Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 11:19:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 479329 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #585 Dátum: 2009. április 25. - 06:08:13 »

Én megyek. Mosolyog És jönnek még a Chevyklubból ketten a párjukkal, azaz 4-en.
A Cora parkolóban a szokott helyen, közel a felüljáróhoz, a szokott időben fél9-9 között várjuk a túrázókat, nagy szeretettel! Fontos a megfelelő szerelés, nem árt a váltó cipő, zokni sem!
Meatloaf, Jani, és én jelentkeztünk, de még remélhetőleg mások is jönnek még! Plusz a Chevysek, így már nem kell félnünk a magánytól! Legyen jó idő, és lesz!
Athee?
LadLac?
LadLac-ék kihagyják, Pindur-pandúrral még nem túrázunk...
Jó dagonyázást a résztvevőknek!  Kacsint Vigyorog Vigyorog  Puszi
Ez jogos, és érthető! A család az első! Van egy hírem a számotokra, amikor túra után újra itt leszek a fórumon, akkor privizünk, illetve telcsizünk. Nem rossz a hír, de addig furdaljon, ha már ma nem talizhatunk.
Én megyek hamarosan, hiszen én találtam ki. Csaba még nem döntött, hogy jön-e, de a többieknek sajnos más dolga akadt. Ilus, és Kata egy- egy esküvőn képviseli családunkat, Tomi meg Hollandiában van az egyetemmel, lehet, hogy ottmarad az Ajaxnál? Mert ez egy sport utazás. A beszámolóval még ma jövök.
« Utoljára szerkesztve: 2009. április 25. - 20:28:36 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #586 Dátum: 2009. április 25. - 16:30:04 »

Megtörtént a Dömös, Rám- szakadékos kirándulós tali. A Chevy Klubból két pár jött velünk, tőlünk az igazi sportemberek, és főtalizok jöttek el. Szóval Jani, Meatloaf, és a fő navigátor jómagam. Szóval egy kicsit elszúrtam a dolgot, de így is jól sikerült a kirándulás. Igaz fordítva mentünk a tervezetthez képest, de így is gyönyörű volt az út. Szóval Lukács árkon fel, Rám szakadékon le. Hát jó sport volt, mert gyalogoltunk vagy 4 órát, és nem vízszintes, és nem könnyű terepen. Meatloaf csinált elég sok fotót, majd felteszi, és akkor kedvet kaphattok a következő kirándulásokra is. Ez a túra tényleg nem kis gyerekkel ajánlott, de iskolásoknak már jó, és nagyon szép. Mint mindig, most is jól éreztük magunkat a szép időben, jó levegőn, kellemes mozgás közben, és főleg jó társaságban. Talán már említettem, hogy jó csapat vagyunk! Kell a mozgás, kell a jó idő, levegő, de a leginkább, hogy ezt baráti társaságban kövessük el, és Lacettivel menjünk! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #587 Dátum: 2009. április 25. - 16:39:31 »

A tali, nagyon jól sikerül, jót kirándultunk. Gidy volt a vezetőnk, ő mutatta az a helyes irányt , nehogy eltévedjünk. Vigyorog
Csináltam egy pár képet, de sajnos csak telefonnal. Így nem valami jók, de a semminél azért több. Kacsint
http://kep.tar.hu/jansi/50634638#2
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #588 Dátum: 2009. április 25. - 16:53:49 »

Köszi Jani! Jók lettek a képek! Így látva a szép tájat, talán máskor jóval többen leszünk az ilyen kirándulós talin.
Meatloaf! A Te képeidet is várjuk!
Chevysek! Rendben megérkeztetek? Nem győztünk várni rátok a végén, a szakadéknál, és a kocsiknál is sokat vártunk. Persze, ti fiatalok vagytok, biztosan még elmentetek Dobogókőre is, mert ez kevés volt nektek. Gyertek máskor is! Együtt elszúrni az útirányt még jobban esik! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #589 Dátum: 2009. április 25. - 17:02:52 »

