Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 09:26:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 479302 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #570 Dátum: 2009. április 21. - 17:31:34 »

Felraktam a galériába néhány képet a taliról:
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=0&catid=162
Gondolom majd a többiek is raknak fel és akkor az illetékesek majd egy helyre ollózzák.
Köszönjük Meatloaf! Nagyon klassz emlékek lesznek ezek is. A többieknek is kedvet ad majd arra, hogy ők is jöjjenek ebbe a múzeumba, és velünk talizni!
Várjuk a többi fotós munkáját is!
Szombaton újra megyünk, ne feledjétek!
Az én képeim.http://kep.tar.hu/jansi/50633861#2
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #571 Dátum: 2009. április 21. - 18:49:27 »

Felraktam a galériába néhány képet a taliról:
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=0&catid=162
Gondolom majd a többiek is raknak fel és akkor az illetékesek majd egy helyre ollózzák.
Köszönjük Meatloaf! Nagyon klassz emlékek lesznek ezek is. A többieknek is kedvet ad majd arra, hogy ők is jöjjenek ebbe a múzeumba, és velünk talizni!
Várjuk a többi fotós munkáját is!
Szombaton újra megyünk, ne feledjétek!
Az én képeim.http://kep.tar.hu/jansi/50633861#2
Neked is köszönjük, Jani! Ki fotózott még? LadLac? Kamikáze? Lassan nekem is meg kéne tanulnom fotózni, ha nem jön velem a Csaba, vagy Kata.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #572 Dátum: 2009. április 21. - 19:02:18 »

Sajnos a képek 90%-a NEM sikerült a 10%-ot meg nem tudom hogy kell felrakni, majd a következö talin elviszem a gépet(lep top) és hagyom hogy megtanitson valaki.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #573 Dátum: 2009. április 21. - 19:26:38 »

A Május 2-i Daewoo-Chevrolet Klubos találkozó programja:

A gyülekezést úgy kellene megszervezni, hogy a Kaposvári TESCO-hoz, remélhetőleg 10.15-10.30 között odaérjetek.
Indulás 10.30-10.45 ki a reptérre.
Remléhetőleg 11.00-kor kintleszünk.
Ott elfoglaljuk a helyszínt, majd röviden elmondok mindent, mi hogy lesz.

Röviden:

11.00-11.30-ig helyfoglalás és beszéd
12.00-         a kaposvári rendőrségtől kilátogatott személyek megtartják a KRESZ TESZTET
12.30-         Ekezdjük az ügyességi versenyeket. Pálcához állás, pénzdarabra állás, vezetéstechnikai tréning (szlalom előrre-hátra és kikerülési helyzet) Valamint a rendőrség által kihozott biztonsági öv szimulátort is ki lehet próbálni és a vizsga lapokat is ki lehet tölteni.
Eközben a hölgyek és a szülők segedelmével a gyermekek programjait is csinálhatják (ezt is részletezem alul). Valamint az autó szépségverseny is zajlik majd. Tipusonként lesz díjazás és csak az első helyezetteknek. A többiek Oklevelet kapnak.
14.00-gyorsulási verseny kezdete. Tart ameddig tart. Eközben lehet a hangnyomás és kipufogó hangnyomás verseny is.
Kaja akkor lesz amikor lesz és akaunk enni. Ezúton üzenem Sebijoe-nak, hogy nem kell kapkodni, hisz elvileg lesz szendvics is KAMIKAZE és Kila00 jóvoltából.
Távozás akkor, amikor megunjuk a dolgot és menni akar mindenki.

Gyerek progik:
Rajz és kifestő készítés, zsákban futás egyénileg és szülőkkel, labdajátékok, karika dobálás, lufilukasztó játék és még amit kitaláltok.

Remélem az idő is engedi majd ezek lebonyolítását és azt is remélem mindenki jól fogja érezni magát.

Természetesen a programváltozás jogát fenttartom magamnak.  fetreng fetreng

Kiegészítő programként a jobb kormányos Lacetti vezetés mivel elég nagy igény merült fel erre is!

