Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 03:43:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 479994 alkalommal)
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #270 Dátum: 2008. Október 24. - 07:29:04 »

Hát erre én sem számítottam. Majd legközelebb.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #271 Dátum: 2008. Október 24. - 13:19:43 »

Hát erre én sem számítottam. Majd legközelebb.
 
Gyerekek, a két LAD nélkül már semmi sem megy? He Akkor igyekszünk, hogy hamarosan bepótoljuk, így rendben lesz? He Novemberre rendelek egy hétvégére jó időt, és akkorra megtartjuk a talit, és azt már nem halaszthatjuk el későbbre, mert jön utána a Mikulás, és a Jézuska!
Ha visszajövök az áztatásból Szoboszlóról, elkezdem a szervezést az addigra már majdnem teljesen járóképes szomszédommal. Kacsint Vigyorog Addig a cartársak türelmét kérem, kérjük! Kacsint Vigyorog Jól szóltam Főszerelő Úr? He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #272 Dátum: 2008. Október 25. - 17:06:35 »

Hát erre én sem számítottam. Majd legközelebb.
 
Gyerekek, a két LAD nélkül már semmi sem megy? He Akkor igyekszünk, hogy hamarosan bepótoljuk, így rendben lesz? He Novemberre rendelek egy hétvégére jó időt, és akkorra megtartjuk a talit, és azt már nem halaszthatjuk el későbbre, mert jön utána a Mikulás, és a Jézuska!
Ha visszajövök az áztatásból Szoboszlóról, elkezdem a szervezést az addigra már majdnem teljesen járóképes szomszédommal. Kacsint Vigyorog Addig a cartársak türelmét kérem, kérjük! Kacsint Vigyorog Jól szóltam Főszerelő Úr? He Kacsint Vigyorog
A legközelebbiből már tényleg nem maradunk ki. Jó idő legyen, a többi úgyis csak rajtunk múlik.  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #273 Dátum: 2008. Október 26. - 13:34:55 »

Mekkora mázlink volt, hogy a baglyos találkozón lefoglalták előlünk ezt a hétvégét.
Mennyivel szebb időnk volt.
A gipszelt lábakról nem is szólva.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #274 Dátum: 2008. Október 26. - 18:00:22 »

Mekkora mázlink volt, hogy a baglyos találkozón lefoglalták előlünk ezt a hétvégét.
Mennyivel szebb időnk volt.
A gipszelt lábakról nem is szólva.
 
Hát ami azt illeti tényleg mázlink volt, de mivel nagyon akartuk, hát meg is érdemeltük a jó társasághoz, a jó időt! Vigyorog
Most majd az évzárót is igy kell csinálni, most hétvége nem jött össze, sebaj, jó lesz akkor, amikor sikerül összehozni, mert akarjuk. Akarjuk! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #275 Dátum: 2008. Október 27. - 16:36:36 »

Cápa!

Én lettem volna.... Csak az a boka...
Bocs.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #276 Dátum: 2008. Október 27. - 17:51:51 »

Cápa!

Én lettem volna.... Csak az a boka...
Bocs.
Semmi gond, gyógyulgass csak! Jobbulást!
Viszont mi sem mentünk messze. Szombaton indulás előtt vettem észre (kis fülelés után, mert valami suhogást hallottam), hogy pörög a vízóra, persze csapok zárva. Első utam pince:áll a víz, mechanikus szűrő fedele elrepedve. Irány a bolt, csekély 7300 Ft-ért még szerencse, hogy lehet kapni! (Hmm) Egy óra vízvezeték szerelős játék után (mivel megígértem fiamnak, hogy övé a nap, elmentünk a közelbe állatkertbe. Hazajöttünk, vízóra még mindig megy. 
Tovább kerestem, kiderült az udvarban az egyik járda alatti fagymentesítőnél újabb csőtörés. Szombat du. ás, csákányos, betont tör. Vasárnap délelőtt szintén, + hozzáférhetővé tettem a szereléshez. Ma reggel vettem csatlakozót 500 pénzért, (úgy nézett ki, hogy a KPE csati rossz, onnan folyt a menet mellől) majd délután melóhelyről ellógtam, jöttem szerelni. Összeraktam. Na ott már nem folyt, viszont a változatosság kedvéért most meg a fagytalanító alján szivárgott. Az is repedt volt. Irány megint a bolt, fagytalanító, közcsavar, KPE T-idom, stb. majd 4000-ért. (Közben azon imátkoztam, hogy a régi KPE idom a szerelésnél el ne törjön, mert akkor vagy 5 méteren felszedhetem a járdát, hogy hozzáférjek, megemelhessem a KPE csöveket a szereléshez!!)
Összeraktam nagy nehezen, talán nem is szivárog, erre nem jön a WC-tartályba a víz. WC tartályt szétszed, megszerel, csőtörés okán vezetékbe került szutyok kipucolva. Most úgy nézem, minden OK, de nem kiabálom el. Holnap még egy szivárgás-ellenőrzés, aztán ároktemetés, beiszapolás. Tavasszal meg lehet betonozni a járdát, rendbetenni az udvart, sittet elvitetni...
A házimunkát és a csőtörést leszámítva a négy napból pihentem 1-et. Öregedtem az idegesség miatt vagy két évet, melóhelyemen nem készült el a munkám, ezért holnap két napit melózhatok. Ja..s könyebb lettem 12 rugóval, hogy az a....  
Szóval semmi para, ez a tali mindenképp felejtős volt......mindezt azért írtam le, mert a sors mindenkinél kiiktatta ezt a szombatot....
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #277 Dátum: 2008. Október 28. - 16:36:49 »

