Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 03:42:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 479991 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #285 Dátum: 2008. November 03. - 13:32:04 »

 
Köztudottan roppant szerény ember. Nem szokott dicsekedni. Kacsint
Sajna nem, csak névrokon (bár elég ritka ez a név  Vigyorog).
Mi egy pár évvel ezelőtt eltöltöttünk ott egy hetet.
Nem rossz hely. Kár, hogy a szoba ablaka alatt volt az étterem (a szobák fele ilyen).
Viszont lehet ingyen horgászni a tanya tavacskájában (és még fogni is lehet  Kacsint).

Nem nagyon ismerem a halakat, de ez nem Rácz Ponty? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #286 Dátum: 2008. November 03. - 16:13:10 »

Na a beszólós Jani!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Amúgy örülök, hogy van a helyről referenciánk. Főni már járt ott!
Nem egy luxushotel, de az ember nem is azért megy ilyen helyre. Ott főleg a természet a fontos! Nekem elég kultúráltnak tűnt az egyik éppen üres szoba, amit megmutattak.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #287 Dátum: 2008. November 03. - 21:52:38 »

Hahó emberek!!! 5.-én szerdán Esztergomban leszek délelőtt.Valaki esetleg?A környéken esetleg?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #288 Dátum: 2008. November 03. - 22:00:53 »

Hahó emberek!!! 5.-én szerdán Esztergomban leszek délelőtt.Valaki esetleg?A környéken esetleg?
Sajnos a szerda az a nap, amikor én hagyom el városom és ama nagy székes fővárosunkba látogatok.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #289 Dátum: 2008. November 04. - 10:47:00 »

 
Köztudottan roppant szerény ember. Nem szokott dicsekedni. Kacsint
Sajna nem, csak névrokon (bár elég ritka ez a név  Vigyorog).
Mi egy pár évvel ezelőtt eltöltöttünk ott egy hetet.
Nem rossz hely. Kár, hogy a szoba ablaka alatt volt az étterem (a szobák fele ilyen).
Viszont lehet ingyen horgászni a tanya tavacskájában (és még fogni is lehet  Kacsint).

Nem nagyon ismerem a halakat, de ez nem Rácz Ponty? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Dehogynem!
Rácz fogta ponty! Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #290 Dátum: 2008. November 04. - 17:44:17 »

Hahó emberek!!! 5.-én szerdán Esztergomban leszek délelőtt.Valaki esetleg?A környéken esetleg?
Budapest az környéke? Akkor én leszek! Kacsint Vigyorog Jimny? He
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #291 Dátum: 2008. November 06. - 20:37:37 »

Ma tevékeny minitalit tartottunk. Résztvevők: LadLac főszerelő, Captain várományos, és jómagam alsegéd, és autómosó.
Beszerelésre került Cap radarja, az én légterelőm (a két kitűnő cartárs ajándéka), optikai tuning keretében tiszta lett az autóm, Cap pedig belépett a dupla spojleres ablaktörlősök közé, Capnak továbbá beszerelésre került a törött hátsó lámpája helyett az új, némi átalakítással, hogy a két oldal egyforma legyen. Eközben söröztünk (non alcohol), és persze csevelyéztünk is néhány szó erejéig. Szóval eredményes tali volt. Ja, majd elfelejtettem, hogy előtte autós cuccok vásárlása is volt a Castrolnál, és a Várnában. Igaz, nekem olaj nem jutott. De majd pótlás lesz a szervízig). Most már van egyen ablaktörlőnk, és egyen téli hókefénk, jégkaparóval (ne kelljen használni!). Szerintem jók vagyunk, de nagyon!  Kacsint Vigyorog
Megemlítem, hogy én azért kilógtam a sorból, kakukktojás voltam...Na ki tudja miért? He Gyengébbek kedvéért: nem voltam sánta! Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 07. - 14:01:05 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #292 Dátum: 2008. November 06. - 20:42:56 »

