Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 21:44:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 479853 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #375 Dátum: 2009. Január 27. - 19:34:30 »

MIKOR LESZ TALÁLKOZÓ VESZPRÉMBE Vigyorog Vigyorog Kacsint :)N?He
No igen! Lassan el kellene kezdeni kiosztani az időpontokat, nehogy besűrűsödjenek!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #376 Dátum: 2009. Január 28. - 08:39:26 »

MIKOR LESZ TALÁLKOZÓ VESZPRÉMBE Vigyorog Vigyorog Kacsint :)N?He
No igen! Lassan el kellene kezdeni kiosztani az időpontokat, nehogy besűrűsödjenek!
Én szóltam előre egy pár hete. Nem sokan reagáltak rá.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #377 Dátum: 2009. Január 28. - 11:22:04 »

Nem csinálunk valahol egy minitalit a közeljövőben? Már kezdek depressziós lenni nélkületek! 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #378 Dátum: 2009. Január 28. - 12:09:44 »

A másik fórum szervere meghalt viszont ennek ellenére ott is szerveződnek a találkozók az egyik országos nagytali május 2.-n Kaposújlakon lesz!
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #379 Dátum: 2009. Január 28. - 15:23:40 »

Nem csinálunk valahol egy minitalit a közeljövőben? Már kezdek depressziós lenni nélkületek! 
Én benne vagyok. Akár most hétvégén is csinálhatjuk. Kacsint
Gidy, mikor vagy szabad?
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #380 Dátum: 2009. Január 28. - 15:37:04 »

Nem csinálunk valahol egy minitalit a közeljövőben? Már kezdek depressziós lenni nélkületek! 
Én benne vagyok. Akár most hétvégén is csinálhatjuk. Kacsint
Gidy, mikor vagy szabad?
Most hétvége nekem tuti nem jó. Nagy családi zabálás lesz.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #381 Dátum: 2009. Január 28. - 16:13:47 »

Nem csinálunk valahol egy minitalit a közeljövőben? Már kezdek depressziós lenni nélkületek! 
Én benne vagyok. Akár most hétvégén is csinálhatjuk. Kacsint
Gidy, mikor vagy szabad?
Péntek d.u. 14 órától itthon vagyok, a hétvégém most szabad lesz! Nyitott vagyok egy jó programra! Csak legyen jó idő! Kacsint Vigyorog Egyéb ötlet? He
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #382 Dátum: 2009. Január 29. - 15:04:05 »

Nem csinálunk valahol egy minitalit a közeljövőben? Már kezdek depressziós lenni nélkületek! 
Én benne vagyok. Akár most hétvégén is csinálhatjuk. Kacsint
Gidy, mikor vagy szabad?
Péntek d.u. 14 órától itthon vagyok, a hétvégém most szabad lesz! Nyitott vagyok egy jó programra! Csak legyen jó idő! Kacsint Vigyorog Egyéb ötlet? He
A péntek jól hangzik.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #383 Dátum: 2009. Január 29. - 15:28:29 »

Nem csinálunk valahol egy minitalit a közeljövőben? Már kezdek depressziós lenni nélkületek! 
Én benne vagyok. Akár most hétvégén is csinálhatjuk. Kacsint
Gidy, mikor vagy szabad?
Péntek d.u. 14 órától itthon vagyok, a hétvégém most szabad lesz! Nyitott vagyok egy jó programra! Csak legyen jó idő! Kacsint Vigyorog Egyéb ötlet? He
A péntek jól hangzik.
Csináljunk valamit? Hol? Mit? Ötleteket várok! Vevő vagyok a jó ötletre, csináljunk már valamit! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #384 Dátum: 2009. Január 29. - 15:50:04 »

Nem csinálunk valahol egy minitalit a közeljövőben? Már kezdek depressziós lenni nélkületek! 
Én benne vagyok. Akár most hétvégén is csinálhatjuk. Kacsint
Gidy, mikor vagy szabad?
Péntek d.u. 14 órától itthon vagyok, a hétvégém most szabad lesz! Nyitott vagyok egy jó programra! Csak legyen jó idő! Kacsint Vigyorog Egyéb ötlet? He
A péntek jól hangzik.
Csináljunk valamit? Hol? Mit? Ötleteket várok! Vevő vagyok a jó ötletre, csináljunk már valamit! Vigyorog
A holnap délután is jó nekem. Valami fedett helyen kéne összejönni. (parkolóház)
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #385 Dátum: 2009. Január 29. - 16:41:28 »