Belenéztem a naptáramba, a jövő hetet lestem meg. Hétfőn szabad leszek! Ki jön velem? Hová menjünk? Lehet jelentkezni! Volna kedvem folytatni a sportos életmódot. Vagy esetleg bringázni? Ne hagyjatok ellustulni, jelentkezzetek, és menjünk valahová! Kacsint Vigyorog
Ja, és hazafelé kiosztottam még néhány szórólapot, hogy nyugodtan tudjak majd aludni. Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2009. április 25. - 17:04:51 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #590 Dátum: 2009. április 25. - 19:15:28 »

Hát mi SALGOTARJÁNT látogatjuk meg (nagymama) bringával picit mesze lenne, de majd figyelek az uton hát ha látok K.tagot bringával vagy anélkül Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #591 Dátum: 2009. április 25. - 20:24:53 »

Én megyek. Mosolyog És jönnek még a Chevyklubból ketten a párjukkal, azaz 4-en.
A Cora parkolóban a szokott helyen, közel a felüljáróhoz, a szokott időben fél9-9 között várjuk a túrázókat, nagy szeretettel! Fontos a megfelelő szerelés, nem árt a váltó cipő, zokni sem!
Meatloaf, Jani, és én jelentkeztünk, de még remélhetőleg mások is jönnek még! Plusz a Chevysek, így már nem kell félnünk a magánytól! Legyen jó idő, és lesz!
Athee?
LadLac?
LadLac-ék kihagyják, Pindur-pandúrral még nem túrázunk...
Jó dagonyázást a résztvevőknek!  Kacsint Vigyorog Vigyorog  Puszi
Ez jogos, és érthető! A család az első! Van egy hírem a számotokra, amikor túra után újra itt leszek a fórumon, akkor privizünk, illetve telcsizünk. Nem rossz a hír, de addig furdaljon, ha már ma nem talizhatunk.
Én megyek hamarosan, hiszen én találtam ki. Csaba még nem döntött, hogy jön-e, de a többieknek sajnos más dolga akadt. Ilus, és Kata egy- egy esküvőn képviseli családunkat, Tomi meg Hollandiában van az egyetemmel, lehet, hogy ottmarad az Ajaxnál? Mert ez egy sport utazás. A beszámolóval még ma jövök.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #592 Dátum: 2009. április 26. - 07:52:33 »

A tali, nagyon jól sikerül, jót kirándultunk. Gidy volt a vezetőnk, ő mutatta az a helyes irányt , nehogy eltévedjünk. Vigyorog
Csináltam egy pár képet, de sajnos csak telefonnal. Így nem valami jók, de a semminél azért több. Kacsint
http://kep.tar.hu/jansi/50634638#2
Jó volt a kirándulás tegnap,van is izomlázam a sok mászástól.Szerintem mi jó irányba mentünk,annak a sokszáz embernek volt rossz a vezetőjük,akik szembe jöttek  Vigyorog.A képeket ma felrakom.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #593 Dátum: 2009. április 26. - 09:56:22 »

Belenéztem a naptáramba, a jövő hetet lestem meg. Hétfőn szabad leszek! Ki jön velem? Hová menjünk? Lehet jelentkezni! Volna kedvem folytatni a sportos életmódot. Vagy esetleg bringázni? Ne hagyjatok ellustulni, jelentkezzetek, és menjünk valahová! Kacsint Vigyorog
Ja, és hazafelé kiosztottam még néhány szórólapot, hogy nyugodtan tudjak majd aludni. Kacsint
Én holnap reggel 7 körül kezdek a Rudiéknál nem feleségem ősfiatjával, mert a ventili nem szeret bekapcsolódni, a 130 fokos víz meg nem süti.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #594 Dátum: 2009. április 26. - 13:16:00 »