Ma tevékeny minitalit tartottunk. Résztvevők: LadLac főszerelő, Captain várományos, és jómagam alsegéd, és autómosó.
Beszerelésre került Cap radarja, az én légterelőm (a két kitűnő cartárs ajándéka), optikai tuning keretében tiszta lett az autóm, Cap pedig belépett a dupla spojleres ablaktörlősök közé. Eközben söröztünk (non alcohol), és persze csevelyéztünk is néhány szó erejéig. Szóval eredményes tali volt. Ja, majd elfelejtettem, hogy előtte autós cuccok vásárlása is volt a Castrolnál, és a Várnában. Igaz, nekem olaj nem jutott. De majd pótlás lesz a szervízig). Most már van egyen ablaktörlőnk, és egyen téli hókefénk, jégkaparóval (ne kelljen használni!). Szerintem jók vagyunk, de nagyon!  Kacsint Vigyorog
Megemlítem, hogy én azért kilógtam a sorból, kakukktojás voltam...Na ki tudja miért? He Gyengébbek kedvéért: nem voltam sánta! Kacsint
Lesántáztak!  Kacsint Nahááát...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #293 Dátum: 2008. November 06. - 20:48:34 »

Viszont újra bebizonyosodott, hogy nemcsak a legszebb, hanem a legpraktikusabb Lacetti az SW, és tulajai a legaktívabbak! Aki nem hiszi, nézzen utána a talikon készült képeknek! Kacsint Vigyorog De szeretjük a sedanosokat, és HB-seket is, csak jönnének többen! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #294 Dátum: 2008. November 06. - 20:56:37 »

Ma tevékeny minitalit tartottunk. Résztvevők: LadLac főszerelő, Captain várományos, és jómagam alsegéd, és autómosó.
Beszerelésre került Cap radarja, az én légterelőm (a két kitűnő cartárs ajándéka), optikai tuning keretében tiszta lett az autóm, Cap pedig belépett a dupla spojleres ablaktörlősök közé. Eközben söröztünk (non alcohol), és persze csevelyéztünk is néhány szó erejéig. Szóval eredményes tali volt. Ja, majd elfelejtettem, hogy előtte autós cuccok vásárlása is volt a Castrolnál, és a Várnában. Igaz, nekem olaj nem jutott. De majd pótlás lesz a szervízig). Most már van egyen ablaktörlőnk, és egyen téli hókefénk, jégkaparóval (ne kelljen használni!). Szerintem jók vagyunk, de nagyon!  Kacsint Vigyorog
Megemlítem, hogy én azért kilógtam a sorból, kakukktojás voltam...Na ki tudja miért? He Gyengébbek kedvéért: nem voltam sánta! Kacsint
Én ebből kimaradtam, pedig még privit is írtam neked.
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #295 Dátum: 2008. November 07. - 08:59:13 »

Ma tevékeny minitalit tartottunk. Résztvevők: LadLac főszerelő, Captain várományos, és jómagam alsegéd, és autómosó.
Beszerelésre került Cap radarja, az én légterelőm (a két kitűnő cartárs ajándéka), optikai tuning keretében tiszta lett az autóm, Cap pedig belépett a dupla spojleres ablaktörlősök közé. Eközben söröztünk (non alcohol), és persze csevelyéztünk is néhány szó erejéig. Szóval eredményes tali volt. Ja, majd elfelejtettem, hogy előtte autós cuccok vásárlása is volt a Castrolnál, és a Várnában. Igaz, nekem olaj nem jutott. De majd pótlás lesz a szervízig). Most már van egyen ablaktörlőnk, és egyen téli hókefénk, jégkaparóval (ne kelljen használni!). Szerintem jók vagyunk, de nagyon!  Kacsint Vigyorog
Megemlítem, hogy én azért kilógtam a sorból, kakukktojás voltam...Na ki tudja miért? He Gyengébbek kedvéért: nem voltam sánta! Kacsint
Én ebből kimaradtam, pedig még privit is írtam neked.
Nem baj, még Te is lehetsz sánta...
Vagy másra gondoltál? Most már profin megyen a radarbetétel ladlacnak!
Ja, és kaptam ám új hátulsó lámpát!!!!!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kakaos
Kábelbarát
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132



« Hozzászólás #296 Dátum: 2008. November 08. - 13:43:35 »

SZIASZTOK! MIKOR LESZ A LURDYNÁL TALÁLKOZÓ?
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #297 Dátum: 2008. November 08. - 14:06:05 »

SZIASZTOK! MIKOR LESZ A LURDYNÁL TALÁLKOZÓ?
azt nem tudom
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #298 Dátum: 2008. November 13. - 12:58:41 »

Sznuni üzeni, hogy dec 13-án lesz Székesfehérvár környékén évadzáró. Szabad jelentkezni.
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 14. - 07:21:21 írta WERES » Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #299 Dátum: 2008. November 13. - 16:17:21 »

Ma volt egy minitalim Jopekkel. Csak egy kávé és némi duma. Ő dolgozott, én shoppingoltam. Majd 22-én!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!