Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 11:20:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 479334 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #600 Dátum: 2009. április 27. - 11:39:13 »

Kéretik visszatérni a topic témájához! 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #601 Dátum: 2009. április 28. - 14:22:17 »

Ma meglátogatott CDX cartárs. Megittunk közösen egy kávét, beszélgettünk, mert erre is jó ez a klub!
Más: májusban a következő hétvégi szabadnapjaimon túrázhatnánk: 9.-10. ami szabad hétvége, illetve, akinek vannak hétköznapi üres napjai, azoknak: 8.,11.,20.,25.,27.,28. Ezekből lehet túrázni menni, biciklizni (LadLac!), Cruzét próbálni, vagy csak sétálni a Városligetben, egy kis dumaparti keretében.
Ha van érdeklödő, lehet hozzászólni. Magán jellegű ötlet esetén, lehet privátot dobni. Ne dolgozzatok állandóan! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #602 Dátum: 2009. április 28. - 18:48:11 »

Ma meglátogatott CDX cartárs. Megittunk közösen egy kávét, beszélgettünk, mert erre is jó ez a klub!
Más: májusban a következő hétvégi szabadnapjaimon túrázhatnánk: 9.-10. ami szabad hétvége, illetve, akinek vannak hétköznapi üres napjai, azoknak: 8.,11.,20.,25.,27.,28. Ezekből lehet túrázni menni, biciklizni (LadLac!), Cruzét próbálni, vagy csak sétálni a Városligetben, egy kis dumaparti keretében.
Ha van érdeklödő, lehet hozzászólni. Magán jellegű ötlet esetén, lehet privátot dobni. Ne dolgozzatok állandóan! Kacsint Vigyorog
9-10.-én valamelyik nap én benne vagyok egy túrában megint(esetleg megmászhatnánk a Mount-Everestet). Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #603 Dátum: 2009. április 28. - 19:44:03 »

Ma meglátogatott CDX cartárs. Megittunk közösen egy kávét, beszélgettünk, mert erre is jó ez a klub!
Más: májusban a következő hétvégi szabadnapjaimon túrázhatnánk: 9.-10. ami szabad hétvége, illetve, akinek vannak hétköznapi üres napjai, azoknak: 8.,11.,20.,25.,27.,28. Ezekből lehet túrázni menni, biciklizni (LadLac!), Cruzét próbálni, vagy csak sétálni a Városligetben, egy kis dumaparti keretében.
Ha van érdeklödő, lehet hozzászólni. Magán jellegű ötlet esetén, lehet privátot dobni. Ne dolgozzatok állandóan! Kacsint Vigyorog
9-10.-én valamelyik nap én benne vagyok egy túrában megint(esetleg megmászhatnánk a Mount-Everestet). Vigyorog
Oké, még megbeszéljük. Esetleg még összeegyeztetem a családdal, és úgy most már kibővítve mehetnénk. Még visszatérünk rá, de megcsináljuk! Várj, Everest!
Sportos cartársak! Kit érdekel még az ötlet? Lehet jelentkezni!
Meatloaf! Privit küldök!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kakaos
Kábelbarát
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132



« Hozzászólás #604 Dátum: 2009. április 29. - 17:12:56 »

kapos ujlakra jön valaki javascript:void(0);
Meglepődött
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #605 Dátum: 2009. április 29. - 17:57:46 »

kapos ujlakra jön valaki javascript:void(0);
Meglepődött
WERES, Jani, Kamikaze, Krisz és jómagam (a lista szerint, bocs ha valakit kihagytam). Már izgul az egész család. Kacsint
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #606 Dátum: 2009. április 29. - 18:02:47 »

kapos ujlakra jön valaki javascript:void(0);
Meglepődött
WERES, Jani, Kamikaze, Krisz és jómagam (a lista szerint, bocs ha valakit kihagytam). Már izgul az egész család. Kacsint
Igen engem!
 Kacsint
Naplózva

diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #607 Dátum: 2009. április 29. - 18:06:08 »

