Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 07:21:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 480075 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #225 Dátum: 2008. Október 07. - 17:50:12 »

Szó volt már róla, hogy lesz egy évzáró buli.
Mi lenne, ha ez egy "igazi" évzáró lenne? Kinéznénk valami romantikus, szép környéken, természetben lévő szállodát/panziót és ott töltenénk a szilvesztert? (Ez egyben lehetne az évnyitó buli is, mivel átcsúszik 2009-be. Kacsint)
Na de komolyan! Mindenkinek van már szilveszteri programja? Vagy nagyon vad az ötlet?
Vélemény?

Nem vad az ötlet, csak szerintem már a normális helyek le vannak foglalva.
Meg hát a pénz. 
 
Ami, mint tudjuk a legkevesebb. Főleg ilyenkor meg jó nagy pénzeket kérnek, mondván, hogy egyszer van Szilveszter évente, akkor ne spóroljanak a kuncsaftok. a taxisoknak meg ilyenkor kell hajtani, mert a bevétel- gondolom a legjobb ezen az éjszakán. Így Stocz barátunknak duplán veszteséges lehet egy buli. De ez az ő dolga, bocsika, hogy beleszólta. Amúgy én meg hivatalból be vagyok osztva mindig, mível kevés olyan pilóta van, aki tutu, hogy nem fog inni, és nem is bánja. Soknak még jár utána két nap szabi is, hogy állása megmaradjon. Ezért jó vagyok nekik ilyenkor. (is!) Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #226 Dátum: 2008. Október 07. - 19:58:51 »

Szó volt már róla, hogy lesz egy évzáró buli.
Mi lenne, ha ez egy "igazi" évzáró lenne? Kinéznénk valami romantikus, szép környéken, természetben lévő szállodát/panziót és ott töltenénk a szilvesztert? (Ez egyben lehetne az évnyitó buli is, mivel átcsúszik 2009-be. Kacsint)
Na de komolyan! Mindenkinek van már szilveszteri programja? Vagy nagyon vad az ötlet?
Vélemény?

Nem vad az ötlet, csak szerintem már a normális helyek le vannak foglalva.
Meg hát a pénz. 
 
Ami, mint tudjuk a legkevesebb. Főleg ilyenkor meg jó nagy pénzeket kérnek, mondván, hogy egyszer van Szilveszter évente, akkor ne spóroljanak a kuncsaftok. a taxisoknak meg ilyenkor kell hajtani, mert a bevétel- gondolom a legjobb ezen az éjszakán. Így Stocz barátunknak duplán veszteséges lehet egy buli. De ez az ő dolga, bocsika, hogy beleszólta. Amúgy én meg hivatalból be vagyok osztva mindig, mível kevés olyan pilóta van, aki tutu, hogy nem fog inni, és nem is bánja. Soknak még jár utána két nap szabi is, hogy állása megmaradjon. Ezért jó vagyok nekik ilyenkor. (is!) Kacsint Vigyorog
Bizony, az egyik bibi a money...
/igaz, mi bebabásodunk, tehát sehova nem tudunk menni, ezt tuti kihagyjuk./
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #227 Dátum: 2008. Október 07. - 20:13:32 »

Hát most lehangoltatok...pedig kikapcsolódásnak tökéletes egy 2-3 napos kiruccanás a strapás, vendégjárós karácsony után. Főleg a hölgyek érdemlik meg ilyenkor a pihenést, a kényeztetést. Azt, hogy egész éves robot után ne nekik kelljen egész délelőtt a konyhában sürgölődniük, csak odaülni az asztalhoz és eléjük tegyék a finom falatokat. Aztán ne nekik kelljen elmosogatni utána a sok szennyes edényt. Persze ezt megtehetjük mi is helyettük, de egy kis elutazás azért mégiscsak más!
Egyik évben mi voltunk lent Pécsen szilveszterezni és nagyon jó volt. Nem programszervezett helyre mentünk, hanem egy panzióba. A program a városi buli volt.  Kacsint

Az okok persze érthetőek. Pénzt keresni Főninek akkor kell, amikor lehet. A babázódás meg eleve elsőrendű! Viszont Apu esetében a nem ivás....hát.... Vigyorog Vigyorog vagy egy másik Apu járt nálunk?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog  (Bocsi Apu, ezt nem lehetett kihagyni! Vigyorog Kacsint)
« Utoljára szerkesztve: 2008. Október 07. - 20:16:08 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #228 Dátum: 2008. Október 08. - 12:17:14 »

