Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 15:18:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 479649 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #480 Dátum: 2009. április 01. - 17:32:25 »

Ma is volt minitali! Meglátogattam pilisvörösvári fiamat Kapitányt. Volt némi segély autózás is, de utána jót beszélgettünk, és ebédeltünk együtt. Jó volt! Az uborkasaláta meg szenzációs  volt, mert a jó kifejezés gyenge lenne hozzá! Armand fia nagyon aranyos, és a félénkségét később elhagyta, és még játszhattunk is együtt. Hát sajnos ritkán találkozhat a "nagyapjával". Elfogadnám "igazinak" is!
Viszont a mai esettel kapcsolatban felvetnék egy gondolatot. Bármelyikünkkel történhet kellemetlenség az utunk során, esetleg messzebb a lakásunktól, más vidéken, ahol jól jönne a segítség. Ha volna egy olyan önkéntes adatbázis, ki hol lakik, telefonszámmal, és ezt kinyomtatnánk azoknak, akik igénylik, persze szigorúan a kölcsönösség alapján, amit a kocsikban tarthatnánk. Baj esetén megtalálhatnánk a hozzánk közel eső klubtársat, és adott esetben segítséget nyújthatnánk egymásnak, persze a lehetőségek szerint csak, hogy ne legyen nagyobb baj, kellemetlenség egy adott szituban. Ma például jól jött ki a dolog, lehet máskor is szükség rá másnak is máshol. Szóval érdekelne mit szóltok hozzá? Ha van rajtam kívül is erre jelentkező, akkor a részletekre majd visszatérünk. Én szívesen segítek, ha kell, és ha tudok. Remélem nem leszek egyedül! Kacsint Vigyorog A megoldásra is van ötletem, ha odáig eljutnánk, hogy menjen a dolog. Kacsint Vigyorog Uff!
Valami hasonlót gondoltam én is anno, amikor létrehoztam a topicot a Társalgóban "Klubfuvar, szomszédolás, segítség idegenben."
http://lacetti-klub.extra.hu/forum/index.php?topic=65.0
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #481 Dátum: 2009. április 01. - 17:40:40 »

Ma is volt minitali! Meglátogattam pilisvörösvári fiamat Kapitányt. Volt némi segély autózás is, de utána jót beszélgettünk, és ebédeltünk együtt. Jó volt! Az uborkasaláta meg szenzációs  volt, mert a jó kifejezés gyenge lenne hozzá! Armand fia nagyon aranyos, és a félénkségét később elhagyta, és még játszhattunk is együtt. Hát sajnos ritkán találkozhat a "nagyapjával". Elfogadnám "igazinak" is!
Viszont a mai esettel kapcsolatban felvetnék egy gondolatot. Bármelyikünkkel történhet kellemetlenség az utunk során, esetleg messzebb a lakásunktól, más vidéken, ahol jól jönne a segítség. Ha volna egy olyan önkéntes adatbázis, ki hol lakik, telefonszámmal, és ezt kinyomtatnánk azoknak, akik igénylik, persze szigorúan a kölcsönösség alapján, amit a kocsikban tarthatnánk. Baj esetén megtalálhatnánk a hozzánk közel eső klubtársat, és adott esetben segítséget nyújthatnánk egymásnak, persze a lehetőségek szerint csak, hogy ne legyen nagyobb baj, kellemetlenség egy adott szituban. Ma például jól jött ki a dolog, lehet máskor is szükség rá másnak is máshol. Szóval érdekelne mit szóltok hozzá? Ha van rajtam kívül is erre jelentkező, akkor a részletekre majd visszatérünk. Én szívesen segítek, ha kell, és ha tudok. Remélem nem leszek egyedül! Kacsint Vigyorog A megoldásra is van ötletem, ha odáig eljutnánk, hogy menjen a dolog. Kacsint Vigyorog Uff!
Valami hasonlót gondoltam én is anno, amikor létrehoztam a topicot a Társalgóban "Klubfuvar, szomszédolás, segítség idegenben."
http://lacetti-klub.extra.hu/forum/index.php?topic=65.0

