Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 11:20:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 479331 alkalommal)
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #540 Dátum: 2009. április 15. - 20:02:51 »

Sziasztok Fiúk!

Május 1-én Hajduszoboszlóra jön valaki közületek áztatni a tappancsát a háromnaposban?
Szerintem megérdemelnétek! Kacsint Kacsint
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #541 Dátum: 2009. április 15. - 20:04:20 »

Cápának ebből a szempontból nagyon igaza van. Valószínüleg idén nagyon tele lesznek az itthoni nyaralós helyek.
Ha viszont megadóztatják az üdülési csekket és emiatt a munkahelyek sem adnak, akkor nem biztos. Nagyon sokan mentek üdülési csekkel nyaralni belföldön.
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #542 Dátum: 2009. április 15. - 20:05:03 »

Május 22-23.-án Debrecenbe  megyek! Van arról a környékről valaki?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #543 Dátum: 2009. április 15. - 20:06:52 »

Cápának ebből a szempontból nagyon igaza van. Valószínüleg idén nagyon tele lesznek az itthoni nyaralós helyek.
Ha viszont megadóztatják az üdülési csekket és emiatt a munkahelyek sem adnak, akkor nem biztos. Nagyon sokan mentek üdülési csekkel nyaralni belföldön.
Ahhoz képest, hogy válság van, húsvétkor minden szálloda tele volt.
Naplózva


LPG
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #544 Dátum: 2009. április 16. - 06:29:25 »

Cápának ebből a szempontból nagyon igaza van. Valószínüleg idén nagyon tele lesznek az itthoni nyaralós helyek.
Ha viszont megadóztatják az üdülési csekket és emiatt a munkahelyek sem adnak, akkor nem biztos. Nagyon sokan mentek üdülési csekkel nyaralni belföldön.

Csak ez miatt ugrott meg a belföldi turizmus, de ezt nem látják be a szocionisták!
Ezzel is azt a téves rögeszmét akarták agyba mosni, hogy milyen jó világ van!
Majd meg lehet nézni utána!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #545 Dátum: 2009. április 16. - 07:32:37 »

Akárhányszor megnézem a szavazást az oldal tetején, vigyorgok egy jót...Nem semmi, ahogy Jopek kollégára rá lett testálva a vendéglátó szerep!  Ellentmondást nem tűrően! Megyünk oszt' jóvan, bármit is szól hozzá! Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #546 Dátum: 2009. április 16. - 08:05:02 »

Akárhányszor megnézem a szavazást az oldal tetején, vigyorgok egy jót...Nem semmi, ahogy Jopek kollégára rá lett testálva a vendéglátó szerep!  Ellentmondást nem tűrően! Megyünk oszt' jóvan, bármit is szól hozzá! Vigyorog
Már írtam alább, gyertek!  Kacsint
Csak aztán nehogy csalódjatok, mert nincs is vár... Vigyorog
Mondjuk erőd az van.(több is)
Akkor csak én vár, a komáromi meg nem... Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #547 Dátum: 2009. április 16. - 13:11:31 »

Weres! Többiek! Még 3-at kell éjjel aludni, és vasárnap tali! Cora parkoló fél 9-9 között. Ne feledjétek!
Komáromba is megyünk majd, megnézzük Jopekéket, és, ha marad idő még, akkor az erődöket is. De az máskor lesz.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #548 Dátum: 2009. április 16. - 14:20:17 »

Weres! Többiek! Még 3-at kell éjjel aludni, és vasárnap tali! Cora parkoló fél 9-9 között. Ne feledjétek!
Komáromba is megyünk majd, megnézzük Jopekéket, és, ha marad idő még, akkor az erődöket is. De az máskor lesz.
Várgyá má! Aszittem szombaton ménünk túrázni.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #549 Dátum: 2009. április 16. - 14:34:30 »

Akárhányszor megnézem a szavazást az oldal tetején, vigyorgok egy jót...Nem semmi, ahogy Jopek kollégára rá lett testálva a vendéglátó szerep!  Ellentmondást nem tűrően! Megyünk oszt' jóvan, bármit is szól hozzá! Vigyorog
Már írtam alább, gyertek!  Kacsint
Csak aztán nehogy csalódjatok, mert nincs is vár... Vigyorog
Mondjuk erőd az van.(több is)
Akkor csak én vár, a komáromi meg nem... Vigyorog
Ok, köszi, de én ezt most kihagynám...de biztosan lesz rá alkalom! Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #550 Dátum: 2009. április 16. - 17:12:39 »

