő. Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #952 Dátum: 2009. Szeptember 16. - 17:53:29 »

Csütörtök, Péntek esőt mondanak (néhol), de Szombaton jó idő lesz.
Remélem el tudunk menni. Egy kis sár meg senkinek nem árt Mosolyog
Ha megyünk, én valószínüleg vidékről megyek (Monor), az új nulláson és úgy rá a 11-es útra.
A találkozót hova szervezitek? Illetve, ha az előzetes találkozó pesten lesz, nem szivesen kerülnék visszafele, viszont akkor Pilismaróton belül hol találkozunk?

 
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #953 Dátum: 2009. Szeptember 16. - 18:14:13 »

Csütörtök, Péntek esőt mondanak (néhol), de Szombaton jó idő lesz.
Remélem el tudunk menni. Egy kis sár meg senkinek nem árt Mosolyog
Ha megyünk, én valószínüleg vidékről megyek (Monor), az új nulláson és úgy rá a 11-es útra.
A találkozót hova szervezitek? Illetve, ha az előzetes találkozó pesten lesz, nem szivesen kerülnék visszafele, viszont akkor Pilismaróton belül hol találkozunk?

 
Az M0-ás híd budai bevásárló központjánál szoktunk találkozni, a behajtáshoz a legközelebbi helyen néhány méterre a McDonaldstól.
A részleteket még pontosítjuk, de az útba esik mindenkinek, és ott még szórólapozhatok is! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #954 Dátum: 2009. Szeptember 16. - 19:20:23 »

Esetleg elnézhetnétek Esztergomba is. Mondjuk szombaton is dolgozok, de itthon, úgyhogy egy rövid talira ráérnék.
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #955 Dátum: 2009. Szeptember 16. - 19:30:43 »

Az ott a körforgalomnál van? A Budakalászi Cora és szemben van a Meki ugye?


Csütörtök, Péntek esőt mondanak (néhol), de Szombaton jó idő lesz.
Remélem el tudunk menni. Egy kis sár meg senkinek nem árt Mosolyog
Ha megyünk, én valószínüleg vidékről megyek (Monor), az új nulláson és úgy rá a 11-es útra.
A találkozót hova szervezitek? Illetve, ha az előzetes találkozó pesten lesz, nem szivesen kerülnék visszafele, viszont akkor Pilismaróton belül hol találkozunk?

 
Az M0-ás híd budai bevásárló központjánál szoktunk találkozni, a behajtáshoz a legközelebbi helyen néhány méterre a McDonaldstól.
A részleteket még pontosítjuk, de az útba esik mindenkinek, és ott még szórólapozhatok is! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #956 Dátum: 2009. Szeptember 16. - 19:31:44 »

Az ott a körforgalomnál van? A Budakalászi Cora és szemben van a Meki ugye?
Igen! Mosolyog
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #957 Dátum: 2009. Szeptember 16. - 20:01:21 »

Én meg ma Stocz Nagymesternél viziteltem - szegényt legszebb álmából vertem fel. Jóvoltábol van viaszos kefém (bitang jó dolog, már ki is próbáltam).
Ennek örömére laza csuklóból kikapta a fényszórómat, megállapítottuk, hogy az izzók jól vannak bent.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #958 Dátum: 2009. Szeptember 17. - 13:23:41 »

Remélem ma csak azért esett, hogy ne legyünk szombaton porosak.  Kacsint Vigyorog Holnap visszatérünk a kirándulásra még, mert eső esetén alternatívát kéne kidolgozni.
Esetleg ötlet rossz időre?
Diablo meg trükközik, menjünk Esztergomba, naná, segítsünk neki takarítani, festeni, építkezni, ki tudja mit még? He Kacsint
De holnap sütni kell a Napnak, hogy szombaton jót kiránduljunk, ez az alap: Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #959 Dátum: 2009. Szeptember 17. - 13:50:01 »

Holnap visszatérünk a kirándulásra még, mert eső esetén alternatívát kéne kidolgozni.
Esetleg ötlet rossz időre?
Olyan dejavu érzésem van...mi vagy Te Apu? Ügyeletes időjárási negatív-kisugárzó?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!