Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 13:23:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 479479 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #525 Dátum: 2009. április 09. - 20:30:04 »

Apa!
Per pillanat úgy fest nem kell bemennem Pestre.
Szombaton megyünk anyuékhoz, akkor talán, mert valamit oda is kellene adnom, lásd tárhely!
Szombaton dolgozom, 14 óra után érek haza. Hívj, és gyere, várlak! 83-as trolipótlón vezekelek majd bűneimért, nem kis szívás lesz csuklóssal a vásárcsarnoknál piaci napon centizni. Ne irigyeljetek! Szóval azért remélem túlélem, és jöhetsz, Cap!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #526 Dátum: 2009. április 10. - 06:30:04 »

Én megyek szivesen mindenhova, ha a nem feleségem nem szervez közbe valamit!  Vigyorog

Holnap Lurdy?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #527 Dátum: 2009. április 11. - 12:08:42 »

Az elmúlt hét végén az ősöknél voltam "Tavaszi Hadjáraton".
Berobogott Édesapám, és általam is mód felett kedvelt, részemről rég nem látott jó barátunk.

Na, milyen autója van?

Sajnos a nagy munka hevében nem igen volt lehetőségünk konzultálni, még egy szórólapot sem tudtam a kezébe nyomni. Mire észbe kaptam, husss!
De nem hallott még a Klubról!!!
Szembesültetek életetek során ilyen fogyatékossággal?
Asszem, lesz rá okom, hogy meginvitáljam, szálljon rá egy kis megvilágosodás!
 Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #528 Dátum: 2009. április 11. - 12:30:04 »

Az elmúlt hét végén az ősöknél voltam "Tavaszi Hadjáraton".
Berobogott Édesapám, és általam is mód felett kedvelt, részemről rég nem látott jó barátunk.

Na, milyen autója van?

Sajnos a nagy munka hevében nem igen volt lehetőségünk konzultálni, még egy szórólapot sem tudtam a kezébe nyomni. Mire észbe kaptam, husss!
De nem hallott még a Klubról!!!
Szembesültetek életetek során ilyen fogyatékossággal?
Asszem, lesz rá okom, hogy meginvitáljam, szálljon rá egy kis megvilágosodás!
 Vigyorog
A márkából ítélve jó csávó lehet!  Kacsint Nem beszélve a színéről....na és ráadásul a formájáról!!!!  Kacsint Vigyorog  Azonnal beszervezni!!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #529 Dátum: 2009. április 11. - 12:52:04 »

Peti! Először is grat, hogy ezredes lettél, így kaphatod máris a Cruzét, ha... De milyen barát vagy, hogy nem tudtál róla, hogy a harmadik számú Lacettije van, és ő meg nem hallott a klubról. Ezt még fokoztad azzal, hogy nem adtál neki a Jani- féle színes szórólapból. Hát mit mondjak, mérhetetlen csalódás lett úrrá rajtam. Sűrgősen tedd jóvá bűnödet! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #530 Dátum: 2009. április 12. - 05:39:58 »

Cartársak! Talizók! Akkor a jövő vasárnap fél 9-9 között gyülekezzünk a Cora parkolójában, közel a felüljáróhoz, ott, ahol a múltkor találkoztunk! A program most közkívánásra a Szentendre lesz. Skanzen, kisvasút, tömegközlekedési múzeum, miniatűr múzeum, városnézés, séta a Duna parton. Jöjjünk minél többen!

25.-én szombaton pedig irány Dömös, és a Rám szakadék, vissza pedig a Lukács árok. Sportos, túrás szerelést hozzatok! A kis gyerekeknek lehetőség az erdei séta a még lankás területen. Ez is nagyon jó program mindenkinek!

Utána a következő, majd igény szerint: Dobogókő! De erről későbben.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #531 Dátum: 2009. április 12. - 18:38:55 »

Ma egy minitali keretében Kamikázénak odaadtam a rég beígért matricát, és persze sok szórólapot, hogy hirdesse Fejér megyében is híres klubunkat. Vasárnap ők is jönnek a talira. Remélem jó sokan leszünk! Kacsint Vigyorog
MNT! Hozd a sapkáját holnap! 14 órától leszek itthon, Bosnyákon végzek, és usgyi haza.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #532 Dátum: 2009. április 13. - 08:55:03 »

Majd még hét közben szóljatok, nehogy elfelejtsem.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #533 Dátum: 2009. április 13. - 11:20:55 »

De milyen barát vagy, hogy nem tudtál róla, hogy a harmadik számú Lacettije van, és ő meg nem hallott a klubról. Ezt még fokoztad azzal, hogy nem adtál neki a Jani- féle színes szórólapból. Hát mit mondjak, mérhetetlen csalódás lett úrrá rajtam. Sűrgősen tedd jóvá bűnödet! Kacsint Vigyorog

Bocsi, de évek óta nem találkoztam vele! Ígérem, jóvá teszem minden bűnömet!  Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #534 Dátum: 2009. április 15. - 07:08:48 »

Nemá Cápa, hogy tényleg lezártad gyenest. Türelem talit teremt.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #535 Dátum: 2009. április 15. - 08:56:58 »

Nemá Cápa, hogy tényleg lezártad gyenest. Türelem talit teremt.
Én is jelentkeztem és szavaztam, sőt szivesen el is mennék pár napra egy kicsit kikapcsolódni júliusban.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #536 Dátum: 2009. április 15. - 14:39:05 »

Weres! No meg a többiek! Vasárnap fél 9-9 között a Cora parkolóban előtalálkozó, hogy utána convoyban menjünk Szentendrére. Senki ne feledje! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #537 Dátum: 2009. április 15. - 14:50:13 »

Nemá Cápa, hogy tényleg lezártad gyenest. Türelem talit teremt.
Én is jelentkeztem és szavaztam, sőt szivesen el is mennék pár napra egy kicsit kikapcsolódni júliusban.
Volt fényképes, teljeskörű tájékoztató, link a szállásról, ill. a tali helyszínéről. Volt többszöri felhívás a jelentkezésre. Volt lista, ami üresen maradt.
Ez a tali egy előszezoni buli lett volna, tekintettel a magas szezonális árakra.
Szervezhetünk összeröffenést majd júliusban, akár ki is nyithatom vissza a topicot, de szállásról mindenkinek maga kell gondoskodnia. Ekkora érdektelenség mellet én nem veszem a vállamra, hogy júniusban kuncsorogjak egy hígfolyós létszám részére szállásért. Itt ilyenkor általában már foglaltak a helyek, de ha lenne is még, akkor is már most konkrét listával kellene rendelkeznem. Jelenleg meg senki nem jelentkezett erre. A szállás nem olyan, mint a kaja, hogy éppen akkor mit kíván az ember. Mindenki tisztában van vele, hogy milyen messze lakik, így ha akar jönni, már most el tudja dönteni, hogy szüksége van-e szállásra, vagy sem.
Ha visszaolvastok a topicban, minden info rendelkezésre áll. Ha lesz igény, akkor megcsinálhatjuk.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #538 Dátum: 2009. április 15. - 14:55:37 »

Cápának ebből a szempontból nagyon igaza van. Valószínüleg idén nagyon tele lesznek az itthoni nyaralós helyek.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #539 Dátum: 2009. április 15. - 15:02:43 »

Cápának ebből a szempontból nagyon igaza van. Valószínüleg idén nagyon tele lesznek az itthoni nyaralós helyek.
De még jobban a hócipők!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!