Nem csinálunk valahol egy minitalit a közeljövőben? Már kezdek depressziós lenni nélkületek! 
Én benne vagyok. Akár most hétvégén is csinálhatjuk. Kacsint
Gidy, mikor vagy szabad?
Péntek d.u. 14 órától itthon vagyok, a hétvégém most szabad lesz! Nyitott vagyok egy jó programra! Csak legyen jó idő! Kacsint Vigyorog Egyéb ötlet? He
A péntek jól hangzik.
Csináljunk valamit? Hol? Mit? Ötleteket várok! Vevő vagyok a jó ötletre, csináljunk már valamit! Vigyorog
A holnap délután is jó nekem. Valami fedett helyen kéne összejönni. (parkolóház)
Fedett a lakásunk! Dumálgathatunk itt is. Nem kell mindig állva dideregni a kocsik mellett. Szóval, ha van kedvetek...Tea, vagy cappuccino szóba jöhet, kaját nem kaptok. Esetleg itt van a közlekedési múzej is. Szóval? Más ötlet? Ki jönne? Lehet jelentkezni! Kacsint Vigyorog Ezt tudom nyújtani most csak. Ti jöttök, ott a laszti!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #386 Dátum: 2009. Január 29. - 20:41:20 »

Na mi van? Vagy mi lesz? Lesz? Nem maradok itt sokáig, mert szunnyantanom kell, de holnap, ha megjövök, megnézem rögvest, hogy lesz-e tali, vagy sem? Addig gondolkodjatok el a dolgon, és ötleteljetek bátran! Jó lenne valamit csinálni, nehogy Weres végképp letargiába zuhanjon! Hagyjuk a depit másokra! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #387 Dátum: 2009. Január 30. - 07:10:31 »

Na mi van? Vagy mi lesz? Lesz? Nem maradok itt sokáig, mert szunnyantanom kell, de holnap, ha megjövök, megnézem rögvest, hogy lesz-e tali, vagy sem? Addig gondolkodjatok el a dolgon, és ötleteljetek bátran! Jó lenne valamit csinálni, nehogy Weres végképp letargiába zuhanjon! Hagyjuk a depit másokra! Kacsint Vigyorog
Bocs, de elfelejtettem, hogy a kisbubival második oltásra kell mennünk 3-tól.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Január 30. - 09:38:18 írta WERES » Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #388 Dátum: 2009. Január 30. - 17:54:14 »

Na, a mai minitali elmaradt! Weres erőltette volna, mert depis lett a csapat nélkül, erre ő inkább a kutyájával ment oltatni. Sajnos, így nem lett semmi, pedig már tényleg régen volt tali. Talán majd a legközelebb nem talál már ki semmit, és végre eljön. A múltkor is ő maradt távol, amikor csak összejött egy minitali a messze lakó R*R cartárssal. Nem csodálom, hogy depis Weres, mert ennek a jele a határozatlanság, akarja, de mégsem jön össze. Már csak a gyógyszer mentheti meg szegény Werest, hogy kiláboljon eme kórból, és végre számíthassunk rá! Weres! Jobbulást! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #389 Dátum: 2009. Január 30. - 17:52:25 »

Na, a mai minitali elmaradt! Weres erőltette volna, mert depis lett a csapat nélkül, erre ő inkább a kutyájával ment oltatni. Sajnos, így nem lett semmi, pedig már tényleg régen volt tali. Talán majd a legközelebb nem talál már ki semmit, és végre eljön. A múltkor is ő maradt távol, amikor csak összejött egy minitali a messze lakó R*R cartárssal. Nem csodálom, hogy depis Weres, mert ennek a jele a határozatlanság, akarja, de mégsem jön össze. Már csak a gyógyszer mentheti meg szegény Werest, hogy kiláboljon eme kórból, és végre számíthassunk rá! Weres! Jobbulást! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Én azért nem is jelentkeztem ,mert tudtam hogy ez a hétvége nekem nem jó.Majd legközelebb. Kacsint
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!