Azt hiszem, itt az ideje, hogy a Cápát akváriumba tegyem, mert nagyon nagy teret engedett meg magának, aljas beszólásával.
Azt persze nem említette, hogy megzsarolt, ha nem kóstolom meg a piát, akkor gyalog kell visszamennem Keszthelyről Hévízre, sötétben. Kacsint
Amúgy meg azt sem, hogy tudtam, hogy még két napig nem vezetek autót, és különben meg szabin voltam.
Tudom ez most off volt, de ő provokálta ki ide a választ. Legfeljebb dolgoznia kell, hogy áttegye a törzsbe, de úgy kell neki! Kacsint Vigyorog
Most pedig előre megmondom, hogy pénteken este újra alkoholt fogok inni a Baglyos talin, mert van mit, és van miért... Kacsint Vigyorog Cápa úgysem lesz ott. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #229 Dátum: 2008. Október 08. - 19:57:35 »

Azt hiszem, itt az ideje, hogy a Cápát akváriumba tegyem, mert nagyon nagy teret engedett meg magának, aljas beszólásával.
Azt persze nem említette, hogy megzsarolt, ha nem kóstolom meg a piát, akkor gyalog kell visszamennem Keszthelyről Hévízre, sötétben. Kacsint
Amúgy meg azt sem, hogy tudtam, hogy még két napig nem vezetek autót, és különben meg szabin voltam.
Tudom ez most off volt, de ő provokálta ki ide a választ. Legfeljebb dolgoznia kell, hogy áttegye a törzsbe, de úgy kell neki! Kacsint Vigyorog
Most pedig előre megmondom, hogy pénteken este újra alkoholt fogok inni a Baglyos talin, mert van mit, és van miért... Kacsint Vigyorog Cápa úgysem lesz ott. Kacsint Vigyorog
Bocsi Apu, de jólesett kicsit rosszalkodni... Kacsint
Különben sem szégyen, hogy szereted az italt!  Vigyorog Vigyorog
Cápa úgysem lesz ott. Kacsint Vigyorog
Bár elég messze van, de azért erre még ne vegyél mérget!  Vigyorog
Éppen tervezem, hogy ezen a szép napos hétvégén valahova el kellene húznunk!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #230 Dátum: 2008. Október 09. - 06:56:14 »

Azt hiszem, itt az ideje, hogy a Cápát akváriumba tegyem, mert nagyon nagy teret engedett meg magának, aljas beszólásával.
Azt persze nem említette, hogy megzsarolt, ha nem kóstolom meg a piát, akkor gyalog kell visszamennem Keszthelyről Hévízre, sötétben. Kacsint
Amúgy meg azt sem, hogy tudtam, hogy még két napig nem vezetek autót, és különben meg szabin voltam.
Tudom ez most off volt, de ő provokálta ki ide a választ. Legfeljebb dolgoznia kell, hogy áttegye a törzsbe, de úgy kell neki! Kacsint Vigyorog
Most pedig előre megmondom, hogy pénteken este újra alkoholt fogok inni a Baglyos talin, mert van mit, és van miért... Kacsint Vigyorog Cápa úgysem lesz ott. Kacsint Vigyorog
"...hétvégén valahova el kellene húznunk!"
...csak nem Bagolyra megy a Cápa? He  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #231 Dátum: 2008. Október 09. - 09:19:23 »

Azt hiszem, itt az ideje, hogy a Cápát akváriumba tegyem, mert nagyon nagy teret engedett meg magának, aljas beszólásával.
Azt persze nem említette, hogy megzsarolt, ha nem kóstolom meg a piát, akkor gyalog kell visszamennem Keszthelyről Hévízre, sötétben. Kacsint
Amúgy meg azt sem, hogy tudtam, hogy még két napig nem vezetek autót, és különben meg szabin voltam.
Tudom ez most off volt, de ő provokálta ki ide a választ. Legfeljebb dolgoznia kell, hogy áttegye a törzsbe, de úgy kell neki! Kacsint Vigyorog
Most pedig előre megmondom, hogy pénteken este újra alkoholt fogok inni a Baglyos talin, mert van mit, és van miért... Kacsint Vigyorog Cápa úgysem lesz ott. Kacsint Vigyorog
"...hétvégén valahova el kellene húznunk!"
...csak nem Bagolyra megy a Cápa? He  Vigyorog
Még semmi sem biztos...de ti azért 200 km előnyben vagytok! Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Hetényi Károly
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


1,4 Star +


« Hozzászólás #232 Dátum: 2008. Október 13. - 13:50:03 »

Sziasztok fórumozók!