Üdv:
sznuni
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #574 Dátum: 2009. április 21. - 19:42:04 »

Sajnos a képek 90%-a NEM sikerült a 10%-ot meg nem tudom hogy kell felrakni, majd a következö talin elviszem a gépet(lep top) és hagyom hogy megtanitson valaki.
A 10%-nak is örülnénk! Feltenni úgy kell, ahogy le van írva a megfelelő helyen. Vagy kérdezd meg Janit, Meatloafot, vagy LadLacot!
Akkor úgy áll, hogy számíthatunk Rád szombaton? Jó lenne! Gyere! Hozs a géped, és fotózz!
LadLac! Ha majd mindenki fotója fel lesz téve, akkor csinálj egy zárást a szentendrei taliról, úgy, mint a többinél is megtörtént, hogy vissza- vissza látogathassunk oda, megnézni a képeket. Köszi előre is!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kakaos
Kábelbarát
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132



« Hozzászólás #575 Dátum: 2009. április 21. - 20:18:40 »

Jó estét fórumlakok!
Köszönöm szépen a feleségem már itthovn van és köszöni a jókivánságokat.Ha ugy érzi magát lehet hogy hétvégén megyünk veletek kirándulni. Kacsint
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #576 Dátum: 2009. április 21. - 21:00:11 »

Örülünk neki h a nejed jólvan , ;)felraktam 6db képet a galériába ez nem semi tölem  8)50% hogy ott leszünk szombaton  Mosolyog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #577 Dátum: 2009. április 22. - 11:50:55 »

Felraktam a galériába néhány képet a taliról:
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=0&catid=162
Gondolom majd a többiek is raknak fel és akkor az illetékesek majd egy helyre ollózzák.
Az "illetékesek" (tényleg, hányan vagyok??  Vigyorog) intézkedtek.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #578 Dátum: 2009. április 22. - 12:00:58 »

Sajnos a képek 90%-a NEM sikerült a 10%-ot meg nem tudom hogy kell felrakni, majd a következö talin elviszem a gépet(lep top) és hagyom hogy megtanitson valaki.

Itt elég részletesen le van írva: http://lacetti-klub.extra.hu/forum/index.php?topic=293.msg30017#new

És (ismét) a menete annak, hogy a képek hogyan kerülnek a közös, találkozós galériába:
1: feltöltöd a saját galériád alá, egy al-galériába.
2: küldesz nekem egy pü-t, hogy emeljem át a közösbe.
3: átemelem a közösbe, és ekkor kerül le a Te feltöltési kvótádról.
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #579 Dátum: 2009. április 22. - 18:44:17 »

Köszönöm STOCZ igérem megtanulom Mosolyog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #580 Dátum: 2009. április 23. - 18:08:08 »

Sajnálatal közlöm hogy NEM tudunk ott leni a rámszakadéknál de a következön remélem meg tudunk jeleni
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #581 Dátum: 2009. április 23. - 21:46:26 »

Én megyek. Mosolyog És jönnek még a Chevyklubból ketten a párjukkal, azaz 4-en.
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #582 Dátum: 2009. április 24. - 07:47:42 »

Én megyek. Mosolyog És jönnek még a Chevyklubból ketten a párjukkal, azaz 4-en.
A Cora parkolóban a szokott helyen, közel a felüljáróhoz, a szokott időben fél9-9 között várjuk a túrázókat, nagy szeretettel! Fontos a megfelelő szerelés, nem árt a váltó cipő, zokni sem!
Meatloaf, Jani, és én jelentkeztünk, de még remélhetőleg mások is jönnek még! Plusz a Chevysek, így már nem kell félnünk a magánytól! Legyen jó idő, és lesz!
Athee?
LadLac?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #583 Dátum: 2009. április 24. - 08:18:13 »

Én megyek. Mosolyog És jönnek még a Chevyklubból ketten a párjukkal, azaz 4-en.
A Cora parkolóban a szokott helyen, közel a felüljáróhoz, a szokott időben fél9-9 között várjuk a túrázókat, nagy szeretettel! Fontos a megfelelő szerelés, nem árt a váltó cipő, zokni sem!
Meatloaf, Jani, és én jelentkeztünk, de még remélhetőleg mások is jönnek még! Plusz a Chevysek, így már nem kell félnünk a magánytól! Legyen jó idő, és lesz!
Athee?
LadLac?
LadLac-ék kihagyják, Pindur-pandúrral még nem túrázunk...
Jó dagonyázást a résztvevőknek!  Kacsint Vigyorog Vigyorog  Puszi
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #584 Dátum: 2009. április 24. - 18:03:25 »

ÜDv remélem ragyogo idötök lesz holnap és sérülés nélkül tér haza mindenki. Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!