Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 17:21:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 479703 alkalommal)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #465 Dátum: 2009. Március 30. - 12:38:48 »

Reszkess Cápa! Tudod miért? Már megint vakmerő voltál! Vigyorog
Szóval az áprilisi esetleges ajánlásaim, ha talizni szeretnénk, és én is ott lehetnék, együtt kirándulhatnánk.
19.-ike: vasárnap
25.-ke: szombat
26.-ika. vasárnap
Mert gondolom a hétköznapok nem jók nektek.
Lehetne úticél:
1: Dömös, Rám- szakadék, vissza Lukács- árok
2: Csobánka: Holdvilág- árok
3: Szentendre: Skanzen, és kisvasút, esetleg még Lajos- forrás előtte, vagy utána.
4: Dobogókő
5: Börzsöny, Nagy villám
6: Vácrátót, Arborétum ( bár az összel inkább érdekesebb, szebb)
7: Komárom, vár, és Jopek vár minket, talán... Kacsint
Szóval, így nagy hirtelen ezek jutottak eszembe (?), és nincsenek túl messze, legalább is tőlünk, illetve Jopektől. Vigyorog
Csakhogy visszatérjünk a topic témájához,Gidy én szívesen benne vagyok egy jó kirándulásban.Gondolom lennénk rá azért egypáran.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #466 Dátum: 2009. Március 30. - 14:39:37 »

Reszkess Cápa! Tudod miért? Már megint vakmerő voltál! Vigyorog
Szóval az áprilisi esetleges ajánlásaim, ha talizni szeretnénk, és én is ott lehetnék, együtt kirándulhatnánk.
19.-ike: vasárnap
25.-ke: szombat
26.-ika. vasárnap
Mert gondolom a hétköznapok nem jók nektek.
Lehetne úticél:
1: Dömös, Rám- szakadék, vissza Lukács- árok
2: Csobánka: Holdvilág- árok
3: Szentendre: Skanzen, és kisvasút, esetleg még Lajos- forrás előtte, vagy utána.
4: Dobogókő
5: Börzsöny, Nagy villám
6: Vácrátót, Arborétum ( bár az összel inkább érdekesebb, szebb)
7: Komárom, vár, és Jopek vár minket, talán... Kacsint
Szóval, így nagy hirtelen ezek jutottak eszembe (?), és nincsenek túl messze, legalább is tőlünk, illetve Jopektől. Vigyorog
Csakhogy visszatérjünk a topic témájához,Gidy én szívesen benne vagyok egy jó kirándulásban.Gondolom lennénk rá azért egypáran.
Nos, akkor kezdjük a szervezést! Válasszuk ki az időpontot, és utána majd a célt is. Már ketten vagyunk! Már így is megcsináljuk, de biztosan jönnek majd a többiek is. Na hajrá hölgyek, urak, lehet megbeszélni az időt, és a helyet!
Megkérem LadLac mestert, hogy írjon ki egy szavazást az adott időkre, és a helyekre is! De olyan legyen a szavazás, hogy többet is be lehessen jelölni, úgy, mint a múltkor! Döntés után már jöhetnek a jelentkezések is. Remélem jó sokan leszünk megint! Jó lenne az is, ha újabb tagok is jönnének a régiekhez, hogy érezzük a klub életerejét, és fejlődését! Tehát időpont, és helyre kérjük a szavazatokat, majd, ha fel lesz téve, mint "Tavaszi Kirándulás Áprilisban". Vigyorog
Szóval: április 19.-ike, 25.-ike, és 26.-ika között kéne választani, ha én is jöhetek a kirándulásra, máskor sajnos dolgoznom kell.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 30. - 14:44:35 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #467 Dátum: 2009. Március 30. - 18:43:40 »

Induljon a szavazás...  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #468 Dátum: 2009. Március 30. - 22:52:07 »

Én semmi konkrétumra nem gondoltam az odaát írott hsz-emben. Csupán nem értettem, de már értem a dolgokat. Viszont nem hiszem, hogy ennyire fel kellett volna fújnia Petinek, hogy ide is becsatolja, bár gondolom csodálkozott rendesen. Vigyorog

Elnézést, de ezzel nem bajt akartam, nem személyes támadás volt remélem hiszed!
De ha visszaolvasol, én semmi kompromitálót, sőt semmit nem írtam.

Vazze! Most látom, hogy amit zokon vettem, az pont a Te hozzászólásod volt. Azt hittem, valaki idegen körmölte.
Komolyan mondom ha ez leesik, nem szúrom be!
Bocs!

Egyébként jogos lehet az észrevétel, mert kezdem én is "nemszeretni".
Tudom, ilyet nem szabad mondani, főleg hogy a bank, a béna és mohó szerviz tehet róla.
(Most egy picit ki akarlak engesztelni. Ha nem sikerült, akkor ígérem lenyomhatsz gyorsulásban)!