Raktam fel képeket a galériába,sajnos nem mind sikerült.
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=0&catid=163
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #595 Dátum: 2009. április 26. - 19:32:31 »

Meatloaf! Neked is köszi, hogy felraktad a képeket. Gondolom így más is kedvet kap majd, hogy eljöjjön ide valamikor, és arra is, hogy ha lehet mindig jöjjön a talikra, a kirándulásokra. Nem kell mindig szerelni, bütykölni ezeket a jó autókat, élvezni kell a természetet is, no meg a barátságokat is, mert a személyes kapcsolatokat azért nem pótolja a fórum, bár mennyire is ide vagyunk sokszor ragadva. Kedden lesz májusi beosztásom, akkor esetleg szervezhetek újabb túrákat, ha lesz rá igény. A résztvevőktől függ, hogy milyen nehézségű legyen. A Rám szakadék nem kisgyerekes túra, de van még bőven olyan is, ahová mindenki tud jönni, még Jázmin is!
Más: Hazafelé benéztem a Gombosékhoz, és mit láttam, na mit? Gyönyörű piros Cruzét! Holnap ki szabad? Vagy valamelyik délután? Megyünk? Menjünk!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #596 Dátum: 2009. április 26. - 19:38:31 »

Meatloaf! Neked is köszi, hogy felraktad a képeket. Gondolom így más is kedvet kap majd, hogy eljöjjön ide valamikor, és arra is, hogy ha lehet mindig jöjjön a talikra, a kirándulásokra. Nem kell mindig szerelni, bütykölni ezeket a jó autókat, élvezni kell a természetet is, no meg a barátságokat is, mert a személyes kapcsolatokat azért nem pótolja a fórum, bár mennyire is ide vagyunk sokszor ragadva. Kedden lesz májusi beosztásom, akkor esetleg szervezhetek újabb túrákat, ha lesz rá igény. A résztvevőktől függ, hogy milyen nehézségű legyen. A Rám szakadék nem kisgyerekes túra, de van még bőven olyan is, ahová mindenki tud jönni, még Jázmin is!
Más: Hazafelé benéztem a Gombosékhoz, és mit láttam, na mit? Gyönyörű piros Cruzét! Holnap ki szabad? Vagy valamelyik délután? Megyünk? Menjünk!
Esztergomban egy fekete van kiállítva. 3,7 millió az ára, de extraként 17"-os kerekek vannak rajta. Ha most vennék autót, nem lenne kérdés milyet választanék. Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #597 Dátum: 2009. április 26. - 19:42:59 »

Meatloaf! Neked is köszi, hogy felraktad a képeket. Gondolom így más is kedvet kap majd, hogy eljöjjön ide valamikor, és arra is, hogy ha lehet mindig jöjjön a talikra, a kirándulásokra. Nem kell mindig szerelni, bütykölni ezeket a jó autókat, élvezni kell a természetet is, no meg a barátságokat is, mert a személyes kapcsolatokat azért nem pótolja a fórum, bár mennyire is ide vagyunk sokszor ragadva. Kedden lesz májusi beosztásom, akkor esetleg szervezhetek újabb túrákat, ha lesz rá igény. A résztvevőktől függ, hogy milyen nehézségű legyen. A Rám szakadék nem kisgyerekes túra, de van még bőven olyan is, ahová mindenki tud jönni, még Jázmin is!
Más: Hazafelé benéztem a Gombosékhoz, és mit láttam, na mit? Gyönyörű piros Cruzét! Holnap ki szabad? Vagy valamelyik délután? Megyünk? Menjünk!
Esztergomban egy fekete van kiállítva. 3,7 millió az ára, de extraként 17"-os kerekek vannak rajta. Ha most vennék autót, nem lenne kérdés milyet választanék. Kacsint
Diablo! A következő csalódásod után úgyis megveszed a Cruzét, ebben biztos vagyok. Most már csak az a kérdés, hogy minek drukkoljunk? He Vigyorog
Ez egyébként nem rossz húzás, valahogyan mindig jól jársz! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #598 Dátum: 2009. április 26. - 19:56:40 »