Ez igaz, csak ezt meg kéne valósítani úgy, hogy legyen mindenkinél egy nyomtatott változat, ami persze nem teljesen publikus, csak azok kapnák meg, akik beszállnak ebbe a körbe. Valaki összegyűjtené a jelentkezőket, titkosan, majd utána ki lehetne nyomtatni, hogy ne agépben, hanem a kocsiban legyen. Arra kérlek, hogy valahogy tedd át ezt a részt a megfelelő helyre, és kezdjük a szervezést, a klubunk ezüst-, kék-, bordó-, zöld-, drapp-, fehér-, "sárga" angyalaival.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #482 Dátum: 2009. április 01. - 19:48:15 »

EZ egy nagyon bölcs gondolat remélem mihamarabb létre jön én támogatom amiben csak tudom Kacsint Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #483 Dátum: 2009. április 02. - 13:19:49 »

Szombaton tolunk egy minitalit a Lurdynál?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #484 Dátum: 2009. április 02. - 13:36:08 »

Szombaton tolunk egy minitalit a Lurdynál?
Én "sajnos" az Alfa találkozóra vagyok "hivatalos".
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #485 Dátum: 2009. április 02. - 14:22:59 »

Szombaton tolunk egy minitalit a Lurdynál?
Velem a Bosnyák tér, és az Etele tér között lehet talizni. Sajnos a Lurdy nem esik útba. Esetleg lehet jönni buszozni, akit érdekel hívjon majd! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kakaos
Kábelbarát
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132



« Hozzászólás #486 Dátum: 2009. április 02. - 19:29:17 »

szívesen a szokott időben póló sapka ,,? MÁR KIGYÚRTAM MAGAM HASRA  javascript:void(0);
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #487 Dátum: 2009. április 02. - 20:09:12 »

ÜDV metöl medig vagytok a Lurdinál LEHET hogy el tudok menni. Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #488 Dátum: 2009. április 02. - 20:52:14 »

szívesen a szokott időben póló sapka ,,? MÁR KIGYÚRTAM MAGAM HASRA  javascript:void(0);
Még várnod kell a cuccra mert most nem tudok menni!De sűrűn járok Pestre így majd összefutunk!!!Szólok majd , ha megyek!(Április 13 várhatóan)
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #489 Dátum: 2009. április 02. - 20:56:03 »

Szombaton tolunk egy minitalit a Lurdynál?
Sajnos nekem nem jó a hétvége.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #490 Dátum: 2009. április 03. - 06:26:26 »

Kaposújlakra van egy-két progi azoknak, akik félnek, hogy csak gyorsulás és tuningtali lesz. Az egész arról szól, mint nálunk, összejönni, jólérezni magunkat és egymást.

A tavalyi programból lesve, idén is lehetne pár jópofa vetélkedő, és program:

Program ötletek, javaslatok:
Adok-veszek (illetve ingyen elvihető)
Autó szépségverseny
Hölgykísérők szépségversenye
Valamilyen alkatrész dobó verseny (gumi, stb.)
Gyerekeknek rajzverseny Aszfaltrajzverseny lehetne is,  beszereztem jó sok aszfaltkrétát ehhez! Yeti kacsint
Gyorsulási verseny páros indítással
Szlalom eltolt kapukkal időre
Kerékcsere időre verseny
Fánkevő verseny
Kresz Teszt
Közelítési verseny, ami tavaly is volt, de megspékelve tolatással!!
"Vak" szlalom (Kalapból kihúzott versenyző-párok, felváltva vezetve-navigálva, mindenki a saját kocsiját vezetné)
Típus, vagy Márka focikupa 2x10 perces etapokkal. (pl: Chevy <<>> Daewoo, vagy Matiz <<>>Lacetti)
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #491 Dátum: 2009. április 03. - 06:27:57 »

ÜDV metöl medig vagytok a Lurdinál LEHET hogy el tudok menni. Vigyorog
Eddig úgy néz ki, nemoké a dolog, mert no intereszt. Pedig szép szerelgetős idő lesz.  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #492 Dátum: 2009. április 03. - 06:59:03 »

Kaposújlakra van egy-két progi azoknak, akik félnek, hogy csak gyorsulás és tuningtali lesz.
Weres! Ne rángasd az alvó oroszlán bajszát!!! Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #493 Dátum: 2009. április 03. - 13:29:19 »

Kaposújlakra van egy-két progi azoknak, akik félnek, hogy csak gyorsulás és tuningtali lesz.
Weres! Ne rángasd az alvó oroszlán bajszát!!! Kacsint

Hol itt az oroszlán?
Naplózva

mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #494 Dátum: 2009. április 03. - 19:30:02 »

Most mi van? Állatkertbe megyünk?Veszprém ok?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!