Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 13:38:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 479606 alkalommal)
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #615 Dátum: 2009. Május 04. - 03:19:34 »

WERES ill JANI cartársal találkoztam DIABLO77 cartársal ha találkoztam ÉN KÉREK ELNÉZÉST övele elötte nem találkoztam igy nem ismertem meg BOCSI, képet jómagam nem csináltam de szerintem egyikünk sem ,voltak SZLOVÁKIÁBOL  2 autoval de a legmeszebröl jövö aszem NYIREGYHÁZA környékéröl jöt. KB 40 gépjármü volt felelhetö a talin de nem szeretnék mindent elmondani hagyok teret a többieknek. Vigyorog
Velem is találkoztál a jobb kormányos Lacsit mi vittük ki a fiammal, amit lehetett vezetni a nap folyamán, téged is invitáltalak többször is, de nem jött össze.
Pár kép.
http://www.flickr.com/photos/83296188@N00/sets/72157617514857801/
Naplózva

kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #616 Dátum: 2009. Május 04. - 06:40:19 »

Igazadvan SEBIJOE elnézést is kérek emiat legközelebi talin jóváteszem  Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #617 Dátum: 2009. Május 04. - 10:25:02 »

Most vasárnap kit érdekel egy kis kirándulás? Meatloaf, és én várjuk a többi jelentkezőt, ha érdekel még valakit. A hely tőlünk, és a létszámtól függ. De nem megyünk messzire.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 04. - 13:17:16 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #618 Dátum: 2009. Május 04. - 10:34:42 »

MI kihagyuk sajna de a vidámparkba megtaláltok ha kerestek Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #619 Dátum: 2009. Május 08. - 19:05:47 »

Ma végre meglátogatott a mi globális modink: Jopek úr. Szerencsére erre vitte a munkája, beugrott értem, elkísértem, és szerencsére sokat kellett várni, így jól elbeszélgethettünk végre. Mint tudjátok, amúgy kollégák is vagyunk, tehát volt bőven miről anekdotázni. Ha hiszitek, ha nem, Lacetti is szóba került, de csak éppen hogy, mert nekünk jól működik, nem panaszkodtunk, és nem is chipeltük.
Nos, még egy dolog: vasárnap senki sem tart velünk, Meatloaf, és én várunk még esetleges jelentkezőt.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #620 Dátum: 2009. Május 08. - 19:31:44 »

vasárnap senki sem tart velünk, Meatloaf, és én várunk még esetleges jelentkezőt.
Hova?
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #621 Dátum: 2009. Május 08. - 20:11:31 »

vasárnap senki sem tart velünk, Meatloaf, és én várunk még esetleges jelentkezőt.
Hova?
Hozzánk a telekre, és onnan séta az erdőbe, gyönyörű hely. Remeteszőlős (volt Nagykovácsi Ady ligethet közelebbi helye), Átmehetünk Mária remetére, ha erősek vagyunk, fel a Zsiros hegyre, a barlangokhoz, és persze pihenhetünk egy jó napot a friss levegőn, madárcsicsergést hallgatva. Ha oké, hívj most, vagy reggel 8-tól! Üdv: Gidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #622 Dátum: 2009. Május 10. - 18:59:18 »

Összejött egy igazi minitali Meatloafékkal. De így is jó volt. Volt egy kellemes séta, majd egy kis láblógatós beszélgetés Remeteszőlősön.
Most pedig minitalim volt Kamikaze autójával itt a Francia úton, de ők még a Vidám Parkban voltak biztosan. Tettem egy szórólapot, hogy el ne felejtse a klubot, ha már nem szólt, hogy ide jön a szomszédba. Könnyű megismerni a kocsiját, tett róla bőven. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #623 Dátum: 2009. Május 10. - 19:01:30 »

Összejött egy igazi minitali Meatloafékkal. De így is jó volt. Volt egy kellemes séta, majd egy kis láblógatós beszélgetés Remeteszőlősön.
Most pedig minitalim volt Kamikaze autójával itt a Francia úton, de ők még a Vidám Parkban voltak biztosan. Tettem egy szórólapot, hogy el ne felejtse a klubot, ha már nem szólt, hogy ide jön a szomszédba. Könnyű megismerni a kocsiját, tett róla bőven. Kacsint Vigyorog
Szerintem mondta! Vigyorog

