Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 15:25:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 479672 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #495 Dátum: 2009. április 03. - 19:59:04 »

Most mi van? Állatkertbe megyünk?Veszprém ok?
Állatkertbe? Minek? Az útra vannak kiengedve a legvadabbak. Tiszta szafari a közút már! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #496 Dátum: 2009. április 04. - 09:00:04 »

Kaposújlakra van egy-két progi azoknak, akik félnek, hogy csak gyorsulás és tuningtali lesz.
Weres! Ne rángasd az alvó oroszlán bajszát!!! Kacsint
Neked ezt nem szabad olvasnod!  Mosolyog Kacsint Vigyorog Vigyorog Puszi
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
kakaos
Kábelbarát
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132



« Hozzászólás #497 Dátum: 2009. április 04. - 12:07:35 »

MA  LURDY 14 Ó SENKI ??
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #498 Dátum: 2009. április 04. - 13:26:32 »

Látom a szavazáson, hogy Jopek is leadta voksát. Kacsint Csak tudnám, hogy mire? He Kacsint Vigyorog Lehet, hogy nem nyer? Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #499 Dátum: 2009. április 04. - 13:38:40 »

Voltam az Alfa találkozón. A tavalyihoz képest nem nagy durranás, kevés autó, kevés látogató. Viszont a Lacetti-klubbos pólómban feszítettem Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #500 Dátum: 2009. április 04. - 19:49:00 »

Voltam az Alfa találkozón. A tavalyihoz képest nem nagy durranás, kevés autó, kevés látogató. Viszont a Lacetti-klubbos pólómban feszítettem Vigyorog
Gondolom sárgultak az irigységtől. Kacsint Vigyorog nekik nem jutott se Lacetti, se trikó, csak egyszerű Alfa Romeo. Szegények. Majd legközelebb meggondolják mire adják a pénzüket. Mi rögtön tudtuk a helyes megoldást! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #501 Dátum: 2009. április 04. - 20:29:28 »

Látom a szavazáson, hogy Jopek is leadta voksát. Kacsint Csak tudnám, hogy mire? He Kacsint Vigyorog Lehet, hogy nem nyer? Kacsint Vigyorog
Ha a Komárom szavazatra gondolsz az én voltam! Régen jártam ott, vagy talán nem is jártam!
Vagy Jopek nem komáromi?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #502 Dátum: 2009. április 05. - 08:03:26 »

Látom a szavazáson, hogy Jopek is leadta voksát. Kacsint Csak tudnám, hogy mire? He Kacsint Vigyorog Lehet, hogy nem nyer? Kacsint Vigyorog
Miután felírtál egy listára, bátorkodtam nem szavazni... Kacsint
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #503 Dátum: 2009. április 05. - 08:03:54 »

Látom a szavazáson, hogy Jopek is leadta voksát. Kacsint Csak tudnám, hogy mire? He Kacsint Vigyorog Lehet, hogy nem nyer? Kacsint Vigyorog
Ha a Komárom szavazatra gondolsz az én voltam! Régen jártam ott, vagy talán nem is jártam!
Vagy Jopek nem komáromi?
De. Mosolyog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #504 Dátum: 2009. április 05. - 16:36:47 »

Látom a szavazáson, hogy Jopek is leadta voksát. Kacsint Csak tudnám, hogy mire? He Kacsint Vigyorog Lehet, hogy nem nyer? Kacsint Vigyorog
Miután felírtál egy listára, bátorkodtam nem szavazni... Kacsint
Jopek! Lehet (biztos?), hogy nehéz a felfogásom, de ezt most nem értettem. Mire írtalak fel? Miért nem szavaztál? Én csak azt hittem Te voltál a komáromi szavazó, de már tudom, nem, MNT volt, de akkor mi a hézag? Bántottalak? Nem akarsz semmire sem jönni? Kár lenne! A sapkád úgyis nálam van, talin megkapnád.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #505 Dátum: 2009. április 06. - 14:12:01 »

Reszkess Cápa! Tudod miért? Már megint vakmerő voltál! Vigyorog
Szóval az áprilisi esetleges ajánlásaim, ha talizni szeretnénk, és én is ott lehetnék, együtt kirándulhatnánk.
19.-ike: vasárnap
25.-ke: szombat
26.-ika. vasárnap
Mert gondolom a hétköznapok nem jók nektek.
Lehetne úticél:
1: Dömös, Rám- szakadék, vissza Lukács- árok
2: Csobánka: Holdvilág- árok
3: Szentendre: Skanzen, és kisvasút, esetleg még Lajos- forrás előtte, vagy utána.
4: Dobogókő
5: Börzsöny, Nagy villám
6: Vácrátót, Arborétum ( bár az összel inkább érdekesebb, szebb)
7: Komárom, vár, és Jopek vár minket, talán... Kacsint
Szóval, így nagy hirtelen ezek jutottak eszembe (?), és nincsenek túl messze, legalább is tőlünk, illetve Jopektől. Vigyorog
Gidy, erre a listára gondoltam. Vagy ezt nem Te írtad? Kacsint Vigyorog