Weres. és a többiek! Április 19.-ike, és Szentendre nyert a szavazáson. Akkor tartsuk is megunkat hozzá, és ne keverjük a dolgokat! A következő szombat is kapott sok szavazatot, méghozzá Dömösre, és a Rám szakadékra. Akkor is megyünk legalább ketten, mert Meatloaf, és én már jeleztük, hogy megyünk. Jó lenne, ha arra is jönne minél több cartárs, lehetőleg nem egyedül! A mostani talin majd beszélünk még róla, meg majd a fórumon is. Akit érdekel, hát figyeljen rá! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #551 Dátum: 2009. április 16. - 18:44:42 »

Akárhányszor megnézem a szavazást az oldal tetején, vigyorgok egy jót...Nem semmi, ahogy Jopek kollégára rá lett testálva a vendéglátó szerep!  Ellentmondást nem tűrően! Megyünk oszt' jóvan, bármit is szól hozzá! Vigyorog
Már írtam alább, gyertek!  Kacsint
Csak aztán nehogy csalódjatok, mert nincs is vár... Vigyorog
Mondjuk erőd az van.(több is)
Akkor csak én vár, a komáromi meg nem... Vigyorog
Ok, köszi, de én ezt most kihagynám...de biztosan lesz rá alkalom! Kacsint
Akkor meg minek feszegeted.... Kacsint Vigyorog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #552 Dátum: 2009. április 16. - 19:46:58 »

Weres! Többiek! Még 3-at kell éjjel aludni, és vasárnap tali! Cora parkoló fél 9-9 között. Ne feledjétek!
Komáromba is megyünk majd, megnézzük Jopekéket, és, ha marad idő még, akkor az erődöket is. De az máskor lesz.
Várgyá má! Aszittem szombaton ménünk túrázni.
Na, mindjárt jönnek a kifogások.  Vigyorog
Tudom, pont akkor lesz hasmenése a kutyádnak és ezért nem jó a vasárnap. Vigyorog
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #553 Dátum: 2009. április 17. - 06:28:37 »

Weres! Többiek! Még 3-at kell éjjel aludni, és vasárnap tali! Cora parkoló fél 9-9 között. Ne feledjétek!
Komáromba is megyünk majd, megnézzük Jopekéket, és, ha marad idő még, akkor az erődöket is. De az máskor lesz.
Várgyá má! Aszittem szombaton ménünk túrázni.
Na, mindjárt jönnek a kifogások.  Vigyorog
Tudom, pont akkor lesz hasmenése a kutyádnak és ezért nem jó a vasárnap. Vigyorog
Töröltöröl! Nem lesz kifogás, viszont jövő szombat már most nem okés, mert gyermekvizitre megyünk a nem feleségem rokonaihoz. Nagy program! Zavart
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #554 Dátum: 2009. április 17. - 12:35:18 »

Weres! Többiek! Még 3-at kell éjjel aludni, és vasárnap tali! Cora parkoló fél 9-9 között. Ne feledjétek!
Komáromba is megyünk majd, megnézzük Jopekéket, és, ha marad idő még, akkor az erődöket is. De az máskor lesz.
Várgyá má! Aszittem szombaton ménünk túrázni.
Na, mindjárt jönnek a kifogások.  Vigyorog
Tudom, pont akkor lesz hasmenése a kutyádnak és ezért nem jó a vasárnap. Vigyorog
Töröltöröl! Nem lesz kifogás, viszont jövő szombat már most nem okés, mert gyermekvizitre megyünk a nem feleségem rokonaihoz. Nagy program! Zavart
Weres! Választotok gyereket?  He Mi máshogy oldottuk meg, és jól bevált! Most akkor tudsz jönni vasárnap, vagy nem? Kutyád rendben? Ciki, hogy nálatok első a kutya, utána a nem nejed, azután a nem nejed rokonai, az M3-as kalandok, a munka, a Lacetti, de a végén ott vagy Te is a klubbal, ha nem jön közbe semmi sem. Szóval még kettőt kell éjjel aludni, és tali! Cora parkolónál, mint múltkor. Fél 9-9 között. Weres! Állj a sarkadra, és a gázpedálra, és gyere! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!