Hát Feri, nem írigyellek.
Tudod egyszer, egy hajón valami hasonlótörtént a ballaszt csövekkel.... A tulaj két év verekedés után túladott rajta.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #278 Dátum: 2008. Október 31. - 17:10:37 »

Holnap Köbánya és környéke leszek családügyileg. Nagymama vizit a fiammal.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #279 Dátum: 2008. Október 31. - 22:10:49 »

Holnap Köbánya és környéke leszek családügyileg. Nagymama vizit a fiammal.
 
Akkor, mint a szövetkezet: útba esik jövet- menet! Meglátogatod klubos apádat is? He Kacsint Vigyorog Kíváncsi lennék az unokámra, már régen várok erre! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #280 Dátum: 2008. November 01. - 11:40:31 »

"Hoztam prospektusokat, címeket, sok jó lehetőséget, akit érdekel, keressen meg ez ügyben!   Olyan helyet is találtam, ami jó lenne egy többnapos talinak is, megfizethető, és 25-28 főnek lenne helye, és a kocsiknak is persze, szemben a gyógyfürdővel. Ez egyben egy ötlet felvetése is, gondolkodjatok el rajta!"

Szerintem nem is a helyszínekkel van a legnagyobb baj. A szabadidő, meg a pénz a legkevesebb sokunknál.
A múltkor mi is jártunk szép helyeken. Orfűn például van egy klassz hely, ahol szabadtéri és zárt terű elfoglaltságokból bőven akad választani való kicsinek és nagynak egyaránt. Van medence, saját horgásztó, lovaglás, quad, fedett, zárt és nyitott étkezési lehetőség, szauna, biliárd, darts, stb. Van turista szálláslehetőség, van rendes szállodai, stb.
Mi tuti kipróbáljuk majd valamikor pár napra!
(Van Pécsen egy szállodájuk, ott szoktunk megszállni ha több napra megyünk. Árban és színvonalban is tökéletes, és nem mellékesen a belvároshoz közel van!)

http://www.racztanya.hu/
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 01. - 11:43:35 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #281 Dátum: 2008. November 01. - 13:25:11 »

Ez a főnöké ? Nem is mondta. Vigyorog
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #282 Dátum: 2008. November 01. - 15:35:13 »

Holnap Köbánya és környéke leszek családügyileg. Nagymama vizit a fiammal.
 
Akkor, mint a szövetkezet: útba esik jövet- menet! Meglátogatod klubos apádat is? He Kacsint Vigyorog Kíváncsi lennék az unokámra, már régen várok erre! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Na, ezt jó későn sikerült elolvasnom. Így kimarad....
De tavaly Budaörsön láttad Armandot!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #283 Dátum: 2008. November 01. - 15:45:07 »

 
Köztudottan roppant szerény ember. Nem szokott dicsekedni. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #284 Dátum: 2008. November 03. - 13:05:48 »

 
Köztudottan roppant szerény ember. Nem szokott dicsekedni. Kacsint
Sajna nem, csak névrokon (bár elég ritka ez a név  Vigyorog).
Mi egy pár évvel ezelőtt eltöltöttünk ott egy hetet.
Nem rossz hely. Kár, hogy a szoba ablaka alatt volt az étterem (a szobák fele ilyen).
Viszont lehet ingyen horgászni a tanya tavacskájában (és még fogni is lehet  Kacsint).
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 03. - 13:07:30 írta Stocz » Naplózva
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!