Látom a szavazáson, hogy Jopek is leadta voksát. Kacsint Csak tudnám, hogy mire? He Kacsint Vigyorog Lehet, hogy nem nyer? Kacsint Vigyorog
Miután felírtál egy listára, bátorkodtam nem szavazni... Kacsint
Ezt meg úgy értettem, hogy a komáromi talira nem szavaztam. (Ha van hajlandóság egy itteni találkozóra, nagyon szívesen veszem. De csak azért, hogy nekem ne legyen messze; nem szavazok haza.)
Ha lesz időm, úgy is ott leszek a jamboree-n.  Mosolyog

Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #506 Dátum: 2009. április 06. - 16:32:04 »

Nos, akkor 19.-ike vasárnap tartjuk a kirándulós talit. Szerencsére a hová tippek jól bejöttek, így mehetünk 3 helyre is.
Az én javaslatom a következő: a másik két időpontban is talizhatunk, kirándulhatunk, ha lesz még rá vevő az első után. Én szívesen megyek, remélem lesz aki csatlakozik majd hozzám. A lényeg: ki a városból a szabadba!
Mivel Szentendre, Dömös, és Dobogókő is egyenlő szavazatot kapott, így én mindhármat az adott javasolt napokon megejteném szívest- örömest. A  szentendrei ötletekhez még hozzájött, hogy elsejétől nyitva van már a tömegközlekedési múzeum is. A helyzet a következő: Dömös, Rám szakadék csak kifejezetten jó időben jó, esőnél szóba sem jöhet. Dobogókő szinte mindig jó, de esőben azért az sem nyerő. Szentendre meg bármilyen időben jó program. Mi lenne, ha akkor döntenénk, amikor elő talizunk a Cora parkolóban, ahol a múltkor is kezdtük, és időjárás függvényében döntenénk. Ha van esély a Rám szakadékra, akkor hozzatok megfelelő szerelést, és a kocsiban legyen váltó cucc, mert biztosan vizesek leszünk egy kicsit, de cipő, zokni jó ha lesz pluszban.
Nos, lehet hozzászólni a témához! Ja, még annyit, hogy a szakadékba kis gyerekkel nem tanácsos menni, ezt is vegyétek figyelembe!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #507 Dátum: 2009. április 06. - 17:52:35 »

Üdv mekkora az esélye a szentendrei talinak mert gyerekel tényleg nem szivesen mennék a RÁM szakadékhoz?
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #508 Dátum: 2009. április 06. - 20:08:20 »

Üdv mekkora az esélye a szentendrei talinak mert gyerekkel tényleg nem szívesen mennék a RÁM szakadékhoz?
Minden tőlünk függ! Semmi nem kötelező! Ha több kisebb gyerek jönne, akkor természetesen nem a Rám- szakadékba mennénk. Nem rekesztünk ki senkit a jóból.
A szakadék tényleg nem gyerekkel jó megmászni, de annak viszont mindig örülünk, ha teljes családok jönnek, nemcsak a hivatalos "autóbolondok", vagyis mi. Szentendre szép önmagában is, ott van a skanzen, most már a vasúttal, a tömegközlekedési múzeum, ahol a gyerekek beszállhatnak a járművekbe, csengethetnek, élvezhetik azt, amire máskor nincs lehetőségük. Ajánlani tudom még a "Miniatűr Múzeumot" is, hihetetlenül érdekes dolgok vannak ott is. Nem döntök, nem is akarok, ezért mondtam, hogy együtt beszéljük meg a programot. Ha olyan srácok jönnek, akik még nem iskolások, akkor hagyjuk más korra a szakadékot, majd csinálunk egy másik túrát oda, kicsik nélkül, vagy úgy, hogy nekik egy másik párhuzamos dolgot találunk ki. A lényeg, hogy együtt legyünk, barátkozzunk, és mindezt jó levegőn, kötetlenül.
Kérem azokat, akik kis srácokkal jönnének, hogy jelezzék, és akkor tudjuk előre, hogy mit válasszunk programnak. Azt hiszem ez jogos feltevés volt.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #509 Dátum: 2009. április 06. - 20:23:13 »

Sajnos a vasárnapok nekem nem jók (valamikor dolgoznom is kell, ha már hétköznap csak pénzt keresek Vigyorog), így ebből most kimaradok.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!