Meatloaf! Neked is köszi, hogy felraktad a képeket. Gondolom így más is kedvet kap majd, hogy eljöjjön ide valamikor, és arra is, hogy ha lehet mindig jöjjön a talikra, a kirándulásokra. Nem kell mindig szerelni, bütykölni ezeket a jó autókat, élvezni kell a természetet is, no meg a barátságokat is, mert a személyes kapcsolatokat azért nem pótolja a fórum, bár mennyire is ide vagyunk sokszor ragadva. Kedden lesz májusi beosztásom, akkor esetleg szervezhetek újabb túrákat, ha lesz rá igény. A résztvevőktől függ, hogy milyen nehézségű legyen. A Rám szakadék nem kisgyerekes túra, de van még bőven olyan is, ahová mindenki tud jönni, még Jázmin is!
Más: Hazafelé benéztem a Gombosékhoz, és mit láttam, na mit? Gyönyörű piros Cruzét! Holnap ki szabad? Vagy valamelyik délután? Megyünk? Menjünk!
Esztergomban egy fekete van kiállítva. 3,7 millió az ára, de extraként 17"-os kerekek vannak rajta. Ha most vennék autót, nem lenne kérdés milyet választanék. Kacsint
Diablo! A következő csalódásod után úgyis megveszed a Cruzét, ebben biztos vagyok. Most már csak az a kérdés, hogy minek drukkoljunk? He Vigyorog
Ez egyébként nem rossz húzás, valahogyan mindig jól jársz! Kacsint Vigyorog
Akkor már most kellene cserélnem, illetve februárban kellett volna. Viszont a nővéremék lehet lecserélik az Aveot egy Cruze-ra. Én nem bánnám.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #599 Dátum: 2009. április 27. - 08:37:34 »

Meatloaf! Neked is köszi, hogy felraktad a képeket. Gondolom így más is kedvet kap majd, hogy eljöjjön ide valamikor, és arra is, hogy ha lehet mindig jöjjön a talikra, a kirándulásokra. Nem kell mindig szerelni, bütykölni ezeket a jó autókat, élvezni kell a természetet is, no meg a barátságokat is, mert a személyes kapcsolatokat azért nem pótolja a fórum, bár mennyire is ide vagyunk sokszor ragadva. Kedden lesz májusi beosztásom, akkor esetleg szervezhetek újabb túrákat, ha lesz rá igény. A résztvevőktől függ, hogy milyen nehézségű legyen. A Rám szakadék nem kisgyerekes túra, de van még bőven olyan is, ahová mindenki tud jönni, még Jázmin is!
Más: Hazafelé benéztem a Gombosékhoz, és mit láttam, na mit? Gyönyörű piros Cruzét! Holnap ki szabad? Vagy valamelyik délután? Megyünk? Menjünk!
Esztergomban egy fekete van kiállítva. 3,7 millió az ára, de extraként 17"-os kerekek vannak rajta. Ha most vennék autót, nem lenne kérdés milyet választanék. Kacsint
Diablo! A következő csalódásod után úgyis megveszed a Cruzét, ebben biztos vagyok. Most már csak az a kérdés, hogy minek drukkoljunk? He Vigyorog
Ez egyébként nem rossz húzás, valahogyan mindig jól jársz! Kacsint Vigyorog
Akkor már most kellene cserélnem, illetve februárban kellett volna. Viszont a nővéremék lehet lecserélik az Aveot egy Cruze-ra. Én nem bánnám.
Az nagy ugrás lenne, inkább add oda nekik a Lacettid, és tied legyen a Cruze, attól még maradhatsz a klubban, legfeljebb kicsit irigykedve nézünk Rád. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!