Valóban csodálkoztam rendesen, de azon, hogy eléggé "általánosításszagú" volt a reakció.
A CHEVY-LOVE nem azon múlik, hogy valaki rendszeresen, vagy egyáltalán jár e találkozókra.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 30. - 23:19:10 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #469 Dátum: 2009. Március 30. - 22:58:34 »

Induljon a szavazás...  Kacsint

Te! Ez mind a világ végén van! Vagy én vagyok ott?  Assetomholvannak He
Én is összedobok egy listát:
Zalaegerszeg
Nagykanizsa
Keszthely
Lenti
Letenye
Zalalövő
Zalaszentgrót
Lickóvadamos
Iklódbördőce

Tessék szavazni!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 30. - 23:00:33 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #470 Dátum: 2009. Március 31. - 18:56:01 »

Peti!
Nem a világ végén, viszont (megint) budapesthez közel.

Egyébként az utolsó kettőért magyarázattal tartozol! Ilyen nevű helységek nem léteznek!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #471 Dátum: 2009. Március 31. - 19:02:51 »

Peti!
Nem a világ végén, viszont (megint) budapesthez közel.

Egyébként az utolsó kettőért magyarázattal tartozol! Ilyen nevű helységek nem léteznek!
Pedig vannak! Itt zalában. Nem ám csak Peking, meg a többi világváros!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #472 Dátum: 2009. Március 31. - 19:24:12 »

A Magyarország autósatlasza c. munka ívet véve landolt a szemetesben.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #473 Dátum: 2009. Március 31. - 20:14:01 »

A Magyarország autósatlasza c. munka ívet véve landolt a szemetesben.
Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #474 Dátum: 2009. Március 31. - 20:16:15 »

A szavazáshoz van egy merész ötletem! Ha sokan jelentkeznek több napra, és helyre, akkor mit szóltok hozzá, hogy sorba ki- ki lehetősége szerint, megtegyük nemcsak a nyertest, hanem másikakat is? Rám, és a Rám szakadékra is számíthattok, akár többször is! Szóval élvezzük a tavaszt, és a társaságot! Nem kell mindig szerelni, lehet kirándulni is. Én mindegyiket már jó párszor megtettem, és mindig nagyon élveztem. Nektek is fog tetszeni! Ne gála cipőben, és ruhában jöjjetek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #475 Dátum: 2009. Március 31. - 22:28:43 »

25.-én és 26.-án egyikőtöket sem szeretném látni!!!!!!! ja és Ti se akarjatok!!! (dolgozok)
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #476 Dátum: 2009. Március 31. - 22:41:01 »

Egyébként az utolsó kettőért magyarázattal tartozol! Ilyen nevű helységek nem léteznek!

Bíztam benne, hogy az a kettő szemet szúr valakinek! Azért biggyesztettem oda!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Kérsz még hasonlóan mókásat?
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #477 Dátum: 2009. Március 31. - 22:56:26 »

Egyébként az utolsó kettőért magyarázattal tartozol! Ilyen nevű helységek nem léteznek!

Bíztam benne, hogy az a kettő szemet szúr valakinek! Azért biggyesztettem oda!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Kérsz még hasonlóan mókásat?
Nem kell kitalálni, a lehetetlen neveket az élet adja!!  pl:Karakószörcsök, Chernelházadamonya, Pókaszepetk,Szivásszentmárton (a pöszéknek!), Vönöck, Vöckönd.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #478 Dátum: 2009. Március 31. - 23:13:28 »

Nem kell kitalálni, a lehetetlen neveket az élet adja!!  pl:Karakószörcsök, Chernelházadamonya, Pókaszepetk,Szivásszentmárton (a pöszéknek!), Vönöck, Vöckönd.

Ebből 2 megint zalai! Direkt volt?  Vigyorog

Ja, ez már OFF.
Úgyhogy találkozzunk Chernelházadamonyán! Ez volt a legszebb.  Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #479 Dátum: 2009. április 01. - 17:22:07 »

Ma is volt minitali! Meglátogattam pilisvörösvári fiamat Kapitányt. Volt némi segély autózás is, de utána jót beszélgettünk, és ebédeltünk együtt. Jó volt! Az uborkasaláta meg szenzációs  volt, mert a jó kifejezés gyenge lenne hozzá! Armand fia nagyon aranyos, és a félénkségét később elhagyta, és még játszhattunk is együtt. Hát sajnos ritkán találkozhat a "nagyapjával". Elfogadnám "igazinak" is!
Viszont a mai esettel kapcsolatban felvetnék egy gondolatot. Bármelyikünkkel történhet kellemetlenség az utunk során, esetleg messzebb a lakásunktól, más vidéken, ahol jól jönne a segítség. Ha volna egy olyan önkéntes adatbázis, ki hol lakik, telefonszámmal, és ezt kinyomtatnánk azoknak, akik igénylik, persze szigorúan a kölcsönösség alapján, amit a kocsikban tarthatnánk. Baj esetén megtalálhatnánk a hozzánk közel eső klubtársat, és adott esetben segítséget nyújthatnánk egymásnak, persze a lehetőségek szerint csak, hogy ne legyen nagyobb baj, kellemetlenség egy adott szituban. Ma például jól jött ki a dolog, lehet máskor is szükség rá másnak is máshol. Szóval érdekelne mit szóltok hozzá? Ha van rajtam kívül is erre jelentkező, akkor a részletekre majd visszatérünk. Én szívesen segítek, ha kell, és ha tudok. Remélem nem leszek egyedül! Kacsint Vigyorog A megoldásra is van ötletem, ha odáig eljutnánk, hogy menjen a dolog. Kacsint Vigyorog Uff!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!