Érdekelne esetleg valakit egy győri Laci találkozó?
Szívesen megismerkednék pár fórumozóval és tapasztalatokat cserélhetnénk gépeinkről.
Várom a jelentkezőket!  Vigyorog
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #233 Dátum: 2008. Október 13. - 16:05:19 »

Sziasztok fórumozók!

Érdekelne esetleg valakit egy győri Laci találkozó?
Szívesen megismerkednék pár fórumozóval és tapasztalatokat cserélhetnénk gépeinkről.
Várom a jelentkezőket!  Vigyorog
Én megyek szívesen.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Hetényi Károly
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


1,4 Star +


« Hozzászólás #234 Dátum: 2008. Október 14. - 07:37:45 »

Köszi WERES a támogatást! Még valaki esetleg?
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #235 Dátum: 2008. Október 14. - 12:51:58 »

Köszi WERES a támogatást! Még valaki esetleg?
Mikor lenne?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Hetényi Károly
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


1,4 Star +


« Hozzászólás #236 Dátum: 2008. Október 14. - 12:57:12 »

Köszi WERES a támogatást! Még valaki esetleg?
Mikor lenne?

Én valamikor november elejére gondoltam. Mindenképpen hétvégén.
Akkor már hárman vagyunk? Mosolyog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #237 Dátum: 2008. Október 14. - 15:29:31 »

Köszi WERES a támogatást! Még valaki esetleg?
Mikor lenne?

Én valamikor november elejére gondoltam. Mindenképpen hétvégén.
Akkor már hárman vagyunk? Mosolyog
 
Nem akarnék akadékoskodni, de a gond az, hogy még az idén lennie kell egy saját végzős talinak, ha megjön a mi Kapitányunk, és persze ott van még a közös évzáró váci tali is Sznuniékkal, Kornéléknál a Chevy szervizben. Szóval ezzel arra akartam célozni, hogy nagy csapatra az idén már nem nagyon lehet számolni, viszont a környékbeliekre igen, akik úgysem jönnének se Vácra, se a vadasparkba (vagy ahová tesszük majd?). Ez persze lehet, hogy csak az én külön véleményem, és tévedni emberi dolog... Kacsint (Lehet, hogy az vagyok?) Hurrá! Mert nem néznek mindig annak, sokszor csak robotnak! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #238 Dátum: 2008. Október 15. - 12:44:09 »

Ma délután 3-kor minitalizom Sz946Cs- vel, aki maradt klubunkban, de eladta Lacettijét, és KIA Cee'd tulaj lett. Ma megmutatja a gépét, így majd lesz egy kis összehasonlítási alapom nekem is. Majd beszámolok róla. Akit érdekel esetleg, és el tudna jönni, a szokott helyen a Lurdy parkolóban 15 órakor. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #239 Dátum: 2008. Október 15. - 17:17:26 »

Szóval megnéztük, kipróbáltuk Sz946Cs KIA Cee'd-jét LadLac kollégával. Szó mi szó nem rossz gép, erős dizel motorral, sok klassz extrával, jó ötletekkel. Az ára így persze már nem kevés, de mindenki addig ugráljon, míg tud. Készült róla fotó is, fel lesz téve az is. Újabb tervezésű autó, mint a miénk, ez látszik is rajta, de meg kell mondanom, egyáltalán nem szégyenkeztünk, hogy nekünk "csak" Lacettink van. Csabáé HB, nekem jobban kéne ebben is az SW, de ki mire használja, aszerint válasszon kivitelt. Szóval tetszett, be kell vallanom, de momentán meg vagyok elégedve az enyémmel is, és remélem ez így is marad néhány évig, mert nem úgy néz ki, hogy cserélni akarok, se KIÁ-ra, se Cruzé-ra, se semmire. Csaba szerette nagyon a Lacettit is, nem volt vele baj sosem, csak hát a fogyasztása nem volt valami pénztárca-kimélő sosem. De ezt mi is tudjuk- sajnos, de viszont ez olcsóbb volt, mint a takarékos másik autó, és ez is valami.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!