kapos ujlakra jön valaki javascript:void(0);
Meglepődött
WERES, Jani, Kamikaze, Krisz és jómagam (a lista szerint, bocs ha valakit kihagytam). Már izgul az egész család. Kacsint
Igen engem!
 Kacsint
Bocsi, igazad van.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #608 Dátum: 2009. április 29. - 19:45:07 »

kapos ujlakra jön valaki javascript:void(0);
Meglepődött
WERES, Jani, Kamikaze, Krisz és jómagam (a lista szerint, bocs ha valakit kihagytam). Már izgul az egész család. Kacsint
Igen engem!
 Kacsint
Bocsi, igazad van.
Na ja... pont a szervezőt!  Vigyorog
Ez olyan, mint amikor a nyuszika nem tudja kinyitni a boltot a sok tülekedő vásárlótól... Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #609 Dátum: 2009. április 30. - 09:04:32 »

kapos ujlakra jön valaki javascript:void(0);
Meglepődött
WERES, Jani, Kamikaze, Krisz és jómagam (a lista szerint, bocs ha valakit kihagytam). Már izgul az egész család. Kacsint
Igen engem!
 Kacsint
Bocsi, igazad van.
Na ja... pont a szervezőt!  Vigyorog
Ez olyan, mint amikor a nyuszika nem tudja kinyitni a boltot a sok tülekedő vásárlótól... Kacsint
Épp ezért maradhatott ki, mert neki nem kell utaznia sokat. Kacsint
Naplózva
kakaos
Kábelbarát
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132



« Hozzászólás #610 Dátum: 2009. Május 03. - 17:26:29 »

kapóson volt valaki ,? ÉLMÉNY ?
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #611 Dátum: 2009. Május 03. - 19:04:29 »

Hali mi voltunk nekünk nagyon tetszet a gyülekezötöl a reptérig nehézkes volt az út de onnantól jó volt, a helyszin a kaja remek volt a programok amik megletek tartva azok is jók voltak, jó volt olyanokal talizni akikel edig csak a forumon taliztam  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #612 Dátum: 2009. Május 03. - 19:24:54 »

Hali mi voltunk nekünk nagyon tetszet a gyülekezötöl a reptérig nehézkes volt az út de onnantól jó volt, a helyszin a kaja remek volt a programok amik megletek tartva azok is jók voltak, jó volt olyanokal talizni akikel edig csak a forumon taliztam  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Kik voltak ott közülünk? Hányan voltatok összesen? Fényképek készültek? Várjuk e részletes beszámolókat is ám! Vigyorog

Más: májusban több napon leszek szabad, sőt egyszerre lesz 2-3, vagy 3-4 nap is szabad. Nos, ki az aki ellát néhány napig, Na ki akar megunni? He Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #613 Dátum: 2009. Május 03. - 19:36:03 »

WERES ill JANI cartársal találkoztam DIABLO77 cartársal ha találkoztam ÉN KÉREK ELNÉZÉST övele elötte nem találkoztam igy nem ismertem meg BOCSI, képet jómagam nem csináltam de szerintem egyikünk sem ,voltak SZLOVÁKIÁBOL  2 autoval de a legmeszebröl jövö aszem NYIREGYHÁZA környékéröl jöt. KB 40 gépjármü volt felelhetö a talin de nem szeretnék mindent elmondani hagyok teret a többieknek. Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #614 Dátum: 2009. Május 03. - 20:18:37 »

WERES ill JANI cartársal találkoztam DIABLO77 cartársal ha találkoztam ÉN KÉREK ELNÉZÉST övele elötte nem találkoztam igy nem ismertem meg BOCSI, képet jómagam nem csináltam de szerintem egyikünk sem ,voltak SZLOVÁKIÁBOL  2 autoval de a legmeszebröl jövö aszem NYIREGYHÁZA környékéröl jöt. KB 40 gépjármü volt felelhetö a talin de nem szeretnék mindent elmondani hagyok teret a többieknek. Vigyorog
Igen találkoztál velem, ott álltam melletted a reptéren is Kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!