MI kihagyuk sajna de a vidámparkba megtaláltok ha kerestek Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #624 Dátum: 2009. Május 10. - 19:05:33 »

Összejött egy igazi minitali Meatloafékkal. De így is jó volt. Volt egy kellemes séta, majd egy kis láblógatós beszélgetés Remeteszőlősön.
Most pedig minitalim volt Kamikaze autójával itt a Francia úton, de ők még a Vidám Parkban voltak biztosan. Tettem egy szórólapot, hogy el ne felejtse a klubot, ha már nem szólt, hogy ide jön a szomszédba. Könnyű megismerni a kocsiját, tett róla bőven. Kacsint Vigyorog
Szerintem mondta! Vigyorog

MI kihagyuk sajna de a vidámparkba megtaláltok ha kerestek Vigyorog
A vidámat írta, de nem ott parkolt, hanem itt 50 méterre, és nem 2 km-re. Én így értettem. Amúgy hiányoltunk, kár, hogy nem jöttél. Majd legközelebb...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #625 Dátum: 2009. Május 10. - 19:13:58 »

Amúgy hiányoltunk, kár, hogy nem jöttél. Majd legközelebb...
A párom ma egész nap vasalt, a lányom pedig nem volt valami jól, ezért nem mentünk. Egyedül meg nem akartam menni. Majd legközelebb. Mosolyog
Naplózva


LPG
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #626 Dátum: 2009. Május 10. - 20:20:22 »

Összejött egy igazi minitali Meatloafékkal. De így is jó volt. Volt egy kellemes séta, majd egy kis láblógatós beszélgetés Remeteszőlősön.
Most pedig minitalim volt Kamikaze autójával itt a Francia úton, de ők még a Vidám Parkban voltak biztosan. Tettem egy szórólapot, hogy el ne felejtse a klubot, ha már nem szólt, hogy ide jön a szomszédba. Könnyű megismerni a kocsiját, tett róla bőven. Kacsint Vigyorog
Köszönjük a meghívásod,jó időnk volt,jól éreztük magunkat.Legközelebb egy szalonnasütéssel összeköthetjük a kirándulást. Mosolyog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #627 Dátum: 2009. Május 10. - 20:29:26 »

MA parkoltam egy kis utcába elöll  klubos sapka a müszerfalon hátul klubos felirat a csomin mégis valaki ugy gondolta nem tudhatok a klubrol igy kaptam egy szorolapót. Amugy irtam h arrafele leszek dehát a kor márcsak ilyen Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #628 Dátum: 2009. Május 10. - 20:37:49 »

MA parkoltam egy kis utcába elöll  klubos sapka a müszerfalon hátul klubos felirat a csomin mégis valaki ugy gondolta nem tudhatok a klubrol igy kaptam egy szorolapót. Amugy irtam h arrafele leszek dehát a kor márcsak ilyen Vigyorog
Nézzétek a kis pimaszt! A kor már csak ilyen? A Vidám Park jóval odébb van, és a szórólapra üzenetet is írtam, tehát aki nem tud olvasni, az ne hivatkozzon a korra, mert 8 éves kortól olvasni tudni kéne! A lap elejére írtam, hogy fordíts, a hátára meg üzenetet, de gondolom azt észre sem vette az ifjú titán. A láttam a kocsiját, amikor haza jöttem, elmentem még tankolni, és a garázsból direkt kerülő úton jöttem vissza, hátha találkozunk, vagy, ha nem, akkor írjak egy üzit, erre a meghatottság helyett pimaszságba megy át! Ezek a mai fiatalok, bezzeg az én időmben! (Ismerős mindenkinek a szöveg?) Jó éjt mindenkinek, holnap munka!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #629 Dátum: 2009. Május 10. - 20:44:07 »

BOCSI APU nem akkartalak megbántani a (korodal) következö talin jóváteszem, amugy olvastam az üzit (nejem felolvasta) rendes csaj Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!