Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 17:22:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 479706 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #675 Dátum: 2009. Június 04. - 11:49:35 »

Minitali Lurdynál nem lesz mostanában?
Kéne valami, mert egyedül nem merek nekivágni a pollenszűrőcserének.  Vigyorog
ugye-ugye....  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hétfőn jó nektek? Úgysem kell dolgozni. Vigyorog
Ha nem esik, a telken leszünk. Majd máskor  talán jobb lesz.
Péntek koradélután esetleg? Remélem nélkülem nem kezdtetek bele a mókába. Vigyorog
Weres, és LadLac! Nekem jó a péntek délután. 13-tól itthon leszek, bekapok valamit, és már csinálhatjuk is. Kinek mikor lenne jó? Fél 2-től estig ráérek, a pontosítást beszéljétek meg egymással, én meg várom az eredményt. LadLac! Rajtad múlik a dolog! Segíts nekünk! Kacsint Vigyorog
Megpróbálok lelépni a melóból, de nem merem 100%-ra megígérni... /13 órakor tuti nem jó, de esetleg fél 3 körül.../
... de törexem rá...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nekem okés a fél3-3 körül, mert 12-ig dolgozom. Aztán ki kell szednem a Bubit az ágyból pisikakira, visszatenni és mehetek is.  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #676 Dátum: 2009. Június 04. - 13:01:18 »

Minitali Lurdynál nem lesz mostanában?
Kéne valami, mert egyedül nem merek nekivágni a pollenszűrőcserének.  Vigyorog
Nos, akkor itt találkozunk nálunk, bevárjuk a Főszerelőt. Minitali, miniszereléssel. Kacsint Vigyorog Akkor holnap! Kacsint Vigyorog
ugye-ugye....  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hétfőn jó nektek? Úgysem kell dolgozni. Vigyorog
Ha nem esik, a telken leszünk. Majd máskor  talán jobb lesz.
Péntek koradélután esetleg? Remélem nélkülem nem kezdtetek bele a mókába. Vigyorog
Weres, és LadLac! Nekem jó a péntek délután. 13-tól itthon leszek, bekapok valamit, és már csinálhatjuk is. Kinek mikor lenne jó? Fél 2-től estig ráérek, a pontosítást beszéljétek meg egymással, én meg várom az eredményt. LadLac! Rajtad múlik a dolog! Segíts nekünk! Kacsint Vigyorog
Megpróbálok lelépni a melóból, de nem merem 100%-ra megígérni... /13 órakor tuti nem jó, de esetleg fél 3 körül.../
... de törexem rá...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nekem okés a fél3-3 körül, mert 12-ig dolgozom. Aztán ki kell szednem a Bubit az ágyból pisikakira, visszatenni és mehetek is.  Vigyorog
Akkor minitali, miniszereléssel holnap! Itt találkozunk nálunk, bevárjuk a Főszerelőt.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #677 Dátum: 2009. Június 04. - 14:57:33 »

Akkor minitali, miniszereléssel holnap! Itt találkozunk nálunk, bevárjuk a Főszerelőt.
Ha ráérek holnap, akkor megyek én is. Kacsint Ezt nem fenyegetésnek szántam!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #678 Dátum: 2009. Június 04. - 15:36:31 »

Akkor minitali, miniszereléssel holnap! Itt találkozunk nálunk, bevárjuk a Főszerelőt.
Ha ráérek holnap, akkor megyek én is. Kacsint Ezt nem fenyegetésnek szántam!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Jajjdejólenne!  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #679 Dátum: 2009. Június 04. - 17:58:17 »

Akkor minitali, miniszereléssel holnap! Itt találkozunk nálunk, bevárjuk a Főszerelőt.
Ha ráérek holnap, akkor megyek én is. Kacsint Ezt nem fenyegetésnek szántam!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Akkor már nem is mini, hanem miditali lesz! Örülök, hogy jöttök! Fél kettőtől jöhettek, addigra túl leszek az ebéden, ha lesz, és a kávézást együtt tehetjük már meg! Hurrá! Azért valamit (!) hozzatok nekem!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #680 Dátum: 2009. Június 04. - 20:49:42 »

3-nál korában nem érek oda.
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #681 Dátum: 2009. Június 04. - 21:01:26 »

A garázsnál szerelünk majd kávé után?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #682 Dátum: 2009. Június 05. - 09:39:38 »

Azért valamit (!) hozzatok nekem!
Ja már értem mire gondolsz. Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #683 Dátum: 2009. Június 05. - 17:34:43 »

Megtörtént a miditali! LadLac, Jani, Weres, Zsolttal, és jómagam voltunk jelen. Egy kis pollenszűrő csere, porszívózás, klíma tisztítás volt a munka, és persze közben azért beszélgettünk is, mint mindig. Jó volt újra találkozni, már jöttek az elvonási tünetek. Bár a múlt szombaton is volt miditali, Kripicéknél, LadLac teljes családdal, és mi részleges létszámmal pusztítottunk el minden embernek valót. Szuper volt, köszönjük.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #684 Dátum: 2009. Június 07. - 21:07:12 »

Köszönöm szépen még egyszer a tanulságos szerelőtalit és a segítséget és a beavatást!  Vigyorog Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #685 Dátum: 2009. Június 11. - 11:12:30 »


Kirándulás a WTCC Cseh Nagydíjára!
2009 Június 21 Brno
1. weres + 2-3 fő
2. kabe-diablo még nem tudja hányan jön
3.
4.
5.
6.

Kissé leapadt a létszám odaát. Egyébként 346 km és kb 3 és fél óra az út, szinte autópálya végig.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Június 12. - 08:44:15 írta WERES » Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #686 Dátum: 2009. Június 16. - 08:21:44 »

Tavaly nagyobb volt az érdeklődés Brno iránt. Nincs olyan messze, hogy ne legyen kedvetek jönni.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #687 Dátum: 2009. Június 16. - 12:33:07 »

Tavaly nagyobb volt az érdeklődés Brno iránt. Nincs olyan messze, hogy ne legyen kedvetek jönni.
Hát még az én részvételem se biztos, bár nagyon szeretnék menni. Egyébként jegy van már vagy helyszínen is lehet venni?
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #688 Dátum: 2009. Június 16. - 18:30:33 »

Tavaly nagyobb volt az érdeklődés Brno iránt. Nincs olyan messze, hogy ne legyen kedvetek jönni.
Hát még az én részvételem se biztos, bár nagyon szeretnék menni. Egyébként jegy van már vagy helyszínen is lehet venni?
Megérdeklődtem, hogy helyszínen is max 5000 ft-re jön ki a jegy, 20 euro alatt. És elővételben már elfogyott állítólag.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #689 Dátum: 2009. Június 16. - 18:38:52 »

Tavaly nagyobb volt az érdeklődés Brno iránt. Nincs olyan messze, hogy ne legyen kedvetek jönni.
Hát még az én részvételem se biztos, bár nagyon szeretnék menni. Egyébként jegy van már vagy helyszínen is lehet venni?
Megérdeklődtem, hogy helyszínen is max 5000 ft-re jön ki a jegy, 20 euro alatt. És elővételben már elfogyott állítólag.
És ti hányan vagytok a kocsiban?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!